fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 23:24

Egy ujjabb javaslat >

A sepsi ... csapatat neztem ... ami a logokat illeti , hianyzik egy , es pluszban van egy pár : nincs sepsiradio , de van racingzone (az oldal nem is letezik már) az FSR mér nem támogat, és a simsync et sem használjuk .... Szerintem ki kellene ezeket cserelni !!!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 23:37

Ez jó ötlet, ez az én saram, hogy nincsen egy logó pack...
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 4:03

Lassan eltiltom magamtol azt hogy a forumra belepjek...sot a BT tagsagomat is visszamondom es legutolso esetben en is kilepek a ligabol. Nem allhatom latni a "bolondok hazat"
Uj kibaszott modot akartatok...megkaptatok...AKKKOR KUSS LEGYEN BASZKI!!!!! Meg meg se kezdodott a szezon de mar nyavajgunk mint egy pisis kislany!!!! Elkepeszto egyeseknek mennyi idejuk van erre.  pig 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 8:35

Ha van logo cserélünk csak kérem a csomagot.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 10:08

Jocky írta:
Lassan eltiltom magamtol azt hogy a forumra belepjek...sot a BT tagsagomat is visszamondom es legutolso esetben en is kilepek a ligabol. Nem allhatom latni a "bolondok hazat"
Uj kibaszott modot akartatok...megkaptatok...AKKKOR KUSS LEGYEN BASZKI!!!!! Meg meg se kezdodott a szezon de mar nyavajgunk mint egy pisis kislany!!!! Elkepeszto egyeseknek mennyi idejuk van erre.  pig 

En pl. nem nyavajogtam mint az a bizonyos coppfos. Mar a lgelejen mondtam, hogy ez a mod tetszik. Kiporog, nem porog, torik, nem torik ezt szeretem eddig.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 16:57

Sajnalom, hogy eddig nem tudtam irni de egyszeruen a suli meg a munka minden idomet lefoglalta. A problemam ugyan az mint T. Csabanak. A "Join timed out. " felirat fogad.
A Vlsui mindent rendben talalt a mod frissitesnel, de akarhanyszor probalom, a jatekba belepes utan nem tudok a szerverre csatlakozni. Sad Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  (offline tesztelek)
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 17:44

junioor írta:
Sajnalom, hogy eddig nem tudtam irni de egyszeruen a suli meg a munka minden idomet lefoglalta. A problemam ugyan az mint T. Csabanak. A "Join timed out. " felirat fogad.
A Vlsui mindent rendben talalt a mod frissitesnel, de akarhanyszor probalom, a jatekba belepes utan nem tudok a szerverre csatlakozni. Sad Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  (offline tesztelek)


privatba kaptal uj jelszot tesa, azt hasznald a vaslujjal
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 18:18

Inkább azt kellene megköszönnünk, hogy van amivel menjünk, és azt hogy Reddog ilyen hamar megcsinálta.
u.i. - mégegyszer grat a modért !  Exclamation 
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 18:35

Koszi a gyors valaszt Sas. Lehellel egyetertek es ezuttal szeretnek gratulalni a mod gyors es mukodo elkesziteseert az uj ligavezetonek. Az elozo vezetonek minden elismeresem a tizenot szezonhoz.
Szep volt fiuk! cheers  cheers  cheers 

De most hadd szoljon!  Arrow  Arrow  Arrow X6  Exclamation Exclamation Exclamation 
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 18:45

Annyi valtozott h most mar magyarul irja ki ugyanazt az uzenetet.Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 18:56

junioor írta:
Annyi valtozott h most mar magyarul irja ki ugyanazt az uzenetet.Smile

gyere messre!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 19:36

Jocky írta:
Lassan eltiltom magamtol azt hogy a forumra belepjek...sot a BT tagsagomat is visszamondom es legutolso esetben en is kilepek a ligabol. Nem allhatom latni a "bolondok hazat"
Uj kibaszott modot akartatok...megkaptatok...AKKKOR KUSS LEGYEN BASZKI!!!!! Meg meg se kezdodott a szezon de mar nyavajgunk mint egy pisis kislany!!!! Elkepeszto egyeseknek mennyi idejuk van erre.  pig 


Houston !!!!!!!!! nem gondolod, hogy ez egy kicsit erős.... főleg tőled aki folyamatosan csititani probál mindenkit!!! szerintem a nyelvezet nem ide való...!!!! meg kellene gondolni hogy mit és hova irunk!!!!!

Ez a topic a mod problémáival foglalkozik, a bajokat, amikkel szembeulsz ide irod le!!!!! szerintem tiszta sor.....
Persze Gratula Redinek de attól ha vannak mulasztások, problémák észrevételek, azt ide kell irni !!!! Ezt kérte a ligavezető (ez azt is hogy ne sértegesük egymást) !!!!!!!!! figyeljunk oda egy picit ...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 21:27

Ellenfél hangja levétel.

UserData\Saját neved\Saját neved.plr - megnyitod notepaddal

Legörgetsz a Sound options résznél megkeresitek ezt a sort:

Other Volume Ratio="0.50000" // Additional volume multiplier for other vehicles

Én 0.30000-re állítottam és így már jó.

Ha kell segítség, bipp.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 21:37

bipp
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 21:46

$%$^

A telefonomat bippentsd meg te, egyetemista >)
Vagyis csörögj rám, drága Smile Ha tényleg kell segítség. De neked kétlem, hogy kellene Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 19 Márc. 2014 - 22:00

Logó csomag:

https://www.mediafire.com/?uvgc27ut5al0ir8

tartalmazza (remélem nem hagytam ki semmit):
TopInfo - 2 darab
Sepsi rádió
Szentliga X6
Szentliga - 2 darab (fekete és fehér alapúak)
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimePént. 21 Márc. 2014 - 21:24

Nem muxik link
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimePént. 21 Márc. 2014 - 21:48

Nekem letoltotte
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2014 - 1:28

Reddog, közvetítés lesz_??? ha igen akkor a tv logoját is fel kellene tenni az autokra ...nem_???
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2014 - 15:18

Nincs logóm a tv-töl...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2014 - 16:15

Jancsinak az autofestesevel gondok vannak. Felkerult Tas neve is a hatso szarnyra.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2014 - 22:21

koszi  Sas.. Javitom ..... (btw: sajna nem készült el az eredeti festés ...még )

az alábbi link a tv logogyujtemenyet tartalmazza http://www.simrace.tv/e107_plugins/link_me/index.php
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 20:14

Mindenki ellenőrizze le még egyszer és törölje ki a Plugins könyvtárból az RFE könyvtárat és a RFETire.dll, RFETrack.dll és RFEWeather.dll fileokat. Az este a VLSui szinkronizáló részében bent maradt....
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 16:46

a motrok kinek hogy birtak mert a HUD szerint mar 4-5 korrel a vege elott 0%-on volt nekem, ezek szerint nem mer jol a hud.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 17:45

Nem volt motor gondom, a fele távnál volt a kijelző a motornál. Inkább a féket használtam el nagyon. 10 - 12 kört tettem meg fék nélkül. (csak a hátsó fékekre számíthattam)
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: