fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi nagydíj

Go down 
+4
Sas
RedDog
forizstibi
Koolman
8 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 23:00

Óvom Fórizs Tibor rendszeres és szándékos négy kerékkel való pályaelhagyásért és rendszeres kanyarvágásért. felteszem a fotókat is.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 23:05

oké akkor is marad előny de ha megnézitek vesztettem vele. de legyen
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 23:09

Ovom Forizs Tibort, tobbszoros kanyarlevagasert.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Aug. 2014 - 23:20

jogos
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 0:01

Abu Dhabi nagydíj 2ikuid
Ezek azok az esetek amikor egyértelmű az előnyszerzéssí szándék ezen kívül még van négykerekes pályaelhagyás.
Mivel a Bajnoki cím sorsát döntheti el kérem a versenybíróságot fokozott szigorúsággal megítélni az esetet annál is inkább, hogy 19 körig sikerült vágás nélkül teljesíteni a köröket és a maradék húsz körben szándékos előnyszerzés van ami el is ismert!

Abu Dhabi nagydíj 2ikuid
Abu Dhabi nagydíj 15eu54g
Abu Dhabi nagydíj 13ye34h
Abu Dhabi nagydíj 169kmro
Abu Dhabi nagydíj Vqi5j4
Abu Dhabi nagydíj 28vzvkh
Abu Dhabi nagydíj Xkohh1
Abu Dhabi nagydíj Xkohh1
Abu Dhabi nagydíj 24oozk2
Abu Dhabi nagydíj 2u8ikqc
Abu Dhabi nagydíj 2ujqlae
Abu Dhabi nagydíj 2bbhvr
Abu Dhabi nagydíj Vdkcxw
Abu Dhabi nagydíj 260ydd2
Abu Dhabi nagydíj Wqrpqx
Abu Dhabi nagydíj Wl2788
Abu Dhabi nagydíj 678gb9
Abu Dhabi nagydíj 2qnp4l4


A hozzászólást Koolman összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 5 Aug. 2014 - 1:31-kor.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 0:46

haj haj az összeset akkor sem veszik el. Jővőhéten eldől.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 8:13

Elszomorító ez a hozzáállás Tibor.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 13:21

Nem arrol volt szo hogy a RAZOKO A PALYA RESZE en ugy emlekszem hogy utolso megbeszeleskor volt erol szo amikor a vagasokat vitatuk es en ugy tudom hogy a razoko a palya resze de jo lesz nyomatekositani a jovoben mert egyszer szabad maskor nem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 13:48

Nem. Arról volt szó, hogy a 2 fehér vonalon belül van a pálya.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 17:27

Van a szabalyzatban egy ilyen mondat : "A kerékvető szélessége olyan mértékben széles, hogy a versenyautó elfér azon és tapadést versenyhelyzetben is bíztosít akkor lehet azt használni, nem számít pálya elhagyásnak, ha a versenyző használja a pálya adottságait a rázó köveket illetően. Akkor beszélünk playa elhagyásnak ha már 2 kerékkel elhagyjuk a rázókövet is! " ez szerint a fenti kepeken csak egy vagas van! akkor most hogy van?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 17:59

Nem szándékozom bele avatkozni, de Árpi amit kimásolt a szabályzatból az érvényes, csakhogy a fotókon tisztán látszik az, hogy minden egyes képen 2 kerékkel a rázót is elhagyja. De engem nem az bosszant és nem az esik rosszul. Ha nem az, hogy az ember picit nem koncentrál az e fajta dolgokra és abban a pillanatban megpróbálják átbaszni! De ami kiveri a biztosítékot nem más mint a szándékosság, vissza venni a tempót vagy legalább elpirulni. Szándékosság az amit akarattal elkövetsz. A visszajátszáson azt láttam, hogy F. Tibor nagyon elhatározott. Már mondtam neked Tibi, ésszel! -az este is erre kértelek. Nyílt sisakos a meccs, miért kell a B.T. -nek ezt eldöntse. Előnybe voltál. Így rajtad a világ szeme.

Nagyon remélem, hogy a B.T. helyén lesz mert nagyon fontos és két élű a helyzet! De 100% ban megbízok a B.T. elnök higgadtságában!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 18:03

Arpi írta:
Van a szabalyzatban egy ilyen mondat : "A kerékvető szélessége olyan mértékben széles, hogy a versenyautó elfér azon és tapadést versenyhelyzetben is bíztosít akkor lehet azt használni, nem számít pálya elhagyásnak, ha a versenyző használja a pálya adottságait a rázó köveket illetően. Akkor beszélünk playa elhagyásnak ha már 2 kerékkel elhagyjuk a rázókövet is!  " ez szerint a fenti kepeken csak egy vagas van! akkor most hogy van?

Versenyautó egy esetben sem fért el 4 kerekkel a rázókövön. Nem kellően szeles a rázókő.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 20:19

Hu hu mi van itt
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 20:21

Nem szándékosan és nem előnyszerzés céljábol tettem. Egyszerüen nem tudtam magam kontrolálni az izgalom miatt ami előttem nyilt hogy megnyerhetem a szentliga bajnokságot. Ezuton kérek elnézést a hibáimért a nagy lehetőség ami nyilt előttem elvitt nem jó irányban
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 20:27

Szabolcs amint látod határozott vagyok de senki nem tudja mi járt a fejemben. Te abból itélsz amit látsz. Én tudom hogy nem direkt és előnyszerzés célból teszem egyszerüen amikor elkezdtem a hibás kanyarokatr amiben vétewttem ott ha én változtatok eldobom vagy nagyot hibázok. Sajnos ez nem mentség ami jogos az jogos de nem szándékos. Nem igy akarok nyerni
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 20:29

forizstibi írta:
Szabolcs amint látod határozott vagyok de senki nem tudja mi járt a fejemben. Te abból itélsz amit látsz. Én tudom hogy nem direkt és előnyszerzés célból teszem egyszerüen amikor elkezdtem a hibás kanyarokatr amiben vétewttem ott ha én változtatok eldobom vagy nagyot hibázok. Sajnos ez nem mentség ami jogos  az jogos de nem szándékos. Nem igy akarok nyerni
Ez Hétfőn es Kedden sem volt érezhető a hangvételedben Tibor
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 21:09

csak azert ideztem mert mar en sem ertem a szabalyzatot helyenkent el van bonyolitva, nem Tibi vedelmebe irtam!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 21:12

Arpi írta:
csak azert ideztem mert mar en sem ertem a szabalyzatot helyenkent el van bonyolitva, nem Tibi vedelmebe irtam!
Ez a része egyértelmű.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 21:15

Tudod sas csak alig várták hogy óvjanak. Igaz nem kell okot adni rá. de most már ez van sajnos.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 21:21

forizstibi írta:
Tudod sas csak alig várták hogy óvjanak. Igaz nem kell okot adni rá.  de most már ez van sajnos.
Tibor te ilyen módon megnyert trófeának tudnál örülni? Naponta ránézve a serlegre, tudnál büszke lenni a teljesítményednek?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Aug. 2014 - 21:55

Arra nem sas arra nem. De igazatok van töröljétek az elért eredményemet és akkor ki ki küzdelemben döljön el brazilon. igy korekt. Hajrá szentliga
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Aug. 2014 - 21:23

B.T

Óvás 1. Nagy K. Kálmám óvja Fórizs Tibort - Tibor hibázott


VLSui, tiltott segédletek, fehér vonal és levezető körök - Rendben




Büntetések



Fórizs Tibor - a versenyen elért eredményének törlése
Molnár Miklós - a versenyen elért eredményének törlése
Vargyasi Tamás - +10mp
Fazakas Levente - +20mp
Péterfi Árpád - +35mp
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Aug. 2014 - 23:41

Miki eredménye miért került törlésre, Sasi ?
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimePént. 8 Aug. 2014 - 7:34

Sajna az idomerő után aeró csomagot cserélt.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitimePént. 8 Aug. 2014 - 9:53

Visszanéztem a replayomat és értehetelen miért csináltam azt a futam 2. felében. De nem szándékosanhanem a hév elvitt. Büntetést elfogadom jogos. Dönt brazilia.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi nagydíj   Abu Dhabi nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Abu Dhabi - Ovas
» Abu Dhabi - error.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: