fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztral Nagydíj

Go down 
+6
Szonda Hunor
willyKEE
Szabo Csaba
Lukács
LehelFekete
Sas
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimePént. 10 Május 2013 - 19:41



A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Május 2013 - 0:03-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:06

Óvom Albert Sándort aki szándékosan feltartott a második kiállásomat követően, és aztán másfél kör után sikerült megelőznöm, emiatt elment a sima 4. helyem. Az eset a 30-31-32 kör környékén lehetett. Kérem a BT vizsgálja át az esetet.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:15

Szeretném meg óvni Szonda Hunort mivel nem hagyott elég helyet a rajtot követően az első kanyarba, elég gusztustalan volt ezen megmozdulása! Ezen ment el a versenyem! Nem lehet, nem szabad így versenyezni!!!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:18

Óvom D. Florint az első körben (4. kanyar) történt baleset okozásáért !
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:28

Óvom Fekete Lehelt az első kayarban történtek miatt !!!!!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:34

Lukács írta:
Szeretném meg óvni Szonda Hunort mivel nem hagyott elég helyet a rajtot követően az első kanyarba, elég gusztustalan volt ezen megmozdulása! Ezen ment el a versenyem! Nem lehet, nem szabad így versenyezni!!!
A rajtnál én koccantam valakivel, kiütöttem valakit ? Shocked Az én autóm semmi szokatlan megingást nem produkált és magam mellett sem láttam senkit, csak kissé mögöttem a külső íven Kálmánt! Hol voltál te Szabi ? Rolling Eyes Ha bármiben hibás vagyok, akkor vállalom az érte járót és ne haragudj, de becsszó nem tudom miről van szó ... Neutral

Valaki felrakna ide egy visszajátszást ? Én valamiért nem találom a replay mappában, s még cikket is kellene írjak.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Május 2013 - 23:52

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 0:06

RedDog írta:
http://www.mediafire.com/?91z9z0y126ogb51
Ez alapján tényleg az látszik, hogy oldalról összeérünk és te megpördülsz! Téged egyszerűen sehogy, semmilyen szögből nem láttalak, sem hátulról, sem elölről, fogalmam sem volt, hogy ott vagy ... másképp nyilván szélesebben fordulok! Bocsánat!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 13:00

LehelFekete írta:
Óvom Albert Sándort aki szándékosan feltartott a második kiállásomat követően, és aztán másfél kör után sikerült megelőznöm, emiatt elment a sima 4. helyem. Az eset a 30-31-32 kör környékén lehetett. Kérem a BT vizsgálja át az esetet.

Vissza néztem az említett esetet és jogos az óvás. Azt meg megjegyeznem, hogy nem volt kék zászló, mert ha van, akkor elengedem, ellenkező esetben több mint 1 koron keresztül tartó féltartásnál rég meg lettem volna büntetve a játék által. Jo párszor láttam kék zászlót ezen a futamon (sajnos) és mindig eleget tettem a kötelezettségeimnek, kivéve amikor Huni korozott le, ott vagy 2 kanyar erejéig nem volt hova félre állni és mar ki is írta a játék, hogy tegyek eleget a kék zászlónak, különben bünti lesz. Remélem nem tartottalak fel Huni, nekem nem tűnt feltartásnak. A Lehelé az durva feltartás volt sajnálom és elnézést érte. A játékot meg kell vizsgálni, mert ez játék hiba volt.

U.I Nem volt szándékos, habár nekem is annak tűnne más szemszögből.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 13:07

BT struktura az Ausztral nagydijra

Osszesen 4 ovas erkezett az Ausztral nagydijra amire a struktura a kovetkezo.

1 ovas: Fekete Lehel ovja Albert Sandort
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Szabo Lorant

2 ovas: Lukacs Szabolcs ovja Szonda Hunort
BT illetekesek az elbiralasban: Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Dumitru Florin, Nagy K kalman es Szabo Lorant

3 ovas: Szabo Csaba ovja Dumitru Florint
BT illetekesek az elbiralasban: Albert Sandor, Peterfi Arpad, Venczel Alfred, Nagy K kalman es Szabo Lorant

4 ovas: Hathazi Vilmos ovja Fekete Lehelt
BT illetekesek az elbiralasban: Albert Sandor, Lukacs Szabolcs, Venczel Alfred, Dumitru Florin es Szabo Lorant


Tehat megkerunk minden erintet BT tagot, hogy minnel hamarabb biralja es majd kuldje el donteset a BT elnok fele irasban, aki szerda este 21ºº oraig kell ki irja a BT dontest.

Koszonom.

*barmilyen eszrevetelt kozoljetek velem, hogy korigaljuk ha szukseges.


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 14 Május 2013 - 19:30-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 14:27

A rajtbalesetben Kálmán is érintetett Very Happy 2 óvás.

Fehér vonalat megnéztem: 4 kor Beci.

Levezetőkörök: Q1 - Fazék - összetörik az autó és megáll a motor.
Q3 rendben
Verseny rendben
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 14:31

RedDog írta:
A rajtbalesetben Kálmán is érintetett Very Happy 2 óvás.

Fehér vonalat megnéztem: 4 kor Beci.

Levezetőkörök: Q1 - Fazék - összetörik az autó és megáll a motor.
Q3 rendben
Verseny rendben

Fasza, mert akkor én tovább nem nézem a fehér vonalakat, levezető köröket, pedig mar Kálmánnál tartottam.
Mivel munka letudva, megajándékozom magam egy feketével.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Május 2013 - 0:08-kor.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 14:34

Very Happy A donteseim is megvannak. Mess....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeKedd 14 Május 2013 - 14:36

RedDog írta:
Very Happy A döntéseim is megvannak. Mess....
Nekem is Very Happy


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Május 2013 - 0:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 20:47

Óvások Ausztrál Futam.

Óvás 1.: Fekete Lehel óvja Albert Sándort


Venczel A.: Vétkes, 5 rajthely (szabályzat 17.2)

Lukács Sz.: Vétkes, Fekete Lehel és Albert Sándor esete a 32-33 körbe, pontosítva kereken egy körröl van szó! Érdekes! Érdekes és nem tudom, hogy mit mondjak! A gép nem szankcionálta! De Albert Sándor tudatába kellett volna legyen, hogy nem harc az ami most folyik. De ez nem azt jelenti, hogy tudta! A zászlós fiuk szunyókáltak! Ettől az eset megtörtént! Ha tényeket veszünk figyelembe valóban feltartás történt! Szerintem így is kell kezelni! Kijelenthetjük, hogy Albert feltartotta Feketét!

Dumitru F.: Kék-zászló hiánya miatt nem Vétkes (játékhiba)

Kis Nemet I.: Egyértelműen Sas hibás volt ebben az esetben, viszont nem büntetném. Sajnos a kék zászlós szabály valamiért nem működött, mert akkor a játék automatikusan figyelmeztette volna és büntet is egyben ha nem tartja be. Ez nem tudom miért nem történt meg, de ez van. Ennek ellenére Sasnak jobban kellett volna figyelnie és biztos tudta, hogy Lehelt nem megelőzte, hanem csak a körét vette vissza tőle. Én egy figyelmeztetéssel büntetem Sast ezért az esetért.

Péterfi A.: Szerintem rFactor vagy mod hiba volt mert ha megadja a kék zászlót és nem engeded el akkor stop & Go-t adott volna. Nem tudom ebben az esetben milyen büntetés jár vagy egyáltalán jár-e, és kinek?

Óvás 2.: Lukács Szabolcs óvja Szonda Hunort

Venczel A.: Vétkes, +30 mp, Bokszutcából való rajtolás a következő futamon rajt (szabályzat 23/c)

Dumitru F.: Vétkes

Kis Nemet I.: Ebben az esetben úgy gondolom hogy Huni hibás. Ha használja a tükröket, vagy kicsit jobban figyel úgy gondolom elkerülhette volna az ütközést. Lukács mindent jól csinált, teljesen szabályosan közlekedett, nem csak úgy bevágódott az utolsó pillanatban a belső íven, hanem végig ott volt és normálisan le is fékezett a kanyar bevételéhez. Huninak helyet kellett volna hagyni ott, vagy hamarabb foglalja el a belső ívet, hogy Lukácsnak ne legyen esélye ott támadni.

Péterfi A.: Szonda Hunor cockpitjéből nem látszik hogy Lukács Szabolcs mellette van viszont az oldalsó tükörben igen (ha figyelte volna), ezert Szonda a hibás nem szándékos rajtbaleset okozásáért.

Nagy K. Kálmán: Vétkes, Szonda Hunor kamerájából egyértelműen látszik, hogy látja a mellette lévő autót és mégis levágja a kanyart és nem hagy helyet, ezzel kipördíti Lukácsot és nem várja vissza. Valamint elég nagy mértékben hozzájárul a kialakuló rajtbalesethez. Így a versenyző megsértette a szabályzat több pontját is:
17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül. Kiszorításnak minősül továbbá, ha a kanyarbejáratnál az elől haladó autó belső íven halad és sodródik a külső ív felé, miközben a mögötte haladó autó első vezetőszárnya az előrébb haladó autó hátsó kerekeivel mar egy vonalba kerül. A belső ívben haladónak ebben az esetben a külső íven érkezettnek legalább annyi helyet kell szabadon hagynia, ahol a mellette haladó autó meg elfér.
18.2 Kilökés során, ha a vétlen versenyző autója pályán kívülre kerül, avagy a pályán belül maradva megpördül, a balesetet okozó versenyző köteles büntetés terhe mellett a vétlen versenyzőt bevárni még akkor is, ha eközben őt magát megelőzi egy harmadik (negyedik stb.) autó. A kilökő (vétkes pilóta) a bevárás ellenére is +20 mp.-es időbüntetésben részesül az adott versenyen! A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása, azonban ebben az esetben is érvényes az, hogy a következő egyenes szakaszt lezáró kanyarkezdetig kell megtörténnie. [17.3 pont]
23/1/c) Előre meg nem fontolt baleset (pl. Ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a bokszutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).
23/1/d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyző nem várja be, hogy a vétlen versenyző autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].
Az én döntésem Szonda Hunor több szabályt is megsértett így két szabálypont értelmében is az eredményének törlését javaslom valamint a Bokszutcából való rajtolást a következő futamon, ahol a versenyző rajthoz áll.

Óvás 3.: Szabó Csaba óvja Dumitru Florint

Albert S.: Vétkes, Bokszutcából való rajtolás a következő futamon (szabályzat 18, 17.3)

Venczel A.: Vétkes, Bokszutcából való rajtolás a következő futamon

Kis Nemet I.: Vétkes, Florint hibásnak találom ebben az esetben. Csaba lecsúszik egy kicsit az ívről, ezért később tud kigyorsítani. Florin nem veszi ezt figyelembe és a jobb kigyorsításának köszönhetően gyorsan utoléri és elüti hátulról, balesetet okozva.

Péterfi A.: Vétkes, Ez egyértelmű Florin kilöki Csabát !


Nagy K. Kálmán: Vétkes. 18.2 Kilökés során, ha a vétlen versenyző autója pályán kívülre kerül, avagy a pályán belül maradva megpördül, a balesetet okozó versenyző köteles büntetés terhe mellett a vétlen versenyzőt bevárni még akkor is, ha eközben őt magát megelőzi egy harmadik (negyedik stb.) autó. A kilökő (vétkes pilóta) a bevárás ellenére is +20 mp.-es időbüntetésben részesül az adott versenyen! A bevárás nem történhet álló helyzetben a pályának azon részén, ahol az beláthatatlan és maga is baleset forrása, azonban ebben az esetben is érvényes az, hogy a következő egyenes szakaszt lezáró kanyarkezdetig kell megtörténnie. [17.3 pont]
A döntésem mivel nem ért el értékelendő eredményt a következő futamon bokszutcából rajtoljon.


Óvás 4.: Hatházi Vilmos óvja Fekete Lehelt

Albert S.: Vili a Vétkes, figyelmeztetés vagy +20 mp (szabályzat 17.5)

Venczel A.: Vili a Vétkes, figyelmeztetés mivel csak Vili szenvedte hátrányát.

Lukács Sz.: Hatházi Vilmos és Fekete Lehel esete az első kanyarba, rögtön a rajt után felettébb felcsigázta a fantáziám, már csak abból az okból is, hogy vajon nincs fék állítva a Fekete autójára? Ugyanis amikor eltalálja Hatházi autóját akkor nem lassít semmit illetve igen mert hogy tolja és ebből származik némi látszatja a lassulásának, egyértelműen nem akar megállni és nem kezeli a féket semmi kép sem! Továbbá amint lerendezte volt főnökét és kikergette sikeresen a sportosra nyírt gyepre akkor szabad utat kapott a járműve és így gyorsulása egyértelmű, nos, ügyet sem vetve arra, hogy a Point Team által keresztbe forgatott FSR-Reverse autója ott áll, Lehel ismételten fék nélkül bele rongyol az áldozatba! Mindezek után, jó aratást végzett mindkét autót (BlueBird + FSR) otthagyja, majd kijönnek onnan ha tudnak!

-Vég konklúzió, F. Lehel futama egyértelműen törölve, hiszen baleset okozása és cserbenhagyása ezt kívánja! Ha vissza várta volna a verseny társát természetesen egy intéssel megúszhatta volna! Lehel a Vétkes, eredmény torlese (Baleset okozása és cserbenhagyása)

Dumitru F.: Vili a Vétkes.

Kis Nemet I.: Ezt sima versenybalesetnek nyilvánítom. Vili az előtte történt baleset miatt picit keresztbe áll, pont Lehel elé. Lehelnek nincs esélye sem ezt elkerülni vagy másképp reagálni, így tovább pörgeti Vilit.


Nagy K. Kálmán. Igaz, hogy nem vagyok döntőképes a másik két esetben de azért leírom a véleményem azokról az esetekről is.
1 óvás: Fekete Lehel óvja Albert Sándort

3.b) kék zászló: gyorsabb jármű közeledik, elengedési kötelezettséggel. A lassú (körhátrányban lévő) versenyző köteles, az íven maradni (tilos, az irányváltás jobbra vagy balra) és minél hamarabb, biztonságosan elengedni a gyorsabb versenyzőt! A lekörözött pilóta fékezés nélkül, gázelvétellel teheti biztosságossá az előzést. Az a lekörözendő versenyző, aki nem adja meg az ideális feltételeket a lekörözőnek, a program által kiosztott büntetésen túl – az eset súlyosságát vagy gyakoriságát figyelembe véve – további szankcióban is részesülhet. (Lásd még 22.2 pont)
22.2 A versenybíróság által, a 22.1 pontban felsorolt büntetéseken túl alkalmazható, ha jelen szabályzat előírja, a következő büntetések:
a. bokszutca áthajtás (utólagos megfelelője a 20 mp-es időbüntetés),
b. 10 mp-es Stop&Go büntetés,
c. rajtrácson való hátrasorolás,
d. bokszutcából való rajt
e. eredmény törlése
f. futamtól való eltiltás,
g. kizárás a bajnokságból.
Az én véleményem Albert Sándor hibázott.

4 óvás: Hatházi Vilmos óvja Fekete Lehelt

17.4 Tilos a futam résztvevőinek kiszorítása. Amennyiben a versenyző haladási ívet úgy választja meg, hogy egy másik versenyzőt rákényszerít a pálya elhagyására, az kiszorításnak minősül. Kiszorításnak minősül továbbá, ha a kanyarbejáratnál az elől haladó autó belső íven halad és sodródik a külső ív felé, miközben a mögötte haladó autó első vezetőszárnya az előrébb haladó autó hátsó kerekeivel mar egy vonalba kerül. A belső ívben haladónak ebben az esetben a külső íven érkezettnek legalább annyi helyet kell szabadon hagynia, ahol a mellette haladó autó meg elfér.
23/1/c) Előre meg nem fontolt baleset (pl. Ilyen a rajtbaleset is) okozásáért a következő futamon a bokszutcából indul és az adott futamon 30 mp időbüntetést kap, ha több autó érintett az incidensben a helyzete az okozónak súlyosbítható (adott futamról való kizárás vagy következő futamról való eltávolítással is számolhat).

Az én véleményem szerint Hatházi Vilmos mindkét szabályt megsértette.


A hozzászólást Sas összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Május 2013 - 0:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:02

Eredmény hirdetés mikor lesz?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:03

Úton van...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:06

Nem olvastam el a döntést, de nem kell beírni a BT külön döntéseit. Ez így nem lesz jó!

Csakis kimondottan az összesített döntést kell ki írni.


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Május 2013 - 21:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:07

Többen azt kérték, hogy legyen látható a BT tagok döntése.


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Május 2013 - 0:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:08

Nincs Aktuális Büntetések Topik.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:15

Nem is kell, ide kell beírni a végső döntést! Esetleg középre nagy betűkkel írd fel, hogy BT döntés!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:20

B.T Döntés


Ausztrál Futam


Albert Sándor - 5 rajthelyes büntetés a következő futamon.

Szonda Hunor - +30 mp, bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

Dumitru Florin - Bokszutcából való rajtolás a következő futamon.

Hatházi Vilmos
- Figyelmeztetés figyelmetlen vezetésért.

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 21:25

Nekem tetszik ez a döntésmechanizmus grat SAS!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 15 Május 2013 - 23:08

szerintem nem baj ha felírja a kapott véleményeket ... jó kis olvasmány , meg lehet tudni egyet és mást Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 16 Május 2013 - 13:39

Ha jogeros a BT dontese masodik lettem:-)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ausztral Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral Nagydíj   Ausztral Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztral Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztral Nagydíj
» Malaj Nagydíj
» Ausztral Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: