fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+5
Lukács
Tokos
Szonda Hunor
Arpi
Koolman
9 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. 2014 - 22:53

Itt van a szombat esti limit állása:
E szerint Gyorkovács János Boxból indul.
Jakab Csongor jelen állás szerint nem indulhat, ha hétfő este 20 óráig teljesíti a kötelező 30 kört akkor indulhat a boxutcából.

Kínai Nagydíj Xldoxl
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 22:31

20 as kor hatso egyenes vege, Lukacs Szabolcs kiut.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 23:13

A futam közben valaki Poke Client lehetőséggel rám akasztott egyet, meg is fagytam bent becsületesen ... Az üzenet a következő volt:

<22:15:36> "Bolond aki sír ....": Tudod bolond aki sír egy lány után de én megteszem!!!

Ez mi ... ? Shocked 
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 23:16

utolso eloti kerekcserem 3 mp volt az utolso 15 mp es nem tudom miert nem ertem senkihez hoza Question Question Question Question Question Question Question 
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 23:20

Árpád, nem keresek mentséget, nem keresek semmit ami mentesség lehetőségére is utalhatna. Rettenetesen sajnálom, ugyanis jót versenyeztünk, jól ment amíg meg nem történt az eset. Sajnálom nagyon, de tényleg! A srácoknak mondtam is, nagyon dühös voltam. Nem szándékos volt és vállalok mindent ami a következményeket illeti. Ismételten bocsánatot kérek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 14 Ápr. 2014 - 23:49

Szonda Hunor írta:
A futam közben valaki Poke Client lehetőséggel rám akasztott egyet, meg is fagytam bent becsületesen ... Az üzenet a következő volt:

<22:15:36> "Bolond aki sír ....": Tudod bolond aki sír egy lány után de én megteszem!!!

Ez mi ... ? Shocked 

En is igy jartam, de engem le is dobott azaz le dobott az elsŐ helyről Sad(
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 9:40

Lukács írta:
Árpád, nem keresek mentséget, nem keresek semmit ami mentesség lehetőségére is utalhatna. Rettenetesen sajnálom, ugyanis jót versenyeztünk, jól ment amíg meg nem történt az eset. Sajnálom nagyon, de tényleg! A srácoknak mondtam is, nagyon dühös voltam. Nem szándékos volt és vállalok mindent ami a következményeket illeti. Ismételten bocsánatot kérek!
En is nagyon sajnalom de megbocsajthato.
Amugy az a siros uzenet nekem is megjelent, nem lehet kideriteni ki irta be?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 9:49

Szonda Hunor írta:
A futam közben valaki Poke Client lehetőséggel rám akasztott egyet, meg is fagytam bent becsületesen ... Az üzenet a következő volt:

<22:15:36> "Bolond aki sír ....": Tudod bolond aki sír egy lány után de én megteszem!!!

Ez mi ... ? Shocked 

SGF1L liga tagjai szórakoztak, Dani bement és beszólt nekik, kussba maradt mindenki. Én is kaptam ilyent, kell szólni a Clanhome-nak.

Sajnálom srácok, hogy nem tudtuk leadni a futamot, egyszerűen nem lehetett már megoldani a problémát Sad . Viszont most az egy hetes szünetben crack-et kell cserélni mindenkinél. nem a 4.8-as nem a 3.07-es hanem a 4.7-es kell, azzal megoldódik minden, hiszen a maláj nagydíjon ezért nem volt HUD! Le ellenőriztem a közvetítő gépen mindenik rF ezzel az exe-vel fut! Itt a link, aki hozzáfér a VLSui-hoz az másolja oda fel: https://www.dropbox.com/s/9u2w7j5sus9nulk/rFactor.rar
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 9:56

Szonda Hunor írta:
A futam közben valaki Poke Client lehetőséggel rám akasztott egyet, meg is fagytam bent becsületesen ... Az üzenet a következő volt:

<22:15:36> "Bolond aki sír ....": Tudod bolond aki sír egy lány után de én megteszem!!!

Ez mi ... ? Shocked 


TS jelszó csere szükségeltetik. Az illetékes(ek)et megkérem intézkedjenek. Koszi.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 10:08

TS jelszó cserével kapcsolatosan az a kérdésem van, hogy néhány csapatnak más a jelszava mint az egyezményes. Csak kérdem, hogy ennyire el kell zárkóznunk vagy csak simán atombombát készítenek az szóban forgó egyének?  Very Happy  Próbáltam már többször is behatolni de sikertelenül. Erre jön egy idegen s szívküldőit küld minden Szentligásnak, hát nem aranyos?!  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 10:17

Lehel ez a 4,8 as exe ami volt
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 15 Ápr. 2014 - 14:53

Jelszó csere hiába történik. Nem jöttek be a szobánkba, kintről küldték. Nekünk is egyéni jelszó van és úgyis megkaptuk az üzenetet. Miért van egyéni?!?!?! Mert nem akarom, hogy minden futam előtt, kérdésekkel zaklassanak, hogy mit hogyan kell csinálni, ott a szabályzat el kell olvasni. Amikor van kedvem és időm, feljövök a közös szobába. Addig nincs kedvem mások hiányosságát az én időmből pótolni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. 2014 - 8:04

B.T Döntés



Óvás 1. - Péterfi Árpád óvja Lukács Szabolcsot - Lukács hibázott



VLSui, Levezető körök és fehér vonal - Rendben


Büntetések



Lukács Szabolcs - +20mp a futamon elért eredményéhez és 5 rajthelyes büntetés a következő futamon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kinai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: