fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 10:46

Gumimelegedést szerintem setupolással elég jól lehet kezelni, viszont teljesen más mint előző szezonban.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 10:48

igy van fazék.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 19:35

Nem tudom, hogy nálam van a baj vagy más a magyarázat, Kapcsolat Bontása a főszereplő. Elég sűrűn csinálja.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 19:51

engem a tegnap is igy dobott ki!!! mod hiba! szerintem
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 19:58

Érdekes...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 20:40

Holnap este 21 órai kezdettel hivatalos mód teszt részvétel ajánlott a problémák kiküszöbölése miatt. A frisités fen van már a szerveren.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 21:20

Koolman írta:
Holnap este 21 órai kezdettel hivatalos mód teszt részvétel ajánlott a problémák kiküszöbölése miatt. A frisités fen van már a szerveren.

Remek! A csapat részéről jövünk mindhárman! Miki felszerelése jelenleg Sasnál van az XP lecserélése miatt, reméljük holnap estére kész lesz és akkor meg tudjuk nézni, hogy az op. rendszerek eltérése okozza-e a gubancot. Meg kell majd néznünk, hogy csak Miki lép be a szerverre, Tokos nem és úgy ledobál-e embereket. Ha nem, akkor utána megnézzük fordítva és amennyiben Tokos jelenlétében már ledobál, akkor megvan a probléma oka!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 22:26

na ez az igy kell urak. rendberakni mindent.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 16 Ápr. 2014 - 8:14

Redi üzeni, hogy nem tud reszt venni az esti teszten. Elutazott Hunniába.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 16 Ápr. 2014 - 8:42

En sem tudom igerni, hogy leszek, mert backuppolok es utana Reinstallt kell csinaljak. Max ha a backuppolas estig tartana, esetleg akor meg nem installalom ujra ma es jovok, de ahogyan mondtam...ez meg kiderul estig.
Kellemes napot.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 16 Ápr. 2014 - 8:48

Jocky írta:
En sem tudom igerni, hogy leszek, mert backuppolok es utana Reinstallt kell csinaljak. Max ha a backuppolas estig tartana, esetleg akor meg nem installalom ujra ma es jovok, de ahogyan mondtam...ez meg kiderul estig.
Kellemes napot.

Hát addig ne installálj, hogy legyünk minél többen. Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 16 Ápr. 2014 - 20:29

Leszek


Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 16 Ápr. 2014 - 20:48

Kesni fogok de megprobalok ott lenni
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. 2014 - 2:14

Szeretném megköszönni a Ligatagoknak a részvételt!
Úgy látszik a Win7 instál a megoldás.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 13:59

Az en javaslatom a kovetkezo rakjuk visza a x5 modot mert igy nem mehet tovabb 17 versenyzobol 7 kidobb adtunk eleg idot enek a problema megoldasara de eszt nem lehet megoldani tallan eljot az ideje a valtasnak meg a bajnoksag 70% a hatra van nem hiszem hogy jo dontes lenne ezzel a modal tovabb versenyezni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 23:31

Kálmán: nem tudom mit tartalmaznak az utolsó mód frissítések, gumi. Ez a keverék Szl -L nem változott? Mert ugyanazok a paraméterek mint idáig.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 23:34

Csak a kemenyebb keverekek valtoztak.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 0:11

a kemény és a közepes változott keveset a szl es a L nem
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 18:26

Hallottam, hogy nem mindenki látta ezt a posztot. Nem mindenkinek van FB - nem is kötelező. Bemásolom ide, mert lehet jókat levonni belőle, csak akarni kell.

Egy kicsit hosszabb de érdemes elolvasni.....

A módot, más valaki, feláldozva a szabad ideit kereste, senkit - semmi nem érdekelt. A móddal nincs gond, csak más mint a múltkori. Ez idáig is meg volt, csak most érdekesebb mások munkáját baszogatni, amikor neked nem megy. Amikor mások panaszkodtak, akkor őket támadtad. Ki lehet jönni a kavicságyból, de meg sem próbáltok a módhoz szokni, hanem könnyebb más munkáját ócsárolni. Nézd meg az én esetemet, összetörtem, defektem van és mégis kijöttem a kavicságyból... (Beragadtam, üres fokozat, gáz és egyes, kijön... de nektek a teszteken, csak a gyors kör a lényeg... Azért is engedtem el Árpit, hogy kapjak 1 kört, mert a motor megsínylette az üresben a túrát és 0 volt.) Megtudtam, hogy többen nem tudtak kijönni a homokból, elmondtam a megoldást, nem tartom meg csak a csapatomnak, a ligának segítek.

A szlx4 is "rossz" mód volt. Mindenki panaszkodott a tapadás hiánya miatt. Én hamarább rászoktam, 2 lettem, a X5 ugyanazzal a móddal volt. Mindenki megszokta... közel sem jártam a top-hoz, de nem panaszkodtam. Most is hamarább rászoktam, amikor ti is megértitek, hogy nem a tavalyi mód, akkor fejlődni fogtok és én megint sehol sem leszek, de ez engem nem zavar.
Úgy látszik én hamarább megszokom a változást, de azon a szintem maradok és ti tudtok fejlődni, ha akartok.
Most csak a BBR-nél van a gond, mivel nem akarja őket noszogatni, hanem inkább másokat hibáztat. Ja és Tokos, nála az XP a hiba...
Szerintem, ha ő, Tokos, is lecseréli az OP akkor még a gumi plugin is használható lesz. Ami a gumikopáson segítene, mivel gumizódna a pálya - de ez csak egy vélemény.
Nem kell gratulálni, mivel a módot nem én csináltam, csak rászabtam a liga követelményeire. Garázsok, csapatok, stb... a fizikához nem nyúltunk. Ez ami zavaró. Senki nem keresett semmit, de más munkáját szidni azt könnyű....
Ami a ledobásokat illeti Kínában, az a szervertől volt, mivel lehetetlen, hogy ennyi szolgáltató egyszerre bakizzon Willy - anglia, Sztyepi - magyar, Fazék - RDS, én - UPC, és még lehet mások is voltak benne, de nekem annyi szerencsém volt, hogy egy pár másodpercig egyedül autóztam és azután visszatöltött mindenkit, Willyt és Fazékot..... Ez tényleg a szerencsén múlott.

Törés..... lehet, hogy egyszerre ez sok... azért volt felvíve mert a segítségek benne maradtak. Most kivevődtek.... de nem vagyok liga felelős..... lehet gondolkozni a liga érdekében is, nem csak a saját....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 18:42

Teljes mértékben egyet értek, nekem is hasonló a meglátásom. Semmi gondot nem látok, az hogy nehezebben indult a szezon?-az mindig is így volt az új modifikáció cserénél. Kell nyomni a gázt, hogy töltsön az alternátor! Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:10

A törést is jól benéztétek , de ahogy láttom ha nem szólsz semmit ebbe a topicba akkro vagy jó gyerek, márpedig a topic neve "Mód visszajelzések" nem "ki tudd szebbett írni a másikról"
Nem azt mondom hogy reddog a hibas a mod miatt hanem azt hogy ledobott kétszer, és a többi szimulátorhoz modhoz képest, nagyon rosszul vannak megoldva dolgok!!! Persze hogy idegesít, hogy ledobb, mert ha nem is teszteltem a 24/24 de az elről dobott ki (és ott is maradtam volna) . Nem kell az a rizsa hogy kell tesztelni telivel ne csak uressen menjetek,...mert hogy foggalmad nincs hogy mennyit és hogyan tesztelunk, és kb semmi közöd hozzá!!! A törésről csak annyi hogy segitségek ide vagy oda igy is ugyis nagyon törik az autó. Szerintem tiszta bosszubol emeltétek fel a törést mert leszavazodott 2 honapja a segédletkivétel..... de valahogy pár verseny elteltével, ugy is az van amit akartok...miert kell megkérdezni a tobbieket akkor _??? , időpocsékolás .....

UI : Nagyon faxa minden , minden ok !!!! Smile Hajrá meg ilyenek  
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:21

Én a módról írtam le a véleményem, nem rólad. Oda írtam: " lehet jókat levonni belőle", ha neked nem sikerült.... mondjuk nem is csodálkozok.

Ha rólad írom akkor ki is zárnak a ligából Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:32

Sportszerutlen viselkedésért kizárás Jár Reddog , Én kértem,hogy attól mert nem megfelelően viselkedsz attól ne zárjanak ki csak egy kisebb buntetést adjanak hátha megváltozik a viselkedésed ... (láttom nem változik )

Sportszrütlen viselkedésért csak TE voltál figyelmeztetve , (Kétszer is ) tehát kiváltságos helyzetben vagy , Altalában egy figyelmeztetés után buntetés jön .... Te nem kaptad meg!!!!!!! Kivételeznek veled , vedd már észre!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:38

Like
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. 5 Május 2014 - 13:29

Megprobalom meg visszahozni a topic temajat.
Sajnos a mult heten a vizsgak meg a munka miatt nem volt idom tesztelni Monacoban, de tegnap este a kotelezo korok felere szoritottam idot.

Az elso tapasztalatom, hogy egy kis falsurolas ami csak az egyik felfuggesztest erintette es az valtott sargara, a boxban eloszor 363 masodperces majd egy ujabb felvezeton tortent szarnycsret 540 masodperc alatt akartak a szerelok [gondolom ebeddel egyutt ] megjavitani [elfogyasztani]. Eloszor gondoltam hogy csak valami bug lehet de 200 masodperc utan mar nem tunt trefasnak. Azt tudom hogy a javitasi ido hosszabb de hogy ennyire?

A masodik tapasztalat, hogy az egymas utani mert koroket teljesitve egyre halkul jatek hangja ahogyan beszolnak radion a mert kor idoeredmenyevel.Erdekes az effektus maga, de nem hatasos autoveersenyzeskor. lol! 

Valakinek hasonlo problema?Question Question Question 
Esetleg megoldast tud valaki erre?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: