fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kínai Nagydíj

Go down 
+5
Lukács
Arpi
Lóri
sztyepi
RedDog
9 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 30 Jan. 2012 - 22:09

Azzal eggyutt, hogy semmi sem mukodott rendesn.
P. Apri, a q3nal bugos lessz.
A verseny elein kidobbja T. Csabat es meg valakit, bocsi de mar nem tudom ki volt....
Engem a gep elorak 8ik helyre (bar ne tette volna).
Felvezetokor.

OVOM:
B. Tamast, a felvezeto kor alatt elutt minta a taknyot. Illene odafigyelni. Eguttal figyelembe ajanlom ugyanez versenyzo rajtjat ( F. Botond) es az elso kanyarat, elso szarny nelkul max sebesseggel akar menni is kiuti Styepit.

Hogy mindennek legyen teteje, elment a nettem. Eljen az RDS.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 31 Jan. 2012 - 10:52

Csatlakozom az előttem szólóhoz és egyetértek vele ami az óvást illeti.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 15:18

Valaki egy replayt mailbe tudna küldeni? amit a szerverről letöltök nem tölt be.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 15:41

nekem csak az elso harom kor van meg
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 16:29

Nekem csak a Q1 Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 16:46

Az óvást sikerült megnézni a 3 körből de a fehérvonalakat nem tudom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 19:42

Nekem csak az első 27 kőr volt meg Very Happy . De megoldottuk. Mindenki megkapja ami jár. És miért nem mentetek rá a fehér vonalra? Mi? Ez felháborító. cheers végre
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 22:57

Tisztelt B.T.!
Felebezek három pontban:

1. Göncz Attila autója már akkor jobbra tart, amikor én még hozzá sem érek. (ez látszik a képen az első kerék dőléséből). Az természetesen tény, hogy az én pöccintésemre megy ki teljesen a fűre, ez így van. Íme, a bedőlt első kerekek:

Kínai Nagydíj QEBCWUtvAwMHVw4eQwVR

2. A baleset mértékének a nagysága és a B.T. által megfogalmazott történés szerintem szöges ellentétben áll egymással:
Bírói Testület írta:
Huni az 5. körben kiütte Attilát ...
Amennyiben a B.T. ezt KIÜTÉSNEK nevezi (Attila nem sérül, enyhén lesodródik), akkor mégis, hány balesetet lehetne büntetni KIZÁRÁSSAL ? Felhoznám példának a tavaly hockeheim-i rajtbalesetet, ahol KIÜTÖM Lukácsot és jogosan kizárnak (ha csak objektíven nézem a két estet, feltéve azt, hogy én nem vagyok részese nekik, a két eset súlyossága nem ugyanaz, de a büntetés ugyanaz). Megannyi olyan baleset történt/történik, amikor a hátulról jövő autó belecsúszik az előtte lévőnek a hátuljába (PÉLDÁUL, a rajtnál belecsúszok SASBA és letörik az első szárnyam), azt megtaszítva, megpöccintve és még csak nem is vizsgálódik az eset (általában a hátulról jövő sérül az ilyen esetekben és, akibe belecsúsztak, vígan megy tovább, lehet észre sem veszi, ha nincs bedőltve a kormánya). Véleményem szerint itt egy ugyanilyen belecsúszás, megpöckölés történik, csak, mivel már az ELSŐ pontban kifejtettem, Attila első kerekei jobbra be vannak dőlve, ezért az autó kicsúszik jobbra és nem marad "középen", mint az ilyen esetek nagy részében!

3. Az incidens után én még megteszek egy kis távot, majd SZÁNDÉKOSAN lecsúszok, félreállok, hogy Attila menjen el mögöttem. Ő, ahogy visszajön az aszfaltra, lelassít 10 km/h-ra és megvárja, amíg én elmegyek. Így, hogyan engedhettem volna vissza ... ?

Kínai Nagydíj QEBCWUtvAwMHVw4eQgVR

Úgy gondolom a három pont alapján egyértelműen bebizonyítottam (nem csak felebeztem, hogy felebezek ...), hogy a baleset mértékének nagysága és az érte kiszabott büntetés nem egyenesen arányos egymással. Én egyértelműen szigorúnak és irreálisnak tartom ezt a büntetést, ezért az esetért.

Kérném a B.T.-t, vizsgálja ki még egyszer az esetet a szempontjaimat (elsősorban a kettes szempontot) is figyelembe véve!
Köszönöm.


A hozzászólást Szonda Hunor összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 2 Feb. 2012 - 14:49-kor.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 1 Feb. 2012 - 23:24

Szerintem .... nem tudom de azert kaptad a kizarast, mert nem vartad vissza ellenfeledet!!!
Az első pontban felsoroltak telyesen foloslege dolgok... mert mindegy hogy eloted mit csinal a versenyző, ha te vagy az oka annak hogy a redbull elhagya a paljat ..VISSZAKELL várni .... ha nem akkor kell szamolni a kovetkezmenyekkel .....


Ezt mind versenyzo mondom nem mind BT tag ..nem vettem szemugyre az esetet ...de holnap meg fogom tenni
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 2:27

Most már visszanéztem az esetet, elemeztem is!
A ÉN meglátásom szerint Szonda Hunor hozzáér Göncz Attilához az 5. kör első kanyarjában és az ütközés végett a Red Bull letér a pályáról. (Lehet Hunor, hogy ha nem érsz az autóhoz úgy is kiforog.. de hozzáértél, így csak feltételezés a többi.) Itt választ kaptál a fellebbezésed első pontjára.
A szabályzat tisztán írja, hogy …
5.4.4. Ha versenyszituációban az üldöző autó kiüti az előtte haladót és visszavárja, 15 mp időbüntetésben részesül
5.4.5. Ha netalán nem várja vissza a kiütött versenyzőt, akkor az adott futam eredménytörlésével jár

Ez történt jelen esetben is, lehet, hogy csak pöccinteted a Red Bullt, de attól elhagyta a pályát, és nem vártad vissza. Attila lecsúszik a pályáról, rögtön a fékre tapos (amit nagyon jól tesz) próbál visszajönni és túl sokat vált vissza, egészen pontosan 1 fokozatból kettőt vált így lükvercbe (reverse) rakja autóját, de észreveszi és javítja is. 1 majd gáz és utána 2… csak erre már te meguntad a várakozást és tovább folytattad a versenyedet. 6 mp az ütközés első pillanata és az a pillanat, amikor már versenytempóban halad a Red bull. Ennyit lehet várni egy hibáért nem? Nem az ütközés volt súlyos, hanem az azt követő cselekedeted, NEM VÁRTAD VISSZA a „kipöccölt” versenyzőt. Remélem választ kaptál a kérdésedre.

ÉN a fellebbezésedet elutasítom és az előre kiszabott, szabályzat szerinti büntetést szorgalmazom, javaslom, szavazom!!!

UI: A német nagydíjon történt eseményt én a helyedben nem feszegetném, mert így utólag is el kellene tiltani téged a következő 3 Német nagydíjról.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 8:58

Mint versenyző foglalok állást, hogy ha már az emlékeidből táplálkozol. 20 versennyel ezelőtt történt amikor a McLaren 2 számú pilótája előzés következtében oldalról bele síkul a Mercedes 2-es számú pilóta bal oldali verseny autójába és lett egy enyhe kocc, nem több. A verseny folytatódott tovább sőt pár körrel később vissza is tudtad előzni. Ezek után a B.T. kizárta a McLarent a versenyből. Miért? Még mai napig sem tudom, pedig érdekelt volna csak nem volt tisztem magyarázatot kérni. Jogtalan volt a döntés! Ha meg kérdik 5 év múlva akkor is ezt fogom nyilatkozni. Akkor sem mondtad, hogy ne csináljátok fiuk ott nem történt ekkora gáz. Sőt azt hiszem te voltál a tűz gyújtó.

Mint B.T. próbálok hozzá szólni. Ebben az esetben nincs helye az újra tárgyalásnak, hiszen a tények egyértelműek. Bárki és bármilyen kategóriáju pilótáról legyen szó kezdő vagy veterán, magas vagy alacsony, szőke vagy barna, az eljárás ugyan az. A tavalyi szezonban is a kezdők pont ezért szólaltak fel, hogy még teszteken sem hagyod őket zavartalanúl körözni mert túlságosan agresszív módon szorítottad le őket a pályáról, most be is bizonyítod. Ahogy említettem mindenki egyenlő bánásmódban kell, hogy részesüljön. Ha ezt mi régebbi pilóták nem tudjuk biztosítani akkor ki?

Részemről is a fellebezés vissza utasítva.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 11:46

En is szeretnek tisztazni valamit.
Cozmo azt mondja, hogy nem ert hozzam.

Itt egy video. A 12mp-nel latszik a legjobban, amikor oldalrol van nezve, az autom fel-le mozog a koccanas utan.
Kar, hogy a hang az nem jo, mert akkor az is hallatszana ahogy koccanunk.

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 14:35

Sas írta:
Huni az 5. körben kiütte Attilát ...


En nem emlekszem, hogy ilyent irtam volna, Huni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 14:48

Bocs, ezt a B.T. írta, nem tudom, hogy került oda a te neved. Javítom!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 14:49

willyKEE írta:

ÉN a fellebbezésedet elutasítom és az előre kiszabott, szabályzat szerinti büntetést szorgalmazom, javaslom, szavazom!!!
Na-ná, hogy Vilike az első aki megszólal, akinek a legjobb lenne, ha engem kizárnának (tabella miatt) ... Smile
willyKEE írta:
UI: A német nagydíjon történt eseményt én a helyedben nem feszegetném, mert így utólag is el kellene tiltani téged a következő 3 Német nagydíjról.
Ezt szerintem te sem gondolhattad komolyan ... Laughing

Lukács írta:
Mint versenyző foglalok állást, hogy ha már az emlékeidből táplálkozol. 20 versennyel ezelőtt történt amikor a McLaren 2 számú pilótája előzés következtében oldalról bele síkul a Mercedes 2-es számú pilóta bal oldali verseny autójába és lett egy enyhe kocc, nem több. A verseny folytatódott tovább sőt pár körrel később vissza is tudtad előzni. Ezek után a B.T. kizárta a McLarent a versenyből. Miért? Még mai napig sem tudom, pedig érdekelt volna csak nem volt tisztem magyarázatot kérni. Jogtalan volt a döntés! Ha meg kérdik 5 év múlva akkor is ezt fogom nyilatkozni. Akkor sem mondtad, hogy ne csináljátok fiuk ott nem történt ekkora gáz. Sőt azt hiszem te voltál a tűz gyújtó.
Hogy miért Lukács ?
Emlékeztetnélek: https://szentliga.hungarianforum.com/t59-szentliga-x-kinai-nagydij
Nézd csak (ha elfelejtetted): az én autómat pirosba sérítette, míg most Göncz autója nem sérült! Van egy kis különbség ...

NO mindegy! Elfogadom ... hisz ez olyan, mint amikor egy cápa ellen próbálsz a vízben küzdeni, vagy éppenséggel játékvezető ellen a meccs közben: ÉRTELMETLEN (rájöttem)!

Amit most alább fogok írni, nem mint B.T.-től (hivatalosan), nem, mint ellenféltől, hanem, mint ligatársaktól kérdem:

Miért baj az, hogy, ha valamilyen ilyen kínos ügynek résztvevője vagyok, akkor (talán) túlságosan is kiállok magamért ? Miért gond az, hogy (immár nem először) felebezek és megpróbálom a saját igazam bebizonyítani ? Miért baj az, hogy nem csak odabököm, hogy felebezek és tessenek újra tárgyalni, hanem ész érvekkel, hosszasan felsorakoztatom az érveimet.

Lehet, hogy ez miatt abszolút nem vagyok szimpatikus (lehet ...), de miért tudjátok olyan nehezen elfogadni azt, hogy én, ha valamibe belekeveredek, nem hagyom annyiba és szemet szúróan ellenkezek és megpróbálom visszaszerezni, amit szerintem (jelen esetben) jogtalanul (túl szigorúan) elvettek tőlem ? Ilyen vagyok ...

S most jön részemről a lényegi kérdés: ha egy ilyen fajta felebezéssel nem, akkor mégis mivel lehet meggyőzni a B.T.-t ? Egyáltalán létezik itt a felebezésnek valami értelme ? El lehet érni azt, hogy a felebezés szempontjait is figyelembe véve tárgyalja újra a B.T. az eset ? Eddig soha nem tapasztaltam ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 15:25

Idézet :
willyKEE írta:

ÉN a fellebbezésedet elutasítom és az előre kiszabott, szabályzat szerinti büntetést szorgalmazom, javaslom, szavazom!!!

Na-ná, hogy Vilike az első aki megszólal, akinek a legjobb lenne, ha engem kizárnának (tabella miatt) ... Smile
willyKEE írta:
UI: A német nagydíjon történt eseményt én a helyedben nem feszegetném, mert így utólag is el kellene tiltani téged a következő 3 Német nagydíjról.
Ezt szerintem te sem gondolhattad komolyan ... Laughing

Nem hiszem, hogy magyarázkodom, kellene neked, kedves Hunor. Én általában nem szóltam bele a BT döntésekben, így ha fellebbezés van, áttekintem, elemzem. Azon túl, hogy támadó tüskéidet rám irányítod, egyszer nézd meg a tényeket, és legyél tényszerű. Kiütöd Attilát és nem várod vissza!!! (hogy nem jött azonnal azt nem hiszem, hogy felróhatod neki) Azokat az érveket nem tudod megdönteni, kimagyarázni, amit ellened felhoztam, mert azok tiszták és szabályszerűek. A bt tagjai, akik elemezték a balesetet, korrekt és tisztességes módon jártak el. (pártatlanok voltak) Az a tény hogy nehezen fogadod, el a hibáidat nem engem minősít. Az, hogy a Kínai nagydíjon szerzet pontjaidat törli a BT (jogosan) engem nem tesz boldoggá, de az is igaz hogy így nagyobb lett az előnyöm. Én nem gyanúsítottalak téged semmivel, (pl.: akarattal ütötted ki Attilát stb.) megkérlek, a jövőbe ne állíts be ilyen rossz fénybe alaptalanul. Köszönöm.
Nem kell mártírt csinálni magadból, itt nincs semmiféle összeesküvés ellened, csak a puszta tények elemzése. Attól mert valaki hangosan, nyomatékosítja azt, ami nem igaz nem lesz belőle valóság.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 15:43

willyKEE írta:
Én nem gyanúsítottalak téged semmivel, (pl.: akarattal ütötted ki Attilát stb.) megkérlek, a jövőbe ne állíts be ilyen rossz fénybe alaptalanul.

Én ilyeneket (gyanúsítások) sehol nem is állítottam ... Rolling Eyes
Csupán megjegyeztem, hogy nyilván te örülsz az esetnek a legjobban ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 17:34

Szonda Hunor írta:

Na-ná, hogy Vilike az első aki megszólal, akinek a legjobb lenne, ha engem kizárnának (tabella miatt) ... Smile

Nem o volt az elso...... emlekezz.
Ugyanazon velemenyen voltam en is, csak azzal gyanitottal, hogy a BT akarom befolyasolni es toroltem.

Hajra Fair Play es Ginkgo, a B1, az Omega3 es a Lecitin.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 18:23

RedDog írta:
Nem o volt az elso...... emlekezz.
Ugyanazon velemenyen voltam en is, csak azzal gyanitottal, hogy a BT akarom befolyasolni es toroltem.
A B.T. tagjai is emberek és akármennyire is próbálnak objektívek lenni, az ember akaratlanul is szubjektívé válik bizonyos mértékben attól függően, hogy kit vizsgál.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 2 Feb. 2012 - 18:25

Igen es en toroltem, erre te tamadod WillyKEE-t, hogy o az elso, neki van valami baja veled, stb...
En csak emlekeztettelek.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 1:29



Hat fiuk latszik hogy a szabalyzatban nagyon botlik valami espedig az PL:::::: sulyosbithato a buntetes eszt ki kell iktattni es pontosan meg kell hatarozni minden elkovetett hibanak a jaro butetest amig ez nem tortenik meg midig is lesznek esetleg reszrehajlo dontesek ezert vanak az egymasra mutogatasok .
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitimePént. 3 Feb. 2012 - 8:16

Na tessék, úgy fel mégelődtem, hogy a orrom vére meg is indult Very Happy Laughing Laughing cheers
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Kínai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kínai Nagydíj   Kínai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kínai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Bahrain Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Kínai Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: