fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kinai Nagydíj

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 9:45

Nem ovas csak szollok hogy a rajtracs szerkesztes utan 1 helyel hatrabbrol indultam, 4 helyett a 5 rol, es ugy tudom hogy hatrabb is voltak ien felcserelesek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 9:52

http://www.formula1szentliga.com/EXPORT2/HTML/20120626094218Stats.html

Igazad van...
Teged es Willyt felcsereltunk.
9ik hely nem volt.... Peddig tisztan emlekszem, hogy beuttem (mindenki 1el hatrabrol indult (a 10tol kezdve)

Bocsanat!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:00

Viszont megneztem a fileokat....


<Vote et="220.8">Lehel Fekete: /editgrid 5 Vilmos Hathazi</Vote>
<Chat et="220.8">[Server]: Vilmos Hathazi moved to position 5 on the grid by the administrator</Chat>
.....
<Vote et="252.1">Venczel Alfred: /editgrid 9 Vargyasi Tamas</Vote>
<Chat et="252.1">[Server]: Vargyasi Tamas moved to position 9 on the grid by the administrator</Chat>
<Vote et="260.9">Lehel Fekete: /editgrid 4 Peterfi Arpad</Vote>
<Chat et="260.9">[Server]: Peterfi Arpad moved to position 4 on the grid by the administrator</Chat>


Itt jol szerepel.
Valami baj van a palyaval. Jovo szezonra ne rakjuk ezt a palyat (ezt a varianst)
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:02

9-ik a komentator volt, visszaneztem a kozvetitest es mondja is
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:05

Azt jelenti hogy o a Tamas kocsijaban ult es a gep azt tette be.....
Csinalom most a kulon csapatot nekik.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:07

RedDog írta:
http://www.formula1szentliga.com/EXPORT2/HTML/20120626094218Stats.html

Igazad van...
Teged es Willyt felcsereltunk.
9ik hely nem volt.... Peddig tisztan emlekszem, hogy beuttem (mindenki 1el hatrabrol indult (a 10tol kezdve)

Bocsanat!

Azert rakot egyel hatrabb mindenkit, mert a racs ujrakeszitese utan berakta a 9-ik helyre az OSTV GeriV-t, csak o nem rajtolt ugyebar, es ezert volt ott egy ures hely. Igy en akkor a 9-ik helyet 10-rol rajtoltam.

Lukacs kocsijaba ult az OSTV-s!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:14

Amugy a BT-nek felhivnam a figyelmet, ahogy Florin figyelmen kivul hagya a sarga zaszlot es frontalisan utkozik velem, mikozben en nem mozdulok annak erdekeben, hogy ne zavarjam meg. Az eset a masodik korben van a celegyenes elotti kanyarnal.

Offtopic: az OSTV-ek elege pancserul csinaljak a dolgokat es figyelmetlenek, ezert kellene valamit tenni ennek erdekeben. Ott a SimSync ok viszont nem hasznaljak, a kozvetitesben a Melbourne-i install-al kozvetitettek, es egeszen mas volt a kozvetites logo is nem amit elkuldtem szamukra, nembeszelve az Operator ugyrol ami miatt kesett minden.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 10:26

Tamas írta:
Azert rakot egyel hatrabb mindenkit, mert a racs ujrakeszitese utan berakta a 9-ik helyre az OSTV GeriV-t, csak o nem rajtolt ugyebar, es ezert volt ott egy ures hely. Igy en akkor a 9-ik helyet 10-rol rajtoltam.

Lukacs kocsijaba ult az OSTV-s!

Amit fennebb irtam az a masodik ujraszerkesztes, Lehel is segitett , mert egyedul nem lett volna idom megcsinalni. Jol latszik, hogy a 9ik autonak te vagy berakva. Magass nekem. Lehet, hogy oket is kellett volna szerkesszuk, rajtracs vegere.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 30 Jún. 2012 - 0:45

Ne haragudjatok a döntés miatt de nem voltunk itthon és nem tudtuk átnézni az óvást, most értünk haza. Holnap délelött megint nem vagyunk itthon, de délután valamilyenkor ha hazaérünk igérem fent lesz a fórumon. Még egy hét türelmet kérünk és akkor remélhetőleg már minden normálisan fog müködni.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 30 Jún. 2012 - 21:06

Srácok én átnéztem most az esetet. Én véleményem az, hogy az eset eléggé a kanyar kijáratnál történik, és az a kanyar pont eléggé beláthatatlan. Én versenybalesetnek nyilvánítanám az esetet.
Átnéztem a fehér vonalakat is de senki nem lépte át.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kinai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kinai Nagydíj    Kinai Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kinai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: