fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi - Ovas

Go down 
+3
RedDog
TMS
LehelFekete
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeHétf. 7 Május 2012 - 21:52

Ovom Molnar Miklost az elso kanyarban torteno incedensert, fekezes egy kormanymozdulat nelkul belem jott, majd ezt koveto kicsuszasomkor belemjott/ Kerem a BT alapos kivizsgalasat es helyzetjelenteset.
Abu Dhabi - Ovas QEAXWUtvAwMHBw1MRAVR
Abu Dhabi - Ovas QEAXWUtvAwMHBw1PFAVR
Abu Dhabi - Ovas QEAXWUtvAwMHBw1PFwVR
Koszonom az eselynovelest a bajnoki pontversenyben!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeHétf. 7 Május 2012 - 23:06

Ovas Venczel Alfred tetteiert az elso kor 17-ik kanyarjaban. A BT-t kerem nezze at az esetett. Koszonom!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeHétf. 7 Május 2012 - 23:11

En is megkerem a BT-t nezze meg egy picitt a vonalakat....
Ez mar vicc. A Penteki szabadedzesen, a Q-t nem neztem, de a futamon.....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 21:37

Tamas. Nem kertem elnezest es nem is fogok, mert nem vagyok hibas.
Ha hasznaltad volna a tukrod es ugy terulsz, hogy en is beferjek akkor nem kell levagjam a kanyart es nem is utkozunk.
Neked koszonhetoen engem zartak ki, amit nem ertek....

BT:
1 En is ovtam, arra valasz?!?!?

2 Fellebezek: Az elso utkozesunknel nem vagyok hibas, Tamas nem is hasznalja a tukrot, ha egy kicsi helyet hagy nekem akkor mindketten elferunk. Mar akkor szoltam is a TS-en, hogy jo lenne kozben tukorbe is nezni (Pindy es Easyke - ok voltak egy szobaban velem)
Amikor kitaszittom O a hibas, torott szarnyal elnezi a fektavot es bevag elembe, en hasznalom a tukrot es beengedem, NEM az en lokesemtol (ami nem is volt) megy ki a soderba. De ugyis visszaengedtem a kovetkezo kanyar bejarata elott, de o megint kicsuszik... Meddig kell utanna maradni?!?!??!

Remelem kapok valaszokat.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 21:54

RedDog írta:
En is megkerem a BT-t nezze meg egy picitt a vonalakat....
Ez mar vicc. A Penteki szabadedzesen, a Q-t nem neztem, de a futamon.....

BT:
1 En is ovtam, arra valasz?!?!?

Tamas. Nem kertem elnezest es nem is fogok, mert nem vagyok hibas.
Ha hasznaltad volna a tukrod es ugy terulsz, hogy en is beferjek akkor nem kell levagjam a kanyart es nem is utkozunk.
Neked koszonhetoen engem zartak ki, amit nem ertek....


A te óvásodra mit kellene válaszolni! Megnéztük a "vonalakat". Be is írtuk, hogy ki lépte át és ki nem! Tamás teljesen szabályosan fordul és te túlságosan távolról akarsz beesni Florin és Tamás közé. A vágás meg magában szabálytalan.
Ez az én (Okos Zsolt) és Lóri (Szabó Lóránt) véleménye. Ennek értelmében a fellebbezésre a válaszunk ugyanaz! De megkérünk még két kívülállót, mondjuk Lukács Szabolcsot és Péterfi Árpádot, hogy vizsgálják meg az esetet. Ha nem akkor Hatházi Vilmos segítségét is kérjük, hogy ne a mi szavunk legyen az utolsó és a döntő!

Köszönjük! Exclamation Exclamation Exclamation

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:00

Alfred tudom, de nem is vartam, a helyzet az, hogy a tukorben nem volt mit latni, mert mikor kezdtem elterulni akkor meg hatul voltal, mikor ujra meglatalak az mar akkor volt mikor becsusztal elombe. Akkor ezek utan hova engedjelek be mikor elfekezted, lattad, hogy van meg elottem egy auto, ha nem engem utsz el mert ugy sikerul, hogy en megaljak akkor kiforditod Florint, mert elnyomnad az o hatsojat. A soder dolgot nem emlegettem, mert nem volt miert, ott nem okoltam senkit ott mar mindegy volt.

Ha nem engeded magad be addig, akkor nincs torot szarny, nincs bevagas vagy soderagy, nincs semmi, megy tovabb minden. Erdekess modon elottem a sarga gumikon Florin nem tud allni rendesen csuszkal meg cikazik, de en megsem utom el egy kanyarban sem. Vajon miert? En azt sem panaszoltam, hogy nem vartal meg apropo.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:20

Okoska92 írta:

A te óvásodra mit kellene válaszolni! Megnéztük a "vonalakat". Be is írtuk, hogy ki lépte át és ki nem! Tamás teljesen szabályosan fordul és te túlságosan távolról akarsz beesni Florin és Tamás közé. A vágás meg magában szabálytalan.
Ez az én (Okos Zsolt) és Lóri (Szabó Lóránt) véleménye. Ennek értelmében a fellebbezésre a válaszunk ugyanaz! De megkérünk még két kívülállót, mondjuk Lukács Szabolcsot és Péterfi Árpádot, hogy vizsgálják meg az esetet. Ha nem akkor Hatházi Vilmos segítségét is kérjük, hogy ne a mi szavunk legyen az utolsó és a döntő!

Köszönjük! Exclamation Exclamation Exclamation


A palya szellesitesrol beszelek. Sz Csaba: 1, 2, 4 es 5 azutan megszakad a kapcsolat, elottem ilegalisan vedte az ivet, ezt nem lattatok.

V. Tamas: (csak 11 kort nezem meg , negyedit a tavnak)

Vagasok:
1 kor: 13 kanyar - szellesitt.
3 kor: 13 kanyar - szellesitt
4 kor: 17 kanyar levagja
6 kor: 13 kanyar - szellesitt
18 levagja
7 kor: 11 - levagja
12 - levagja
9 kor: 2es levagja
5 csuf vagas
a mi talakozo helynket levagja
10 kor: 7 levagja, nyer a kigyorsitason megelozi Pindyt.
11 es 18 kanyar brutalis vagas.
11 kor: 11 levagja
17 es 18 kozott szellesitt (2 balos kanyar)



Lukacs csapattarsa, nem donthet.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:22

Tamas írta:
Alfred tudom, de nem is vartam, a helyzet az, hogy a tukorben nem volt mit latni, mert mikor kezdtem elterulni akkor meg hatul voltal, mikor ujra meglatalak az mar akkor volt mikor becsusztal elombe. Akkor ezek utan hova engedjelek be mikor elfekezted, lattad, hogy van meg elottem egy auto, ha nem engem utsz el mert ugy sikerul, hogy en megaljak akkor kiforditod Florint, mert elnyomnad az o hatsojat. A soder dolgot nem emlegettem, mert nem volt miert, ott nem okoltam senkit ott mar mindegy volt.

Ha nem engeded magad be addig, akkor nincs torot szarny, nincs bevagas vagy soderagy, nincs semmi, megy tovabb minden. Erdekess modon elottem a sarga gumikon Florin nem tud allni rendesen csuszkal meg cikazik, de en megsem utom el egy kanyarban sem. Vajon miert? En azt sem panaszoltam, hogy nem vartal meg apropo.

Igen , de engem azert zartak ki, hogy nem vartalak vissza. Ok ezt lattak, nem tudom hol.....
Megertem, ha azt mondjak ilegalis elozes, stb... hiaba, hogy en a TS-en mar szoltam, hogy nem gfigyelsz hatra, ezt nem feszik szamba es azert buntetnek meg....

De nem, ok azt mondtak kiloktelek es nem vartalak vissza ami nem igaz es en erre varok valaszt.

Nem uttem volna el Florint, nezd vissza nyugodtan, mar 76km/h sebessegem, Florin Gyorsitt en is lephetnek gazra es jossz te oldalrol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:37

Megint megkerdem a BT (mert latom, nem ertik amit irok):

Ti tenyleg olyansmiert zartok ki, amiert nem vagyok hibas!??! Ertem, ha utkozesert buntettek (nem elfogadhato bizonyiteknak az en TS-es beszelgetesem)- az sem jogos, de cserbenhagyasos utkozes!??!?!
Az hol volt? Mindenutt visszavartam.

Varom a valaszt az ivek levagasara/szelesitesere is.

Remelem nem ugyanugy lessz mint az Olaszon, ahol Lukacs szoll, hogy sok a vagas es ............... igen. Annyiba maradt.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:53

Megegyszer elmagyarazom az ovasom:

Az en szemszogembol.
Latom, hogy hamar fekeznek es hogy en elferek. Kesobb fekezek, eszreveszem, hogy Tamas nem foglalkozik velem es megjobban betorom a kormanyt, hatha elkerulom az utkozest. Nem sikerult.

Amikor Tamas elut oldalrol (serul az oldalam) 70 km/h alatti sebessegem van, masok 80 felettivel veszik be azt a kanyart, tehat kizarva az elfekezes. Tamas ut el engem. De en megvarom es szo sincs olyan tetrol a reszemrol, hogy szandekosan kiloknem es hogy nem varom vissza.

Remelem elolvassa a BT.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 22:57

Nem ertem miert kerul a BT es nem mer messzengeren valaszolni...
Sokkal konnyebb lenne, mindket fellel TS-en, vagy messengeren letisztazni...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:15

NA JO, ALFRED, EZT NEM AZERT IROM NAGY BETUKKEL MERT KIABALNEK, HANEM AZERT, HOGY LASD, HOGY NAGYON KOMOLYAN IROK.

A STILUSOD NAGYON ROSSZ, EZ AZERT MONDOM, MERT EN BENYUJTOTTAM EGY OVAST ES EZ ZAVART TEGED. EN CSAKIS A 17-ES KANYARRAL FOGLALKOZTAM NEM ERDEKELL MAR A 18-AS ES UTANA!

AZT IS MEGERTEM, HOGY A BT-T KERTED A VONALAKRA VALO TEKINTETTEL, ES NEM KAPTAL MEGFELELO VALASZT.

NA MOST BUJIK ELO A KELLEMETLEN DOLOG A STILUSOD. ROGTON BELEKEZDTEL EGY SZEMELYESKEDO VITABA! HA IGAZAN MEG AKARATAD VOLNA MUTATNI, HOGY TE MILYEN TOKOS GYEREK VAGY AKKOR NEM SZEMELYESKEDSZ ES MEGMUTATOD MINDENKI ELOTT, HOGY MEGNEZED MINDEGYIK VERSENYZOT ES UGY PELDAZOL. DE NEKED MOST A MUSTAROD MIATTAM UGROT KI. EN EBBE A SZEMELYESKEDO JATEKBA NEM ALLOK BELE, MERT MEGNEZTEM AZ ELSO 3 KORODET ES KINDER SURPRISE!

HA KIMONDOTTAN TOLEM ELVAROD AZT, HOGY NE TEVEDJEK SEHOL AKKOR AZT TEDD MEG AZUTAN MIUTAN LEGALABB EGYSZER MEGFOGOM A BAJNOKI CIMET, ADDIG NE VARD EL TOLEM ES AJANLOM, HOGY MAGADTOL SEM, ES TUDOD, HOGY NEM HELYES EZ AZ ALLASPONTOD, MEG MAGADDAL SZEMBEN SEM. ES NE FELEDD, BESZELJ ALTALANOSAN.

HA NEM TAGITASZ EBBOL A MEGNYILVANULASBOL AKKOR SZERINTEM SOK KALMAN ESETED LESZ MEG.
HA VITA VAN AKKOR VITAZZ, CSAK AZON TUL NE VIDD ES BEKE LESZ MINDENHOL.


ANNYIT ELARULOK, HA MEG EGYSZER VALAHOL SZEMELYESKEDES LESZ A VITA TARGYA ES EN LESZEK AZ ALANYA AKKOR MASHOL PROBALOM MAJD A LETSZEMOT TAGITANI.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:54

En nem eszemelyeskedek, csak megmutattam miert nincs ellemezve az amit en kertem.
Nekem sem esett jol, amikor a weblapon lehordtak engem, es en nem is voltam hibas.


Idézet :
Ami még említésre méltó az az, hogy az első kőrben Venczel Alfréd nagyon csúnyán teszi be Vargyasi Tamás mellé az autóját. Levágja a kanyart és ezzel a szabályosan forduló Tamás első légterelője már repül is, aminek az eredménye, hogy Tamás az első kőrben már bokszlátogatásra kényszerül.

Ez egy picitt nyilvanosabb mint a mi formumunk.


Nem ajanlom a fenyegetozest.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeSzer. 9 Május 2012 - 23:57

RedDog írta:
Nem ertem miert kerul a BT es nem mer messzengeren valaszolni...
Sokkal konnyebb lenne, mindket fellel TS-en, vagy messengeren letisztazni...

1. Azt sehol sem írja, hogy mi(a BT) mindenhol ott kell legyünk. Beszélek itt messenger, TS, facebook, forum, honlap.

2. Miért kell te B.T-et játszodj. És személyeskedj, úgy ahogy Tamás mondja. Sosem tudod elfogadni, mint ahogy Kálmán sem tudta ha ellene ítélnek. Ti sem vagytok mások, mint emberek. Ti/TE is hibázhatsz és most megtetted, észrevettük és megkaptad az érte járó büntetést.

3. Azt ne várd el tőlünk, hogy minden egyes kört végignézzük, pedig én megteszem amikor cikket írok, de nem minden pilóta szempontjából! Egyetemisták vagyunk és óráink vannak! Nem lógatjuk a fa****kat egész nap. (Nem azt mondtam, hogy valaki, akár te azt tennéd).

4. Én elmondtam az álláspontomat az üggyel kapcsolatban. Megkértem, hogy Hatházi Vilmos és Péterfi Árpád nézze meg az esetet és ők is írják le véleményüket, hogy lássuk ők mit gondolnak az esetről és CSAK ERRŐL az esetről. Nem pedig arról, hogy ki melyik kőrben és mit csinált.

Nekem nincs kedvem senkivel sem vitatkozni, mert sem idegrendszerem, sem türelmem nincsen ehhez. Én nem azért vagyok B.T. hogy a döntéseink felet vitatkozzak. SOHA nincs bennetek annyi emberség hogy elfogadjátok azt amiről nem egy, hanem minimum két ember dönt! Örökké megpróbáltok az erdő felől állni és harcolni azért amit eldöntöttünk mert TE nem így gondolod!

Harcolj Reddog, harcoljál és meglássuk, hogy mire jutsz vele, mert hiába nyomod a szöveget, mint süket a csengőt mert egy idő után úgyis észreveszed, hogy csak magad ellen fordítasz mindenkit!

Én ezzel befejeztem ezt a témát! Részemről nem változik a döntés és tartom magam ahoz, hogy te megkaptad a megfelelő büntetést azért amit tettél! Arrow Arrow
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:07

Nem suket dumat nyomok, en igen is igy latom/lattam az esetet.
Ti nem ismeritek el (soha) hogy lehet rosszul iteltetek. Tamas is leirta, hogy ott mar nem volt semmi, amiert ti engem bunetetek.

En nem szemelyeskedek, szivesebben elbeszelgetnem TS-en, itt igy jon le a szoveg, sajna.

@ Tamas: szemelyeskedes nelkul, en mar amikor felirtam az ovast ratok ketottokre vonatkoztam. Miert?!?!
Csaba elottem cikazott, jott vissza a palyaszelerol, vagott be elombe, ha nem szakad meg a netje, meg most is a hata mogott vagyok.

A tied akkor lattam amikor visszaneztem az ovas miatt.

Ma tovabb neztem, megneztem Lukacsot, Szondat (nalik nincs.

@Okoska: rossz hangnemben olvassatok. En nem vagyok merges, de ti mar annak konyveltek el es azt hiszitek mindenben csak kiabalok. En most is ugy latom, hogy jogtalan a bunti. Ez eloitelet Very Happy

Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:10

Komolyan mondom már valósággal írtozom amikor felkerül a döntés és utánna megkell nyítani a fórumot. Ilyen formában ennek a B.T nek semmi de semmi értelme nincsen. Olyan döntést egyszerüen képtelenség hozni, hogy mindenkinek tetszedjen. Én benne vagyok, hogy beszéljük meg, de hamarabb nem tudok ts re menni mint péntek. Akkor is csak max a teszt után. Annak meg, hogy itt szidjuk egymást annak semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:18

En kit szidtam!??!?

Ketten szoktek nekem, mert mertem kedezni.
Az jobban zavart ami a cikben volt. Mar akkor tisztaban voltam, hogy nem lehet targyalni, egessz cikk alatt tamadva vagyok.

Penteken nem leszek. Ez van. Itt voltatok mindharman, remeltem messen valaszoltok es ott is van kozosszoba es tudjuk tisztazni, de......

En nem latom hibasnak magam, folleg a cserbenhagyasoskiutes miatt nem, amit nem is csinaltam.

Willynek igaza volt, beszelgetni kell, mert itt a szovegek felreertodnek. En nem sertegettem senkit es erre ok nekem jonnek, de ettol meg nem dolt ossze a vilag.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:19

Fenyegetozes nincs, ezt tenykent kezelem.

Az mas Alfred, hogy te nem jol fogalmaztal. Az ovasnal nem tertel ki ram, vagy barkire hanem altalanosan kerted a vonal problemat. De most, hogy jott egy dontes, akkor te lenyomsz rolam egy egesz liturgiat 11 kor lebontva, akkor itt mirrol beszelunk na? Ha az elso koreimbol lattad, hogy vagok/szelesitek, a te koreidbe ugyanez nem talaltad meg?

Azzal megint alarultad magad, hogy mikor visszanezted az ovast, akkor lattad az enyemeket. Mas mar nem is erdekelt ezek szerint akkor teged, csak, hogy talalj valamit velem kapcsolatosan. Azt lattad, hogy Florint megelozom kigyorsitason, mert vagok, de egyebet nem latsz ugye azokban a korokben amikor Florinnal harcolok? Minden tiszta es sportszeru!

Itt a baj, nem szabad egy emberrel peldazodni es ujjal mutogatni, mert nem szep. Tedd meg osszesitve kovetkezokor, es akkor elismerem, igy csak bosszunak veszem, masnak nem tudom minositeni.

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:34

Tamas írta:
Fenyegetozes nincs, ezt tenykent kezelem.

Az mas Alfred, hogy te nem jol fogalmaztal. Az ovasnal nem tertel ki ram, vagy barkire hanem altalanosan kerted a vonal problemat. De most, hogy jott egy dontes, akkor te lenyomsz rolam egy egesz liturgiat 11 kor lebontva, akkor itt mirrol beszelunk na? Ha az elso koreimbol lattad, hogy vagok/szelesitek, a te koreidbe ugyanez nem talaltad meg?

Azzal megint alarultad magad, hogy mikor visszanezted az ovast, akkor lattad az enyemeket. Mas mar nem is erdekelt ezek szerint akkor teged, csak, hogy talalj valamit velem kapcsolatosan. Azt lattad, hogy Florint megelozom kigyorsitason, mert vagok, de egyebet nem latsz ugye azokban a korokben amikor Florinnal harcolok? Minden tiszta es sportszeru!

Itt a baj, nem szabad egy emberrel peldazodni es ujjal mutogatni, mert nem szep. Tedd meg osszesitve kovetkezokor, es akkor elismerem, igy csak bosszunak veszem, masnak nem tudom minositeni.


Igazad van. Messzen elmondtam, hogy miert nem mondtam nevet, mi volt az elvem. De igazad van, maskepp jott le....
Ugyis mindegy.
A BT elfogadta a fellebezesem Very Happy

Okoska92 írta:

Én ezzel befejeztem ezt a témát! Részemről nem változik a döntés és tartom magam ahoz, hogy te megkaptad a megfelelő büntetést azért amit tettél! Arrow Arrow
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 0:59

BT-nek:

Az en ovasom kimondottan a 17-es kanyara ertendo, amikor is utkozok Alfreddal es annak soran letorik a szarnyam. Utana mar nem erdekelt mert, nem tudtam mar rendesen autozni leszoritas miatt. En sosem ereztem, vagy alitottam azt, hogy kilokot volna. Bevarasra nem panaszkodtam soha.

Probaljatok mindezt figyelembe venni es ujra biralni.

Ez nem BT-nek:
Megkerlek hasonlo esetekben pontos informaciokkal szolgaljon mindenki akinek panasza vagy velemenye van barmikor/barmirol/barmilyen helyzetben es ne nevvel peldazon amikor altalanositanni kellene. Vannak kivetelek, csak azokat meg kell tudni kulomboztetni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 1:16

Most nem rossz indulat/tamadas/szemelyeskedes....
Ez van, nem akartak megerteni, ezt kell elfogadjam, ok egyebet lattak es meg Okoska tamadt, hogy nem tudok elfogadni egy buntetest... NEM amikor jogtalan, de muszaly beletorodjek.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 1:26

Nem muszáj beletörődj. Majd ha más is megnézi és ide írja véleményét akkor igen. Mi nem egyszer, nem két szer néztük meg Lórival! Mindketten hibásnak látunk Redi... Exclamation Question
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 2:43

Sziasztok, bocsi, hogy belesozlok de .... megint nem viselem el ahogyan .....


Idézet :
2. Miért kell te B.T-et játszodj. És személyeskedj, úgy ahogy Tamás mondja. Sosem tudod elfogadni, mint ahogy Kálmán sem tudta ha ellene ítélnek. Ti sem vagytok mások, mint emberek. Ti/TE is hibázhatsz és most megtetted, észrevettük és megkaptad az érte járó büntetést.


Gondolom Alfrédnak teszi fel a kérdést a tisztel BT, Okos személyében

A kérdés gondolom költöi .... a válasz pedig :valakinek BT nek kell lenni ( ha ti nem vagytok)
A személyeskedésses dologbhoz nehéz belelátnom ezért nem is szólnék hozzá, csak ahoz ami nyilvánvaló.
Az észrevettük és megkaptad az érte járó büntetést. mondat ismét nem állja meg a helyét, hisz felhivtak a figyelmet rá és szerintem a büntetés sem megfelelő. (szabályzat szerint).

Idézet :
3. Azt ne várd el tőlünk, hogy minden egyes kört végignézzük, pedig én megteszem amikor cikket írok, de nem minden pilóta szempontjából! Egyetemisták vagyunk és óráink vannak! Nem lógatjuk a fa****kat egész nap. (Nem azt mondtam, hogy valaki, akár te azt tennéd).

Ez kérem egy finom mondat és ezen biza lehet nevetni, de ugyanakor elgondolkodni is a BT feladatan, a cikkíráson és a faxlogatáson. Én nem engedném meg magamnak ezt a hangnemet a ligatárasaimal szembe, ( nem egyetemistákkal versenyezel, Apák , családfenttartok, stb vannak a ligában többségbe ) Én meggondolnám.

Idézet :
4. Én elmondtam az álláspontomat az üggyel kapcsolatban. Megkértem, hogy Hatházi Vilmos és Péterfi Árpád nézze meg az esetet és ők is írják le véleményüket, hogy lássuk ők mit gondolnak az esetről és CSAK ERRŐL az esetről. Nem pedig arról, hogy ki melyik kőrben és mit csinált.

egy pár órával ezelőtt

Idézet :
De megkérünk még két kívülállót, mondjuk Lukács Szabolcsot és Péterfi Árpádot, hogy vizsgálják meg az esetet. Ha nem akkor Hatházi Vilmos segítségét is kérjük, hogy ne a mi szavunk legyen az utolsó és a döntő!

Ki van emelve csak erről az esetről szócska, valószínuleg azért hogy kivulállók ne is foglalkozzanak mással.
Én megvárom ammedig az előttem felsorolt két úriember elmondja a véleményét majd utána elmondom én is , HOGY nem vagyok BT tag BOCS.... BTW: szerintem Reddog hibás abban hogy rosszul méri fel a helyzetet, nem egyedul vana pályán , igy letöri tamás autójának a légterelőjét, és visszaengedi magaelé, utána Tamás kicsuszik, ........ Nincs szó cserbenhagyűsért , szerintem ....attó hibás Reddog , de nem kellene ezért a nyakát venni, azaz a versenyét.

Idézet :
Nekem nincs kedvem senkivel sem vitatkozni, mert sem idegrendszerem, sem türelmem nincsen ehhez. Én nem azért vagyok B.T. hogy a döntéseink felet vitatkozzak. SOHA nincs bennetek annyi emberség hogy elfogadjátok azt amiről nem egy, hanem minimum két ember dönt! Örökké megpróbáltok az erdő felől állni és harcolni azért amit eldöntöttünk mert TE nem így gondolod!

Harcolj Reddog, harcoljál és meglássuk, hogy mire jutsz vele, mert hiába nyomod a szöveget, mint süket a csengőt mert egy idő után úgyis észreveszed, hogy csak magad ellen fordítasz mindenkit!

Én ezzel befejeztem ezt a témát! Részemről nem változik a döntés és tartom magam ahoz, hogy te megkaptad a megfelelő büntetést azért amit tettél!

A fentiekben emberségről beszélsz.....de te nem nézzed annak a versenyzőket akik belekerultek a szituba. En nem engednem meg ezt a hangnemet magamnak, de nem vagyunk egyformák. Talán még sértő is.

NA ennyi igy hirtelen Smile (fejetek a helyen ugye ??)
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 13:12

A tegnap megneztem a visszajatszast , az en partatlan velemenyem a kovetkezo: Alfred azt a fektavot elnezi vagy kesore fekez de mindenkepp olyan fektavot vesz amivel normalisan nem lehetne bevenni azt a kanyart, jobbra huz es levagja hogy elkerulje az utkozest de nem sikerul. Gondolom nem elozni akart mert ott tisztan elozni nem lehet legalabbis en nem probalnam meg. Tamas ki lett utve Nem szandekosan! es vissza lett varva - ha nem varja vissza akkor lehetne versenyeredmenyt torolni, a kovetkezo kanyarrol nincs mit beszelni mert mindketten serult autoval autoznak igy azt maskepp kell biralni. Szoval Alfred hibazott de szabalyzat szerint nem jarna a versenyeredmeny torles.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 14:07

Tehat: En megkaptam a buntit, a fellebezesem elutasittotta a BT. A tobbi nem erdekel. Azt mondtak, hogy nem vagyok ember, nem tudom elfogadni, hogy hibaztam, stb... En pont forditva lattam, de ez van. A dontes marad, eredmenyem torolve (jogtalanul).

Okoska: remelem egy kicsitt magadba melyedsz. Nem ilyennek ismertelek. A tegnap sem sertegettem senkit, ezert akartam messen beszelni, hogy ne legyen felreertes, de nem voltatok elerhetok (megertem) es eloitelettel azt hittetek en sertegetek. NEM en csak mondtam, hogy rossz a dontes es erre elkezdtel szemelyeskedni. Lorika miert tudott szepen valaszolni?!?!

Ez van, nem ertettetek meg, hogy tevedtetek, nem volt cserbenhagyasos kiutes es kessz. Mindketszer visszaengedtem elombe.

Eredmeny torolve. De ezutan en sem fogok helyet hagyni a hatulrol jovonek. Igen, tul melyen fekeztem, remeltem Tamas kivulrol probalja Pindy-t es lessz helyem, tevedtem es amikor lattam, hogy mar terul meg eggyet rantottam a kormanyon es levagtam a kanyart, de mar mindegy volt.


Most sem vagyok merges (remelem nem az jon le). Tehat ne szemelyeskedjetek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi - Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi - Ovas
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Abu Dhabi ovás
» Abu Dhabi - error.
» Indianapolis Ovas
» Abu Dhabi nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: