fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi Nagydíj

Go down 
+4
TMS
Arpi
forizstibi
Szonda Hunor
8 posters
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 22:13

Na. Történt két eset, amelyet nem szerettem volna.

1. Az első kör hosszú egyenesében elúszott az autóm hátulja féktávnál és a kocsim hátsójával csúszva megpördítettem Fórizs Tibort. Itt bár én vagyok a hibás, mert hisz én ütöttem el, nem gondolom, hogy az eset olyan, mintha telibe kiütnék egy autót. Sajnos az autó hátsója mivel kitört, tehetetlenül csúszott az autóm belé Tiborba. De, ha úgy ítélik meg, hogy mégis kiütöttem, jöjjön a bünti. Bocsánat Tibor, tényleg rosszkor voltál rossz helyen, nem tudtam elkerülni csúszva. Neutral

2. Ez az eset szerintem még rosszabb, mivel itt telibe, hátulról, hosszú üldözött körök után kiütöm a saját csapattársam. Nagyon-nagyon sajnálom és szégyenlem magam Sas. Mad Sad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 23:35

a szonda féle esetet nem óvom mivel elismerte hogy hibázott. semmi gond szonda
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 23:37

Óvnám a verseny 2 körében történt esetet Péterfi Árpival amikor kiforogtam. Szerintem ő mozditotta rám a kormánykereket és ez miatt forogtam meg
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 8 Okt. 2012 - 23:55

forizstibi írta:
Óvnám a verseny 2 körében történt esetet Péterfi Árpival amikor kiforogtam. Szerintem ő mozditotta rám a kormánykereket és ez miatt forogtam meg

Egyertelmuen latszik hogy ramhuzol leszoritasz, nem is ertettem hogy mit akatal, ha tukorbe nezel lattad volna hogy melleted vagyok es helyet hagysz. Akarhonnan nezem nem latom magam hibasnak, es ott eloben is igy lattam azert nem lassitok es nem varlak vissza.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 0:55

még nem vagy mellettem csak a kocsid bal eleje érinti a jobb hátsómat.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 1:24

én hibáztam. nem óvok. bocs árpi. csak néha kiránt magától a kormányom. nem óvnék. köszönöm
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 9:51

Amiert visszavonod az ovast attol en szeretnem ha a BT is velemenyt mondana errol az esetrol, barmi is tortent. En az egeszet ugy latom hogy te nem vetted eszre hogy mar ott vagyok es azert huzodtal folyamatosan jobb fele, ha igy van akkor versenybaleset, ha viszont szandekosan nem hagysz helyet akkor te vagy a hibas. Hasonlit a hetvegi Suzukai futamra mikor Alonso sem vette eszre hogy Kimi kicsit is de mellete van es tovabb huzodott kifele, osszeertek es pont o jart rosszul , versenybalesetnek vettek s nem is vizsgaltak az esetet.
A mi szabalyzatunkban nincs benne eleg reszletesen de az FIA szabalyzataban ugy van hogy az elozni akaro autonak barmekkora resze a masik melle kerul az attol kezdve legalabb egy autonyi helyet kell hagyjon annak.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 10:23

forizstibi írta:
a szonda féle esetet nem óvom mivel elismerte hogy hibázott. semmi gond szonda
De, de, én mindenképpen szeretném, ha a Bírói Testület mégiscsak véleményt alkotna erről az esetről, nagyon kíváncsi vagyok más véleményére is, mert szerintem itt egy rendkívül egyedi, szokatlan esetről van szó, én ilyen fajta kipördítésre nem is emlékszem, hogy történt volna valaha ...

U.I.: nem tudom ki és miért nevezte át az általam adott topikcímet ... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 10:55

*En modositottam meg, es nem csak ennek a cimet, hanem mindig a mas palyaknal/topik is meg volt modositva. Ez ovas topic, nem Vasarhelyi radio, hogy szivkuldizunk!

Ezutan is meg lesz modositva!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 11:13

Tamas írta:
*En modositottam meg, es nem csak ennek a cimet, hanem mindig a mas palyaknal/topik is meg volt modositva. Ez ovas topic, nem Vasarhelyi radio, hogy szivkuldizunk!

Ezutan is meg lesz modositva!
Hmm ... ha egy egyszerű bocsánatkérés szívküldizést takar, egye fene, elfogadom ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 9 Okt. 2012 - 11:31

Rendben árpi had döntsön a bt. én még nem láttam hogy mellettem vagy teljesen. Biztosan nem huzódtam direkt rád nem kockáztattam volna a futamunkat. Igy magammal babráltam ki hogy nem figyeltem rendesen.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimePént. 12 Okt. 2012 - 20:05

Amint varhato volt....

Nem voltak buntetve a palya levagasok/szelesitesek es ennek koszonhetoen, Abu Dhabiban folytatodott a show!

A Q1-ben legalabb 3an vagtak, azokbol akik tovabb juttak.
A q2-ben csak 1.
A versenyen peddig 5on a legyorsabb koron.

Gratula!

Ne foglalkozzatok a Fair play-el. Vagjatok ahogy csak lehet. Nem szamitt, hogy mas a palyan akar versenyezni, ti tegyetek tovabb a szemteleneket es vagjatok.
Hajra SzentLiga. Epp csak a szentek hianyoznak!

A 2 futam utan a ligaban alig maradt 5-6 szemely amely becsuletesen versenyzik.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 13 Okt. 2012 - 10:10

pls tedd közze a dolgot hogy ki szélesített az abudhabin (pls)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 13 Okt. 2012 - 10:37

Sajnos én nem! Very Happy

Viccet félre téve... megkértem a BT elnökét, (megértve magán élete vitelét) hogy nézzék át és egy korrekt döntést hozzanak az utolsó két futamra.

Hallottam panaszokat az Abu-Dzabiról is. Rekord kísérleteket hajtanak végre egyes pilóták a pályát nem használva.
Kérek mindenkit a vég hajrá előtt, hogy erre példát többé ne mutassunk. Én megköszönöm mindenkinek és mindenki nevében is!
További eredményes felkészülést!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 14 Okt. 2012 - 12:07

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 14 Okt. 2012 - 12:20

willyKEE írta:
pls tedd közze a dolgot hogy ki szélesített az abudhabin (pls)

Ha a felvetelt visszanezted, mar ott latszik egy par vagas...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 14 Okt. 2012 - 13:47

Köszi a replay-ket ..... a felvételről is láttam, hogy a q1 Tibi kicsuszik az utolsó kanyarba és folytatja a gyorskörét, de így a replay-vel , tisztább minden .... látsszik hogy ki kivel van Smile

Én személy szerint elég sokat voltam a pályán kívűl az India nagydíjon, nagyon-nagyon odafigyeltem, hogy a két vonal között autózak .. sikerült...nekem Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 17 Okt. 2012 - 22:55

Forizs Tibi eredménye törölve van Abu Dhabin folyamatos szándékos vágások miatt. Árpi és Tibi esetét is megnéztem, szerintem itt egyértelmúen Tibor a hibás mivel ráhúz Árpira.




Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 16:08

igaz és teljes mértékben elgogadom
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 18 Okt. 2012 - 22:29

forizstibi írta:
igaz és teljes mértékben elgogadom

Ez az Tibi! Ez a hozzaallas tetszik!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi Nagydíj    Abu Dhabi Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abu Dhabi Nagydíj
» Kinai Nagydíj
» Abu Dhabi nagydíj
» Abu Dhabi - Ovas
» Abu Dhabi - error.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: