fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!

Go down 
+2
Szonda Hunor
Lukács
6 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 15:19

Ezt a kis elemzést elvégzem mert rég nem foglalkoztunk hasonló dolgokkal, talán soha. Nincs hátsó szándék és nincs fontosabb szerepe az elkövetkező versenyek kimenetelében sem. Tehát a gondolatok csak az íróban fogalmazódnak meg. Sajnos a napokban ráérek hiszen egy síelés alkalmával sikerült beszereznem egy komolyabb láb sérülést ami remélem a Formula1 szimulátor versenyeket nem határozza meg komolyabban, mert előre láthatóan ha tudok indulni a Kanadai nagydíjon nem látok nagy esélyt a dobogóra, hiszen rángások és rettenetes nagy nyilallások hasítanak a jobb térdembe. Magamról, azzal kezdenék, hogy ez egy életformává alakult az elmúlt négy év során, volt egy idény amikor meg fogalmazódott bennem a visszavonulás, (szerencsére másképp alakult) idényközben történt, úgy döntöttem ennyi volt, a rábeszélés nem hatott rám, nem tudtak meggyőzni, eljött a szent hétfő és abban a bizonyos meghatározó időpontban beindítottam a motort és fölzárkoztam a rajtrácsra a legendás Spa-Francorchamps-i aszfalt csíkon és láss csodát a dobogó második fokán álltam a verseny végén, (tesztek nélkül) amin elgondolkoztam, hogy ez most drog hatássá alakult, lehet, hogy csak elvonó kúrával gyógyítható, ez a hobby. Mielőtt tovább haladnék nagy lépésekkel még meg kell említenem a magam részéről a Monte Carlo-i versenyeket, a régebbi pilóták szerintem már mosolyognak hiszen aki peches ezen a pályán, akkor én igen. Kilenc szezon után sikerült megnyernem egy számomra igen fontos versenyt, de nem is akárhogy, az öreg hölgyön (McLaren Mercedes)nem esett egyetlen-egy sérülés sem, erre azt hiszem büszke is vagyok, hiszen a büntetésemből kifolyólag a tizedik helyről kellett indulnom tehát itt volt előzés bőven. Nyolc szezon négy bajnok, egy verseny sorozat, ez nem egy gyenge mezőny! De nézzünk át mások háza tájára is, mert az emberi lény olyan, hogy szeret turkálni mások életében is.

-Ha Szabó Lóránttal kezdek akkor remélem nem sértek meg senkit, ugyanis ez az úriember a Szentliga ötszörös bajnoka. Nem kis dolog! Úgy gondolom, hogy a frissen betöltött 19 éves fiatal ember a legerősebb ebben a szériában, szerény, tehetséges és őszinte. Ha hibázik, ami ritka, tud elnézést kérni és nem burkolja, higgadt akkor is ha kiütik és mosolyog, ezt hogy csinálja? Nem vagyok a drukkered azt el kell mondjam, mert ellenfelek vagyunk úgy csapat mint egyéni, de csodálód az igen.

-Folytatnám itt egy nem egyszerű figurával aki mostanság csapattárs titulusban áll számomra de egy kőkemény rivális is, Nagy Kopeczky Kálmán személyében aki a Tamási Áron Színház színésze és igazgatja a bábszínházat, 39 évet már betöltötte, így Ő számít a liga apukájának több indokból is mivel Ő is az alapító tagok egyik meghatározó alakja. Ő volt aki megnyerte a legelső Szentliga bajnokságát, szoros küzdelemmel, egy pont előnnyel az őt követő előtt. Rengeteg idejét felveszi a liga, ha nem tesztel akkor tervez, ha nem akkor versenyez s ha ezen túl van akkor elemez. De ha versenyzik akkor csak azzal foglalkozik és nyomja is rendesen. A kitartósága megrendíthetetlen amit csodálok is, csak így tovább.
[center]
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 15:22

A soron következő egyén az nem más mint aki lassan de titokzatosan belopta magát az életembe és részese lett annak, Hatházi Vilmosról sok mindent el lehetne mondani de azt nem lehet említés nélkül hagyni, hogy jó versenyző, jobbnak tartom mint azt ahogy Ő hiszi, meg ötlet gazdag ezen a téren, kicsit aggódok is ha egy másik kontinensen folytatja életét, akkor hogyan pótoljuk réseit, ugyanis hozzáértésével sokat előre lendítette a ligát. A 30 éves fiatalember jó szervező példátlan a hozzáállása és pilótaként is kiemelkedő teljesítményt nyújtott az eddig eltelt idényekben, ezt más sem bizonyítja mint a könnyedén megszerzett bajnoki címe. Méltó búcsút vesz egy időre a ligától. Kívánom, hogy az új kezdet legyen könnyű, érezd magad otthonosan és gondolj reánk mosolyogva. Mi visszavárunk szeretettel, BARÁTUNK!

-Ha már bajnokoknál tartunk akkor nem lehet kihagyni a 19 évében járó egyszeres bajnokunkat aki a Szentliga negyedik évadjában szerezte meg az elvehetetlen bajnoki trófeát. Kubánda Gellért egy picit mintha különc lenne, ellentétben mint a többi bajnokunk. Röviden csak annyit, nyert, elment, csendben volt, visszajött és máris élet zsóngta körül Őt, első futam, a visszatérés után bezsebelt öt pontot, kikövetelte magának, bajnokhoz illő módon a TÖBB FIGYELMET KÉREK, fordítani rám, no meg a kamera állást kérném vissza helyezni akció hőse. Viccesen jegyeztem meg a pilóta társainknak, hogy Ő a kameramán. Emlékezetes a kettönk találkozása a pályán, most is elmosolyodok rajta. Bahrainben futottunk össze (szó szoros értelemben) egy kőr alatt kétszer ütött ki és egész futam alatt jó néhányszor még sikerűlt neki a torpedózás. A végén nem tudtam kihagyni a kérdőre vonást, a válasza meglepett ugyanis annyira, hogy szó nélkül hagyott mert csak ennyit fűzött hozzá “há’ mit csináljak ez a legelső futamom”. Ha Ő akar akkor tud beilleszkedni de nem vagyok ebben biztos, hogy akar-e. Majd hozza a sors magával.

-Hm.... gondolom mindenkinek van valaki aki kedvence a Szentligában, van nekem is. A 33 éves erőteljes, akarni akaró hatalmas ráérzéssel és kitartással rendelkező Albert Sándor” SAS” . Sasnak vannak nehézségei de azt csak Ő tudja igazából miként veszi fel velünk a harcot, mert felveszi de keményen többször megszorongatta már néhányunknak –itt ott-, szeretek vele harcba keveredni mert nagyon fair módon veszi ezt, a sport szerüség határain belül mindenre képes és nem agresszív mert tudja, hogy minek, nincs annak semmi értelme ha verseny alatt autó nélkül hagyja magát, tisztességes és segítőkész ha arra kerül a sor. Versenyeken gyakran szakítok időt, hogy követem a pályán való hol létét, sőt szurkolok neked, ha feladni szükséges a versenyed én is gyakran bosszús vagyok érte, de meglátod a jó munka meghozza gyümölcsét. Kitartás barátom, Go Go SAS. Amúgy tudok egy enyhe titkodról, amit egy következő generációs Szentliga pilótától (unokaöcséd) tudok, hogy szeretnéd egyszer a McLaren csapatát erősíteni, sok sikert hozzá. Nem lehetetlen......

-Volt csapattársam, akivel, társként úgy a pályán mint a magán életben jól megértettük egymást a 28 éves Bartha Lajos, ha jó passzban van akkor megállíthatatlan, tolja mint Montoya, de mi van ha nincs jó passzban. Sajnos Lalánál ez megfigyelhető legalábbis részemről igen. Nála motiváció hiányában beleun egy-egy versenybe, amúgy már megmutatta a tudását, nem egyszer vette már be a versenyzői drogot a szájába, feltudott állni a dobogóra és jól áll neki ott. Jó lelkű, időnként zárkózott és pályán könyörületlen ha elkapja a fonalat versenyközben. Kevésbé hullámzó a teljesítménye de soha nem szabad szem elől téveszteni mert nem egy Mikulás de vannak nála meglepetések és ezeket szeretem, ha megvillantja.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 15:30

Egy szerencsés újonc mert annak számít, azért szerencsés mert lehúzott egy vékony szezont és máris a vörösök leszerződték. A 33 éves egyénnek a szimulátor nem volt idegen, ugyanis találkozásaink alkalmával elbűvölt a hobbynk szépségével és tudott újakat mesélni a versenyzésről, szép szakmával foglalkozik filmeket, reklámokat forgat, szabad ideje ahogy látom elég foghíjas, de törekszik a ligával foglalkozni. Dobondi Lehel nem csak képernyőről ismeri a versenyt, szuper licensze is van még pedig a Rally autókra és nem csak van de versenyzett is. El kell, hogy mondjam ez az úr kellett a ligának és mi is kellettünk neki, legalább is így gondolom, ha nem így van akkor az elnézést én kérem. Túlságosan nem ismerjük egymást de igyekszünk ezt csiszolni. Alkalom ad tán jókat beszélünk egy kávé mellett és nagyon fontos információkhoz juttat és új ötleteket képes napfényre hozni. A mi világunkban a versenypályán kissé még érzek bizonytalanságot de remélem a kis fekete csikó ad neki egy nyomást és fog tudni a dobogó közelébe férkőzni rövid időn belül. Érdekes a motivációja talán egyedi a hozzáállása, amikor éppen a szimulátorokon osztozódunk néha eszembe juttatja, hogy neki mindegy, hogy hol végez csak Kopeczky előtt végezzen. Ezt nevezem motiváltságnak. Meg kell, hogy említsem a nyolcadik nagyra szabott díjkiosztó gálánkat, hát uraim, most is restellem magam, ez a fiatal ember önzetlen anyagi támogatást ajánlott fel amire burkoltan de éreztette, hogy nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Hát Lehel mindenki nevében nagyon köszönöm még egyszer az önzetlen hozzáállásod. Kívánom szorongasd meg a riválisokat.

-Alvó oroszlánt nem kell bántani, nincs ekkora baj, de Fegyver Botond az akinek nincs senkivel baja meg problémája rettentő jó akaratú keménykötésü fiatalember. Szereti a versenyeket és kitartó, legtöbbet foglalkozik az autójával, éjszakákat képes állítani rajta, mind untalanul, egy-két körön veszélyesen gyors és erős, még a versenyhosszával kellene megbarátkozzon, meg az autó épségére kellene odafigyelni és kész a siker. A 34 éves versenyzőtől inspirálódok mert többet tud a beállításokról mint jómagam, Ő leírásokból állítja a versenyhétvégére az autót és tudja, hogy mit miért kell csinálni. Úgy vélem, amikor már kibékült az ezzel járó idegtépő versenyekkel és nyugodtan tud versenyhez állni akkor neki is sikerülni fog a dobogón való szereplés, egyet se búsulj, te kitartó vagy és meglesz.

-Ritka erős, elszánt, nem hivalkodó pilótát köszönthetünk köreinkben, Györkovács Jánosról sajnos sokat nem tudok de még van időnk, azt gondolom feltéve ha nem unja meg köreinket. Egy beszélgetésünk alkalmával aminek részese volt Toth Győző is, egy igen fontos adatot árultak el közösen a csapattársak, nagyon tetszet mert én a szerénységet díjazom, és nem az ellentétét. Azt hozták nekem karácsonyra hiszen akkor mondták, hogy Ők egyelőre nem vágynak győzelemre, azt szeretnék ha ebben a szezonban úgy tudnának versenyezni, hogy a futamokat be is tudják fejezni, és mi több Győzőnek már pontot is sikerült begyűjteni, hát uraim gratulálni tudok ehhez a hozzáálláshoz. Győző barátommal kissé régebbről hallottunk egymásról hiszen már az óvodában együtt autóztunk és nem is akár hogy. Ő volt a pilóta és én a magashangon pörgő motor, amikor már ezt meguntuk akkor ezt cseréltük, már akkor tudtunk a Szentligáról, csak nem szóltunk. Csendben teszteltünk. Kitartást srácok, mindent bele.

-A régi motoros, csak vár, mintha utógyújtással bírkozna az örök Toyotás, hiszen nekem mindig egy veterán Toyotás jut eszembe, ha a versenyzés köreiben kerűl szó Jani Attiláról. A humorzsák aki a legszörnyübb pillanatokban is tud mosolyt csalni az arcomra. Dől össze a világ, ez a gondja a szervernek meg most azért kell újra lőni a szerót, de neki ott van kéznél egy olyan mondat, hogy minden mérgem oda száll. Kedves uram, te vagy az akiről nem tudom, hogy mit mondjak pedig azt hittem, rólad tudnék írni a legtöbbet, azt hiszem ez olyan mint az optimista meg a pesszimista szindróma akik nem tudnak dűlőre jutni, hogy a pohár félig üres vagy félig tele, kb ilyen. Ha a 27 éves versenytársunk teljesítményét firtassuk akkor nem a teljesítmények között kell keresgélni, ebben biztos vagyok. Tehát ez az ember szereti a ligát, számon tartja, aggódik érte és próbál felkészülni, igen, jól látjátok, próbál. Csak a baj az, hogy későre, péntekig teljesít egy limit kört, hát a szabály az szabály. S akkor majd hétfőn jelentkezik mert ugye verseny van. Na itt a bibi. Ezt kellene egy picit másképp látnod. Volt egy Hockenhaimi verseny ahová Jani felkészülten érkezett és rettenetes tempót diktált előttem kolbászolt de úgy, hogy Vilinek meg is jegyeztem, hogy ezen az Attilán nem vagyok képes áthatolni, meg kellett várjam a BOX kiállását, ilyennek akarlak látni. S van benned tepertyű, csak akarnod KELL.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 15:34

Hiába okoskodok ez nem az én erősségem, van egy okosabb közöttünk, ez nem más mint a 19 évét taposó Okos Zsolt, egy talpra esett, még mindig fejlődő fiatal ember, tud csodákat művelni a pályán és ha egy picit oda teszi magát akkor olyan cikket de olyant nyom egyet, hogy az nem kis pályás, mielőtt elkalandoznék és kifelejteném azt mindenek előtt erősen szépen megköszönöm a ligára szánt hosszú-hosszú perceid, óráid, mert az ilyen cikkek és nem mellékes a képek gyártása az nem kis időbe kerül, hidd el én tudom. Szeretném ha a cikkeid változatosak, robbanékonyak maradnának. Ha török nagydíj akkor Okos taról, rettentő formában vagy amikor ide érkezünk, ezt hogy csinálod?... nem kell válaszolni csak költői..... nem mondom máshol is szerzel meglepetést de itt a tűzijáték elmaradhatatlan. Szerintem ezt tudnád utánozni máshol is csak vannak kedvenc pályáid ahol csuklóból végig mész! Ezt ha tovább viszed más helyszínekre akkor közel a csoda, próbáld meg............... érdemes.

-Igen csendes de veszélyes vizekre érkeztünk és ez nem más mint Péterfi Árpád, ha berobbantja verseny járművét akkor nincs könyörület, nagyon stabil és konstans versenyzővé vált, csak őszintén gratulálni tudok, így kell ezt csinálni. Mindig láttam rajta, hogy komolyan kell venni őt, a védekezése a pályán valami ritkaság, ha nem vagy százzal gyorsabb mint Ő, az előzésről csak képzelődni lehet, de meglehet próbálni. Napra készen van mint a matek házi.... sem jót sem rosszat nem tudnék mondani, titokzatos mint Mata Hari, lehet, hogy ezt így is akarja. Ha sikerül megtartani ezt a formát és csiszolgatni akkor nemsokára nem fogjuk a dobogóról levakarni, ezt garantálom. Hajrá....

-Cikkek rettenthetetlen hőse, aki ha versenyzik akkor nincs kegyelem, be ül a fehér mercibe és csak tolja a vasat. Szonda Hunór 19 életévét nyaggatja, nem csak az általunk ismert körökben de szeret gombászni is séta közben a természetben, komoly zenékkel táplálkozik és a cikkei nem unalmasak. Itt ragadnám meg azt a pillanatot, hogy megköszönjem a ligára való idő töltésed és a rendkívüli cikkeid, arra kérlek benneteket, csak így tovább és egy fikarcnyival se hagyjatok alább, mert jó irányban vagytok. De egy biztos, kiáll a maga oldalán, versenypályán nincs ismerős, nincs rokon és még barát sincs, egy esetben van kegyelem ha a csapat utasítás megköveteli a szükségest, elismerésem minden bizonnyal a csapatotok előtt, látszik az összhang, vannak rosszabb pillanatai is, ha valami nem megy azt nem kell erőltetni alapon működik ez a fiatal ember, de ha néha ezt megerőltetted volna mint pl. a nyolcadik szezon akkor azt hiszem most egy bajnokkal többen lennétek a porondon. Ez csak vélemény, lehet, hogy nem így van. Told a mercit s nem lesz gáz.

-Vigyázat bomba!!! Hm..... Tokos Csaba a 28 éves pilóta, Gokartozik és egyben nálunk is kamatoztatja erejét-tudását, nem beszél sokat, végzi a dolgát, tehát toppon van, nincs nehéz nap, ha verseny van akkor Tokosra lehet számítani, nem szabad szem elől téveszteni, mert kiszámíthatatlan taktikákat képes előhúzni, valahonnan. Kitartása eszméletlen, még soha nem láttam nála, hogy ok nélkül csak úgy elhagyta a szervert, a mostani verseny eredmények is igazolják állításomat, ha megnézitek ott lapul csendben a harmadik helyen. Ebből még lehet akár meglepetés is. Én, személy szerint szeretek ellene harcolni de ha előtte vagyok azért egy picit félek.

-Kedves böngészők, most látom, nem lett rövid. Akit kihagytam az megbocsásson nekem de úgy gondoltam egyelőre az aktuális pilótákat helyezem előtérbe. Itt még nincs vége mert maradtak még fontos emberek, a ligánk életében. Akiket sikerült megsértenem attól kérek egy hirtelen elnézést de nincs szándékomban sértegetni. Mindenkinek kívánom, hogy tiszta versenyeket vigyünk véghez és pályán dőljön el a harc, ne a B.T. asztalán.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 15:55

Ej de jó volt ezt így tíz percen át olvasni! Smile Szabi tényleg nincs mit sokat mondjak, csak egyszerűen gratulálok, az F1 2010-es elemzésed után ismét nagy cikket (elemzést/egyéni véleményt) dobtál elénk. Téged hiányollak a cikkből! Talán majd valaki megírja ... cyclops
Az én elemzésemet se hagyjam szó nélkül: igazán kedves a meglátásod, amit a bekezdésem végén vetettél föl! Köszi jól esett. cheers

"Az autóversenyzés nem sportszerűségen alapszik, hanem győztesek taktikázásán." - Sidney Sheldon
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 17:06

Nagy vagy Lukács. Nagyon nagy... Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 18:00

Ez nagyon szuper Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 18:07

GRAT! Hatalmas elemzés és nem kisebb rangú munka! Kar, hogy nem síelsz többet, mert akkor sűrűbben gyönyörködhetnénk ilyesfajta munkásságaidban (félre ne értsd a "jókívánságaimat") A lábrángásról, izomgörcsökről tudnék előadást tartani... a legjobb izomlazító egy jó sör. A baj csak az vele, hogy lankad a koncentráció és termelnek a vesék is gazdagon, ami nem jó, ha óráig-ideig versenyezni kell Laughing Jól esett ez az pilóta-elemző olvasgatása. 2x is elolvasgattam Very Happy Ja... Koppány szórja az infókat szerteszéjjel Smile). Megigértette velem, hogy majd ha nagyobb lesz és tud majd versenyezni a "versenyzőporton" (valamiért így hívja 2 éves kora óta), akkor a Mclarennel legyünk társak. Nem lehetetlen...
Meg egyszer GRATULA az elemzőhöz, nagyon NAGY-ra sikerült.
Na nyomás vissza Valenciába tesztelni, mert meg kell barátkozzak ezzel a pályával

U.I. Jobbulást!
Vissza az elejére Go down
lala
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2008. Oct. 16.
Age : 40

Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitimeSzer. 2 Feb. 2011 - 23:41

NAGY VAGY!!!
Koszonom a rolam es csapattars es versenytarsak neveben (ha szabad az o nevukben beszelnem) KOSZONOM!!!
Oromvolt vegigolvasni es nagyon nagy lelkesedes toltotte be szivem, meglepett a cikk, de joleset.
GRATULALOK NEKED ES JOBBULAST !!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!   Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.
» Eladó videókártya
» Macbook air elado
» Router eladó
» 16 Gb memória eladó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 9-
Ugrás: