fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Indianapolis Ovas

Go down 
+2
LehelFekete
TMS
6 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeHétf. 14 Május 2012 - 22:43

Varom az ovasokat a buneimert!!!


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Május 2012 - 22:51-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeHétf. 14 Május 2012 - 22:47

Óvom Albert Sándort, aki a verseny elején folyamatsan az 'autómon' fordult el, többször is nekem jött hátulról. Kérem az eset alapos kivizsgálását a BT.-től. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeHétf. 14 Május 2012 - 22:59

Kerlek nezetek at Szonda miert all ki az utolso korben tankolni? Nem biztos, hogy szukseges volt a kiallas.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 11:19

Idézet :
Kerlek nezetek at Szonda miert all ki az utolso korben tankolni? Nem biztos, hogy szukseges volt a kiallas.
Nem volt szep dolog az biztos No
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 11:48

Arpi írta:
Idézet :
Kerlek nezetek at Szonda miert all ki az utolso korben tankolni? Nem biztos, hogy szukseges volt a kiallas.
Nem volt szep dolog az biztos No

Meg vagyok gyozodve, hogy nem azert, hogy engem elore engedjen. (remelem igazam van)

U.I. Van egy feher vonalas esetem, Hunora szerint. Nalam nem megy a replay valamiert, valaki ha at kuldene megkoszonnem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 11:49

LehelFekete írta:
Óvom Albert Sándort, aki a verseny elején folyamatsan az 'autómon' fordult el, többször is nekem jött hátulról. Kérem az eset alapos kivizsgálását a BT.-től. Köszönöm.

Jogos az ovas, Lehel, tenyleg parszor meglokdostelek. Sajnalom:(
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 13:46

Na, igazából a futamértékelőben akartam tisztázni ezt is, de látom itt már megy a gyanúsítgatás, ezért leírom előbb: mivel a hetedik körben volt egy balesetem Vargyasi Tamásnak köszönhetően, ezért idő előtt kellett jöjjek (a baleset körében) a bokszutcába, mert letörött az első vezetőszárnyam (az első etap igazából tizenegy körösre volt tervezve). Ez azt is jelentette, hogy az előre eltervezett és jól belőtt etapok megváltoztak, eltolódtak. Ennek köszönhető az, hogy idő közben kellett újraszámolgassak és beállítsak mindent, vezetés közben és úgy adódott, hogy az utolsó etapom tizenkét körösre jött ki. De az utolsóra tervezett (csak tervezés szintjén maradt ...) bokszkiállásnál túlságosan hajszálra akartam tankolni az üzemanyagot és ez azt eredményezte, hogy az utolsó kör kezdetekor két liter üzemanyag maradt az autóban, amivel körülbelül az utolsó kör háromnegyedéig jutottam volna el (a tervezett tizenkét körös etapra tehát igazából tizenegy körre volt üzemanyag). Így egy literen múlt a dolog, mert ezen a pályán három literrel már hajszálra, de körbe lehet érni. Ez miatt kellett kijöjjek az utolsó kör kezdetén a bokszutcába és a meglévő két literre még rátankoljak kettőt. Köszönöm a megértést.


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Május 2012 - 13:46-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 15:00

az en visszajatszasomon az utolso kor vegen jossz ki nem az elejen es a boxutcaba leped at a celvonalat vagy nem igy volt ? (lehet nem neztem vegig) ha igen akkor semmi ertelme nem volt a kiallasnak csak egy, ha megis az utolso kor kezdeten allsz ki akkor no problem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 15:45

Arpi írta:
az en visszajatszasomon az utolso kor vegen jossz ki nem az elejen es a boxutcaba leped at a celvonalat vagy nem igy volt ? (lehet nem neztem vegig) ha igen akkor semmi ertelme nem volt a kiallasnak csak egy, ha megis az utolso kor kezdeten allsz ki akkor no problem.

Nem nezted vegig.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 15:46

Arpi írta:
az en visszajatszasomon az utolso kor vegen jossz ki nem az elejen es a boxutcaba leped at a celvonalat vagy nem igy volt ? (lehet nem neztem vegig)
Szerintem nézd meg még egyszer, mert az utolsó körnek a kezdetén jövök ki és a bokszutcából kijöve még megtesztek egy kört, mielőtt leintenek!

Az utolsó kör végén szerintem természetes, hogy nem jönnék ki! Laughing Ha már annyi üzemanyagom lenne, hogy a bokszig elérjek, akkor a pályán is át tudom lépni a célvonalat!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 16:11

Huni, en csak felhivtam ra a figyelmet, nem allitottam egy szoval sem azt, hogy szandekos lett volna. De azert remelem, hogy ugy is van.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeKedd 15 Május 2012 - 19:26

Nem szolltam semmit vagyis felre beszeltem Neutral
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeCsüt. 17 Május 2012 - 20:09

A döntésről egyelőre annyit, hogy probálom megbeszélni a tagokkal. Ami biztos az, hogy Sas és Florin átlépte a fehér vonalat. A Lehel óvását meg nem igazán értem. Leirnád pontossabban, hogy mire gondolsz?

Vargyasi Tamás rajtbaleset okozásáért a következő futamon a boxból indul.


A hozzászólást Lóri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 18 Május 2012 - 18:05-kor.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeCsüt. 17 Május 2012 - 20:14

Lóri írta:
A döntésről egyelőre annyit, hogy probálom megbeszélni a tagokkal. Ami biztos az, hogy Sas és Florin átlépte a fehér vonalat. A Lehel óvását meg nem igazán értem. Leirnád pontossabban, hogy mire gondolsz?
Csupán a versemyhelyzet kivizsgálását kérem, nem első eset volt. Azt szeretném megtudni, hogy szabályos volt-e vagy sem. Mindenképp egy kivizsgálást és helyzetjelentést kérek.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimeCsüt. 17 Május 2012 - 21:46

Lehel, ez szerintem meg mindig altalanos, Loriek pontosabban szeretnek tudni, hogy melyik estek/helyzetekre gondolsz.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimePént. 18 Május 2012 - 15:04

Igen. Kb ugyanazt írtad le, mint az előző hozzászolásodnál. Én körszámra gondoltam, esetleg kanyarra.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitimePént. 18 Május 2012 - 15:43

Lehel az elso es hatodik korokre gondolt, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Indianapolis Ovas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Indianapolis Ovas   Indianapolis Ovas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Indianapolis Ovas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abu Dhabi - Ovas
» Kina GP ovas
» Belga Ovás
» MOnza ovas
» Brazil ....nem ovas ...csak kerdes. ...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: