fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Malaj Nagydíj

Go down 
+5
Szonda Hunor
forizstibi
willyKEE
TMS
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 19 Nov. 2012 - 22:59

Legyetek szivesek nezzetek meg a masodik korben, koztem es Fazek kozott. Fektavon keresztbeallok es kiutom. Letorik a szarnya. Amikor vissza akarom varni akkor meg Szondanak is betartok.

Visszavartam. De ha valami sulyosabb bunti is jar, elfogadom.

Es bocsanat Levente!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 19 Nov. 2012 - 23:36

Molnar Miklos: 4-ik kor masodik kanyar.

Forizs Tibor: 15-ik kor masodik kanyar.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 0:48

Kinek kell donteni ebben az esetben, a Tamás altal benyujtott óvásban _????
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 1:12

Kedd 24.00 oraig lehet ovasokat nyujtani, ezert csak azutan kerul kiirasra a BT stab.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 1:28

Kiváncsian várom a döntést mert szerintem semmi szabálytalanságot nem vétettem. Nem vágtam be Tomi elé nem huztam rá nem löktem meg. Én abban a kanyarban előtte voltam és azt sem lehet mondani hogy mellettem volt.
de a bt megnézi és dönt.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 12:30

Tami, bár én valószínűleg a Mikis ügyben nem foglalhatok állást, de kíváncsiságból meg akartam nézni, hogy mi történt a negyedik kör második kanyarjában és semmit nem találtam ... elmondanád, hogy mire gondoltál ? Ebben a bizonyos kanyarban Miki egyszerűen megelőzött, semmi más nem történt ... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 12:41

Huni igy van, allast nem foglalhatsz majd, es nem mindig kell (szerencsere) tortenjen valaminek, hogy ovas legyen.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 12:44

Tamas írta:
Huni igy van, allast nem foglalhatsz majd, es nem mindig kell (szerencsere) tortenjen valaminek, hogy ovas legyen.
Question

Na jó, hagyjuk ... No
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 13:07

Nem volt ott semmi, Tamás, főleg nem Forizs eseténél.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeKedd 20 Nov. 2012 - 13:20

Koszonom a hozzaszolasokat!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 21 Nov. 2012 - 0:11

Én megnéztem mindkét esetet értem az óvást és válaszom is megvan. Ez alakalommal szeretnék egy érdekes dolgot felhozni én a magam részéről mint BT tag minden esetet meg fogok indokolni nyilvánosan és a döntésemet és szavazatomat is nyilvánossá teszem azt javasolnám, hogy minden esetben minden BT tag tegye ezt így azt gondolom tanulhatunk minden esetből és átlátható lesz minden döntés, ahogy például a Tamás esete volt az Ausztrál hivatalos teszten. És annál is inkább, hogy van aki nem érti például ebben az esetben az óvás miértjét sem. RedDog esetét is megnéztem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 21 Nov. 2012 - 0:31

BT stab a Malaj Nagydijra:

1. Venczel Alfred ovas
BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor, Lukacs Szabolcs, Hathazi Vilmos es Nagy K. Kalman

2. Vargyasi Tamas ovas 1
BT: Szabo Lorant, Hathazi Vilmos, Nagy K. Kalman

3. Vargyasi Tamas ovas 2
BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor, Okos Zsolt, Hathazi Vilmos es Nagy K. Kalman


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Csutortok 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.


Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 21 Nov. 2012 - 11:53

Légyszives küldjétek el nekem a döntéseket. Akár itt a fórumon PM be akár messengeren offline üzenetben, akár mailbe, akár facebookon, vagy telefonon.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 0:27

A maláj verseny után két versenyző nyújtott be óvást a B.T-nek. Az elsőt Venczel Alfréd nyújtotta be saját maga ellen, a másodikat pedig Tamás.

Válasz Venczel Alfréd óvására:

A B.T úgy döntött, hogy nem jár büntetés RedDognak mivel a baleset nem saját hibájából történt, hiszen az irányíthatatlan autóba szállt bele Levente. RedDog sportszerűen visszavárta Leventét.

Válasz Vargyasi Tamás óvására:

Ennél az esetnél muszáj az egyik bt-tagot idéznem mivel a többiek nem igazán értették az óvást:

Ebben az esetben az óvás témája a kiszorítás, vagyis Miklós az óvó szerint nem hagy helyet Tamásnak. Az én meglátásom mivel Molnár Miklós autója teljesen a Vargyasi Tamás autója előtt van nem köteles helyet hagyni olyan ívet választ amilyet akar akár lezárhatja az ívet rácsukhatja az ajtót a mögötte jövőnek. Ha a hátulról érkező autó orra a kanyar bejárat megkezdése előtt az elől haladó autó pilótafülkéje mellet van akkor az elől haladó köteles helyet hagyni. Ebben az esetben csak a kanyar közepén esik be Tamás a Miklós autója mellé így ez a szabály ebben az esetbe nem vonatkozik erre a helyzetre így sajnos az ajtó szembecsukása szabályos és sportszerű is.

Második óvás:

Vargyasi Tamás óvása Fórizs Tibor ellen a 15. kör második kanyar.
Hasonló a helyzet és az elemzésem is mint a Miklós esetében.
Ellenben általában én ha egy balesetet vagy óvást vizsgálok akkor megnézem az érintett versenyzők pár körét az eset előtt és után is. És ebből azt látom, hogy ámbár ebben az esetben nem vétkes Tibor és nem büntethető, de a 14 kör célegyenes ráfordítójánál igenis hibázik, éspedig már a kanyar ív megkezdése előtt Tamás már mellette van és mégsem hagy helyet sőt meg is üti Tamás autóját.
Büntetés: figyelmeztetés gondatlan vezetés, kiszorítás miatt.

A B.T tagok más észrevételei: 35. kör utolsó kanyar Péterfi Árpád és Szonda Hunor. Péterfi hibázik és kipördül Szonda visszavárja nem kellene. 37. kör második kanyar Péterfi megint belemegy Szondába.
Büntetés: figyelmeztetés agresszív vezetésért.

A Fehér vonalak sajnos csak holnap este kerülnek átvizsgálásra Sad. Elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 0:58

Szuper, ezután lehet javasolni eseteket_?????? amugy ted ki plsa honlapra is a BT donteset koszonom
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 1:54

szeretnél egy balesetet bemutatni a Kínain? Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 2:51

ahogy nézem más esélyem nincsen Razz basszus egy teljes műsodpercel le vagyok maradva Sad
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 10:02

"Ha a hátulról érkező autó orra a kanyar bejárat megkezdése előtt az
elől haladó autó pilótafülkéje mellet van akkor az elől haladó köteles
helyet hagyni" - ez a valos F1 ben nem igy van !
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 10:32

Vili, felrakom ma a fehérvonalal együtt, csak vágodjak haza valahogy.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 11:03

Ne felejtsetek az ESC-eloket is megnezni, merthanem mindhiaba az uj szabaly. Q1 + Q3 + Futam!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 18:02

de Árpi így van mert ott a tükrök egy zseb cart nem érnek de a melletted lévő orrát már látod ezért ilyen ez a szabály.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimePént. 23 Nov. 2012 - 19:09

a valosagba mar akkor helyet kell hagyj mikor az elozni akaro pilota elso szarnya az elotte levo hatsokerekehez er, a 2012 es szezon elott modositottak igy a szabalyzatot
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 24 Nov. 2012 - 1:57

KÖsz, Tamás hogy szoltál. nekem ki is ment a fejemből. a Q1, Q3 replayhez ohgy jutok hozzá? szerveren nem találom
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 24 Nov. 2012 - 12:16

Megnéztem és a futam végén mindenki szabályosan a boxba hajtott
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitimeVas. 25 Nov. 2012 - 14:29

Feher vonal?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Malaj Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Malaj Nagydíj   Malaj Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Malaj Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Brazil nagydíj
» Malaj Nagydíj
» Malaj GP Ovasok
» Montreal Nagydíj
» Valencia Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: