fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Koreai Nagydíj

Go down 
+8
LehelFekete
Sas
RedDog
Lukács
attyla3
viper
willyKEE
Koolman
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 23:20

Óvom Várza Attilát 3 kör első kanyar.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 23:36

Óvás!!!! Nagy Kopeczky Kálmán az első szektor végén a Q1-ben a "rövidítőt" használva ért fel az utolsó gyorskörére. Én gyorskörön voltam, azaz lettem volna, nem azt mondtom, hogy feltartott csak meglepödtem és bementem a boxba !!!!!
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 10 Feb. 2014 - 23:40

Óvom Varza Attilát, 33/34 kör, célegyenesben.
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Feb. 2014 - 0:00

Óvom Botond Fegyvert 1 kor ,1 szektor ,4 kanyar  - 3 kor ,1 szektor,1kanyar megut oldalrol,es igy elutom Nagy Kopeczky Kálmánt,es meg se var.                                                                                                                                          Óvom Nagy Kopeczky Kálmánt 2 kor,3 szektor elejen palyan kivul eloz meg.                                                                                                                                            Óvom Fazakas Leventet 34 kor celegyenesbe .eggybe lefekez a palya kozepen.


A hozzászólást attyla3 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 11 Feb. 2014 - 15:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Feb. 2014 - 0:13

A 4dik szektort nem fogjuk megtalalni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Feb. 2014 - 0:14

Lukács írta:
A 4dik szektort nem fogjuk megtalalni.
 

lol! 
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 11 Feb. 2014 - 15:54

Lukács írta:
A 4dik szektort nem fogjuk megtalalni.
Javitva ,elirtam,koszi!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 10:23

Redi vagy Lehel, legyen oly jó és ossza meg a LOg és Replay fájlokat.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 11:15

A BT strukturat is kerem, tegyetek ki. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 11:46


B.T. struktúra a Koreai Nagydíjra



Összesen 6 óvás érkezett a Koreai Nagydíjra, amire a struktúra a következő.


1. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Várza Attilát
B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs


2. óvás: Hatházi Vilmos óvja Nagy K. Kálmánt

B.T. illetékesek az elbírálásban:
Albert Sándor, Nagy J. Attila és Lukács Szabolcs


3. óvás: Fazakas Levente óvja Várza Attilát

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs


4. óvás: Várza Attila óvja Fegyver Botondot

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs


5. óvás: Várza Attila óvja Nagy K. Kálmánt

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs


6. óvás: Várza Attila óvja Fazakas Leventét

B.T. illetékesek az élbírálásban:
Albert Sándor, Péterfi Árpád és Lukács Szabolcs
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 12 Feb. 2014 - 19:03

Bocsi Sas, kiment a fejemből, már hétfőn akartam, csak nagyon fáradt voltam, itt a csomag:
Replay: https://www.dropbox.com/s/glonv2m13t580i8/Replay.rar
LOG: https://www.dropbox.com/s/8crrnrfl6km4ax3/LOG.rar
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 23:01

B.T Döntés




1. óvás: Nagy K. Kálmán óvja Várza Attilát - Várza vétett

2. óvás: Hatházi Vilmos óvja Nagy K. Kálmánt - Nem vétett

3. óvás: Fazakas Levente óvja Várza Attilát - Várza vétett

4. óvás: Várza Attila óvja Fegyver Botondot - Fegyver vétett

5. óvás: Várza Attila óvja Nagy K. Kálmánt - Előzés rendben volt

6. óvás: Várza Attila óvja Fazakas Leventét - Fazakas nem vétett


Fehér vonal:

Szonda Hunor - 20 kör
Vargyasi Tamás - 32 kör
Györkovács János - 14, 34 körök

Levezető körök: Rendben


Büntetések


Várza Attila - +60mp
Györkovács János - +40mp
Fegyver Botond - +20mp
Szonda Hunor - +20mp
Vargyasi Tamás - +20mp

Megkérünk minden versenyzőt, hogy az elkövetkezőkben ne óvjanak bosszúból.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 23:09

2. óvás: Hatházi Vilmos óvja Nagy K. Kálmánt - Nem vétett

Értem, és nem bosszuból volt óvva ha nekem volt címezve. Hanem azért hogy mert elönyhőz jutott igaz hogy végul csak nem volt megfelelő a köre , de ha ott nem vágja le a sikánt nem ért volna fel a gyorskörre.

A jövőre nézve jó lenne ezt is belefoglalni hogy a felvezetőkörön is a pályát kell használni (sikánokkal meg mindennel együtt) Nem szabad VÁGNI a felvezető körön sem , mert szerintem ez előnyszerzésnek mínősül!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 13 Feb. 2014 - 23:34

Vili, legyszives nezd vissza ugyanazt a kanyart amit Kalman levagott, de most a te kek madaradbol az elso felvezeto korodbe...erre mit lepsz?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 1:18

Jocky írta:
Vili, legyszives nezd vissza ugyanazt a kanyart amit Kalman levagott, de most a te kek madaradbol az elso felvezeto korodbe...erre mit lepsz?

A képek azaz a videó magért beszél, de ha mégsem akkor itt egy kicsi magyarázat:

Az első két felvételen Én vagyok ahol Jocky után haladva az Q1-ben elrontom a féktávot és elhagyom a pályát de lelasítok, gumitmelegítek, megvárom míg Jocky elmegy majd visszatérek a pályára.

A következő két képsoron Nagy K Kálmán van ahogy a Q1 elrontsa a féktávot, elhagya a pályát, levágja a sikán, és megelőzz engem, Hatházi Vilmost (gyorskörön voltam). Így evvel a pályaelhagyéssal időt nyert, hisz neki még megadatott hogy elmenjen egy gyors  illetve mért körre. 1 mp mulott a dolog. Feltételezem hogy ha beveszi azt a sikánt akkor nem ér fel mért körre, ami addig a pillanatig nem volt Kálmánnak. Szerintem előnyt szerzett abból a "sikán" levágásból, vagy pályaelhagyásból.

Az utolsó kérsot azaz Hatházi Onboard felvétele ahogy meveszi az említett kanyarkombinációt, és két kanyarral késöbb meg lett előzve.



Szerintem Jocky én szabályosan jártam el , nem így gondolod_????
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 7:22

Egyetlen esetben sem szabad elhagyni a palyat, teszteken masok alltali tiszteletbol, hivatalos korulmenyeken tobb okbol, masok alltali tiszteletbol, tiltva van, buntetik, veszekednek utana, na meg undorito' kb ennyi. Csak felteszem azt a kerdest amikor a mondat jogos tulajdonosa szokott, "mi van ha ott fal van? " -feledesbe merult? Amugy se Vili se Kalman nem járt el megfeleloen. Vili legalabb gesztusbol nem szolt bele mas versenyzo korebe. Elvette a gazt. De egy ilyen gesztus megvaltoztat eleg sok mindent!

Amugy ilyenert volt Tokos buntetve Monzan es Forizs is, azt mar nem tudom hol. (de Ők mért köröket teljesítettek) Tokost kértem, hogy ne tegyen többet ilyent, már helybe de lebaszott! Smile - mar nem emlekszem mit mondott de en kertem elnezest. Smile Tudnek meselni. Smile sokat sokat.


Más- volt egy cikk a legelső Koreai futamról, (F1) nos elolvasnám. Nem találom. Ha valaki rá bukkan kérem jelezze. A merev lemezem megsemmisülésével az is oda lett. Segítségül még annyit tudok nyújtani, hogy lehet, hogy a honlapon volt közzétéve.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 10:55

Igy igaz. Cak az bosszantott egy kicsit hogy mindketten megtettek az a palyaelhagyasi manovert ami nem engedelyezett es most azon targyalgatunk hogy melyik volt tobbnyire vagy kevesbe hibas. Pfff. Kezd egy kicsit frusztralo lenni a sok ilyen jellegu akarmi. Es kezdem ugy latni lassacskan hogy ebbe aligaba nem a versenyzes az elsodleges cel (egyeseknek) Most mar ertem miert "kertek" meg csapattarsaim hogy en legyek a csapatunk BT tagja  Sad 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 11:13

Jocky írta:
Igy igaz. Cak az bosszantott egy kicsit hogy mindketten megtettek az a palyaelhagyasi manovert ami nem engedelyezett es most azon targyalgatunk hogy melyik volt tobbnyire vagy kevesbe hibas. Pfff. Kezd egy kicsit frusztralo lenni a sok ilyen jellegu akarmi. Es kezdem ugy latni lassacskan hogy ebbe aligaba nem a versenyzes az elsodleges cel (egyeseknek) Most mar ertem miert "kertek" meg csapattarsaim hogy en legyek a csapatunk BT tagja  Sad 

Az versenyzés a cél Jocky, IGAZ!!!! , de ha valaki előnyt szerez a pályaelhagyással akkor az már zavaró lehet a versenytársaira nézve!!! Én nem érzem, hogy előnyt szereztem volna belőle, sőt azt sem gondolom hogy szabálytalan voltam, tulcsusztam , visszapróbáltam jonni ugy hogy senkit ne zavarjak, es hogy ne szerezek elony belőlle, pont ezért vártalak meg! Szerintem nem lehet a két esetet egy napon emlegetni.
Versenyzés : nem csak egy ember kell hozzá, min.2 de ha az egyik előnyt szerezz szabálytalanul akkor az csak átbaszás nem versenyzés ..... szerintem Jocky.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 11:15

"Szerintem" is. Felolem tema lezarva. Kellemes napot.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 11:43


 Sad  Sad  Sad  Nem értem a BT döntését!  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Question  Question  Question 

Nem lenne az esethez semmi közöm, csak valahogy mégis furdalja az oldalamat ez a "szabályos" előzés.
Csak feltételezem, (reménykedem) hogy mulasztás történt a BT részéről.
Ez előző döntést is elfogadtam (Kálmán nem szerzett előnyt a Q1-ben) és ezt is el fogom fogadniha változni fog ha nem!

Én azt láttom a videón, hogy a pályán kívül előzz Nagy K Kálmán!!! Több ízben is megsérti a szabályzatot. Gondolom ezt nem vették észre a BT tagjai, a videó segítséget nyujt majd nekik, ez a célja.

ui:Gondolom a ligatagok nem szokták ellemezni a BT eseteket, ezért is gondoltam hogy minekni jobban belekukinthat ezáltal.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 11:55

Jaj hát, már rég ez van, inkább a szervert a szerver tulajdonos és annak a rokonságát is megovjuk egy kis vita kedvéért. Sajnos egyes versenyzoknel ez a prioritas, ebben lelik lelki kieleguleseiket meg ha valaki leul donteni es elvegzi azt, akkor mindenkepp megegyszer ugorjunk neki mert, -azert mert, - csak! De mind ez mellett nem válalnak részt a BTben sem csakis az ugatásra szakosodunk. Inkabb a versenyre kellene oda figyelni, nem az ovasra. Ha mar irok akkor hadd mondjam el azt, hogy Forizs és az én beszélgetésemnek tanuja is van. Boti volt ott és a szöveg amivel Kálmán nyitogatja meg csapkodja az ajtókat arról semmit nem tud. 3 személy tudja, hogy nem ez a prioritás, hogy bárkit is innen kirugni, az volt a fő célom, hogy megtanuljon vezetni ahogy a többség teszi, úgy Forizs, Tokos meg Fegyver. Ők akik a legtöbbet óvva voltak. Én elnézést kérek, hogy mertem a liga érdekeit előtérbe helyezni, nem fog előfordulni. Hogy hogy került közénk?- az 'az idegen' ?! -az kéremszépen az úgy volt, hogy a srácok szerveztek egy promót ami alapján igéretek röpködtek a liga illetve pilóta bővítésére. Ezt a promó megvillanásokat soha nem szerettem, szerettem volna ha az F1 lett volna felhasználva, volt itt trabant varburg meg minden más, Forizs élt a lehetőséggel és én a más becsületét mentve engedélyeztem, a másik ilyen jellegü promót is én kellet elgerebjéljem. De még biztos kaptok amit amit a fejemhez lehet vágni. Nem számít hiszen a puha pöcsü faszi úgyis csendben lenyeli. Csak most ezzel az úttal baszik lenyelni s inkább lelépni látszik. Nem fog vállalni részt a BTből sem, ezt látom a Sztároktól, nekem is lehet példaképem, nem de? Becsületesen szerettem volna eljárni és csakis a ligán belőli nagyobb rész érdekei szerint dönteni, már annyira beállt ez, hogy nem is tudok saját magam részére gondolni, mert azt szerettem volna ha több tagnak jó, mert lehet jönni a maszlaggal, hogy profi liga meg nem versenyzek a gép ellen meg az a sok sóder, s a bláblá. Nem azért alakítottunk és nem azért öltünk bele annyi melót, hogy 7 embernek jó legyen, azért dolgoztam én 7 év során hogy mindenkinek jó legyen. De ha mindenképp ezt akadálynak látod Kálmán akkor csak is magadra gondolsz. Értem azt, hogy verseny, értem azt, hogy a szintet emelni kell, de van egy ennél fontosabb dolog, az emberi érzések a közösség, eljátszhatjuk a profit de miért? - én abba a ligába akarok versenyezni ahol az emberek jól érzik magukat és nem a félelembe a bizonytalanságba, forgolódnak. Bizonyára nem tünt fel neked de nem igazán ugrottak rá a srácok a profi liga hallatára.
Mindegy, lagyen is bárhogy én itt leszek de csakis versenyzőként. Ez az utolsó szezon amit még vezetőként jelen vagyok, (jeleztem időben) és próbálom most is a közösség érdekében elindítani a következő szezont! Lehet nem sikerűl de nem fogok tudni tenni róla. A teli tankos verziót nem azért mondtam, hogy hú de jó nekem az. Azért mert a mód ezt tudja. Igy van beállítva és ha Redi nem nyúl hozzá akkor ez van. Csak jelzem hogy a díjkosztóig tart a mandátumom. Tegyetek valamit mert jobb lesz úgy mindenkinek. Azt a szervet kell eltávolítani amelyik beteg, ebben az esetben engem! Sajnálom akinek csalódást okoztam, kimerültem, elfáradtam, ennyit tudtam - befejeztem.....


A hozzászólást Lukács összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 14 Feb. 2014 - 12:55-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 12:00

A video az nagy segitseg, nem tudom, hogy ki mit nyilatkozott a BT elnok fele de en tudom, hogy en mit. A kerekek a razo kovon vannak, a szabalyzatba ez benne van. csakis akkor jelent palya elhagyast ha akar 2 kerekkel is elhagyod a razokovet. En ez alapjan iteltem jogosnak az elozest.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 12:22


Megtaláltam a szabályzatban az erre kitérő pontot.


16.1 Pálya (versenypálya) alatt azt az útfelületet kell érteni, amelyet két oldalról fehér (helyenként sárga) vonal határol, amely vonal a pálya részét képezi. Esetenként a kerékvetőknél ez a vonal hiányzik, ebben az esetben a pálya széle a kerékvető külső széle. A kerékvető szélessége olyan mértékben széles, hogy a versenyautó elfér azon és tapadést versenyhelyzetben is bíztosít akkor lehet azt használni, nem számít pálya elhagyásnak, ha a versenyző használja a pálya adottságait a rázó köveket illetően. Akkor beszélünk playa elhagyásnak ha már 2 kerékkel elhagyjuk a rázókövet is! [/b]


Szabályos előzés volt, a BT a szabályok szerint döntött!!!!!!!!! ,nekem még mindig a fehérvonalas szabály volt a fejembe! (amikor egy mm lementés a pályáról, elhagytad a fehérvonalat és elvették az eredményedet Hungaroring, Brazilia) Sorry hogy feltettem a videót..... következőkor elolvasom a szabályzatoto előbb.. Sorry   (nekem azért nem tetszik az ilyen fajta előzés )
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 12:27

Jesus Jack, what's happening? Damn  drunken 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 14 Feb. 2014 - 12:35

Itt a fehér vonal jelen van!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koreai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nurburgring Nagydíj
» Koreai Nagydíj
» Koreai futam?
» Spanyol Nagydíj
» Bahrain Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X5-
Ugrás: