fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 LUKÁCS SZABOLCSNAK

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LUKÁCS SZABOLCSNAK  Empty
TémanyitásTárgy: LUKÁCS SZABOLCSNAK    LUKÁCS SZABOLCSNAK  I_icon_minitimeVas. 19 Jún. 2011 - 15:30

Szia Lukács Szabolcs
Írtam egy párszor neked Offline üzeneted de sajna ezek szerint nem érkezett meg. A kérés az lenne, hogy el kellene dönteni a versenynaptárt, azért is mert csináltam valamit a honlapon a regisztráltaknak egy eseménynaptárt (nincs semmi feedback és így nem tudom hogy jóe amit csinálok vagy nem jó) Tamás nagyon szép munkát végzet a fórumon , nagyon vagány. A honlapra ki kllene rakni azokat akik mar nyertek bajnokságot Hall of Fame topic. Azokat az autokat fel kellene tüntetni amelyek szabadok , hogy ha netalán valaki jelentkezzne versenyzőnek , megnézi a honlapot és azt hiszi így, hogy nem lehet jelentkezni. Jó lenne egy olyan dolog is a főoldalra , hogy Jellentkezz versenyzőnek. ( a szentliga 5 bajnokságában volt ilyen hirdetés, emlékeztek nem??? Most egyenlöle ennyi jutott eszembe de még biztos van valami amit elfelejtek... jah itt is van a tagdíjakkal kapcsolatban azta regisztációs dolgot amit mondtam neked.
A futamnézéseket ha megnézitek valahol közösen azt is ki kellene írni programba az események linkben. Azt is el kellene még dönteni hogy miket láthatnak a regisztráltak és miket látthatnak a sima látógatók. Nah enni ... Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LUKÁCS SZABOLCSNAK  Empty
TémanyitásTárgy: Re: LUKÁCS SZABOLCSNAK    LUKÁCS SZABOLCSNAK  I_icon_minitimeVas. 19 Jún. 2011 - 16:21

Igen, dolgozunk Lórikával rajta, okoskodunk. Nemsokára láthatóak lesznek a verseny pályák ami húsz állomásból fog összeállni. Tamás igazán komoly munkát végzett, igazán hasznos dolgokkal foglalkozott, amiért nagy köszönetet kell, hogy mondjak. A Hall of Fame topikról már 2 szezonja kérem tőletek de mind hiába. Ez nem töllem függött. Lóri még ma fel teszi az üres autókat is. Kb. ennyi egyelőre. Megy a meló ezerrel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

LUKÁCS SZABOLCSNAK  Empty
TémanyitásTárgy: Re: LUKÁCS SZABOLCSNAK    LUKÁCS SZABOLCSNAK  I_icon_minitimeVas. 19 Jún. 2011 - 19:09

ok Smile a weblappal kapcs .... az események maradjanak, vagy ne taplajam be az egeszet__??? verseny teszt, F1 verseny nézések, foci meg ilyesmi
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

LUKÁCS SZABOLCSNAK  Empty
TémanyitásTárgy: Re: LUKÁCS SZABOLCSNAK    LUKÁCS SZABOLCSNAK  I_icon_minitimeVas. 19 Jún. 2011 - 21:37

Jó volna egy ilyen, én szeretném. Feltéve ha tudnánk rendszeresen jól müködtetni. Te (ti, akik ezt az oldalt akik pofozgassátok) tudjátok kézben tartani? Én azt mondom legyen.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





LUKÁCS SZABOLCSNAK  Empty
TémanyitásTárgy: Re: LUKÁCS SZABOLCSNAK    LUKÁCS SZABOLCSNAK  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
LUKÁCS SZABOLCSNAK
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» KÖSZÖNET LUKÁCS SZABOLCSNAK ÉS AZ FSRNEK
» Lukács Szabolcs
» Pilótáink a halpiacon - de nem eladó egysem! Lukács Szabolcs gorcső alatt.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: