fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 23:53

Error loading global material VIDEO - ez jelenik meg es nem tolt be egy autot sem
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 19:04

Konkrétabban?
Mikor történik ez? Mert látom van hotlapsos köröd.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 19:49

megoldottam ujratelepitettem az rfactort es most jo
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 21:15

Ugy vettem eszre, hogy nincs szelarnyek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 21:17

Jancsival teseltunk , és csak utazgattam utána, pont olyan volt amikor mellete vagyok . kivéve a fektávaon ott van !!! Jelentem nincs szélárnyék a modban!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 23:23

A Mai napon végigmentem a pályákon és a barcelonain nincsenek a garázsajtók kinyilva nem lehet kimenni a boxbol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 13:21

forizstibi írta:
a barcelonain nincsenek a garázsajtók kinyilva nem lehet kimenni a boxbol.

Nálad lehet valami.... Leteszteltem offlinban, kiengedett, a te autóddal is. A szerveren is leteszteltem, Luki is ott volt, a te autóddal, az enyémmel és Lukiéval is ki lehetett menni.
Biztos van a gépeden egy másik Barcelonai pálya, nézd meg a locations mappában.


Szélárnyék, tapadás.... A múlt módnál az volt a panasz, hogy nincs tapadás és nagy a szélárnyék..... Erre most mit mondjak, inkább semmit. Az ilyenek panaszkodások mutassák meg, hogy jól döntöttem, hogy félreálltam. Tami és én, több időnket feláldoztuk, hogy legyen más mód, ami tapad és nem olyan nagy a szélárnyék. Köszönjük, hogy elismeritek a munkánk.

Willy, a másik topikon írtad, hogy túl könnyen és túl hamar félreálltam. Emlékeztetnélek, hogy nem is akartam elvállalni, te erőltetted rám, így nem volt nehéz lelépni, szerelmet erőszakkal nem lehet. Részemről téma lezárva.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 13:58

Nehogy rám dobd a vizeslepedöt !!!! Basszus , a Mód visszajelzések topicban vagyunk !!!!! és nincs szélárnyék !!! Azt szeretnéd hallani hogy minden ok_?? Ne kérdezz meg senkitől semmiT!!!

Az előző módban volt tapadás, és szélárnyék is , ebben is van tapadás, de szélárnyék nincs!!!!!! Ez tény . A versenyzés része lenne a szélárnyék !!!!! Hiányzik !!!! Ezt is nem tudom mi tökömért veszed magadra ..... Biztosra veszem, hogy te nem piszkáltál hozzá !!!!!

Ne mártirkodj!!! A munkád mindig el volt ismerve, legalabb is részemről biztos!!!!!, csak ha van hiba és nem minden tetszik akkor azt enged meg nekem, hogy elmondjam, nem hiszem hogy csak azt akarod hallani minden nap : Köszönjük Reddog!

Én azt modntam hogy válald el a ligavezetői feladatokat!!!! ( én nem láttam más alakalmas embert erre a feladatra) odaadó voltal, csináltad a dolgodat, stb ... (szerintem könnyen feladtad,) Ennyi !!!!

ui: kár erről beszélni hiszen te feladtad és akkro értelmetlen osztani és szorozni!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 14:30

willyKEE írta:
a Mód visszajelzések topicban vagyunk !!!!! és nincs szélárnyék !!!  

Bocsi, azt hittem kell válaszoljak, de most megértettem, nem kell válaszoljak azokra amiket te írsz, mivel te csak nyavalyogni akartál....

Tegyél bele szélárnyékot, meg van engedve, én nem értek hozzá. De nyugodtan rakhatsz, mert látom te mind olyan dolgokat írsz ide, amihez én nem tudok nyúlni, de te igen. Hajrá!!!!!!!!!

Készüljetek fel, Willy tesz bele szélárnyékot.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 14:42

Köszönjük Emese.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2014 - 22:00

Very Happy Smile  közbe a Sepangi pályán fujt a (szél) és az (árnyék)-ot adott a lelátó. = Szélárnyék .. Great Job Smile Razz
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeVas. 30 Márc. 2014 - 16:30

willyKEE írta:
Very Happy Smile  közbe a Sepangi pályán fujt a (szél) és az (árnyék)-ot adott a lelátó. =  Szélárnyék  .. Great Job SmileRazz

En ebbol semmit nem ertek az egvilagon Vili. Mar 10 perce olvasgatom es semmit nem tudok kihamozni belole Smile)
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeVas. 30 Márc. 2014 - 16:33

Sas írta:
willyKEE írta:
Very Happy Smile  közbe a Sepangi pályán fujt a (szél) és az (árnyék)-ot adott a lelátó. =  Szélárnyék  .. Great Job SmileRazz

En ebbol semmit nem ertek az egvilagon Vili. Mar 10 perce olvasgatom es semmit nem tudok kihamozni belole Smile)

Fujt a "szel" es a lelato "arnyekabol" csinalt Szel-Arnyekot maganak, hogy ne keljen sirankozni, hogy nincs szelarnyek. Mindig ilyen pozitivan gondolkoznank, tobbet nem lenne gond a ligankban  cheers 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeVas. 30 Márc. 2014 - 17:47

Jocky vágja !!! Smile
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeVas. 30 Márc. 2014 - 22:09

Egy hete voltam itt fent utoljára, de ami itt történik az nevetséges. Sikerült elűzni nem csak a vezetéstől, hanem a modkészítés éléről is egy olyan embert, aki a munkájáért nem kért pénzt, önzetlenül csinált mindent. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2014 - 8:22

Jocky írta:
Sas írta:
willyKEE írta:
Very Happy Smile  közbe a Sepangi pályán fujt a (szél) és az (árnyék)-ot adott a lelátó. =  Szélárnyék  .. Great Job SmileRazz

En ebbol semmit nem ertek az egvilagon Vili. Mar 10 perce olvasgatom es semmit nem tudok kihamozni belole Smile)

Fujt a "szel" es a lelato "arnyekabol" csinalt Szel-Arnyekot maganak, hogy ne keljen sirankozni, hogy nincs szelarnyek. Mindig ilyen pozitivan gondolkoznank, tobbet nem lenne gond a ligankban  cheers 

zárójel...idézőjel...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2014 - 8:49

Lehel, nem űzött el senki senkit. Mi is így szembesültünk. Meglepett. Nos ha elejétől kezded olvasni talán látni lehet, hogy néhányan próbáltunk nyomára akadni a valódi okára mert nekem még nem nagyon tiszta ez a távozás. Főleg az oka nem. De ettől muszáj elfogadnunk.... sajnos. Személy szerint szóltam Alfrédnak, hogy bármibe segítek amibe tudok, azt is jeleztem, hogy az ominózus teszten nem tudok jelen lenni, megértette. Az hogy vannak akadályok ez nyilvánvaló, mindig volt és még lesz. De csakis úgy lehet megoldani gondokat ha foglalkozunk azzal, magától semmi nem oldódott meg. Én sajnálom, tudom ez sem elég.... tenni kellene valamit.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2014 - 22:03

Bocsánat. Az én hibám, fenn felejtettem azt az exe-t a VLSui szerveren. Kalman töröld ki amikor a gumikot rakod fel, legyszi. A fő könyvtárban van...
Még egyszer elnézést.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. 2014 - 21:25

Nem akartam új topicot nyitni, a Scorpion Motorsports új taggal bővül, a csatasorba áll Molnár Attila, aki tesztpilóta státuszt fog betölteni a szezon hátralévő részében. Az autóján a 4-es szám látható majd!
Megkérem a vezetőséget, hogy rakjanak be hozzánk még egy autót 4-es számmal és Molnár Attila névvel.

Köszönjük
S. Motorsports
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 0:16

http://www.szentliga.com/letoltesek/rFactor.exe

Miután kifagytam, átállítottam frconfigban teljesítményre és ezt az exet raktam be. Nem tudom segít e vagy nem én ezzel nem fagytam ki. Igaz nem is mertem az esc közelébe nyúlni.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 1:00

RedDog írta:
http://www.szentliga.com/letoltesek/rFactor.exe

Miután kifagytam, átállítottam frconfigban teljesítményre és ezt az exet raktam be. Nem tudom segít e vagy nem én ezzel nem fagytam ki. Igaz nem is mertem az esc közelébe nyúlni.

Én már nagyon régóta teljesítményen használom a DirectX verziót és az exem is ez, most hasonlítottam össze a kettőt. Amit sejtek, hogy azért fagytam ki, mert túlságosan korán nyomtam meg a jobb alsó sarokban a gombot, hogy kijöjjek a pályára és még csak ekkor állt át a rendszer a Q3-ra, szinkronizált és így megállt az exem, s kidobott az asztalra. Aztán nem tudom ... Rolling Eyes Nem szoktam soha kifagyni, mint egyeseknek sajnos megvan ez állandó rendszerességgel. Neutral Azért próbáljátok ki mindenképp Redi javaslatát!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 9:33

Amikor azok akiknek gondjuk van (kifagynak) valami megoldasra gondolnak, akor ajanlanek valamelyik napra megszervezni (megint) egy Teszt-napot, ahol majd elinditunk egy TELJES VERSENYNAPI PROGRAMOT (nem teljes idohosszal persze). Ha nem csinaljuk ezt meg akor egesz szezon vegeig ez lesz es sot a kozvetites teren is veszteni fogunk, mivel Dani-nak is gondjai vannak a kifagyassal. En szivesen resztveszek ezen teszteken. Ajanlanam, hogy ottlegyen mindenki aki kiszokott fagyni, mert maskepp hiaba is probalkozunk, mert megtortenhet az is, hogy egyetlen embernek van gondja az rfactorral es azert szenved az egesz. Mindegy, eleg a bla-bla-bol, megkene szervezni es ottlenni.
Mert ahogyan mindannyiunknak van ideje hetfo este osszegyulni, ugy egy masik napon is belehetne szurni egy kis szabadidot, hogy megoldjuk a kozos problemat.
Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 15:27

Jön a húsvéti szünet és akkortól lép érvénybe az egyéb szabály is és akkorra kellene időzíteni jövő hét kedd vagy szerda este csak legyen ott min 14 ember
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 17:59

Szonda Hunor írta:
és az exem is ez, most hasonlítottam össze a kettőt.

Nekem két 3.07 exe-m van. De különböző dátummal. Ez az utolsó verzió ami nekem meg van 2011 és ezzel nem fagytam ki. A másikat le is töröltem, 2010 kiadás volt.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitimeKedd 8 Ápr. 2014 - 22:53

Jo lenne ha bekerulnének azok a kiegészítések a modba amik a javitására hivatottak : gumimelegedés, féktárcsaméret suly ..stb !!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: