fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Belga Nagydíj

Go down 
+5
forizstibi
RedDog
willyKEE
TMS
Sas
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Feb. 2013 - 22:36

Ezt a topikot megnyitom, mert lesz itt FSR vs BBR óvás gazdagon:))
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 0:08

Ami kesik nem mulik.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 20:34

Csak nincs ovas.....Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 20:59

Pedig esküdni mertem volna, mert láttam egy igen gyanús esetet és egy nem annyira gyanúsat.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 21:00

...kozeledik. De szelid leszek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 21:13

Egy van, amit nem kell ovni.

Egy Raikkonen rajongo, csapattarsanak kepzelte magat, elfelejtkezett rola, hogy az Grojean.....

Most komolyan.

Elnezest kerek, megegyszer (most itt a forumon) a tortentek miatt.
A BT-nek is elmagyarazom az esetet, mert ok nem voltak TS-en, nincs mentsegem, megtortent, de egy enyhitesben remenykedem...

Egy "idiota" bekapcsolta az ABS-t is a kiporgesgatloval egyszerre (ezt csak az 5ik korben vettem eszre, addig egy fektavon sem tudtam megallni).
A rajtnal, volt egy par "satufek" az en autom nem lassul kelloen (ABS) es felrerantottam az autot, hogy ne ussem el Tibort (o volt elottem), ez nagy hibanak bizonyosult, mivel a fuvon mintha felgyorsult volna, nem hogy lassuljon. A tobbi latszott a kozvetitesben..... Tibortol is elnezest kerek, hogy raformedtem a satu fek miatt. Elmagyarazta, hogy elotte tobben nagy feket nyomtak. De oszinten, az ABS miatt lehet, hogy ugysem tudok megalni, mivel hosszabb lett volna a fektavom, a szokasosnal...
A masodik kor, ugyanazon kanyarjaban, majdnem eluttem Tamast is, megint ABS, de amint mondtam, csak az 5ik korben vettem eszre az okat a hosszab fektavoknak.

Orvendek, hogy a rajtnal, nem tettem tacsra egy autot sem, mindenki tudta folytatni, amint ertettem Lukinak volt nagyobb serulese, Huni nem mondta el a seruleseket..... Komolyabb baj is lehetett volna (Grojean Very Happy)
Egy nagy nyertese volt az en tevekenysegemnek, Lehel, mivel takaritottam az utat elotte es amig mindenki levegohoz kapott, amikor meglatta, hogy a palyan, a Kek madarakon kivul, mas is repdes, addig o nyugoddtan elozgetett Very Happy

Megegyszer elnezest!!!!!!!!


Megkernem a BT-t, hogy:
1 ellemezze az elso korbeni eseteket, tobb versenyzo elhagyta a palyat es full gazzal jottek vissza.
2 velemenyt szeretnek hallani a 6ik korben tortent esetrol is (Sz. Csaba - B. Lajos). Tudom, hogy nincs meg benne a szabalyzatban, de Luki szavalyival elve: "Azon pilóták akik a versenyezni kívánó és előzni akaró pilótáknak nem hagynak helyet azok is büntiket gyűjthetnek be." Ez inkabb egy velemeny keres lenne, hogy tudjunk tanulni belolle.

Koszonom!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 21:36

semmi gond redi. hajrá rrt
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 21:45

Óvás .....

A BBR arra a felszólításra, hogy segítsük a BT munkáját máris reagáll Smile

A 7. kör harmadik szektorjába történt hogy a pálya szélén áll egy Point Team-es autó (Szonda) ott hagyta az autóját több mind 40 mp-ig.

Segitség a BT nek :
A szabélyzatból kiragadt részlet :
Idézet :
2.8 A pályán hagyott autók veszélyesek, veszélyezteti a még versenyben levő autókat, a több mint 15 (tízenöt) másodpercet álló autót el kell távolítani a pályáról! Ezt az ESC gombbal teheti meg a versenyző amennyiben ezt az időt meghaladta illetve még a pályán tartózkodik az autó, automatikus eredménytörlésre számíthat, ha nem ér el eredményt az adott versenyen akkor a büntetése a következő versenyt a box utcából kell kezdenie! (A pálya szó itt a bukó térre, zöld területekre is érvényesek!)

UI :A BBR nek is volt egy hasonló esete az Ausztrál nagyíjon Sad
ui2: Javaslom ezen szabály a Chat szabály + az időmérőre érvényes szabályzat újragondolását, mert szerintem egy kicsit drasztikus főleg az időmérőre szóló szabályzat ....

Idézet :
10.2 A kvalifikáció alatt a be- és
kilépések nem engedélyezettek. Amennyiben bármely versenyzőnél technikai
meghibásodás lép fel (Lásd Technikai Szabályzat) és emiatt leesik a
szerverről, és ennek következtében az éppen aktuális etapbeli
eredményeit elveszti, úgy a program által megítélt helyre sorolódik be,
figyelembe véve az etapokat. Azaz a Q3-ban a 8., a Q1-ben a utolsó
helyre sorolódik. Több ilyen versenyző esetén értelemszerűen visszafelé
pl. a 24., 23. stb. rajthelyet kapják. A meghibásodással küzdő
versenyzők csak a Q1 és Q3 közötti technikai szünetben és a warmupon
léphetnek vissza a szerverre. (Ennek időpontjáról a tájékoztatás a TS-en
történik.)


Most is (spa) történt szabálysértés, de azt hiszem ha visszanézzük az előző versenyeket, ott is !!!!! (nem csak egyversenyző, sokan, magamat is beleértve nem tudtam a szabályzatról NEMOLVASSUK EL FIGYELMESEN AZT? SAJNOS)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 22:00

En meg voltam gyozodve, en irtam a szabalyzatot, hogy a Q1 alatt, ha vissza tud lepni az eredmenye ervenyes......

Tanu lehet a 2 RRT csapattarsam. Az este a TS-en, amikor Tami kiesett (mert rolla van szo) mondtam a csapattarsaimnak, ha NEM tud visszalepni, az utolso helyrol kell rajtolnia. Amikor peddig visszajott, akkor, mondta is, hogy szerencsere vissza tudott jonni....


Erdekes, hogy csak a szezon fele utan vevodott eszre, peddig, rengeteg ien eset volt. Holnap otthon meg is nezem...
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 22:42

szó szerint ezt mondtad ha még vissza jön mielőtt lejár az idő akkor oké de ha nem jön vissza uccsó hely
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 23:30

Itt ket esetett szeretnek megemliteni:

Eset Tokos Csabaval, nem annyira veszes a dolog, csak lehet nem ertelmezem jol a dolgokat.
7kor, 12 kanyarbol kijovet, mar szelarnyekot fogtam, rogton Tokos mogott vagyok, amint kierunk a kanyarbol, kielozok jobbra lenduletbol, es erre fel azon veszem eszre magam, hogy Tokos ramtolja az autot egybol. En ertem az iv vedesenek az elvet, de mas hatarok kozt, nem mikor mar elkerulhetetlen a koccanas. Majdnem repulesre valtottam a csatat abban a szituacioban.

A masodik esetem csak a 7-es kor 19 kanyar, itt Arpira muttatok, a harmadik szektor elejen Tokos es Arpi kozott autozom, megelozzom Tokost, aki tartja magat utanam a szelarnyekbol, mikor az adot kanyarhoz ernek lattom visszapillantva, hogy a ket uldozom tul gyorsan jon, hogy ott mindharman megusszuk. En ijedtemben csak fekezek, mert egyebet nem mertem tenni, ha megkezdem a lefordulast nekem annyi, Tokos beteszi melem meg nagyon utolso percen, de megfogja, de Arpi mar Grosjean-kent erkezik aki atrepul Tokos folott. Senki sem serult, mindenki folytatta a futamat rajtam kivul, mert en a razokovon kottem ki. Tudom, nem voltam belekeveredv a az adot incidesbe, de az a szitucio elbiralasa az adot kanyarban Arpi altal nem korekt. En ittam meg a levet, mert mivel lattom, hogy nem lesz jo kimenetele a veghajranak, csak fekezni mertem, es egy adot ponton tul, mar blokolt a jobb kerek ami bevezetet hamarabb a kanyarba mint amint en elvartam. Nem tortent semmi csak ott ragadtam egy fel kor erejeig.
Meg sem emlittenem az esetet, csak ha rendesen kezelem az adot helyzetet, akkor addig sem juttok/juttunk, hogy a vegen vagjon ki a gep, minthogy az tortent.
Az elotte levo korben en voltam az aki mogotukk hajtott es megis sikerult incidens nelkul kovessem es valakit megzavarjak a hozza allasommal.

Nem feltetlenul ovasnak tekintem az Arpis esetet, mert nem uttek el (szerencsejere), de ez nem megoldas, hogy ennyire az extremig csinaljuk, mert annak orokke az issza meg a levet aki nem kellene.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Feb. 2013 - 23:42

Szelarnyekbol kilepve maskepp viselkedik az auto sajnos a fekek sem ugy fogtak , szerencsere nem tortent semmi belolle, nem volt egyszeru abban a helyzetben. Csak azt ne mond hogy miattam akadtal fel a razokore Exclamation
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 0:06

Arpi, nem azt mondtam, hogy miattad, hanem csak anyit, hogy befojasoltad az adot helyzetben azt, hogy en felakadtam.
Amugy nekem sem volt egyszeru egy korrel az eset elott, ugyanott ugyan abban az helyzetben, ugyan abban a kanyarban, csak en szamoltam vele es minden ment tovabb normalisan. Csakhat az nem tunik fel soha ami normalis.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 0:41

Szonda hibaja engem is befojasolt abban hogy a 2 korben Miki megelozott de ezert nem hibaztatom s meg 1001 ilyen eset volt.
Egyszeruen nem ugy fogtak a fekek es elfekeztem, nem szandekos volt es nem is akartam ott elozni. Az hogy te megjedtel es elkaptad a kormanyt az nem az en hibam.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 0:52

OK.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 1:54

BT stab a Belga Nagydíjra!


1. Venczel Alfred

BT: Szabo Lorant, Hathazi Vilmos es Okos Zsolt

2. Hathazi Vilmos 01
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (08.02.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.

*editalva es javitva


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 6 Feb. 2013 - 11:11-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 10:44

Udv, nekem igazából csak egy óvásom lenne, a második esetet azért irtam fel hogy kezdenünk kellene valamit azokkal a szabályzatbeli pontokkal, ugy is jeleztem hogy ui - utoirat
Bocsi hogy félreértést okoztam, nem volt szándékos ...... tehát csak egy óvást nyujtottam be a többi csak megoldásra váró próbléma!!!!!!!!!

Ui: (egy óvás megoldva, gyors a BT Razz )
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 21:57

Megigertem, hogy megnezem a Q1-es kilepeseket.

02 Malaysian Grand Prix
Vargyasi Tamas
Peterfi Arpad

03 Chinese Grand Prix
Vargyasi Tamas

04 Bahrain Grand Prix
Vargyasi Tamas

06 Monaco Grand Prix
Vilmos Hathazi pole-bol indult.

09 British Grand Prix
Lehel Fekete

10 German Grand Prix - az hires gumiplugin...
Miklos Molnar - 2
Kis Nemet Istvan
Vargyasi Tamas
Szabo Csaba

12 Belgian Grand Prix
Vargyasi Tamas

Tobb ilyen volt, de csak azoknak a neviket irtam ki, akik mert kort futtak a Q1-ben. Nem volt ertelme a tobbieket kiirni (folleg akkor en is a listaban lennek Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 22:03

Gondolom en is ott lennek:)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 22:13

Ja:)
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Feb. 2013 - 23:58

RedDog írta:
Megigertem, hogy megnezem a Q1-es kilepeseket.

02 Malaysian Grand Prix
Vargyasi Tamas
Peterfi Arpad

03 Chinese Grand Prix
Vargyasi Tamas

04 Bahrain Grand Prix
Vargyasi Tamas

06 Monaco Grand Prix
Vilmos Hathazi pole-bol indult.

09 British Grand Prix
Lehel Fekete

10 German Grand Prix - az hires gumiplugin...
Miklos Molnar - 2
Kis Nemet Istvan
Vargyasi Tamas
Szabo Csaba

12 Belgian Grand Prix
Vargyasi Tamas

Tobb ilyen volt, de csak azoknak a neviket irtam ki, akik mert kort futtak a Q1-ben. Nem volt ertelme a tobbieket kiirni (folleg akkor en is a listaban lennek Very Happy )

Hat az tuzás hogy a pole-bol indultam, inkább a polebol nem indultam Razz
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Feb. 2013 - 11:36

willyKEE írta:

Hat az tuzás hogy a pole-bol indultam, inkább a polebol nem indultam Razz

Pontosabban?!?!

Nem emlekezek minden esemenyre ami volt Smile
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Feb. 2013 - 11:41

Pedig indulal Vili, csak hatraazon.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Feb. 2013 - 11:48

JAAAAAAAAAAA Smile

Most mar emlekszem Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitimePént. 8 Feb. 2013 - 23:01

A Belga nagydíj után két óvás volt benyújtva a B.T-nek.

Az első Venczel Alfrédtól érkezett: Alfréd a rajt utáni első féktávnál megcsípte a fű szélét amely eldobta az autót és onnan pedig az autó irányíthatatlanul pörögni kezdett. A pörgés következtében pár autót megkoccolt, de a versenyt mindenki folytatni tudta. Ezért a B.T. nem boxutca rajtra itélte, hanem egy útolsó rajthelyes büntetésben részesült.

A második óvás Hatházi Vilmostól érkezett: Szonda Hunor miután összetörte az autóját még további 40 másodpercig a pályán hagyta az autót mozdulatlanul ami tilos. Ez az eset a közvetítés során is megragadta az egyik B.T tag figyelmét. Ezért a következő futamon boxutcából kell rajtolnia.

A Q1-ben ismét volt két ember aki ESC-et nyomott. Az egyik Miki a másik pedig Florin. Az ő eredményük törölve lett mivel az időmérőn tilos az ESC gomb használata.

Voltak olyanok is akik idő elött elhagyták a boxutcát. Azaz még a piros lámpa alatt, ez miatt már többször volt figyelmeztetés, hogy erre figyeljünk oda. Ezért a kövektező versenyzők a +3 rajthelyes büntetésben részesülnek: Boti, Miki és Tibi.

A fehér vonalat a következő versenyzők lépték át:

Fazakas Levente 20. kör
Szabó Csaba 25. kör
Botond Fegyver 26. kör
Forizs Tibor 27. kör
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belga Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belga Nagydíj   Belga Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belga Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Belga Nagydíj
» Belga nagydíj
» Belga nagydij
» Belga Nagydij
» Spanyol Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: