fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...

Go down 
+2
Szonda Hunor
Lukács
6 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 19:10

Kritikus PONT- az-az Spanyol nagydíj.

Sokan emlékeztek, mindig itt tör ki a tömeg hiszti, a Szentligán belől. Eddig a B.T. mindig kapott szabálytalankod ót!... a múlt szezonba is kapott, itt jött létre a rekord mennyiségü vágás illetve szélesítés! Azt tudom ajánlani uraim, hogy a versenyt a fehér vonalak között fussuk le hogy ne kelljen balhézzunk. A BOX kijáratnál lapuló fehér vonalat is vegyük figyelembe mert az is negyon gonosz tud lenni az ára minusz 15 másodperc, ha rá vezényeljük azokat az amúgy is nagyon gyorsan elkopó gumiabroncsokat . Tehát figyeljünk oda. És jó bulit, uraim. Vajon idén is osztogatnak büntiket? affraid
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 19:19

Én emlékszem ...
A legterjedelmesebb felebezés az én nevemhez fűződik ezekről a spanyol futamokról tele több tíz fotóval!
Ott volt haddelhadd ...
Azt hiszem akkor alakult meg az a bizonyos egy személyes pót bt is ...
Szerintem mindenki emlékszik erre, aki akkor Szentliga tag volt! Laughing
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 20:38

Az felejthetetlen hét volt. Hogy ott milyen rivalizálások voltak heyű Twisted Evil Twisted Evil bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 21:59

Lekestem, nezni sem tudom Sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 10:48

Na uraim, a ket Torro Rossot leszamitva, volte valakinek auto megjelenites problemaja az atfestes altal? Minden kis reszlet erdekel ha valamit eszleltetek.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 12:22

Minden rendben volt a toro rossokon kivul, egy kis erdekesseg hogy legtobb csapatnal az overal hata Virgin racing es Smile de csak a hata, engem nem zavar mert a Renault nal rendben van, de lehet hogy a Virgin a fo szponzor pl a McLaren-nel Very Happy
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 12:31

Igen, azt eszleltuk, az egy tudatlansag muve volt, de orvosolhato konnyen. De ugy dontotunk, hogy most ez igy marad mert az csak kint latszik a menuben, mashol nem. Majd a kovetkezo szezonban vissza allitsuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...   Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 5. Spanyol nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Spanyol Gp
» Spanyol palya zarva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: