fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ausztrál Nagydíj

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 12 Jún. 2012 - 11:15

Nem tudom hogy mi történt a rajtnál_????? azaz az azt követő kanyarba, de az biztos hogy a teljeseitményemre elég nagy hatással volt aza néhány pof amit kaptam Smile

BT figyelméba ajánlom az 1 kor 1 kanyarban történő eseményeket, és Óvom azokat akik felelősek érte ...
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 12 Jún. 2012 - 15:42

Vilike...ezt nem úgy írom ezt neked, mint jelenlegi B.T. hanem úgy mint egy volt B.T. tag, ugyanis az idei szezontól a B.T. kiléte egyelőre ismeretlen. Egy biztos én és Lóri nem lehetünk, mert egy csapatban vagyunk! Ezt mihamarabb meg kellene beszélni...

viszont ha már óvsz akkor írd le, hogy kit és nem így ahogy te az leirtad: " és Óvom azokat akik felelősek érte ...". Vegyünk annyi fáradságot, hogy leírjuk, hogy ki volt... Neutral Neutral
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 12 Jún. 2012 - 20:12

-Volna 1 javaslatom a BT-zés ügyben. De azelőtt hadd írjak egy röpke tájékoztatót!

-A ligákban ez a legősibb probléma, a BT! (Bírói Testület) na meg a szabályzat, legalább is nálunk ez biztos! Volt itt már minden kipróbálva, csak éppen a polgármester nem volt még besorolva. Amiket eddig én ajánlottam meg közös erővel is megvívtunk, hogy legyen valami ebből az sem volt mindenki számára meg felelő, nem is lesz soha. Én is voltam BT, voltam BT elnöke is. Nehogy azt higgyétek, hogy minden jó volt, nem volt jó az sem. De van egy javaslatom az X2-s évadra na meg ha jól működik akkor lehet kamatoztatni. A már előre fontolgatottak alapján, feltétlen kell egy elnök aki kezeli ezt az egységet, le adja a melót, hogy te végig fésülöd a fehér vonalat meg hasonló amiket szokás, meg lehet újításokat bevezetni. A BT elnöki székbe javasolnám ( FIGYELJETEK MERT CSAK JAVASLAT) Hatházi Vilmost, én személy szerint Lórival is meg voltam elégedve! Nos innen kezdődően kell az elnök maga mellé szólítson négy (4) fiatal embert, akiket úgy lát, hogy bármely szituációban tud pártatlanul és szubjektíven dönteni. VAGY azt amit Tami ajánlott a több csapatos megoldás, ebben is van ráció, de nagy csak ki kell aknázzuk, erről nem tudok hegyi beszédet tartani mert nem az én ötletem és nem igazán tudom felvázolni pedig szeretném! Nos urak röviden ennyi. Kérem a vissza jelzéseket.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 12 Jún. 2012 - 22:45

Én gondoltam egy FOTA megoldásra. Hogy minden csapat csapatfőnöke bekerül a B.T. tagjai közé és akkor az adott eseményből az érintett egy két csapat kiesik a megmaradt csapatok képviselői meg döntést hoznak. Persze kineveznek egy B.T. elnököt!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeKedd 12 Jún. 2012 - 22:56

Hi

Ez egy jo megoldas a Tamas f;le, avagy a FOTA féle BT minden csapat képviseltetik. Én nem tudom válalni a BT dolgot, megtisztelő de el kell utasitanom sajnos. NEm leszek sok versenyen ez a legfőbb oka, de mind Bt vagyok természetesen , ugy mind mindenki mas Smile .

Azért nem irtam konkretan egy ovast, mert nem szerettem volna én kimondani a baleset okozoját, de lehet csak versenybaleset volt, ezért kértem azt hgoy az t az esetet vizsgálni kellne , és döntést kell hozni.

íbt elnőknek Szabó Lórit kell rakni ... szerintem ....

Ameddig dontes nincs BT mukodeserol , addig sajnalatos modon a régi marad érveénybe, ( tudom hogy csapattarsak vagytok de most egyenlore ez van) Tudom hogy pártatlanok tudnak maradni a BT tagjai, semmi kétségem efelől. Az ausztrál verseny BT dontése ... szerintem .. a regi BT kezében van .
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 7:09

Ezt alá támasztanám én is. Amíg kiépítődik az új rendszer addig a régit kérjük szépen nézzen a dolgok mélyére.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 9:01

Oké megnézzük! CSAK ma Brassóban vagyunk és vizsgánk van! DE pénteken a hivatalos tesztig meglesz a döntés! Ennél többet most egyelőre nem tudunk ígérni! Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 13 Jún. 2012 - 10:03

OFF sok sikert OFF vége
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimePént. 15 Jún. 2012 - 13:05

A B.T átvizsgálta az Ausztrál Nagydíj rajtja utáni eseményeket, amelyben több versenyző is érintett volt. Ennél az esetnél úgy gondoljuk, hogy senkit nem lehet felelősségre vonni, mivel, hogy Szabó Csaba hirtelen fékezése(ami szükség szerü volt) elindít egy láncreakciót ami után mindenki próbálta menteni a menthetőt, de sajnos egy hatalmas baleset lett belőle, amelyet versenybalesetnek lehet tekinteni, mert senki nem hibás.

A fehér vonalat senki nem lépte át a futamon!

Sok sikert mindenkinek a következő futamra! B.T
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 16 Jún. 2012 - 9:50

Ez a jo dontesLori!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ausztrál Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ausztrál Nagydíj   Ausztrál Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ausztrál Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ausztral Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztral Nagydíj
» Ausztral nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: