fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Abu Dhabi - Ovas

Go down 
+3
RedDog
TMS
LehelFekete
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 14:20

Nos Árpi véleménye látom más a dologról. én akárhányszor néztem újra az látszott ami le volt irva. Előfordulhat, hogy tévedek vagy nem látszik jól itt... nem tudom... Ha ennyien mást állítotok akkor valami lehet benne. Ha haza megyek megnézem a gépen is kiváncsi leszek.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Abu Dhabi - Ovas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 14:28

Ez az en velemenyem en igy latom a visszajatszasbol, a lenyeg az hogy kiuti de visszaengedi.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Abu Dhabi - Ovas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Május 2012 - 14:54

Tamas írta:
BT-nek:

Az en ovasom kimondottan a 17-es kanyara ertendo, amikor is utkozok Alfreddal es annak soran letorik a szarnyam. Utana mar nem erdekelt mert, nem tudtam mar rendesen autozni leszoritas miatt. En sosem ereztem, vagy alitottam azt, hogy kilokot volna. Bevarasra nem panaszkodtam soha.

Probaljatok mindezt figyelembe venni es ujra biralni.
[b]

Mar felhivtam a figyelmet arra, hogy en kimondottan, csakis a 17-ik kanyarban valo elozes probalkozast ovom amikor letori a szarnyat. Utana mikor mar kicsuszas, meg csuszkalas van, azt nem foglaltam bele az ovasba, mert nem lattam ertelmet. Ott nem panaszkodtam semmilyen teren Alfreddal szemben.

Mar elszaladtak nagyon a dolgok, ujra.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Abu Dhabi - Ovas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 12 Május 2012 - 1:15

A B.T újra átvizsgálta Vargyasi Tamás és Alfréd Venczel esetét és a következő képpen modosította a büntetést. Alfréd Venczel +20 másodperces időbüntetésben és +5 rajthelyes büntetésben részesül a következő futamon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abu Dhabi - Ovas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abu Dhabi - Ovas   Abu Dhabi - Ovas - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abu Dhabi - Ovas
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Abu Dhabi ovás
» Abu Dhabi - error.
» Indianapolis Ovas
» Abu Dhabi nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: