fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Spanyol Nagydíj

Go down 
+3
Koolman
willyKEE
RedDog
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 22:29

De azt nezted, hogy en es Jancsi elengedunk? Azt hittunk lekorozott vagy es nem is akartunk veled harcolni.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 22:33

Így van de helyettetek harcolok azokkal akik a 16 helytől a 12 ig utamat állták, sajnos nincs tökéletes megoldás erre a helyzetre de azt se tudom elfogadni, hogy nem teszünk semmit, akár abba is beleegyezek, hogy maradjon ez a sorrend de én kapjak egyforma pontszámot azzal aki 6 dik lett így te se vesztesz helyezést és én is megkapom amit megérdemlek ... vagy nem tudom de talán most ez tűnik a legésszerűbb megoldásnak így hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 22:56

Kálmán és Boti kéne dönteni Vili óvásában.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013 - 23:27

A 19 körben a koccanásnál jobban kellene a tükröket figyelje Okos de ha figyelembe vesszük, hogy ott csatában volt egy másik autóval és a hibát próbálja Vilmos kihasználni azonnal én versenybalesetnek mondanám még akkor is ha úgy gondolom általában a szentligában jobban kéne figyelni a tükröket és több helyet hagyni a versenytársaknak ha már mellettünk vannak.
A másik esetben három-körön keresztül több alkalommal többszöri irányváltás látható és ez egyértelmű cikázás a megfelelő büntetést érdemli.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 16:12

BT Döntés


Hatházi Vilmos óvja Okos Zsoltot

Óvás 1.:
Vargyasi T. - Okos rosszul érkezik be a kanyarba, sőt meg is inog, de mivel kívül marad, ezt Vili kihasználja
és bentről támad. Ezt okos láthatta és tudhatta is, hogy Vili ott van ezert figyelmetlenül
jön ki jobbra.
Mivel nem történt baleset, Okost egy figyelmeztetésre inteném, mert nem volt előzőleges
figyelmeztetése.

Albert S. - Okos Zs. figyelmetlen (nem figyeli a tükröket) és ráhúz Vilire.Nem történt nagy esemény de egy intést megérdemel Zsolti.

Óvás 2.:
Vargyasi T. - Igen Okos cikázik, látszik ez replayben, TV közvetítésen is, csak a kérdés az, hogy most szándékos vagy kormány hiba.
Ha kormány hiba akkor fel kell kérni Okost, hogy minél hamarabb orvosolja a problémát!
Ha azt állítja, hogy nem és a következő futamokon is hasonló szituációba kerül, akkor
már mindenképp büntetésben kell részesüljön.
Itt minden az o válaszán múlik, hogy miből adódott ez a cikázás.

Albert S. - Valószínűsítem, hogy nem akaratból cikázott, mert sokszor akkor is cikázott ha éppen senki nem volt mögötte, ebből kiindulva technikai hibára gyanakszom, így ha Zsolti kijavítja, akkor nincs baj.



Nagy K. Kálmán óvja a szervert

Vargyasi T. - A Szerver megbukott matekórán, vagy pont akkor lépet ki cigizni és nem nullázta a köridőt.
Ebből kifolyólag ha a számításaim jók, akkor a 7-ik pozíció illeti meg ott, és úgy következik
8-ik Alfréd és aki utána jön.

Nehéz úgy és remélem kiszűrődnek ezek majd rövidesen.

Albert S. - Nehéz jó döntést hozni ebben az ügyben, mert sose lehet kideríteni, hogy "mi lett volna ha". Kálmán előrébb végzett volna, mint ahogy tette, de Redi és Jancsi elengedtek mert lekorozott pilótaként volt számon tartva. Ha úgy ítélnénk, hogy Redi és Jancsi előtt végez, akkor az sem lenne fair. Nem tudok dönteni, hogy hanyadik hely illetné meg Kálmánt. Ki kéne kerni mindenkinek a véleményét, mert itt ketten Tamással nem dönthetünk.

Büntetések:

Molnár Miklós +20 mp
Okos Zsolt Figyelmeztetés figyelmetlen vezetésért.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 17:52

Igen sajnos, valamiért szarakszik a kormányom...DE megpróbálom mihamarabb orvosolni. Valenciában viszonylag jól viselkedett eddig, remélem a versenyen sem lesz többet ilyen problémám...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 19:07

Bt nek  - Ha baleset lett volna belőle  akkor más lesz a döntés_??? mert akkor következőkor benthagyom az autót és lesz ami lesz nem próbálom megmenteni a helyzetet, elveszem a gázt .....  stb . Én az ausztrál futamon megovtam Lehet és forditva sült el, ott megpördültem és poziciókat veszítettem!! most elvettem a gázt és megmentettem a szituációt, és akkor .....

A cikázással csak annyi hogy az egyenesben nem tudtam szélárnyékot venni és feltartásnak minősült!!!! Vesztetem nagyon sokat avval, hogy beragadtam Okos után!!!!!


17.6 Tilos a védekezés során a cikázás. A lassabb (támadott) versenyző védekezése során haladási ívét támadtatásakor – amikor a gyorsabb (támadó) versenyző előzési közelségbe kerül – csak egyszer változtathatja meg. Védekezésnél a haladási ív egynél többszöri változtatása tilos!


Biztos vagyok benne hogy nem akarattal cikázott előttem de avval előnyhőz jútott, azaz én hátrányhozz !!!!! Ha nincs megfelelő technika akkor be lehet állni a boxba stb  
Ha nekem eltörik a fékpedálom és elütok valakit a rajtután az első kanyarban vagy bárhol mashól nem lehet a bunti alol kibujni , megtörtént és kész !!!!!! a Te hibádbol vagy a "Te" teknikád hibájából , szerintem mind1!!!!!!!!!!

Vehetitek fellebezésnek, !!!!

ui_: nagyon xar a BT nek ha csak ketten vagytok ...sajnálom !!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013 - 21:44

Ehhez csak annyit tudok hozzá fűzni, hogy technikai sport.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimePént. 5 Júl. 2013 - 14:32

sziasztok...pls szulessen vegre egy dontes Lori ha van ra idod pls ... mert ennek mar harom hete
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 8 Júl. 2013 - 17:32

Felebezés Döntés


Büntetés: Okos Zsolt

óvás 1. - +20mp
óvás 2. - figyelmeztetés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spanyol Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol Nagydíj   Spanyol Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Spanyol Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. Spanyol nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» Kanadai Nagydíj
» Spanyol palya zarva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: