fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanadai Nagydíj

Go down 
+8
Szabo Csaba
Okoska92
willyKEE
RedDog
Lóri
Fegyver
Lukács
Koolman
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimePént. 2 Aug. 2013 - 23:39

Kérem az én szeptemberi tagságdíjamat átírni Nagy Nándornak augusztusra köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 8:50

Megoldható a kérés!

A soron következő kanadai verseny előtt (hétfőn) felhívnám a versenyzők figyelmét, hogy a pályán van három olyan pont ahol rá lehet menni a rázókőre, ugyan is könnyen el lehet hagyni a fehér vonalat de nagyon közel van a fal, ezért itt a három ponton nincs szabálysértés!

Az első az az első szektor 4 kanyar kijárata!
A második az a második szektor 9 kanyar kijárata!
Az harmadik az nem más mint a bajnokok falánál levő utolsó kanyar kijárat!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 10:47

Helyes!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 18:24

Lukács írta:
Megoldható a kérés!

A soron következő kanadai verseny előtt (hétfőn) felhívnám a versenyzők figyelmét, hogy a pályán van három olyan pont ahol rá lehet menni a rázókőre, ugyan is könnyen el lehet hagyni a fehér vonalat de nagyon közel van a fal, ezért itt a három ponton nincs szabálysértés!

Az első az az első szektor 4 kanyar kijárata!
A második az a második szektor 9 kanyar kijárata!
Az harmadik az nem más mint a bajnokok falánál levő utolsó kanyar kijárat!

Azt hiszem kellett ez a pontosítás. Köszi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 19:04

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 21:07

Ami biztos: Kalman es Tokos Hianyozni fognak, Joco csak holnap tudja megfutni.


Kanadai Nagydíj Ch5e
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 3 Aug. 2013 - 21:10

Lukács írta:
Megoldható a kérés!

A soron következő kanadai verseny előtt (hétfőn) felhívnám a versenyzők figyelmét, hogy a pályán van három olyan pont ahol rá lehet menni a rázókőre, ugyan is könnyen el lehet hagyni a fehér vonalat de nagyon közel van a fal, ezért itt a három ponton nincs szabálysértés!

Az első az az első szektor 4 kanyar kijárata!
A második az a második szektor 9 kanyar kijárata!
Az harmadik az nem más mint a bajnokok falánál levő utolsó kanyar kijárat!

Tenyleg jo a pontositas, csak egy kérés!!! aki irja az elozetest... (Zsolt, Hunor ) tegye bele a cikkbe ezt is hogy jelenjen meg !!! koszi
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeVas. 4 Aug. 2013 - 10:54

Megfog Smile
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kanadai nagydij    Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 5 Aug. 2013 - 22:43

Ovom Fegyever Botondot a 21. korben okozott balesetert, ami a versenyem veget is jelentette. Kanadai Nagydíj <a href=Kanadai Nagydíj U8hz " />
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 5 Aug. 2013 - 23:01

Óvom Fekete Lehelt, amikor a Q3-ban az utolsó 20 másodpercben megkezdtem a gyors körömet, előttem haladt Hatházi Vilmos akit csapattársa Fekete Lehel elenged és előttem meg belassít, majd esélytelenül belerongyoltam és ezzel oda lett az időmérőm és ezzel a futamom is mert 65%os gumikkal kellett elrajtolnom... majd az első körben emiatt meg is csúsztam és meg is megpecséltem ezzel mindent
Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad 
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 5 Aug. 2013 - 23:08

Ovom Fekete Lehelt a 11 korben nem volt turelme es elutott!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 5 Aug. 2013 - 23:16

A pénteki hivatalos teszten Fekete Lehel még a Sepsi SZIM Sport. Szineiben versenyzett szombattól számit Abbreviate versenyzönek
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 6 Aug. 2013 - 0:17

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 6 Aug. 2013 - 11:49

BT struktura az Kanadai Nagydijra

Osszesen 3 ovas erkezett a Kanadai Nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Szabo Csaba ovja Fegyver Botondot
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Peterfi Arpad, Szabo Lorant, Nagy K. Kalman es Dumitru Florin


2 ovas: Okos Zsolt ovja Fekete Lehelt
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Dumitru Florin, Lukacs Szabolcs, Nagy K. Kalman es Fegyver Botond


3 ovas: Fegyver Botond ovja Fekete Lehelt
BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Lukacs Szabolcs, Szabo Lorant, Nagy K. Kalman es Dumitru Florin


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 6 Aug. 2013 - 13:48

Szòltam már de szólok mégegyszer amig a a Ligának nem prioeitása a szabályzat betartása és betartatása addig nincs jelentössége BT sdit játszani így senmmiféle BT döntésben nem szeretnénk szerepet vállalni. Megértéseteket köszönjük, mi csak versenyzésben szeretnénk résztvenni és azt is csakis az aszfalt csíkon
! Hisz ismerös már Fair Play First Sepsi SZIM Sport
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 6 Aug. 2013 - 14:09

Egyet értek Kálmánnal.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 6 Aug. 2013 - 17:40

Én is egyet értek! Akkor már én sem vagyok B.T. tag!? Ezaz teee! IIIIIIIIIIIhhhááááá!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 12:41




HAT FIUK UGYLATOM HOGY VALAMI JONNAK A VEGE FELLE HALADUNK ES EZ SZOMORU,KAR HOGY NINCS EGYETERTES A LIGAN BELLUL.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 7 Aug. 2013 - 13:38

Megnyugtatlak T. Csaba, hogy minden rendben van. A srácok kiélik frusztrációjukat és megy tovább minden.

Amíg a földön két ember is él addig nem lesz egyetértés, ezt én mondom neked! Tehát csakis kompromisszum kötés az egész! Nincs semmi gond a liga körül! Csak személyes dolgok zajlanak egyéb semmi! Már a nehezén túl vannak, ne légy szomorú! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 12:04

Ismételten sajnálattal közlöm, hogy ezen pillanatig sem érkezett meg elegendő döntés ahhoz, hogy közzé tehessem (óvásonként három döntés érkezett).
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 13:20

Mar egy jo ideje ez van, aki enyi ido alatt nem kepes dontest hozni es nem indokolja meg hogy miert azt szerintem nyugodtan kilehet zarni a BT bol.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 13:26

B.T Döntés


1. óvás: Szabó Csaba óvja Fegyver Botondot

Albert S. - Ennél az esetnél éppen az óvó felet látom vétkesnek. Szabó Cs. figyelmen kívül hagyta, hogy Fegyver B. mellette autózik és úgy próbált helyezkedni az ideális ív irányába, mintha egyedül lenne. Nem volt egyedül és balesetet okozott.

Péterfi Á. - Nem látom Fegyver Botondot hibásnak inkább Szabó Csabát aki ráhúz Botira.

Szabó L. - Számomra sajnos nem elég egyértelmű az eset. Bár kicsit hajlok az fele, hogy Boti hibája (és nem versenybaleset) mivel kicsit balra rántotta a kormányt, Csaba autója fele és ez miatt akadnak össze. Legalábbis nekem ez jön le a replayből.





2. óvás: Okos Zsolt óvja Fekete Lehelt

Albert S. - Itt egy igencsak súlyos esetnek lehetünk a szemtanúi, hiszen Fekete L. indokolatlanul lassan (limiterrel) haladt a pálya kényes és tempós részen, az aszfalt kellős közepén egy igencsak keskeny aszfaltcsíkon, balesetet okozva és ezzel megfosztva Okos Zsoltot az esélytől, hogy javítson az idején, mindemellett a versenynek használt gumikkal kellett nekivágjon Zsolt.

Lukács Sz. - az időmérő szakaszon történt incidenst elemezve, roppant kényes az ügy hiszen soha fényre nem kerülő adatokat semmisített meg! Az óvott pilóta túl a mért idején gumikra vigyázva battyogott a boxba, csapat társára figyelve, gyanítom a csapat rádión való kommunikáció mentette meg a csapatfőnökét, jól végezve dolgát a szűk kanyarba elfoglalta helyét középen, amit a gyors körén való pilóta a tempó különbség miatt esélytelen volt kikerüljön, ha kikerülte volna is büntetésben kellene részesíteni figyelmetlen közlekedésért és feltartásért, így hogy balesetet is okozott már súlyosbodik a helyzet!

Fegyver B. - szerintem Lehel nem vette észre csak Vilit és nem akaratból fékezett be Okos Zsoltnak nem figyelt eléggé vagyis figyelmetlen volt nem tudom a többi BT tag hogyan fog vélekedni!



3. óvás: Fegyver Botond óvja Fekete Lehelt

Lukács Sz. - A tizenegyedik körben való incidenst vizsgálva az a véleményem, hogy már ezt láttam az esetet, nem akarok fékezni szindróma még akkor is gázt nyom amikor már az autót nyomja! Ilyen helyzetet kellett elbírálnunk és ott is meg említettem! Két körrel korábbról kezdtem az eset vizsgálását, kellően majdnem egyformán agresszívan nyomulnak az említett versenyzők, ahogyan az óvó fél nyilatkozott, nem volt türelmes a hátulról érkező pilóta! A kitaszítást követően a vétkes versenyző megvárja az áldozatát de súlyos károkat okoz versenytársának amit, úgy-e boxba való hajtás és javítás követ! Felszólításba részesíteném Feketét és a szabályzat szerinti +20 mp-t hozzáadni az elért idejéhez!

Albert S. - Ennél az esetnél Botinak is vannak kellemetlen megmozdulásai de a végkimenetelért egyértelműen Lehelt tartom vétkesnek, mert dózerként taszítja Boti autójának az hátulját elég hosszú ideig. Egy apró gázelvétel elegendő lett volna Lehel részéről az eset elkerülése érdekében.

Szabó L. - Hát itt is elég sokat pöckölik egymást a srácok aminek a vége az lesz, hogy szépen összeakadnak. Ezt az eset sem elég egyértelmű számomra, hiszen akár ezt is lehet versenybalesetnek minősíteni. Bár Lehel akcióját a síkánban kicsit agresszívnek mondanám.

Fehér vonal:

Fazakas Levente - 15, 37 körök

Vargyasi Tamás - 25 kör

Nagy Nándor - 38 kör

Büntetések


Fekete Lehel - +20 mp. Bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

Szabó Csaba - +5 rajthely a következő futamon (+20mp de mivel nem ért el eredményt, átalakul +5 rajthellyé a következő futamon)

Fazakas Levente - +40 mp

Vargyasi Tamás - +20 mp

Nagy Nándor - +20 mp


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 8 Aug. 2013 - 15:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 13:28

Megoldódott!
Mivel D. Florin nem tartózkodik itthon és Kálmán visszavonult így páratlan döntések születtek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 13:34

Lehel - Okos esethez egy segitseg!

Amiutan befejeztetek a mert kort, a kvalifikacioban, nyugodtan nyomhatjatok a gazt, a gumikopast a jatek nem szamolja, mivel a kort nem fogjatok befejezni. Tehat nem kell ovni a gumit.

Boti - Lehel eset - igen mindketten agreszivek. Boti engem ugy elozott meg, hogy rajtam fordult, ha nem vagyok kicsuszik. Nem tura autok, maskepp kell vezetni, ne koccoljatok, mert mindket auto serul. Nem ovtam, mert nem akartam rosszat Botinak, de azert itt megkerem az ovatosabb elozesekre Very Happy

Sas - a feher vonalakot megnezheted, azzal nem kell Kalmanra varni. Legyszi.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 14:20

Azt hiszem problemak vannak az emberek jelenletevel, mint ahogy ez a Szingapur futamon is elore tukrozodik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanadai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Mi történt a futamon, ...a Kanadai nagydijon:::::?????
» Spanyol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: