fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanadai Nagydíj

Go down 
+5
Arpi
willyKEE
Jocky
Lukács
Sas
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 10 Május 2014 - 22:40

Az alábbi versenyzők nem teljesítették a kötelező pályaismereti köröket:

Tokos Csaba
Lukács Szabolcs
Vargyasi Tamás
Szonda Hunor
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeVas. 11 Május 2014 - 8:21

Györkovács János
Nagy K. Kálmán

Ők sem teljesítették a kötelezőt.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeVas. 11 Május 2014 - 10:22

Hoops. Kalmant elfelejtettem. Jancsi tudomasom szerint nem versenyzik.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 12 Május 2014 - 23:18

23 kor, 3ik szektor elso kanyar elott Vilmos elut. Nem var vissza!
Ajanlom a BT-nek ellenorizze a 3ik szektor sikanjat, elonyszerzes erdekeben egyes versenyzok tobbszor is vagtak!
Koszonom.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 12 Május 2014 - 23:26

Igen hozzád ér az autómnak a szárnya , sajnálom, csak a replaybol vettem észre, azt is ugy hogy Danny felhivta a figyelmemet ..... az én autómból egyáltalan nem érzékelhető a pocintés!!!!

Sajnálom, Bocs!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 12 Május 2014 - 23:32

willyKEE írta:
Igen hozzád ér az autómnak a szárnya , sajnálom, csak a replaybol vettem észre, azt is ugy hogy Danny felhivta a figyelmemet ..... az én autómból egyáltalan nem érzékelhető a pocintés!!!!  

Sajnálom, Bocs!

En is sajnalom, hogy nem erzed a sajat autodat
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 11:47

a szabalyzat melyik pontja szerint nem lettem pontozva, mi a helyzet a 75% os szabalyal ?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 12:12

Már rég így van, az idén is volt egy futam... Nem emlékszem pontosan melyik, ahol 7-10 nem kapott pontot, pedig megvolt a 75%.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 12:19

Igen, ugy van, ahogy Redi irja. Kimaradt a szabalyzatbol az, hogy csak a kockas zaszloval leintetteknek jar pont.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 12:28

Egy riplejt kapok? Wink
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 12:28

Kapol Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 13:38

elhiszem de miert nincs benne a szabalyzatban? kinek az okos otlete volt hogy ne legyen alkalmazva a 75%?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 18:43

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 19:02

Kérnék egy visszajátszást a cikkíráshoz.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 20:21

szoval? valasz semmi?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 13 Május 2014 - 21:44

Árpi: katt a linkre....
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 8:15

B.T Döntés



Óvás 1. Nagy J. Attila óvja Hatházi Vilmost - Szabálytalan előzés


VLSui, Tiltott segédletek, Levezető körök és fehér vonal - Rendben


Büntetések


Hatházi Vilmos - +A futamon elért eredményének törlése
------------------------------------------------------------------------------------------------
Venczel A. és Hatházi V. közt feszülő harc végeredménye az alábbiakban:

Venczel Alfréd - a soron következő két futamról való eltiltás

Hatházi Vilmos - a soron következő futamról való eltiltás


A továbbiakban ha lehet kerüljétek egymás társaságát a fórumon addig, amíg nem tisztázzatok a privát ügyeiteket egymásközt.

Javaslat: Ha alkalom adódik egymást óvni verseny után, azt a következő modell szerint tegyetek.

Modell: Óvom Hatházi Vilmost, ellenkező esetben Venczel Alfrédot a(z) X kör Y kanyarjában történtekért.


Itt van ez a fejezet lezárva, a következő (ha lesz olyan) sokkal simábban fog menni .







A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 16 Május 2014 - 10:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 9:35

ezek szerint jar nekem az utolso pontszerzo helyert a pont (5 hely) A szabalyzatban errol sehol semmit nem ir hogy lehet igy donteni?
Reddog ami beszelgetest belinkeltel meg akkor volt mikor a leintesert (kockas zaszloert) is jart 2 pont ezelott 3-4 szezonnal de most nincs ilyen, viszont a 75% os szabaly mindig ervenyben volt. A lenyeg hogy legyen letisztazva es beirva a szabalyzatba .
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 10:43

Én elfelejtettem az óvásomat benyujtani az rfactor ellen mert nem engedte letölteni a stop and go büntetésemet. Akármit csináltam csak kereket cseréltek. Hiába kértem a letöltés akkor sem. Ez valami üzemzavar lehetett mert 3 éves rfactor versenyeim alatt ilyen még sosem fordult elö.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 12:32

Tibi a lenyeg hogy nem kell kerni, csak egyszeruen behajtani es letolteni, ha kered akkor kereket cserel de a buntetes marad.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 12:45

Köszönöm Árpi, e közben reddog már értesitett facebookon hogy mit is kell tennem. Elképesztö hogy ezen bukik egy futamgyözelem
na de most már nincs megállás
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 22:13

18.1 A versenyek során legtöbbször eloforduló szabálytalanság – a rendszeres pályaelhagyás mellett – a kilökés, amely vagy jár autósérüléssel,
vagy nem. A kilökés többnyire a féktávokon történik. A kilökés alatt azt értjük, ha két autó közül a hátsó olyan mértékben hozzáér az elotte haladó autóhoz, hogy annak vezetoje elveszti uralmát a versenygépe felett, függetlenül attól, hogy elhagyja eközben a pályát vagy sem. Ha kilökés után közvetlenül a vétkes (kilöko) versenyzo megelozi a vétlent, az szabálytalan elozésnek minosül [17.3 pont].

17.3 Verseny folyamán, minden olyan elozés szabálytalan, amely során akár a védekezo, akár a támadó fél, kettonél több kerékkel a pályát elhagyja, kivéve ha baleset elkerülése, lekörözés megkönnyítése miatt történik. Szabálytalan elozés után a vétkes versenyzo (büntetés terhe mellett) köteles maga elé engedni a vétlen versenyzot (legkésobb a következo kanyarbejárati ív kezdetéig).

d) Gondatlan baleset okozása és kilökés esetén, amennyiben a vétkes versenyzo nem várja be, hogy a vétlen versenyzo autó visszatérjen a pályára, avagy folytassa útját, a futamon elért eredményének törlése.[18.1 pont].


Mi alapján kapott 20 mp büntetést? Igazuk volt azoknak akik kiléptek, az újoncok más bánás módban részesülnek.....
Mindenek mellett pályafutásom első dobogóját vette el tőlem és a BT emellett igazságtalanul döntött a büntetés mértékében. Nem szép. Ha én ütök ki valakit a 2ik helyről akor tuti, hogy nekem annyi.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 14 Május 2014 - 23:10

Szonda Hunor írta:
Kérnék egy visszajátszást a cikkíráshoz.

Közbejött egészen hirtelen egy konferencia, amire ma kellett készüljünk ismét, holnap (csütörtök) reggel utazom Kolozsvárra és hétfőn hajnalban érek haza, így megint el fog maradni az összefoglaló ( Crying or Very sad ), úgy, ahogy ismét nem lesz limitem és a hockenheimi indulásom is ismét kérdéses; attól függ, hogy mennyire fogok tudni felkészülni hétfőn délután.

Remélem, hogy Lehelék újra készítenek egy vagány összefoglaló videót vagy valamilyen formában valaki megjelentet egy hírt, hogy ne legyen kihalt a cikkrész (de már talán most az szerintem). Sajnálom, akár le is lehet váltani vagy le is mondok, elvileg még június végéig jöhetnek ilyenek közbe. Én nem szeretném itthagyni a cikkírást, több, mint tíz idény után (Szentliga 5 óta űzöm), egyfajta önkéntes hivatás ez már nekem, de manapság az egyebek háttérbe szorították, aminek a liga frissessége, üdesége látta kárát. Így, ha igény van rá és kerül rá színvonalasabb megoldás, akkor le lehet váltani engem nyárig.

Még felnézek telefonról ide fórumra a hét folyamán, lehet válaszolni erre a beírásra ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 8:18

Nem teljesen van igazad Jocky, nem erről van szó és főleg nem föltétlen fejlövéssel kell végződjön.
Csakis jó indulattal írom, hogy az esetek többsége soha nem egyforma, így arra kérlek, hogy csakis jó indulattal fogdd-(játok) mert nem akarom hogy ne merjek kimenni az utcából.

-Száguldozik két versenyző a Szentligában a harc vérre megy Kanada-XY.szezon,-hajtűkanyar, én vagyok elől a követőm szorosan a nyakamban liheg és zárkózni kíván jön szélárnyékba de durván a jobb oldalt választom a forduláshoz Ő követ, de ez nem az ideális ív, érkezik a féktáv és rohadtúl telibe talál a versenyemet szét zúzta annyi. Ő folytatta, óvtam. Ennyi. Nem kapott büntit sem, hiszen megmagyarázta, hogy szabályos volt.

Múlt szezon Korea, száguldozva valaki szét roncsolta reményteli futamomat amit feladni kényszerültem, nem óvtam mert reméltem, hogy ebből tanult az illető. Remélem nem csak óvni tanult!

Olyan is megtörtént, hogy bajnok lettem volna ha megóvják Kálmánt, nem óvták meg mert baráti viszonyba álltak, pedig csapattársam volt a sértett. Ki ütötték és nem várták vissza. Fejben én vagyok a bajnok de nah... történelem nem ezt jegyzi.

Lenne mit mesélnem de nincs annyi időm!  

Ilyen jellegű koccokat én nem óvom mert nincs értelme. Minden második futamomat ilyen jellegű
érintkezés jellemzi. Csináltam egy rövidke filmet is azokról, de winyóm megsemmisülésekór az is eelszállt.

Nem jellemezni akarok és nem vita kirobbanását támogatom ezzel csak helyzeteket ilusztrálni, hogy egyetlen eset sem egyforma. Még hogy ha a szabályzat bizonyos pontja hasonlít is arra. A szabályzatban vannak rések és elárulom, hogy lesznek is.

Javasolnék egy közös szabályzat korrigálót de senki nem állt oda amikor javasoltam. Azt még elárulom, hogy rám ne számítsatok!
Amikor rám szakadt az ég és lemondani kényszerültem akkor azt mondták, hogy itt már rend lesz, 90 napja várom! Tehát 3hónapja csak figyelek. Azóta a második liga vezetőnk teljesíti kötelességét de a mutató semmivel sem áll feljebb. Elárulom, hogy nem a liga vezető hibája. Kurva nehéz feladat kör! Folyamatos támadások, negatívumok, személyeskedésekkel kell folyton megvívni. Néha nagyokat röhögök a beírásokon mert azt hiszem vicc, a következő pillanatba rádöbbenek, hogy milyen ostoba is az ember. Az helyett, hogy élvezhetnénk közösen amit csináltunk így attól rettegünk, hogy Úristen felmerjek menni a fórumra?! Apropó fórum le kellene zárni a forumot és csakis mi használhatnánk, tagok. Tehát megtisztítani a regisztráltaktól és csakis aktív versenyzőknek adni jogot hozzá, azért, hogy ezt a sok lecsót ne láthassa senki más!

Na jól elhúztam az időt! :)gudbáj
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 15 Május 2014 - 11:13

Luki, vettem a lapot, mar akor amikor meghoztatok a "dontest"(ha lehet annak nevezni), pontosabban, hogy legyen mindenki tisztaba, a buntetes nem az amit a szabalyzat eloir, itt a gond. Gondolom annyira mar megismertel, hogy tudod, hogy nem vagyok, karorvendo, habar amiert kimertem irni a dontesetek utan a szabalyzat bizonyos pontjait, igy barki gondolhatna azt, hogy azon vagyok, hogy vilit aztassam el...hat ez igazan nem errol szol. Csak az bosszant, hogy vannak szabalyok es megsincsenek! Nincs igazsag! Ugy ahogy leirtad fentebb(A szabályzatban vannak rések és elárulom, hogy lesznek is), ezzel csak biztatod azokat akik evvel a lehetosegekkel szeretnek elni! Akarmilyen ujjonc vagyok es nem vagyok alapitotag, le merem irni, hogy nagyban folyik itt a politika es szerintem ez csak abban segit "nektek" , hogy aminnyire fejlesztettetek(ük) ezt a ligat az elmult evekbe, ilyen modon, ezen a szinten fog maradni. Lehet, hogy nektek igy jo...termeszetes, hogy ezt ti tudjatok es nem kell az orromra kotni.
En baratsagosan jottem kozetek es ugy is szeretnek maradni egy jo ideig. Azt hogy mindenek mellett en az igazsagot barminel is jobban szeretem...hat igy jartam.
Nincs abszolut semmi gond, hogy igy dontottetek, csak megkell tanulnom "maskeppen" erezni a Szentligaert. Nem fogok elszaladni, mint ahogy egyesek tettek ezt, nem fogok "nyafogni", hogy ez vagy az nem tetszik a moddal vagy barmivel...nekem ez nincs megengedve es nem is kertem soha, csak akkor lepodtem meg, mikor rajottem, hogy ez nem is olyan Paradicsom, mint ahogy kinez(persze egyeseknek).
Nagyon is jol erzem magam ugy a teszteken, mint versenyeken a liga 95%-val es szerintem ez eleg pozitiv...az a gond, hogy lassan lassan elindult a lavina a negativok hatasara es a pozitivak kezdtek fogyogatni (csak eszrevetel). Erdemes lenne elgondolkodni ezen
Nos azt hiszem, hogy irtam en is egy koverebb hozzaszolast, egyaltalan nem a vita kedveert, hanem csak azert, mert "tudtom szerint" minden egyes Szentliga versenyzonek van joga ehhez. Koszonom, hogy meghallgattatok forditottatok egy kis idot, hogy elolvassatok ezt a par eszrevetelem.
Ha nem sertettem meg senkit, akor talalkozunk a Palyan, ha pedig tul melyre nyultam, akor annak a levet ugyis en iszom meg(demokracia = egyenrangusag???).
Pussz.

U.I. - most jottem ra, hogy milyen buta vagyok, hogy mindig mielott belevagok valamibe, megszeretnem nezni, tudni, tanulni, figyelni, hogy mik is a feltetelek Pontosan, hogy majd a kesobbiekben ne legyen problemam ezek hianyossagaba. Sajnos, itt ugy tortent, hogy hiaba olvastam el jovalahanyszor az ugymond "szabalyzatot", mert ez, mint ahogy kiderult, nem igazan segitett rajtam, ehelyett mentem volna tesztelni es majd ha kiutok valakit es nem varom vissza, akor majd talan elolvasom a szabalyzatot, hogy mit is kell tenni amikor valakit letessekelsz a palyarol. Nem vagyok 16 eves, hogy ne tudnek en is ravaszkodni es ugy tegyek, mintha nem ereztem volna, hogy "megpoccintem" az elottem haladot, mikozben PROBALOK SZELARNYEKOT FOGNI A FEKTAVON!!! Ne vicceljetek emberek.

Igy kell hasznalni a szabalyzatot? (ne ertsetek felre) Kanadai Nagydíj 2rw1dmemert igy nem ervenyes!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanadai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanadai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Malaj Nagydij
» Valencia Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: