fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.

Go down 
+4
Gellért
Lukács
Sas
Okoska92
8 posters
SzerzőÜzenet
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 8:58

A tegnapi nap folyamán egy igencsak pikáns cikk jelent meg rólunk, versenyzőkről Lukács Szabolcs keze munkája gyümölcseként. Nagyon tetszett a lelkes közönségnek az amit ott olvashatott, magáról és a pilóta társairól. Azonban a cikk írójáról nem alkotott mindeddig senki sem véleményt, vagy ha igen azt nem tette nyilvánossá. Én úgy éreztem, hogy Lukács Szabolcs is megérdemli, hogy egy ilyen nagy kaliberű cikkből ő se maradjon ki. Azonban én szerény személyemben nem ígérek akkora teljesítményt, mint amire kedves barátunk képes volt.

A példakép, Lukács Szabolcs. Mindenki nagyon jól ismeri őt. A Szentliga alappilére és az egyik alapítója is a ligának. Munkássága elmondhatatlan, határtalan a türelme, kitartása soha véget nem érő. Ha ő nem lenne akkor talán a Szentliga nem ott tartana ahol most. Nagyon sokat tett ezért a ligáért. Felmerült benne egyszer a visszavonulás, de aztán rájött, hogy neki lét eleme a Szentliga. Vagy talán érezte, hogy még nem teljesítette a naki szánt feladatot? Kitudja, azóta is köztünk versenyzik és most is ő a FÖNÖK, a mester. Bevallása szerint ő drogozik, az anyag neve amivel belővi magát nap mint nap a SZENTLIGA névre hallgat. Nincs az a baleset, betegség ami eltántorítaná őt a versenyzéstől. Legutóbb is, a montreali versenypályán a frissen szerzett igencsak komoly lábsérülésével együtt ült be a McLaren Mercedes volánja mögé és igencsak határozottan és magabiztosan vezette az ezüst nyilat egy újabb győzelem fényébe. Nagyon sokunk számára akik még nem töltöttünk el annyi időt a ligában, mint ő példaképként szolgálhat, hiszen ha ő nem akkor ki tekinti családjának ezt a társaságot. Kilenc szezon elteltével még nem sikerült bajnokká koronáztatnia magát, de már nagyon közel volt hozzá az elmúlt szezonban. Az új évad kezdete igencsak jól sikerült és most jelenleg ő áll a bajnoki tabella élén. Csapattársa a második, így a csapatbajnokságban is toronymagasan a McLaren csapat vezet. Meggyőződésem, hogy Lukács a szezon végére is a tabella élén fog állni. Már nagyon érik egy bajnoki cím. Hamarosan jön a belgiumi futam, amelyre már biztosan nagyon készül. Közismert, hogy ottan nem lehet megállítani, ott különösen megcsapja a dobogó illata és mindíg megpróbálja elérni az illat forrását és ez legtöbbször sikerül is neki.
Talán nem árulok el nagy titkot ha elmondom, hogy Lukácsnak van egy egyszemélyes szurkoló tábora is. Az én öcsém személyében, akit páran ismerhetnek. Szabi és Alpár tudomásom szerint az első találkozásuk óta igencsak jó viszonyt ápolnak egymással. Ez a találkozás még a Szentliga 6. díjkiszotó gáláján történt, azóta minden futamon amelyiken elindulok, a testvérem ha teheti itt ül mellettem és minden második kérdése az, hogy Lukács hányadik? Igaz-e nem esett ki? A futam végén ami álltalában nem szokott igen korán lenni, ha még ébren van első kérdése az, hogy Lukács hányadik lett? s csak utána kédezi meg azt, hogy s te hányadik lettél?
Talán még sok-sok mindent el lehetne mondani róla, de mindekiről lehetne írni ezer és ezer félét. Ez az én saját véleményem volt Lukács Szabolcs barátunkról... Kitartást és még sok-sok eltöltött gumifüstös évadot kívánok neked a Szentligában.
... Exclamation
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 9:01

Majdnem elfelejtettem. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! ISTEN ÉLTESSEN BARÁTOM! Wink Wink cheers
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 9:37

Boldog Születésnapot Maestro!!!!

p.s. holnap én vagyok soron Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 10:00

3- Sad
Nem vagytok semmik. Nagyon köszönöm. De ez nem azért volt, hogy rögtön válaszolni is kell. még egyszer, ezer tisztelet. És legyetek szeretve!!! I love you
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Gellért
Szentliga Versenyző
Gellért


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2008. Nov. 11.

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 12:32

Nagyon szuper lett az egesz gratula es Boldog Születésnapot!!!!!!!! Very Happy cheers
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 14:49

Nagyon nagy gratulalok! regen olvastam ien jo cikket, kellet egy ien ! BOLDOG SZULETESNAPOT cheers es gyogyulast !
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 17:53

Nagyon jó a cikk! Boldog születésnapot kívánok!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimeCsüt. 3 Feb. 2011 - 21:44

fasza vagy Zsolti. bounce Lukács amikor beszéltünk elfelejtettem mondani, hogy boldog névnapot Balázsnak Smile Isten éltessen sokáig mindkettőtőket.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitimePént. 4 Feb. 2011 - 9:16

Sort mikor iszuk meg heeee?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!
» Lukács Szabolcs
» LUKÁCS SZABOLCSNAK
» KÖSZÖNET LUKÁCS SZABOLCSNAK ÉS AZ FSRNEK
» Rekord kiesés egy kör alatt...azaz a katonai körülmények között vívott harc az elsőségért Silverstone-ban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 9-
Ugrás: