fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztral nagydij

Go down 
+7
Lukács
Tokos
Arpi
forizstibi
Szonda Hunor
Koolman
RedDog
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeHétf. 24 Márc. 2014 - 22:42

Bocsanat Tibi. De sajna nem toltotte be a profilom es nem volt kuplungom, irni is akartam kozben es mire eszre vettem keso volt. Profilom es hudom sem volt. De sajna nem volt idom ellenorizni. Mindegy mijen buntit adtok. Ezennel en befejeztem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeHétf. 24 Márc. 2014 - 22:59

Holnap feltoltom a programot amivel az eredmenyeket csinalhassatok. Most nem tudom mert a gepet mar kikapcsoltam.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeHétf. 24 Márc. 2014 - 23:03

Óvom Vargyasi Tamást 6 kör utolsó kanyar letört a felfüggesztésem és pá...
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeHétf. 24 Márc. 2014 - 23:08

Haladgatok a 16. körben a hetedik pozíció környékén, már úgy lecsendesedtek az első körökben történt események, rendesen szét is szakadt a mezőny, s üres pályán autózva utolérem Kálmánt, aki - állítólag már hosszabbacska ideje ... - limiterrel poroszkál körbe, kereken. Nem tudtam kikerülni, lereagálni a hirtelen közeledő nagyon lassú autót és telibevertem és kiestem ... Nem értem az egész történetet ... ilyen miként eshet meg ... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 0:10

semmi gond redi nem óvok. csak versenyezzünk. ne add fel nem szabad.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 0:17

RedDog írta:
Ezennel en befejeztem.
Miert ? Az elso futamok sosem voltak tokeletesek s ezutan sem lessznek, en is azt mondom hogy ne add fel, ennel csak jobb lehet !
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 0:28

Az lett volna helyes ha jovohetre halasztotuk volna en javasoltam de senki nem halgatott ram jovohetre minden rendezodot volna es mindenki normalis versenyt futhatott volna igy pedig ismet elveszitunk egy ligatagot .
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 12:48

Nincs miért elhalasztani egy futamot. Ha mindenki rendesen odaállott volna és segített volna, ki lettek volna küszöbölve ezek a gondok. De sajna itt fontosabbak a személyes érdekeltséget mint a ligáé.

A mód fel volt töltve szerda óta, vasárnapig, amikor akartunk tesztelni, 10 töltötték le. Akik között Fegyver Botond is szerepelt, ő nem indult de letöltötte és tesztelt.
Kértem, hogy minél hamarább jelezzétek az hibákat, inkább a gyors körökre gyúrtatok és hétfőn amikor elkezdődött a szezon kezdtetek sírni.

Kértem, hogy minél többen legyetek a vasérnapi teszten, igen.

Kértem ne menjen senki ki a warmupp alatt, igen.

A rajtrács nem volt jó mivel sokan ki estek és újra csatlakoztak, nem volt fizikai időm mindenkit újra írni. A szetupom is csak a verseny részen töltöttem be, akkor is, Jocky szólt, a profilom nem volt betöltve, ezért nem volt kuplungom a rajtnál. HUD-om sem volt de sajna nem volt időm leellenőrizni.
A felvezető körön több restart kérés és rajtpozíció panasz volt, akartam röviden válaszolni, benyomtam a kuplungot és gázt adtam, de arra indult is az autó.... Sajnálom Tibi....

Én többet semmit nem csinálok, nem éri meg, mindenki csak a saját érdekit nézi, a ligáért kevesen tesznek valamit.

Innen letölthető az eredményekhez szükséges program. Benne vannak a múlt szezoni eredmények is.
http://www.szentliga.com/letoltesek/progi.zip

Az admin jelszókat majd privátban elküldöm, akinek kell. Csak tudjam ki az.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 18:10

Itt megvan a gumiszettek csomagja.

http://www.szentliga.com/letoltesek/Gumiszettek.zip

Ha valaki akarja csinálni, hogy segítsen a ligatagokon, hogy a megfelelő keveréket használják, szóljon és elmagyarázom. Ezeket fel kell másolni a szerverekre, nem a gépekre.

Remélem érthető amit fentebb leírtam és megértettétek, hogy a ligának nincs vezetője. Válasszatok akit akartok.

Én még elmagyarázom ha valamit nem tudjátok, hogy kell csinálni, de én többet semmit nem csinálok. Nem kell egyedül megtanuljátok, hogy mit és hogyan kell, segíttek.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 18:20

Alfréd remélem tudsz a sorok között olvasni s pontosan megérted amit üzenek! - Amúgy mindenki elgondolkozhat!

Senkinek sem kötelessége, hogy nagy ember legyen. Már az is nagyon szép, ha valaki ember tud lenni!

Ezt a ligát nem kiváltság vezetni, mint sem hivatás. A hivatással nem jár váll veregetés! Pedig sokszor nagy köszönet lenne!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 18:42

En meg mindig nem ertem miert lepsz visza az hogy egyesek nem ugy allnak hozza ahogy szeretned az nem lehet magyarazat. A problemak azert vannak hogy megoldjuk nem elszaladni kell elolluk ! Gondold meg mert nem ez a megoldas.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 19:16

Pont ezt mondtam telefonon Árpad, Alfrédnak. Ez még nem ok semmire ha az első futamon kaotikus dolgok történtek, nem az első eset, másodsorba nem lehet Alfrédot okolni mindenért és nem is dobott rá senki követ! Ha valakinek eltérőbb a véleménye az nem biztos, hogy jó is az, meg nem biztos, hogy arra kell menni ha azt valaki hangosan mondja! Véleményem szerint nincs nagy baj, csak higgadtan kell menni tovább. Még van időnk, holott az idővel harcolunk!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 19:38

Tudom nem ez a megoldás de reménykedem, hogy ezzel a tettemmel megváltoztatom a ligatagok hozzáállását. Én előre sem akartam vállalni, tehát könnyű volt lemondani, annyi különbséggel, hogy most mindenről lemondtam.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 19:55

Na. Itt megint all a bal. Sajnalom, hogy igy alakult. Lehet Csabanak volt igaza es halasztani kellett volna, amig megerik a dolog a hasznalatra.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 21:59

Quote to SAS: (Lehet Csabanak volt igaza es halasztani kellett volna, amig megerik a dolog a hasznalatra.)

En nem ezt mondanam, mivel RedDog megprobalt szervezni egy normalis tesztelest(Vasarnap este), hogy ne legyen kaosz a verseny napjan, de mivel ez nem sikerult a kivant modon, igy a szezon elso futamara maradt a kudarc a moddal szemben. Ez az ember 1-2 heti szabadidejet szanta arra, hogy minden gondnelkul elkezdhessuk ezt a szezont. Egyszeru segitseget kert csak a start elott hogy ne menjen senki ki a warmup alatt a boxbol.......a tobbi csak raadas.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 22:05

Hogy ne menjen ki a boxbol senki Azért ellnézést kértunk, kertem, ne menjetek ki (edig ne menjetek goyrs kort jelentette nekem ) " Sajnos a teszteles, nem volt rendes teszteles ... csak egy pár kort mentunk ott is lehetett volna rendezni egy tesztfutamott....... 9 ember volt most ha jo tudom 13 ....
no mind1 targytalan .... kell tovabb lépni pont
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 22:11

Smile 
Meg van ertve, de mit szoltatok volna ahoz, ha Redi is vegezte volna a sajat problemait a mult heten es a tegnap szolt volna, hogy "elnezest fiuk, de nem volt idom XY problemat megoldani a Ligaert", vagy a legjobb esetben 3-4 hetig csinalta volna a modot....na de mind1  Razz 
Kellemes estet mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeKedd 25 Márc. 2014 - 22:47

willyKEE írta:
" Sajnos a teszteles, nem volt rendes teszteles ... csak egy pár kort mentunk ott is lehetett volna rendezni egy tesztfutamott....... 9 ember volt most ha jo tudom 13  ....
no mind1 targytalan .... kell tovabb lépni pont

A teszt futam meg volt tartva, ha nem emlékeznétek.
Nem a futamon van a gond, ha ott eltudtál indulni, akkor nem vág ki. A Q1, Q3 és warmupp alatt dob ki, de ott is egy bizonyos emberek miatt, az okát nem tudom, lehet az XP, lehet egyéb gond is és csak akkor ha sokan vagyunk. Valami konfliktust csinál. Ha tudnám az okát akkor megoldottam volna.

Ezért kértem, hogy többen legyünk, de sajnos csak 9 ember volt és nem dobott ki senkit. Se engem, se Árpit, se Tamást, azokat akiket a tegnap rendesen dobigált. De ez van.... Kevesen voltunk és jól ment... hétfőn már többen voltunk és gondok akadtak. Hiába mentünk volna 99 kört vasárnap, az nem segített volna semmiben.

A többi már csak múlt...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 9:15

Jocky írta:
Quote to SAS: (Lehet Csabanak volt igaza es halasztani kellett volna, amig megerik a dolog a hasznalatra.)

En nem ezt mondanam, mivel RedDog megprobalt szervezni egy normalis tesztelest(Vasarnap este), hogy ne legyen kaosz a verseny napjan, de mivel ez nem sikerult a kivant modon, igy a szezon elso futamara maradt a kudarc a moddal szemben. Ez az ember 1-2 heti szabadidejet szanta arra, hogy minden gondnelkul elkezdhessuk ezt a szezont. Egyszeru segitseget kert csak a start elott hogy ne menjen senki ki a warmup alatt a boxbol.......a tobbi csak raadas.


Én ezekkel mind tisztában voltam Jocky, mielőtt még megfogalmaztad volna. Jöttek, nem jöttünk próbafutamra, de attól meg annál a résznél igazam van, hogy nem lett kiforrva a dolog a bevetés idejére. Most húzhatunk bárkire vizes lepedőt. Redi felháborodását valószínűleg én váltottam ki a felvezetőn történt incidens miatt, én voltam az utolsó csepp a pohárban, ezért itt is elnézését kérem. Junior te pedig elkepesztő vagy. Lehetetlen 2 felvezető körből mindkettőben balesetet okozni...gondoltam én, de te erre rácáfoltál.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 9:26


B.T. struktúra az Ausztrál Nagydíjra



Óvás 1. -  Nagy K. Kálmán óvja Vargyasi Tamást

Óvás 2. - Szonda Hunor óvja Nagy K. Kálmánt

Felvezetőkör és rajt vizsgálata

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Vargyasi Tamás, Albert Sándor és Péterfi Árpád
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 12:04

SAS en senkit nem hibaztattam...sot barkirol legyen szo, en az igazsagot szeretem es amert igy tortent a hetfo este azert csak a fel liga felelos...elkepeszto, hogy vasarnap este sem lehet 1 oracskat felaldozni a kozossegert. Ezert tortent ami tortent...de amint mar mondtam...mind1. Jobb lesz ha befogom es kussolok.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 14:50

Mar megbocsass SAS de az elso felvezeton mert en okoztam a balesetet? Azt elmondanad legyszives? Mikor az elso kanyarnal haturol ugy telibetrafal valaki hogy egy ep felfuggesztesem nem marad?? A masodikert vallalom a felelosseget habar lag-olt a jatek !!! de nem szeretem mikor valotlan es megalapozatlan vadakkal illetnek.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 15:13

Én mar megbocsátottam tesó, habár nem adtál rá túl sok okot...nem zaklattál az elnézés keressél  Razz 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2014 - 20:50

Sas írta:
Redi felháborodását valószínűleg én váltottam ki a felvezetőn történt incidens miatt, én voltam az utolsó csepp a pohárban, ezért itt is elnézését kérem.

Van egy rosz hirem szamodra. Nincs olyan szerencsed, hogy te legyel a fo hibas. Akkor meg volt hely a poharban.
Azzal telt be, hogy nem volt idom ellenorizni semmit az en reszemre(szet, profil, hud), ha Jocky nem szoll akkor ures tankal megyek ki (habar erre a tavra az is eleg lett volna) es a profil hianya miatt tonkre tettem 2 olyan versenyzonek a futamat aki sokat tesztelt. Bocsi megegyszer Tibi, de nem volt kuplungom.....
Na ez volt az igazi nagy csepp es nem a te beirasod.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitimeCsüt. 27 Márc. 2014 - 1:21

nincs semmi redi, csak gyere tesztelj és légy itt a pályán malájba és a többin.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ausztral nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztral nagydij   Ausztral nagydij I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztral nagydij
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ausztral Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztral Nagydíj
» Ausztral Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: