fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 5. Spanyol nagydíj

Go down 
+7
Sas
LehelFekete
RedDog
Szonda Hunor
Nandor
willyKEE
Lukács
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeVas. 27 Ápr. 2014 - 8:46

A Spanyol nagydíjat illetően mindenki befért a 107%-ba, a tagdíjak rendben, ha még a Györkovács Jánosnál nem is jelenik meg az összeg de még a jövő hónapja is rendben van. A 30 körök is teljesítve voltak szombat 21 óráig! Brutál jó és baleset mentes versenyt kívánok Uraim!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeHétf. 28 Ápr. 2014 - 22:14

Ugyahogy mondom xar az egesz !!!!!  

mar másodszor intéz el engem (xaros mod) az első helyről (Kinai nagydij és most is ) Én mondom fantasztikus modot raktak ossze akik osszeraktak .....  
A szervezés is hagy maga után kivánni valót !!! el kellnee gondolkodni egy kicsit!!!  Ugy inditani az időmérőt hogy zavazunk (neveztséges) ..... Hétről hétre fogunk elveszíteni versenyzőket, ha ez a cél akkor ok , de nem hiszem.

no remélem lesz valami érdemi változás !!!! (mod, stb ... ) Sajnos a versenyzés élménye a békasege alatt van, és a hangulaton is van amit javitani+!!!!!!!!!

Edit : javaslat : Tegyetek egy rendes modot pl : FSR (avval szervezik, ték a vilagbanokságot, és bevált mindenkinek) Kipróbáltátuk nem megy , nem való ide!!! 17 idulobol 10 kiesetek Vicces egy kicsit!!! nem is kicsit.... Szerintem mensétek ami menthető !!!!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeHétf. 28 Ápr. 2014 - 23:15

Elnézést kérek azoktól kinek odavágtam a futamát. Egy időre abba fogom hagyni a versenyzést mert nem igazán élvezem már Sad 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeHétf. 28 Ápr. 2014 - 23:18

Óvnám a második körben levő baleset okozóját! Ésszel Uraim!-ésszel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeHétf. 28 Ápr. 2014 - 23:23

willyKEE írta:
Sajnos a versenyzés élménye a békasege alatt van

+1 Exclamation
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeHétf. 28 Ápr. 2014 - 23:33

Hát igen, mindig aki dolgozott az a hibás. Ha ti üressel teszteltek és a futamon veszitek észre, hogy másképp megy a teli, ne csodálkozzatok.

Meg van engedve, dolgozzatok, ne a szájatok járjon, rakjatok össze egy más, jó módot. Ja ... nem meritek, mert akkor ti vagytok a hibások. Így könnyebb, nem tesztelni és másra fogni.

BTW: ez az igazi hangulat emelő beírás, amit Cry Baby írt, így kell cselekedni a liga érdekében.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 0:03

Óvás:
1. Péterfi Árpád - 21 kör, 2 szektor, 5 kanyar. Kiszorít a pályáról, sérül az első a bal első felfüggesztésem, nem is foglalkozik velem, nem is próbál javítani a hibáján. A sebességem, már jóval az öve alatt volt, tehát be tudtam volna térülni.  

Anó én eredménytörlést kaptam....

2. 38 kör, 3 szektor, 10-11 kanyarok között. Ha kapott a bal kapjon a jobb is.


17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül.


Lehet, hogy ez miatt csúsztam ki a futam vége előtt, így lehet, hogy miatta veszítettem el a futamot.

Arpi írta:
39 kor, 4 kanyar- Alfred megpockol besargul a hatso fele s nem tudok normalisan kigyorsitani, lehet a motorleegeshez is koze volt?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 10:00

Egy Replay Pack-ot kaphatok? Smile szükség lenne az összefoglalóhoz! Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 10:04

LehelFekete írta:
Egy Replay Pack-ot kaphatok? :)szükség lenne az összefoglalóhoz! Smile

Figyeld a yahoos mailed...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 12:48

RedDog írta:



Lehet, hogy ez miatt csúsztam ki a futam vége előtt, így lehet, hogy miatta veszítettem el a futamot.



Az este TS en meg mast modtal hogy miert csusztal ki  No 
Amugy mindket eset legrosszab esetben is versenyszituacio, meg a figyelmeztetes is tullzas lenne ertuk!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 14:12

Persze, hogy mást mondtam, mert az a valóság. Fel is hívtam Sas-t, hogy arra ne figyeljen, mert azt csak azért írtam be, hogy megmutassam, hogy én is tudok másokat hibáztatni az én balfaszságom miatt. Semmi köze a két incidensnek a kicsuszáshoz, de amint te is alaptalanul vádoltál engem bahreinben én is tudlak vádolni.

Az esetek viszont elég durvák, mindkétszer melletted vagyok, de te számba sem veszel.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 14:58

A bahreini esetet beismerted hogy a te hibad volt !, akkor hol volt az alaptalan vadolas????
Egyszer ezt mondod maskor azt, most kicsuszol a sajat hibadbol s engem vadolssz, mi ez a szarsag  No 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 17:46

Én ott ironikus voltam, ha nem érted ezt sem, akkor nagyobb a gond, mint gondoltam. Semmi szarság, úgy játszok mint ti, piszkosul.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 17:54

Jo ha ironikus voltal de ez itt az Ovasok topik itt nem ironizalni kell hanem ovni normalisan egyertelmuen nem mellebeszelni! S jatszodj piszkosul vagy ahogy akarsz csak engem hagyjal ki belolle! Koszi
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 18:02

Ezt itt kell abahagyni fiuk de legroszabb esetben mashol folytatni, nem az ovasok topikban.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeKedd 29 Ápr. 2014 - 23:03

B.T Döntés



Óvás 1. - Lukács Szabolcs óvja Nagy Nándort - Versenybaleset

Óvás 2. - Venczel Alfréd óvja Péterfi Árpádot - Versenybaleset

Óvás 3. - Venczel Alfréd óvja Péterfi Árpádot - Versenybaleset

VLSui, Levezető körök és fehér vonal - Rendben

Tiltott segédletek: - Dumitru Florin (TC2)


Büntetések

Dumitru Florin - A futamon elért eredményének törlése

Fórizs Tibor - Figyelmeztetés chat-szabály megszegéséért




Vargyasi Tamás, Tokos Csaba és Péterfi Árpádnak 3v1-es exe fut, míg a többieknek 2v1-es. Innen eredhet a sok kidobás.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 17:05

Megoldódott a problémám nem fogok kimaradni a további futamokról. Köszönet az FSR-nek és a RedVipers-nek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 17:57

A nagyobb érdem az FSR, Tamás-nak, jár, ő a logisztikai támogatod. A Red Vipers csak a "diplomácia" részét végezte Smile
Örvendek, hogy megoldódott.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:00

Lassan - lassan  minden kanyart meg lehet óvni!!!!  No No No
hihetetlen hogy potyára mennyit lehet óvni!!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:22

Ki beszél....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:26

Egy óvásod nincs Reddog ami jogos , egy nincs mind badarságokat ovtál!!!! egytol egyik!!!!

Sasnak az idejével szorakozol!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 20:44

A helyzet az, hogy én elfogadom a döntést, nem mint te. Monacóban megóvtad Lukit és mindenkinek nyavalyogtál, hogy nézze meg, én senkit sem kértem meg. Habár mindhárom esetben nem viccből óvtam.
Bahreinben full gázzal jössz belém. Az utolsó kettőnél, szerintem jogtalan pozíció védés. Mindkét esetben már mellette vagyok és ő rám húzza az autót.

Elfogadom a BT döntését, főleg, hogy nincs felebezés. Ti óvtatok olyan dolgot, hogy semmi sem volt.
Téma, részemről lezárva. Ez a BT döntés, ez a jogerős. Máshol és másokat provokálj. Very Happy

Good luck!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 21:01

Magyarazkodsz reddog !!!! egy neked kedvező dontés nem szuletett ..... EVVEL EGYUTT kell versenyezz !!!!!! MOST VAN TÉMA LEZÁRVA!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeSzer. 30 Ápr. 2014 - 22:59

Redi, nincs ertelme irogatnod. Nem latod, hogy ertelmetlen folytatni ertelmetlen dolgokat ertelm..len hozzaszolok(v)al.  Wink 
Foleg nincs amiert magyarazkodj olyanoknak akiket egyaltalan nem erdekel a dolgod, csak, hogy ...
Kellemes SzGyNapokot mindenkinek aki SzentGyorgyon tartozkodik!!! - gyertek sorozni!!!  cheers 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 1 Május 2014 - 19:26

Ujjabb hozzászolás (y) a témához_??!!!! , érdemben 0 _???!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5. Spanyol nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Spanyol nagydíj   5. Spanyol nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5. Spanyol nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Spanyol Nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Spanyol NAGYdíj. Minden ami megtörtént...
» Spanyol Gp
» Spanyol palya zarva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: