fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mód visszajelzés.

Go down 
+11
Jocky
Tokos
willyKEE
Koolman
Lukács
Sas
viper
Arpi
LehelFekete
forizstibi
RedDog
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 21:48

Nem megy sinc szync programom mit tegyek
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 22:12

Srácok, kérlek ne haragudjatok, nem hanyagságból nem segítek, csak bemutatónk volt és turnén leszünk. Jobb szeretnék tesztelni. de nah...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2014 - 22:44

Semmit Csaba , használd Vlsuit .. indisd el es az mident megold
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 8:49

Arpi írta:
Csak szabadedzesen probaltam ki, ha pl: megtankolod 50 korre es 10 kor utan kijossz gumicserere akkor az uzemanyagot leveszi 0 ra. Ugy kellene beallitani hogy ehez ne kelljen piszkalni futam kozbe ha nincs tankolas.

ez eddig is így volt szabadedzésen
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 10:19

LehelFekete írta:
Arpi írta:
Csak szabadedzesen probaltam ki, ha pl: megtankolod 50 korre es 10 kor utan kijossz gumicserere akkor az uzemanyagot leveszi 0 ra. Ugy kellene beallitani hogy ehez ne kelljen piszkalni futam kozbe ha nincs tankolas.

ez eddig is így volt szabadedzésen

nem emlekszem, de igy nem jo, automatara kellene tenni hogy a boxba ne valtozzon semmi ami az uzemanyaggal kapcsolatos
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 12:28

Futamon nem lehet tankolni, a szabadedzésen igen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 12:56

ertem en de akkor miert veszik ki az uzemanyagot? lehet hogy versenyen minden ok de szabadedzesen is legyen ugy
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 13:22

Kiderül minden a mai teszten Smile !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 13:52

Árpi az lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 14:26

pedig ez van szerveren es offline ba is
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 16:36

Arpi írta:
pedig ez van szerveren es offline ba is

Azt lehetetlen megcsinálni Very Happy  lol! 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 18:21

Csapat főnökök figyelmébe...

Legyetek szívesek írjatok egy pár sort a csapatról, új szezon friss adatok kellenének a honlapra.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeVas. 16 Márc. 2014 - 22:29

Kevesen voltunk a teszten. Nem dobott ki senkit. Úgy néz ki, hogy marad a plugin.

A versenynaptár a héten meglesz.

Melbourne-ben szuperlágy - lágy keverék kell
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 0:25

Nem tudok szervere lepni mindig aszt irja ki lejart a blepesi ido
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 17:21

Jelszo....amiota a mod fenn van sokan be sem leptek.... Es en vartam a hibak viszajelzeset...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 22:09

No  ..egy par kör elteltével azt gondolom hogy :

1 / a mod egy nagyon könnyen vezethető, kanyarokban (Full)gázolható , igazi tehetségnek kell lenni hogy itt megpörögjon az aszfalton az autó. Egy kicsit olyan mintha be lenne kapcsolva a kiporgésgátló, a stabilizátor ..stb .... Az allíthatóságokrol nem beszélnek, mert még nem jöttem rá hogy ki kivel van!!!

2/ A Szentliga X6 -ra megszavazott törésszázaléka nagyon magas (Evvel a moddal) Mikro szavaztatok akkor nem tudhatátok hogy milyen moddal megyunk majd , ne legyünk sruccok és dugjuk a fejunket a homokba, és ne vegyük észre azt hogy ez így nem lesz jó!!!!!!! ÚJRA KELL GONDOLNI!!!!  A rázóköre felmész és értelemszerüen lejössz , és a futamodnak annyi , elferdül a kormány! nem fogja senki, jelzem senki élvezni!!!! ne hozzunk olyan szabály amely ellenunk szol ..pls.   Még ameddig nem késő Gondolkodjunk !!!!!!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 22:28

Csak igazat tudok adni vilinek. Rámentem a rázóra és már elferdült a kormány. se kocc se semmi sima rázó.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 22:56

ha mar olyan konnyu vezetni en javasolnam hogy a torest vigyuk fel 100%-ra Smile nem?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 17 Márc. 2014 - 23:44

vigyük a törést 200-ra  afro 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 3:54

Esetleg vegyük ki a segédleteket érdemes lenne meggondolni, annyira könnyű a mód.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 7:49

Versenyezzünk rükverccel és csak tükörből (nem szabad hátrafordulni!) Majd kiderül mennyire könnyű a mód, már az első verseny után. Monacóban senki sem fogja meglátni a kockás zászlót, erre fogadást kéne kössek. Very Happy 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 16:05

Ami zavar....

4-5 napig kértelek, hogy teszteljétek a módot, alig egy pár visszajelzés... amint elkezdődött a hivatalos szezon, már jönnek a nyavalygások. Én személy szerint ellenzem a szezon közbeni módosítást.


Biztos vagyok benne, hogy a harmadik szektor, második kanyarjában tettétek tönkre a felfüggesztést, a rázókövön. Mi a megoldás? Vigyük le a törést, ez történt 2011 Indiában is? Massa leszakította a kerekét mert durván ment a rázóköre. Nem, nem vitték lentebb a törés százalékát, hanem megtanultak a pályán úgy menni, hogy a kerék bírja ki.
Nálunk, ha visszanézitek a tavalyi szingapúri versenyt, egyesek, faltól - falig mennek és ezt úgy értem, hogy a falat rendesen ütik és semmi bajuk sincs. Na ez nem reális. Miért nem ott próbálunk javítani ahol mi hibázunk?

A másik móddal is drasztikus volt a 80% törés. Látták akik ott voltak Sas-nál. Egy leszakadt guruló kerék letörte az álló kocsinak az első szárnyát.

Ebben a módban nehéz kipörögni? Akkor vegyük ki a segédleteket is? Nem, ezt is ellenzem, ha akkor így volt döntve, akkor maradjon is így. Én nem akarok, még egy cirkuszt végig nézni.

A kamikaze versenyzők miatt volt felvíve a törés. Igen, megeshet, hogy az első futamon engem ütnek ki, de biztos vagyok, ha engem kilök, ő sem megy tovább, nem mint idáig, rendesen kitett és semmi baja sem lett.

De ezek mind személyes vélemények.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 19:10

Kedves viccelödök , a Vicc topic nem itt van , koszi, ne offoljatok , koszi !!!!

Kértétek a vélemenyeket, van akinek csak most van lett ideje tesztelni, nehogymár én legyek ezért a hibás mert leirom a véleményem ......  

A stucc politika nem hiszem hogy jó utra vezet !!!!!!!!!

Azt modom hogy a mod sokkal konnyeben vezethető (én a fuvon is kigyorsitottam)  mind az előző mod.... , segitségek ide vagy oda (nekem mind1 hogy kiveszitek vagy nem , csak már unalmas hogy ezen lovagoltok)!!!!!

A szezon szerintem a verseny napján kezdodik!!!

edit : ezek ne zavarjanak Reddog , csak leirtam, ha gondolod megfogadod ha gondolod nem , én segiteni akartam, láttom nem jott ossze Sad
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 20:28

Ebben a modban egyaltalan nem nehez kiporogni. Nekem sikerul meg kiporgesgatlo hasznalatavan is eleg surun. Elindulni kiporgesgatloval, full gazzal a masik moddal nem jelentett problemat, ezzel eselytelen legalabbis szamomra.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitimeKedd 18 Márc. 2014 - 20:33

Willy - én is csak a véleményem írtam le, mint versenyző.

Sas - nekem is többször össze jött és nem akartam. Igaz kipörgésgátló nélkül. Egyszer mínuszban voltam a második szektorban és az ominózus rázókő után keresztbe álltam Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mód visszajelzés. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mód visszajelzés.   Mód visszajelzés. - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mód visszajelzés.
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mod visszajelzés!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X6-
Ugrás: