fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+3
RedDog
Fegyver
Lukács
7 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 27 Nov. 2012 - 19:35

-Nos sokat töprengtem de meg kell tennem, meg kell lépnem az lépést amit nem szeretek! Óvok! Az alany nem más mint Venczel Alfréd! Az oka: a nem megfelelő szavak etikátlan használata a csetten és az idő mérőn való csettelés! Kérem kedves kollégáinkat fejtsék ki véleményüket a döntésben, hiszen ez a magafajta viselkedés megengedhetetlen!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 27 Nov. 2012 - 21:15

Igazad van szerencsetlenek jonnek tiszta ingyen futamot kozvetiteni s mi lefaszozzuk mindenki elott egy kicsit durva beszolas volt vagy nem??? Mit gondolnak rolunk ezek a szekely parasztok egymas kozott is igy beszelnek biztos?Meg annyit szeretnek mondani hogy a penteki teszten sem kellene irogatni viccelodni aki belep az ne irjon semmit a csetre ott van a team speak lehet szovegelni ott kell koszonni egymasnak aki irogat azt meg kell buntetni a BT vegye figyelembe ezt is!!!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 27 Nov. 2012 - 21:22

A buntetes jogos lessz.

De minden penteki szabadedzesen volt chateles, semmi bunti sem volt.... En egyszer sem irtam. Meg kosszoni sem koszonok, ugy ahogy a szabalyzat irja.

Boti: nem faszoztam....
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 27 Nov. 2012 - 21:42

Szerintem is egy kicsit túllőttél a célon, de sebaj Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 27 Nov. 2012 - 21:47

Ennyhe kifejezes....

De remelem ezentul nem jonnek ki ok sem tobbet. Legalabb anyit elertem. Luki tobszor megkerte, hogy ne jojjenek ki, de ok magasbol leszartak a kerest. Mind az este is.

Jott egy olyan gyerekes kifogassal, hogy az asztalon volt, es az rFactor magatol kikuldte az autojat.

A bunti, ez van. De mar a tkm (Tamas remelem nem kersz szerzoi jogot) tele van az ilyenekkel.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 28 Nov. 2012 - 0:53

Igazából csunya dolog volt, nagyon csunya, remélem elnézést is kértél tőle, személyesen, vagy az ostv chatjén. Jogonak látnám, ő elnézést kért, de te nem mélteted arra. ÉN szégyeltem magam, sőt még most isszégyenlem. HA van egy mód rá én ugy látnám jogosnak , mge etikusnak hogy elnézését kérjed, egy nyilvános forumon ..... javasolom facebook + ostv chat + személyesen ...... de ezt nem tudom kotelezni , CSAK így látom etikusnak
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 28 Nov. 2012 - 8:33

A tegnapi nap azt a lepest megtettem, hogy a Szentliga neveben irtam egy bocsanat kero levelet Toth Danielnek, de Alfred neveben ezt nem tudom megtenni.

Amugy nem eszik ilyen foron a kasat mint ahogy ezt Alfred elkepzeli. Nem szeretnek ilyen leveleket es elsimitasokat vegig intezni a jo kapcsolatok fenntartasaiban, pl. Clanhome, RacingZone es most az OsTv is. Koszonom mindenki megerteset.

-Tudna mindenki fejetlenul irogatni mindenkinek mindent, de ezt meglehet gondolni.

- Volt erre egy pelda, mint ahogy ez is, Mondta egy kozeli ISMEROSOM, hogy mindig a leveleit amit irt nem tette postara egybol, vart egy napot elolvasta megegyszer, javitott rajta es lefekves elott meg egyszer atszaladt az altala irt szovegen es ha rendben talalta akkor tette postara de volt ra pelda hogy meg igy is dontott ugy hogy nem teszi utjara mert lehet, hogy valakit megsertene, ha felre erti!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 28 Nov. 2012 - 10:52

Nos akkor megkérem a B.T tagjait(Szonda Hunor, Hatházi Vilmos, Nagy Kopeczky Kálmán, Lukács Szabolcs), hogy küldjék el nekem a döntésüket az óvással kapcsolatba legkésőbb holnap estig.

Bárhol küldhetitek (mail, telefon, pm, facebook).
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 29 Nov. 2012 - 1:02

Nem kertem es nem is fogok.

RacingZone?!?!?!?
Na majdnem elsirtam magam. Mit es hol irtam csufot rolla?!?!?! Kezdek szenilis lenni? Lehet

Clanhome: ahogy ok allnak hozza, en is ugy reklamozom oket!
Miert kellett elnezest kerni a liga neviben? Hol emlitettem, hogy a szentliga-val kapcsolatos az az uzenet!??!
Te liheged tul.

Azoktol kell elnezest kerni akik hazudnak. Egyszer azt mondjak, hogy nem fernek a szerverhez es ra egy hetre, hogy mar reg tesztelik, de a sajatos pluginokat ugysem engedik. Tehat, nem hazudnak, csak mar nem emlekeznek, hogy mit irtak.

Inkabb nem irok tobbet, ezzel kapcsolatosan.....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 29 Nov. 2012 - 8:41

Nem, Alfréd nem! Nem hiszem, hogy én lennék az aki túl lihegi a dolgot, azt hiszem, hogy én hallgattam erről és én nyeltem a legtöbbet. Sajnos, hogy az ilyen kirohanásaid nem csak téged jellemez hanem érinti a ligánkat, vajon miért velem vette fel a kapcsolatot mindenki még a RacingZoneosok közül is, "hogy ez mi"? Amúgy nem is voltál megkérve az Antireklámozás és a Reklámozásra sem. Ezt egyszóval úgy jellemzik, hogy TÚLKAPÁS! (tudni illik, hogy a túlkapásoknak drága ára van). És azt hiszem, hogy senkinek az égvilágon nincs jogában az, hogy így nyilatkozzon egy embertársáról akit ismer vagy még ha egyáltalán nem is látta! A ClanHome-osoktól az egyik vissza jelzés annyi volt, hogy Már megbocsássak de egyszerűen Alfréddal képtelenség kommunikálni a stílusa miatt. Bevallom én nem értek hozzá negyede annyira sem mint bárki a ligából ehhez de ha az óhajotokat jelzitek akkor én átadom nekik, hogy jól működjön amit kifejlesztettél.

És mindezek mellett, komolyan mondom, mint régi barát, hogy semmilyen dühöt illetve haragot nem érzek és nem haragot generálni vagyok itt hivatott, hanem csak egyszerűen azt akarom, hogy tudd, hogy utórezgések azért még mindig vannak, bármilyen csendben akartam ezeket elrendezni, hogy ne legyenek visszhangok! De a hétfő esti megmozdulás az tuti övön alóli volt! Oly annyira, hogy nem csak Danit érintette, hanem a ligatársaid is felszisszentek, a fájdalomtól!
-Na végül is itt nem kell senki mártírt és hőst játsszon, itt a harcok a pályán kell eldőljenek a fehér vonalak között!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimeCsüt. 29 Nov. 2012 - 22:01

Kínai Nagydíj:

Venczel Alfréd: boxutcából való rajtolás a következő futamon nem megengedett hangnem használata miatt + figyelmeztetés ( ne forduljon elő többször ilyesmi)

Fehér vonal: Fazakas Levente: 35 kör

A Boxba mindenki szabályosan hajtott be.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitimePént. 30 Nov. 2012 - 0:50

Rendben legközelebb jobban oda fogok figyelni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj    Kínai Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Kinai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: