fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztral Nagydíj

Go down 
+5
willyKEE
Arpi
RedDog
Lukács
TMS
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 12 Nov. 2012 - 23:04

Ide kerjuk az ovasokat, holnapra meglesz a BT struktura is!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 7:12

az kimondottan jo lesz.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 17:18

Semmi ovas? A kozevtitesben nem ugy nezett ki...

Semmi fenyegetes, hogy kilepunk a ligabol, mert ...... meg mondtam nem szallok le rolla....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 17:39

A kozvetitesben ovtak? Akik szoktak ovni azok nem voltak erintettek s nem voltak jelen. De kezbe veszem az identol a dolgokat! En leszek az Ovobacsi. Ez a tuti tipp Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 17:59

Nem ovtak, amikor hibas akkor lapul....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 19:17

Ha valaki nem ertene mirol van szo:
Fekete lehel, 2 kor es par metere alatt, haromszor jon ugy vissza a palyara, hogy nem foglalkozik mas versenyzokkel.
1. Sztyepi megussza.
2. Azt hiszem Easyke (vagy Boti ....) bele fut hatulrol, mert o nem foglalkozik es visszavag.
3. Na ez az Uber..... Itt vagy harman is szenvednek, miatta. Sz. Csaba ki is esik.

Hajra Lehel....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 19:51

Vissza kell hogy nezzem...! Majd megvelemenyelem.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 19:53

RedDog írta:
Ha valaki nem ertene mirol van szo:
Fekete lehel, 2 kor es par metere alatt, haromszor jon ugy vissza a palyara, hogy nem foglalkozik mas versenyzokkel.
1. Sztyepi megussza.
2. Azt hiszem Easyke (vagy Boti ....) bele fut hatulrol, mert o nem foglalkozik es visszavag.
3. Na ez az Uber..... Itt vagy harman is szenvednek, miatta. Sz. Csaba ki is esik.

Hajra Lehel....

Hat ez nem eppen igy volt !

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 20:30

Na, hát kéremszepen ez egy nagyon durva baleset, nagyon bután kivitelezve. Nem is ott kezdődik, hogy mit csinál ott Lehel hanem ott, hogy mit NEM. Pl. nem adja meg az elsőbbséget a versenytársainak miközben ők a kanyar kijáratnál kellőképpen kigyórsítanak és ezzel egyetemben Lehel is beindúl. Nem szabad! Lásd a példát Vargyasi Tamást aki a mezőnyt végigvárja. Boti ott nem hibás, Boti ott áldozat kérem alásan, hiszen foggalma nem volt, hogy a Lehel mit akarhatott mert jobról balra korrigálta a jármüvét! Továbbá hamár így alakult, hogy Boti bele is állt abba az autóba akkor nem kellene erőltetni a gáz pedált. A fékkel többre ment volna. És nem haragítana magára több pilótát! Ezáltam nem reszpektálja a versenytársait! Továbbá, a pályán meghaladja az álló autó a 15 mp-t. nem sokkal de meghaladja! Annyira nem üthette meg magát Very Happy Nagyon csúnya viselkedés!

Ez nem BT erősséggel bír ez az elemzés, nem kívánom, hogy bár milyen jellegű következmény származzon belőle de már ideje volna felnőni a feladathoz! A következőt nem fogom csak így lepipálva hagyni!
Csak személyes!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 20:44

s a sarga zaszlo koszoni szepen jol van, mindenki lesz@rja
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 20:52

En nem is lattam szegeny zaszlot hiszen jobban erdekelt az hogy elve kijussak. de fogadni merek barkivel, hogy Botinak meg se villant a sarga zaszlo, nem volt fizikai ideje. Nem hogy meg azt le is reagalja. Meg egyszer hangsujozom, nem vezerel engem semmilyen harag vagy bosszu, csupan velemenyt irtam.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 21:34

Kellett, hogy legyen ideje, azaz, hogy reagáljon a sárgazászlóra (Tamás ki van csuszva rögtön az első kanyar után) .

Add 1- Fekete kicsuszik a második kör végén és visszajon Sztyepy elé ügy hogy őt nem zavarja ( nem kell a safety cart is megvárni ha kicsuszól, ugy kell visszajönni a pályára hogy mást ne tartsál fel, ne csinálj balesetet) ez nem volt tényszerű hogy megemlíteted.

Add 2 - A harmadik kör elején Fekete rámeny a rázóköre, megdobja , valahogy visszatér a pályára . NEm volt visszavágás Botond elég távol volt még, ha nem uszik meg a háta az autónak lehet hogy boti meg sem előzi. Eddig minden stimmel remélem: meguszik az autója megpróbálja korrigálni de ......... Botond elüti / Lehel Boti elé forog . Volt sárgazászló, mivelhogy Tamás ugyan abban kanyarban a forgalommal szenben van ( személyes véleményem az, hogy sokan nem veszik figyelembe a sárgazászlot, és ... így lett egy nagy baleset) Én ugy gondolom, hogy mindketten lúdasak voltak , és egyik sem volt a hibás!!!! én versenybalesetnek mondanám ezt .

Add3 - Ami a baleset után következett azaz az első fázis után (Lehel és Boti találkozása) az már Lehel számlálára írható (amivel ő maga is egyet ért). Ott féket kellett volna nyomni nem visszajönni a pályára!!!!! Tény és való !!!!

UI: Amugy történtek még dolgok ezen a futam.. de nincs óvás. Azért írom én ezt ide hogy ne esen félreértés, "Azért hallgatnak mert hibásk"

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Nov. 2012 - 22:55

sarga zaszlo biztos hogy volt Tamas miatt nekem megjelent ! aki belement Lehelbe megsem probalt lassitani full gazzal ment bele mintha nem is lett volna sarga.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 6:57

Ez valóban igaz, hogy Tamás miatt hamarabb volt. Ja. de kéket se vették figyelembe az is biztos Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 10:17

Ígértem, hogy ha óvás van megnézem és véleményt mondok ma du talán lesz időm és megnézem az esetet a másik a Spotter mondja a sárgazászló van ha kék zászlód van és azt is, hogy autó jön a a pályán, ha jön, és vigyázz hogy mész vissza. Csak egy vélemény de azt is mondja hogy éppen ki futott gyors kört ki van a pólban te hogy állsz az adott szektorban a Pólhoz képest vagy magadhoz képest vagy hogy közeledik a mögötted haladó vagy te közeledsz vagy távolodsz az előtted haladóhoz.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 10:57

Lehel nem tud irni? Ugyvedet fogadott?

O a ludas a visszateres miatt. Mit akar? Mindenki alyon le, mert sarga zaszlo van, addig mig o visszater a palyara.?!?!?!

A Botival tortent.... legyen verseny baleset, de ott is Lehel valtogassa az iranyt. Levag egy kanyart es ugy jon palyara, majd osszevissza megy.....


EZ A LIGA SOHA NEM FOG FELNONI........

Kaotikus, ossze-vissza vezetunk, vagunk, nem hagyunk helyet masoknak es ami a legrosszabb, NEM ovunk mert ...... minek.... Csak utolag sirunk, hogy nekem is volt ilyen, engem is uttek ki, nekem is vagtak elombe..... Ovjatok meg, az illeto igy SOHA nem tanulya meg mit hibazik, ha senki sem mondja meg neki....


Kivancsisag: Sz. Csabanak megmondta valaki, hogy Braziliaban hibazott?

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 11:52

Nem leallni kell csak jobban figyelni es esetleg egy kicsit visszavenni a tempobol !
A futam vege elott 1-2 korrel ha ugy mentem volna mint Boti vagy Csaba en is belemegyek az elso kanyarba Florinba aki pont visszater a palyara es meg lekorozott pilota is , ez is legalabb olyan eset volt csak nem lett belole baleset mert en nem nyomtam a gazt mint suket a csengot.

Nem levagja a palyat hanem a razoko megdobja es lecsuszik, mikor visszater kigyorsitason megcsuszik es ellenkormanyoz ezert ugy tunik mintha ossze vissza menne, Boti belemegy mert nem veszi figyelembe a sarga zaszlot, atkerul a palya masik oldalara de nem palyan kivulre ezert nem szamit palyara valo visszateresnek ettol fuggetlenul nem szabadott volna beforduljon a palya kozepere, paran sikerul elkeruljek de Csaba belemegy fullgazzal , kozben sarga zaszlo van es mar az elso kanyar bejaratanal latszik hogy repulnek a szarnyak es autok vannak a palya kozepen.
Szerintem elkerulheto lett volna az egesz ha csak egy kicsit is visszavett volna mindenki, Lehel sem hibasabb mint Boti vagy Csaba vagy Florin.
Ez csak az en velemenyem senkire sem akarom raeroltetni !
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 11:52

Szia Redi!

Lehel nem fogadott ügyvédet, és írni is tud csak a csapat nem látja jónak, érdemesnek, hogy itt a fórumon hozzászóljon a témáhóz. Főleg mert nem történt óvás és hogy ha Szabó Csabavagy FSR írt volna akkor neki, visszaír de harmadik félnek nem fog válaszolni a provokációira.

UI: Személyes véleményem az, amit már leirtam az elmúlt postban !!! . Nem szertnem ismételni magad!!
UI2: Van
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 12:32

Igy van. Igazatok van.
Lehel egyaltalan nem hibas. Mindenki (persze a csapattarsait kiveve), hibas, hogy a palyan van. Lehel a legszebben vezeto es legbecsuletesebben versenyzo pilota.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 12:41

Arpi írta:

Nem levagja a palyat hanem a razoko megdobja es lecsuszik, mikor visszater kigyorsitason megcsuszik es ellenkormanyoz ezert ugy tunik mintha ossze vissza menne, Boti belemegy mert nem veszi figyelembe a sarga zaszlot,

Egyaltalan visszanezted? Vagy csak amit Lehel mond azt hiszed el.

Az elso kanyart LEVAGJA, a masodikon kintrol jon vissza, nem figyuelve a palyan haladokra.
Boti elveszi a gazt (nezd meg az autojabol), de ahogy megy elotte Lehel, azt nem lehet kikerulni.

Ajanlom a BBR-nek a szabalyzat atolvasasat!

16.5 A pálya vonalát kettőnél több kerékkel elhagyó vagy a menteiránnyal szemben álló autó, a pályára (menetirányba fordulást) fokozott figyelemmel, a közeledő autók haladásának veszélyeztetése nélkül térhet vissza (teheti meg). Ezen szabály megszegője büntetéssel sújtandó.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 12:55

No Commnet !!!!
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 13:02

A leirt velemenyem fenntartom ! S ebbe a mocskolodasba tovabb nem veszek reszt !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 13:13

Nem mocskolkodas.
Ez a valosag. Amikor Forizs Tibinek el kellett venni a pontokat, volt szabalyzat. Ugyanazon a futamon tobb palyalevagas nincs szabalyzat. Most Lehel ketszer ter vissza figyelmetlenul es a legjobb No commente!

Nem hiaba mondom, hogy ez a Liga soha nem fog felnoni a versenyzeshez.


BTW: Itt nincs ovas. Csak felhivtam a figyelmet, hogy jo lenne ha.... de nem.... inkabb.... na mindeggy.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 13:32

akkor lehet torolni ezt a topikot
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Nov. 2012 - 13:51

A legjobb megoldas....


Ovni nem tudok, mivel se futamon nem voltam, se erintett es kesore is irtam.

De erdekes. Alig varom a kovetkezo esetet, amikor mas valaki lessz az erintett (akik kiesik) nem Sz. Csaba. Akkor a feit is leharapjatok a vetkesnek. Most peddig, mindent kitalalunk a vedelmere.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztral Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ausztral nagydij
» Brazil nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Malaj Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: