fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztral Nagydij

Go down 
+7
Szonda Hunor
willyKEE
Fegyver
Sas
Okoska92
Lukács
Tokos
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 1 Jún. 2011 - 12:13

Hello Tamas! Udvozolve legyel berkeinken belul es azon tul is! cheers
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 9:27

Egy rovid osszefoglalot probalok most ide leirni az elso futamomrol mint versenyzo. Igaz eleg nagy izgalmak kozt kellet, hogy kezdjek mert az esti programom elnyult egy kicsit igy epp borotva elen is de hazaertem es belephettem a jatekba. Egy gyors kormany allitast vegeztem Huni infoja alapjan ami vegul is segitett a futam soran. Meg 21.00 elott egy par percel egy gyors beszelgetest folytattam Szabival (Lukacs, lattom inkabb igy titulaljatok, de nekem Szabi marad) aztan nekivagtam.

Sajnos meg mindig nem rendelkeztem mikrofonnal, ezert kulon elnezest kerek, de mar a kovetkezo futamon a Sepang-on hallani fogtok. Szerencse volt eselyem megteni a futam elott meg nehany kort, mert egy kicsit felelevenitettem a palya kimenetet, mert nem voltam elege hozaszokva. Jott a nagy pillanat, rajt kockara allas, persze a felvezeto korben lemaradtam, mert egy kanyart elneztem es kipordultem. De a tarsasag hamar lereagalta es bevartak. Mit is mondjak, lenyugozo, hogy ennyi mindent szem elott tartotok.

Es a nagy pillanat, elrajtoltunk, igaz en nem igazan rajtoltam olyan hevesen, torekedve arra, hogy ne zavarjam meg esetleg mar az elso kanyarban a nagy hercehurcat. A legenyek tepetek elol en pedig csak szerettem volna tepetni, de nem mertem annyira bevalalos lenni. Aztan jott az elso meglepi, a masodik korben mar kialltam mert elso szarny nelkul maradtam Smile. Visszaallas utan jott az elso meglepi, mert hamarabb ranyomtan a sebesseglimitere es maris kaptam egy STOP&GO (ezzel nagy szerencsetek volt mert hanem a mezonynek annyi). Menet kozben probaltam ugy adaptalni a dolgokat, hogy mikor kovetom volt akkor minnel hamarabb helyet csinalni es nem kavarni a vizet potyara es olyankor mikor lefutottam a palyara akkor probaltam addig nem vissza allni mig a 2-3 koveto auto el nem halad. Eleg hamar mar le voltam korozve egyszer aztan masodszor de tudtam, hogy mire kell szamitsak, ezert nem paraztam. Aztan eljott a 13-ik kor (szerencses szam Very Happy) mikor is odament a felfugesztesem es azzal lezarul szamomra a futam.

Igy aztan atvettem a TV nezo szerepet es figyeltem a futamot. Nagyon erdekes volt a futam, erdekesnek talaltam a Szabi, Lori, Boti trio harcot. Ami erdekes volt az az, hogy Boti nyomta amint nyomta de sosem volt temaban mikor az elre kerult. Egyesek izadtak mint allat, masok pedig hatulro utkoztek es volt akinek a kormanya nem mukodot Smile. Aztan szere jottek a kiallasok, odaszart a Boti lova majd a vege fele pedig a Huni autoja mondott Amen-t. Az egeszben a leghuncutabb vegul is Szabi autojaval volt, hisz a Finish elott 10-15 meterrel maradt kerozin nelkul. Az vegso dicsoseg pedig a Lorit erinti, hisz o nyerte a futamot es elege simman velemenyem szerint. Gratulalok Lorinak a gyozelemhez es mindenki masnak aki reszt vett a futamon.

Koszonom a segitseget amit nyujtotatok, elvezet volt jatszani es nezni is egyarant. Remelem a kovetkezoben mar lefutom teljes mertekben a futamot meg ha 10-15 korrel is leszek lemaradva.

Udv. Tamas


A hozzászólást Tamas összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 7 Jún. 2011 - 13:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Jó kis cikk.   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 9:56

Ez asztán a kiértékelő, gratulálok. Őrvendek, hogy élményeket véltél felfedezni és drukkolok, neked, hogy mihamarabb harcba szálljál.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ej haj   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 19:13

kemeny vélemény alkotás ...ytecetős. grat tamás ..... és grat a lelkesedésért is , adhat a fiuknak egy löketett a lelkesedésed és ezálltal mozdulat előre a liga. Grat mégegyszer

fiuk ....fel kellene rakni ezt az irományt is az oldalra.... nekem tetszik ...sot nagyon tetszik .......

anno ...voltak ilyen erékelések ..csapatértékelő meg minden .......

amugy sok volt a hianyzó ....hol vagytok székelyek Smile

Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 19:20

Itt vagyunk e...védjük Erdélyt hamar ránk bíztak
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 19:21

nem mellesleg, nekem is tetszik az értékelésed, Tamás. Gratula érte cheers
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 19:44

Koszonom fiuk, nem kell azert annyira elmenni a nap fele Very Happy a szavakkal. Ezt vegul is a jatek hangulata hozzta ki belolem, hisz nem vagyok en a szavak embere. Igy utolag elnezest kerek egy par embertol, hisz tobben is resztvettek a futamon mint peldaul: Sandor Albert, Tokos Csaba, Peterfi Arpad, Okos Zsolt es Gyorkovacs Janos. Remelem most sem hagytam ki senkit. Oket veletlen szeruen nem emlitettem meg, hisz az en kiertekelesem inkabb a sajat tapasztalatarol probalt szolni de mivel koran kiestem es csak nezo voltam ezert kerultek emlitesre mas szemelyek is.
Majd mikor belejovok es egy kicsit megszokom itt a dolgokat akkor maskepp talalom majd a megeleseimet a futamokkal kapcsolatosan, es addig gondolom mar szemelyesen is megismerem a tarsasag egy reszet.
Vili, ha csak ennyi kell a tarsasagnak, hogy egy kis loketet kapjanak, akkor en megprobalok minden futam utan irni egy ket dolgot az esemenyrol.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeKedd 7 Jún. 2011 - 20:35

S ezt még én is fogom értékelni. Kellenek az új vélemények.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 8 Jún. 2011 - 23:00

Ugyan már Tamás ne butáskodj, hogy haragudnék. Szép kis cikk a tiéd, nagyon tetszik. Sajnos én még ebben a szezonban nem tudtam magamból sokat mutatni cikkírás terén ez a fránya érettségi herce-hurca miatt de ígérem mihelyst lesz rá lehetőségem majd az én soraimat is olvashatjátok. Hamarosan im back in bussines bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ....   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 9 Jún. 2011 - 10:06

Csak nyugottan vegezd a dolgodat ......drukkolunk innen nektek .Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: nahat .. csodalatos ausztrall futam ..... szentliga8   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 15:31



fantasztikus futam ...... minden volt itt ....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 15:45

Áhh ... ilyenek kellenek az X-ben is ... Smile
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 16:03

Smile a fekete sisakos mclarenes az elso korben mit muvel ??? Smile) ...szep verseny ..lukacs kiesese ...dramai ..agyozalmem nyivanvalo Razz ... meg nah ..
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 16:27

willyKEE írta:
Smile a fekete sisakos mclarenes az elso korben mit muvel ??? Smile)

Újra kellene egy ilyen versenyző a ligába ... mit gondolsz ... ? Lehetséges ... ? cyclops bounce
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2008. Oct. 11.

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 17:36

remelem elobb utobb igen ....... Smile
Vissza az elejére Go down
https://szentliga.hungarianforum.com
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 17:56

Kisértetiesen hasonlit az X. re Williams szárny nélkűl, Force India elsőnek fórdúl el, és ugyan az a McLaren üldözi Very Happy Na ezt ismeteljük meg..... még vagy 40 szer.. Gogo Szentliga
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitimePént. 10 Jún. 2011 - 18:06

Lukács írta:
Kisértetiesen hasonlit az X. re Williams szárny nélkűl.
Ezt azert nem fogom konnyen megemeszteni. Majd meg szamolunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ausztral Nagydij - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydij   Ausztral Nagydij - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztral Nagydij
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ausztral Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztral Nagydíj
» Ausztral nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: