fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztrál Nagydíj

Go down 
+9
dumitru florin
RedDog
Szabo Csaba
Nandor
jancsi
Lukács
willyKEE
Sas
Koolman
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 0:43

Sajnálattal közlöm, hogy több órás próbálkozás után sem sikerült belépjek a szerverre sem Vsluial sem nélküle sem azzal a gdb fileval amivel egyébként Tamás a szeveren tesztelt így mivel vasárnap leszek ujra arra kérem a BT és a Ligatagokat tekintsenek el a 30 kör megtételétől mert azt szerveren nem tudtam tőlem független technikai okok miatt teljesíteni. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 12:33

En sem tudok belepni...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 20:52

Ugy kell csinálni, hogy jó legyen ...

Pl: Fel kellett volna instalalni a modot egy uj rfactorra es akkor nem lett volna utkozés!!!

ui: Ha viccnek szántad Kálmán akkor jó volt ..( Very Happy Very Happy  ) ha nem akkor .... a zöld lámpák kialvását várod majd ! De valahogy biztos megoldod !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 21:24

Még mindig van 144 óra a rajtig!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 21:43

lol! lol! lol! 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Okt. 2013 - 22:06

Lukács írta:
Még mindig van 144 óra a rajtig!

most már egyre kevesebb %!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 7:19

Ez, ezelőtt is így volt! Ha elfogyott nem volt!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 7:56

Jól van Luki, de ezelőtt legalább amíg tartott, addig volt.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Okt. 2013 - 11:04

Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 12 Okt. 2013 - 21:15

A Szombati limitet Jakab Csongor, Horváth Tas és Nagy József Attila nem teljesítette!
Nagy K. Kálmán még Vasárnap este 21 óráig halasztás miatt várat a limitre!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Okt. 2013 - 23:07

BT figyelmében ajánlanám a 2 kör első szektor végét ....
NEM Óvás , mert nem tudom hogy mi történt, de én ott elvesztettem a versenyemet!!!
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Okt. 2013 - 23:21

Elnézést kérek Reditől, Vilitől és Sastól. Sad  Sad  Sad 
Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Okt. 2013 - 23:23

Mad  Ovom Tokos Csabat az 1 kor 3 szektorban okozott balesetert.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Okt. 2013 - 23:39

Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Okt. 2013 - 15:23

NEM OVAS !!!
Q1 utoso mert koromen az elso szektorban egy Red Vipers auto piszkalya az orrat az idealis iven, es ezel nekem el ment a mert korom.Evil or Very Mad 
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Okt. 2013 - 20:06

Ez a topik azet van megnyitva hogya akarunk ovni valakit akkor it megtehetjuk ha nem akkor ne irjunk semit.



Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Okt. 2013 - 23:27

Tokos írta:
Ez a topik azet van megnyitva hogya akarunk ovni valakit akkor it megtehetjuk  ha nem akkor ne irjunk semit.


   
Tokosnak igaza van...egy kicsit elszallt ez a topik masfele!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 0:01

dumitru florin írta:
NEM OVAS !!!
Q1 utoso mert koromen az elso szektorban egy Red Vipers auto piszkalya az orrat az idealis iven, es ezel nekem el ment a  mert korom.Evil or Very Mad 
Nos hat elnezest kivanok, eleget probaltam felre huzodni, mivel meg volt nekem mar a gyors korom....nem lattam hogy nem fer el mellettem az idealis iven egy auto...amugy epp boroztam Razz...batran meglehet nevezni, mert idot nyertem volna aval ha ideirod batran hogy ki is "piszkalta az orrat" Majd ha visszaerkezik a szervizbol a kormanyom, igerem hogy nem fogom piszkalni az orrom "amikor a hatam mogott leszel". Gondolom Szent a beka. Puszi
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 9:21

Elnézést legények, most jutott eszemben, hogy nem írtam ki a BT struktúrát. Amint hazaérek, ki írom mert telefonrol nem olyan egyszerű. Addig is mar az illetékesek ki tudjak szúrni, hogy ki lesz beosztott. Mivel későn íródik ki es nem olyan rengeteg az esetek száma, így holnapra tolódik a kihirdetés.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 11:16

Felháborítónak tartom, azt amit Nagy József Attila a fenti kommentjében kifejtett! Amíg versenytársai a tökéletes kört akarják teljesíteni addíg az ideális íven Ő borozik! Ezt az esetet kérem a B.T.-t szankcionálja mert ez a magatartás nem elfogadott! Amúgy az én körömet is megzavarta a James Hunt! Komolyabb hozzá állást várunk Nagy József Attila! Köszönjük!

-Vilmos kérését teljesítettem, utána néztem a dolognak, egy szerencsétlennek mondható szituációnak lehetünk tanui! Nagy Nándor kiszélesítve a versenypályát és ezzel alvesztve uralmát az autó fölött és kipördűl, Vili rövid idő alatt döntést kell hozzon, jobbról avagy balról menjen, ilyen rövid idő alatt csak szinte meg tippelni lehet, hogy miként cselekedjen avagy milyen irányt válasszon a pilóta, Vili szerencsétlenségére a rossz oldalt választotta, még az hogy SAS is belekeveredett az csak emelte a hangulatot, viszont amit tanulni lehet az az, ahogy Kálmán kijött belőle, higgadtan sebességet csökkentve át autózott!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 12:46

Engem is feltartottak a gyors koromon, a lekorozottekkel is voltak gondok es a palyara valo visszajovesekkel is , nem ovas csak szollok hogy ezutan jobban kellene figyelni.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 13:29

Lukács írta:
Felháborítónak tartom, azt amit Nagy József Attila a fenti kommentjében kifejtett! Amíg versenytársai a tökéletes kört akarják teljesíteni addíg az ideális íven Ő borozik! Ezt az esetet kérem a B.T.-t szankcionálja mert ez a magatartás nem elfogadott! Amúgy az én körömet is megzavarta a James Hunt! Komolyabb hozzá állást várunk Nagy József Attila! Köszönjük!

 
Elnezesed kerem Lukacs, hogy ilyesmit mertem irni ide a forumra. Egy kicsit jobb kedvem volt es oda mertem irni azt. Hat sajnos az ugy tortent hogy a bor kivolt toltve a poharba, hogy ha meglatom a kockas zaszlot ezen a futamon akor ihassak belole. Termeszetesen, hogy tevedtem ott a palyan Florinnal szembe, nem tehetek rola, igy tortent meg es emberiesen megemlitette es vettem a lapot. Visszaterve az esetre, abban a korben az elso kanyarnal megcsusztam es atakartam menni a jobb felere, hogy ne zavarjak senkit, kozben a tukorbol nem lattam a palyaivet es epp Alfred jott amikor probaltam elhuzodni az idealis ivrol....ez megzavart es rosszul esett...kertem Redinek az elnezeset radioban...kozben erkeztem a kovetkezo kanyarhoz ahol sajnos nem vettem eszre hogy Florin kozeledik es megtortent masadszorra a problema. Lukacs, ha te ugy gondolod akor semmi baj, kerjed a BT-t hogy buntessen meg, mivel minden versenyzo akinek "problemat" okoztam, emberi modon felszolitott, arrol meg nem tudok hogy esetleg teged is megzavartalak volna! Visszaterve a "borozasra" --- en borozok mikozben versenyzek(?), pedig meg az is nehezemre esik hogy futam kozben gumikevereket allitsak Crying or Very sad na de mondom ha annyira zavart az hogy oda mertem irni azt a szot akor hat legyen, legalabb tudni fogom hogy nem szabad a forumon jo kedve legyen az embernek mert megbuntetik.
Tovabbi szep napot.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 13:35

A helyzet messze nem ilyen drasztikus mint ahogy itt azt leírjátok. Nyugi van.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 13:59

Tokos Csaba felhivta a figyelmem egy hibara. Verseny alatt lehet tankolni. Sajna, meg nem volt idom leelenorizni. Remelem ma, meg tudom nezni es a VLSui logokat megnezni....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 16 Okt. 2013 - 14:23

Jah akkor en kerek elnezest! En nem tartom rosz dolognak ha valaki borozik, de kerem... annak ne igya meg senki a levet! Halottam mar olyan pilotarol, hogy versenykozben szendvicsezet, de nyert is es nem akadalyozott senkit! Azert kertem tobb komolysagot, nem a forumon hanem a palyan! Anno Redi is sorozott versenykozbe de nem is volt jo eredmenye, mostanra ra jott, hogy az egy rossz huzas volt! Meg akkor is ha jateknak nevezitek, en nem jatszom! Amugy csapat radion jeleztem en is hogy valaki telket vasarolni keszul a palya mellett,mert nem ez a tempo illik ide! S amugy nem kivanok buntit senkinek egesz evadba de nagyon lehangolo volt oilvasni azokat a sorokat! Pont! Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztrál Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ausztral Nagydij
» Török nagydíj.
» Ausztral Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztral Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: