fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanadai Nagydíj

Go down 
+3
LehelFekete
Koolman
Lóri
7 posters
SzerzőÜzenet
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 18 Júl. 2011 - 23:22

Megkérem a B.T-t, hogy nézze át a Lehel és köztem történt esetet. Ezt nem óvásnak szánom csak nem tudom eldönteni, hogy én ütöttem-e ki, mert ha igen akkor nekem kizárás jár.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Júl. 2011 - 0:08

Roppant sportszeu vagy Lorika de en ugy latom sajna hogy te lokod ki de en is atlepem a fehervonalat az egyik boxkiallasnal igy nekem is jar egy +15mp
De ezennel javaslom Lorikat a kizarasra es a Fair Play dijra!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Júl. 2011 - 0:23

az igazi Fair játékos Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Júl. 2011 - 0:57

Lehel ne haragudj de tényleg nem láttam mitől pördülsz be elém, azt hittem Lukács pöckölt meg vagy a rázókő dob meg . Ha megnézed az én belső kamerámból az esetet láthatod, hogy így van, de ettől függetlenül elfogadom a B.T döntését, mert ilyen esetért ebben a szezonban már járt kizárás.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Júl. 2011 - 9:45

EZ igen Lori mindenki peldat vehetne!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 19 Júl. 2011 - 10:03

én nem haragszom egyébként is nagyobb volt a kavarodás mint ahogy azt te hinnéd Very Happy DK András híres elengedése is számottevő, szerintem a kék zászlót nem ismeri mert megállt és én már hiába fékeztem ripityára törött majd jöttél te és Lukács, nem tudtam pontosan ki volt, de azt igen hogy a lekörözés miatt volt
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Júl. 2011 - 14:21

Na mostmar Focizot es gokartozot a szentliga tarsasag kerdes az az hogy mikor uszik a szentliga egyet
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Júl. 2011 - 16:09

Azt hiszem a legjobb helyre irtad ezt Csaba Smile ... amugy lorinak mi vana buntijevel ..lesze vagy nem ??? ( boti fellebezz) vagy mi van
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Júl. 2011 - 19:22

Hát mindenképpen lesz nekem büntetés, csak jó lenne ha egy B.T tag legalább a fórumba ide felirná két mondatban. Nem akartam én eldönteni meg megirni a saját büntetésem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimePént. 22 Júl. 2011 - 19:49

jol is tetted... azon tudodom, hogy ha nem lennel Te mind bt akkor ki dontene az egeszrol, furcsa.

Amugy gondoltam hogy ha te nem oldod meg akkor annak annyi
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 23 Júl. 2011 - 10:03

A B.T döntése a következő: A kanadai nagydíjon történt incidensek miatt a Bírói Testület igencsak komoly büntetéseket osztott ki. Első sorban Szabó Lóránt a Fekete Lehellel való ütközés után nem engedte vissza maga elé a kiütött személyt így a szabályzat értelmében az eredménye törlésre kerül.
A Bereczki Tamás alias "Cozmo" a bajnokok falánál való megpördülése és az ezt követi irányba fordulási manőverei igencsak érdekesek. A kék zászló lengetése közben nem szokás forgolódni a pálya kellős közepén, legfőképpen nem akkor amikor az első helyezett próbál meg elmenni mellettem. Így tehát a szabályzat értelmében "8.3. Ha a lekörözött versenyző kiüti a gyorsabb pilótát akkor a büntetése: a következő versenyen a bokszutcából indul." Így tehát Bereczki Tamás az Európa Nagydíjon a bokszutcából vághat majd neki a futamnak.

Megértéseteket köszönjük.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanadai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Mi történt a futamon, ...a Kanadai nagydijon:::::?????
» Belga Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: