fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi Nagydíj

Go down 
+6
TMS
Fegyver
Tokos
Arpi
Szonda Hunor
RedDog
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimePént. 15 Márc. 2013 - 19:20

http://www.mediafire.com/?lcf4sry4umr6gnu

Penteki szabadedzes, ajanlom ellemezni
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimePént. 15 Márc. 2013 - 19:27

Ha kell valakinek a kore, csak egyedul az ove, akkor szoljatok'
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Márc. 2013 - 23:26

Megkérném a Bírói Testület tagjait, hogy elemezzék ki a rajtot követő első kanyarban megesett kis finomságokat ... nyámnyám!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Márc. 2013 - 23:35

Az elso kor elso kanyarjat en is kerem kiellemezni mert ott ment el a futamom!
Ovom magam a 36 kor 8 kanyar elotti fektavon kiutom Forizs Tibort, nagyon sajnalom es meg 1x bocsanat ! nem volt szandekos !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Márc. 2013 - 23:45

Huni: en is kivancsi vagyok a dontesre..... osszetorik a bal felem. Tehat en is ovom Hunit!

tovabbi ovasok:

ugyancsak elso kor, a nagy egyenesre a raterito Szabo Csaba, osszetori a jobb felem.

14 kor: Boti nem foglalkozik, hogy mellete vagyok es ketszer ram tesz, elso felfugesztes. Nem kell tukrot hasznalni, minek, legyen roncsderby.

40 kor: Tokos Csaba, nem allna felre az idealis ivrol, leegeti a motrat es ott gurul....


Koszonom.
Nagy elmeny igy versenyezni, a hatso feliben jobban ugyeltek a versenyzok egymasra....
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Márc. 2013 - 0:49



Nem erzem magam hibasnak es nem szandekosan egetem le a motromat hogy veszitsek meg egy helyet
Te Te TE TE TE TE ES TE kellet volna figyelmesebb legy mert nekem ott mar nem volt meghajtasom es nem is valtottam ivet es a masik oldalon pedig ottment el egy zold auto vagyis .....................................................
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Márc. 2013 - 0:57

Tokos írta:


Nem erzem magam hibasnak es nem szandekosan egetem le a motromat hogy veszitsek meg egy helyet
Te Te TE TE TE TE ES TE kellet volna figyelmesebb legy mert nekem ott mar nem volt meghajtasom es nem is valtottam ivet es a masik oldalon pedig ottment el egy zold auto vagyis .....................................................


En is pont igy gondoltam... Ez a helyes megoldas,, amit TE TE TE TE csinaltal, az idealis iven menni, amikor nincs semmi meghajtasod, nem lehuzodni
Nagy igazad van. en hulye....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Márc. 2013 - 1:03

En egy nagy fustfelhot lattam es gondoltam, hogy mionden normalis ember lehuzodik az ivrol ha rossz a kocsija, de ha elfekezte magat, akkor megy tovabb.

Hat igen. Igazam volt. Bocsanat, hogy megszulettem.... Tokom kivan ilyen amator beszolassoktol, folleg egy olyantol aki versenyzik is....

Meg, hgoy en vagyok a hibas? Az elso korben hibaztam, hogy nem esc-et nyomtam, mert igy nem talalkoztam volna veled. Igazad van. Ezutan (mivel most mar ugyis mindegy) en is, de csak elotted, mindig leallok az idealis iven, egy nagy fustfelhovel, de legalabb en szoltam neked, elore.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Márc. 2013 - 9:56


Talan viszakellene nezd es azutan itely Hogy holl sult be a motorom es abban a pilanatban ti hollvoltatok tudniilik ahoz hogy esc nyomj megkell allni.
Amator a beszolasom es amator versenyzo is vagyok de egy profi versenyzo nem rohan belle egy fustolgo autoba.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Márc. 2013 - 18:23

En jol lattam hogy ott vagy volt tukor de szerintem nem volt olyan nagy kocc inkabb kakaskodas !!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 0:45

Az BT struktura felsorolasa:

BT elnok:
Albert Sandor

BT tagok:
Hathazi Vilmos, Lukacs Szabolcs, Fegyver Botond es Forizs Tibor

BT stab az Abu Dhabi Nagydíjra!


1. Szonda Hunor ovasa

BT:Hathazi Vilmos, Lukacs Szabolcs es Fegyver Botond

2. Peterfi Arpad ovas 1
BT: Albert Sandor, Lukacs Szabolcs es Fegyver Botond

3. Peterfi Arpad ovas 2
BT: Albert Sandor, Lukacs Szabolcs es Fegyver Botond

4. Venczel Alfred ovas 1
BT: Hathazi Vilmos, Lukacs Szabolcs es Fegyver Botond

5. Venczel Alfred ovas 2
BT: Albert Sandor, Hathazi Vilmos es Fegyver Botond

6. Venczel Alfred ovas 3
BT: Albert Sandor, Hathazi Vilmos es Lukacs Szabolcs

7. Venczel Alfred ovas 4
BT: Albert Sandor, Hathazi Vilmos es Lukacs Szabolcs


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (22.03.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki!

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.


pelda:
OVAS:.... XY ezert azert, itt ott
BT FIGYELMEBE:... XY ezert azert, itt ott


Nem ertem, hogy nem lehet ki irni mit es kit ovunk, aztan jon a balhe, hogy rosszul van kiirva a BT stab. Megkerlek tobbet nem altalanositsatok az ovasoknal. Irjatok nevet, helyszint, stb.

*Barmilyen eszreveteletek van, jellezetek. Koszonom!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 9:38

az elso kanyarban igazabol Szonda Hunort akartam ovni hogy figyelmetlenul tert vissza a palyara de azutan lattam hogy ot is kiutottek igy az egesz atvizsgalasat kertem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 15:21

Kedves T. Csaba, igenis tudom, hogy az ESC megnyomasahoz, az auto le kell alljon.
Az amator beszolas, idetlen beszolasnak ertettem. En bizti nem vagyok profi versenyzo.

Most nezd meg, hogy kell megalljon egy versenyzo, aki motor nelkul maradt, de TISZTELEBEN tartja a versenyben maradt vetelytarsakat.
Te 219 km/h maradsz motor nelkul es hagyod, hogy guruljon az auto, annelkul, hogy fekeznel es az idealis ivre huzodsz.
En 243 km/h fekezek es nem nyomok satufeket es megall az auto mielott elkezdodne a felgumizott resz es nezd meg hogy marad hely mind a ket felemen, mert te a zold autora vonatkozva vedekeztel, de attol fekezni szabad.





Boti: ez nem tura auto, hogy KAKASKODAS elven lokdossuk egymast, az F1es autok nem erre a celra voltak tervezve. Igenis a felfugesztesem megserult miutan nekem huztad 2x az autodat.
Nezz meg egy normalis F1 ligat (ahol fizetni kell, nem ilyen igyenes hulyesegeket, pl. FSR, Maszosz) sehol sem latsz KAKASKODAST, mivel tiloss. Amint mondtam ez nem tura autos bajnoksag. Igy akarunk egymasra ugyelni?!?!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 15:24

jogos!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 15:31

Boti: meg valami, a 35 korben en miert tudtam neked helyet hagyni?! Az elso kanyarban amikor kicsuszol es beerek melled, a kovetkezo hosszu jobbosban hagyok helyet neked is. Azert mert nem az a celom, hogy masok autojat/versenyet tonkretegyem.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 20 Márc. 2013 - 19:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 16:59

[quote="Koszonom.
Nagy elmeny igy versenyezni, a hatso feliben jobban ugyeltek a versenyzok egymasra....[/quote]


Az azért volt Redi, mert én hátul voltam Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 17:06

Very Happy Nem csak te. Beci, Fazek, es meg sokan.... jobban megertik a verseny lenyeget. Nem az a fontos, hogy kiussenek, hanem becsuletesen csatazzanak, helyet hagynak masik versenyzonek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 19:20

A verseny első fejében is szépen ment a csatázás ... 1-3 ról beszélek, sokszor előzgetuk egymast, mindig fair módon Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 21:27

Kedves versenyző bajtársaim, sorstársaim és barátaim. Nem szoktam ilyen dolgokhoz folyamodni de egy kissé el vagyok foglalva, (új előadással készül az együttes) ilyenkor roppantúl igénybe veszik a technikusok idejét. Arra szeretném kérni az itt levő B.T. kollégáimat, hogy ha van rá mód akkor helyetesítsetek ki. Ha nem sikerül akkor valahogy megoldom a döntést de nem tudok határidőt ígérni! Köszönöm, de nagyon! Bepótolom!!!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 21:47

Lukacs ... esetleg Tamás is helyetesithetne , egyes esetekben nem____??
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 20 Márc. 2013 - 21:49

Természetesen!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 21 Márc. 2013 - 15:46

Nekem sincs idom ellemezni igy hat Tokos CSabat kerem ha lehet helyetesitsen ki !!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Márc. 2013 - 17:00

Abu Dhabi nagydíj


Péterfi Árpád és Szonda Hunor első kanyarban történtek kivizsgálásának kérelme.

Fórizs Tibor túl nagy sebességgel érkezik meg az első kanyar bejáratához, ezért képtelen elfordulni, kiüti Szonda Hunort amivel elindít egy több autót érintő balesetet-láncot, ezzel tönkre téve többek versenyét.

B.T döntés: a versenyen elért eredményének törlése + a soron következő futamon bokszutcából való rajtolás.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Péterfi Árpád óvása 1.

Péterfi Árpád és Fórizs Tibor közt 36. kör, 8. kanyarjában történtek: Péterfi Árpád a fékek állapotát, a
szélárnyék okozta tapadásvesztést és az ideális féktávat figyelmen kívül hagyta, ezert történt az ütközés.

B.T döntés: +5 rajthely a soron következő futamon

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Venczel Alfréd óvása 1.

Szonda Hunor elveszti autója fölötti uralmat a Fórizs Tibor okozta ütközés következtében és korrigálásra kényszerül, ezért tér vissza a pályára Venczel Alfréd elé, aminek ütközés lett a vége.

B.T döntés: versenybaleset.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Venczel Alfréd óvása 2.

Szabó Csaba figyelmetlenül választja a külső ívet előzésre és a többi autónál 40 km/h-val nagyobb sebességgel érkezik meg a féktávra.

B.T döntés: figyelmeztetés agresszív vezetésért.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Venczel Alfréd óvás 3.

Fegyver Botond többször is ráhúzza autóját a mellette haladó Venczel Alfrédra, ami kiszorításnak minősül.

B.T döntés: 10 rajthelyes büntetés a soron következő futamon

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Venczel Alfréd óvás 4.

Tokos Csaba meghajtás nélkül marad a rajt-cél vonalon való áthaladás pillanatában. Lehetetlen helyzetbe kerül, mert nem nyomhat esc-et a mozgásban levő autó miatt, de nem is fékezhet brutálisan, mert mögötte két autó is érkezik a pálya két szelén, irányt sem válthat hirtelen, mert azzal csak nagyobb balesetet okozott volna. Az eset nem járt pozíció vesztéssel és nem volt hatással a végeredményre. Az eset után Tokos Csaba leparkolja autóját
a pálya szelén és hűlni hagyja 24 másodpercen keresztül. (ilyen esetre mar volt precedens és a büntetés is hasonló)

B.T döntés: a versenyen elért eredményének törlese.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fehér vonalat nem lépte át senki.

Levezető kört mindenki teljesítette.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 22 Márc. 2013 - 20:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Márc. 2013 - 17:15

Egy tipp Sasi: szerintem az aktuális büntetések részhez csak összegzés szerűen azt kell beírni egy-egy sorban, hogy ki milyen büntetést kapott, illetve ki mit visz magával a következő futamra, úgy, ahogy Lóri írogatta abban a topikban korábban. A hosszabb elemzés pedig kerül ide, mert látom mindkét helyen ugyanaz van. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 23 Márc. 2013 - 12:29

egy kicsit durvának érzem a boxutcát de mivel nem indulok igy lényegtelen. de mikor az rrt-t kiütik megforgatják azt nem nézi senki.
Könnyü odatolni mennyél boxutcából. Jobban össze kellene szedni a bt döntéseket mert ez már felháboritó.
Most nem is rólam van szó. hanem szegény redi mindig a csapatrádióba panaszkodik kilökik megforgatják de már nem mer szólni
mert ugy se veszik figyelembe. Figyeljünk már oda jobban. és reális döntéseket hozzunk. valami más megoldás kellene.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj   Abu Dhabi Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi - Ovas
» Ausztral Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: