fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:04

offline ba teszteltel?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:08

Én online teszteltem és a szerelési idővel ugyan az a helyzet...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:31

azt kellene megnezni hogy mas palyan is enyi-e a javitas vagy csak itt, ha mas palyan is ennyi akkor az rfm lett modositva.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:48

Nos a helyzet a következő: Sérülés esetén a javítás (szerveren, szabadedzésen tesztelve) túlságosan sok időt vesz igénybe. Egy minimálisan sérült felfüggesztés és ugyancsak minimálisan besárgult hátsószárny, ami alig észrevehetően hatott az autó viselkedésére, 271 másodperces javítást igényelt. Na ezt járó motorral lehetetlen "túlélni", leég a motor már 1 perc után.

#1. megoldás: Motort leállítani a javítás idejére a következő módon: a billentyűkiosztásnál a "gyújtás/ignition" és "starter" funkciókat ki kell osztani valamelyik billentyűkre, olyan helyre lehetőleg, ahol véletlenül sem tudjuk a pályán leállítani a motort, mert a bokszutca záróvonalain kívül nem indítható újra a motor.

Motor leállítása:
"gyújtás/ignition" gombbal történik.

Újraindítás: ""gyújtás/ignition" ráadása és starter gomb megnyomása. (gyújtás/ignition ráadása nélkül nem fog indulni a motor értelemszerűen)

#2. megoldás: Kell valaki, aki ért a módhoz és át tudja állítani a javítási idő értékeid a módban. Mivel Kálmán nincs elérhető közelségben és elvesztettük Redit, így nem tudom ki lehetne ezen személy. Ha valakinek van valami ötlete, szívesen látjuk.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 5 Május 2014 - 23:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:54

attudom allitani en allitottam at a multkor is , csak az a furcsa hogy most miert nott meg megint ha nem nyult hozza senki ??
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 15:58

Arpi írta:
attudom allitani en allitottam at a multkor is , csak az a furcsa hogy most miert  nott meg megint ha nem nyult hozza senki ??

Septibe versenyt szimulalva le kellene teszteljuk ha van akivel, mert nincs szerverhez hozzaferesem, hogy egyedul versenyre tudjam tenni a szervert.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 16:04

en csak 6 ora utan leszek, de majd akkor is kell valaki aki a szerverre feltolti.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 16:08

Arpi írta:
en csak 6 ora utan leszek, de majd akkor is kell valaki aki a szerverre feltolti.

én feltöltöm
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 11:50

Uraim már szerda van és nincs fent a megfelelő gumikeverék. Szpersoft és lágy van fent és szupersoft és medium kellene. Vagy igy marad? Szeretnénk letesztelni a másik keveréket is csak tudnunk kellene hogy meik lesz az.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 14:19

Ez marad egyelőre, mert nincs aki kicserélje... Valaki neki kéne ugorjon a mód kezelésének/rendezésének, aki ért hozza, mert előbb-utóbb jön a káosz.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 14:30

maradhat ezutan minden palyan ugyan ez a gumiszett, vagy valakit zavar?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 14:33

Azert lehet minden palyara nem lesz jo... Engem zavar, mert nem ezt a kevereket irja a naptarban.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 15:29

Szerintem kaosz nem lesz tobbet, mivel ugy olvastam a feszbukon, hogy ezutan mar nem lesz problema es csend lesz. Idezem: " Veszekedes tenyleg csak az utobbi idoben volt !, de a lenyeg hogy mar az este nem volt es ezutan sem lessz " es meg egy szep mosoly mellette  Smile  Gyonyoru.
Reddog-hoz visszaterve, ha meg olvassa a forumot, akor itt egy mondas: "Jo tett helyebe, Rosszat varj!" ...sajnos  Sad

U.I.
Szerintem, maradhat meg a Monaco is ilyen hozza allassal az osszes elkovetkezendo futamra  Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 15:35

Kálmán megpróbálja orvosolni a keverek ügyét...
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 15:51

Csak simán az egymás utáni keverékeket kellene hjasználni

szupesrsoft-soft
soft-medium
medium-hard


Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 16:24

na nekem mind1 csak beke legyen Smile
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 7 Május 2014 - 20:45

Maradjon a törés nem érdekel csak szép lesz hogy a tv 4-5 embert fog mutatni mert hogy nem fejezi be alig valaki.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Május 2014 - 20:46

Ez igy most mar tenyleg nem erdekes...ez a csend...mivel mar csutortok este van es nincs gumiszett  Question
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Május 2014 - 20:49

Ohh pedig van.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. 8 Május 2014 - 21:54

nem ertem
ertem
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 15:05

Uraim a mai nap versenyszimulációt akartam csinálni de sajnos nem tudtam mert amit eddig lehetett azt most nem
lefutottam egy etapot és kiakartam menni a boxba és itt jön a baki hogy nem lehet tankolni rá
Eddig lehetett most meg nem. Ezt a jelenséget már a canadai pályán is észrevettem csak ott már megvolt a versenytesztem és nem figyeltem ugy rá. Arra tisztán emlékszem hogy egyí frissités után tünt el az a funkció hogy lehessen tankolni edzésen. Kérem hogy ezt valaki javitsa ki hogy lehessen tankolni
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimePént. 6 Jún. 2014 - 16:15

HDV módosítás történt. Ki lett javítva a teszt közbeni tankolás. Mindenki törölje az rFactor/GameData/Vehicles/Szentliga/2013/CSAPATOK mappából a F1LRCLUB.hdv fájlt, majd VLSui csatlakozás "forced check-el"...hibaüzenetet kapunk, itt egy "OK" klikk. Miután a VLSui befejezte az ellenőrzést, újra indul és minden rendben kell legyen innentől.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 7 Jún. 2014 - 8:54

na végre. köszönjük sas
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. 7 Jún. 2014 - 10:55

Az altalam fentebb irtak nem ervenyesek mar. Siman vlsuival csatlakozni es kesz is.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitimeVas. 15 Jún. 2014 - 13:43

Szerintem azért a 80%-os töréssel kapcsolatos szavazás végeredménye - miszerint maradjon ez a magas törési százalék - kezdi átformálni a versenyzők egymással való viszonyát a pályán és ugyan sok a kiesőnk a mostani versenyeken, de ez általában nem olyan esetekből adódik, amit később óvnak (azóta csend is van!), hanem egyéni hibáknak köszönhető a nullázás. Ezt az óvások száma is bizonyítja az elmúlt hetekből ... És ez így jó!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: