fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Koreai Nagydíj

Go down 
+5
forizstibi
Sas
willyKEE
Szonda Hunor
sztyepi
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 22:46

Óvnám Sándor Albertet, a 3. kör vége-4. kör eleje, a célegyenesben behúzok mellé és mint ha ott sem lennék, nem hagy helyet, leszorít a fűre és ezzel helyet veszítek. Kérem a BT-t hogy vizsgálja meg az esetet. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 23:30

Sziasztok.

Meg kell óvnom Hatházi Vilmost a harminckettedik kör középső szektorában elkövetett manőveréért. A full gázas balos kanyarban 30-40 km/h-t lassított akkor, amikor egy tizedre követtem őt. Csak a vak szerencsének volt köszönhető, hogy nem ütöttem ki őt és nem törtem le saját első szárnyam. Ennek a manővernek köszönhető az, hogy Tokos az utolsó bokszkiállása után szorosan mögém jött vissza, mivel itt elég sok időt vesztettem el. Sajnálom Vili, hogy egy viszonylag szép csata ilyesmit is tartalmazott, ez nem érte utol színvonalban Suzukát ...

Megkérem a Bírói Testület, hogy vizsgálja meg a 34. kör legvégén történt hatalmas balesetet, ahol sajnos ismét tönkrement egy futamom. Vili belassításának köszönhetően (bokszba tért) én is be kellett lassítanom, kissé kihúztam balra, hogy ne üssem el, a következő kép az volt, hogy repülök ...

Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 23:53

Idézet :
Meg kell óvnom Hatházi Vilmost a harminckettedik kör középső szektorában elkövetett manőveréért. A full gázas balos kanyarban 30-40 km/h-t lassított akkor, amikor egy tizedre követtem őt. Csak a vak szerencsének volt köszönhető, hogy nem ütöttem ki őt és nem törtem le saját első szárnyam. Ennek
a manővernek köszönhető az, hogy Tokos az utolsó bokszkiállása után
szorosan mögém jött vissza, mivel itt elég sok időt vesztettem el.
Sajnálom Vili, hogy egy viszonylag szép csata ilyesmit is tartalmazott, ez nem érte utol színvonalban Suzukát ...


Sajnálom azt hunor, sokszor elnéztem azt a kanyart sokszor belasitottam elvettem a gazt a kenyer elott .... ( egy egyszerui hiba vala ) nem értem mit ovsz ott mert nem tortént semmi meg hozzád sem érek, vagy hozzám sem érsz .. (de lehet hogy bele lehet magyarazni ezt azt ....de nem ertem hozzad)

Idézet :
Megkérem a Bírói Testület, hogy vizsgálja meg a 34. kör legvégén történt
hatalmas balesetet, ahol sajnos ismét tönkrement egy futamom. Vili
belassításának köszönhetően (bokszba tért) én is be kellett lassítanom,
kissé kihúztam balra, hogy ne üssem el, a következő kép az volt, hogy
repülök ...

Sajna Hunor ismét, én indexeltem csak nem láttad , nem lett volna uzemanyagom ha megvarom mig megelozol vagy ilyenek, OTT nekem be kellett mennem a pitbe ...sajna szarul van megoldva a bejarat ....

Ugy gondolom hogy hirtelen felinulasbol ovsz .....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 4 Márc. 2013 - 23:58

A bokszkiállásos esetnél nem írtam, hogy óvnálak téged. Az elsőhöz visszatérve pedig továbbra is tartom, hogy ugyan nem érsz hozzám, de annak a szükségtelen megmozdulásnak köszönhetően kicsúsztam, lecsúsztam, sok időt elveszettem. Ha ez nincs, akkor Tokos nem jön mögém szorosan vissza és pl. nem is esek ki, mivel nem lett volna, aki elüssön. Szóval az első óvásom tartom, komolyan gondolom, a másodiknál pedig azt kértem, hogy vizsgálják meg az egész történést.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 0:12

sok a ha , sok a feltételes mód .... de oksi elfogadom hogy ovsz mert ...nah
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 11:18

sztyepi írta:
Óvnám Sándor Albertet, a 3. kör vége-4. kör eleje, a célegyenesben behúzok mellé és mint ha ott sem lennék, nem hagy helyet, leszorít a fűre és ezzel helyet veszítek. Kérem a BT-t hogy vizsgálja meg az esetet. Köszönöm.

Visszanéztem és teljesen igazat adok Sztyepi. Ott a falra mászás utáni célegyenesben éppen azzal voltam elfoglalva, hogy néztem a kocckor szerzett sérülések mértékét és nem vettem észre, hogy kívül próbálkozol.

Sajnálom és bocsi.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 11:27

12. Kor végen köztem és Szabó Csaba közt történteket kérem kivizsgálni, mert ott is ludas vagyok.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 12:22

Hi a Tegnap megnezztem a felvetelt . en csak ott lattam hogy Hunor letort szarnyal fenntertja Tibit, olyanyira higy Lala megelozi . Megkerem a bt vizsgalja ki azt az esetet is... Koszonom.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 12:35

vilmos megelőzött. pont én is ezt akartam irni. Kérem a bt-t hogy vizsgálja meg a huni letört szárnyal való feltartását.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 12:45

Probaljatok megkerlek, jobban behatarolni, hogy mikor ovtok es mikor nem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 13:01

OVAS:
34 kor, 3ik szektor, box bejarat elott:
Szonda Hunor, MEGINT nem foglalkozik mas versenyzovel es ugy valt iranyt, hogy T. Csabat eluti. Ezen a futamon o szenvedett, ezen eset miatta (az Isten nem ver bottal). Remelem VEGRE a BT felfigyel arra is, hogy Huni nem lat mast csak sajat magat, nem foglalkozik mas versenyzovel.

Mi lett volna ha Csabat vagja falnak?!?! Csaba a hibas?!?! NEM Huni, iranyvalatas, annelkul, hogy masra is figyelne.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 5 Márc. 2013 - 20:05-kor.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 13:21

én személy szerint nem óvom huni hanem legyenek szivesek a bt tagok a körmére nézni huninak mert ez már nem az első eset nála és ahogy redi irja nem néz senkit olyankor mikor neki gondja van. csak meg redőny lehuz és csatt mindenki aki az utjába áll.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 19:06

Bocsi Tamas igazad van !!!! a 35 ik kor masodik szektorjaban Huni letört szárnnyal ,feltaltja Tibit annyira hogy Lalának sikerül megelőznie tehát poziciót vesztett .... ez egy Óvás !!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 19:44

A behatarolas alatt inkabb azt ertem, hogy tudasatok a BT-el, hogy melyik ovas es melyik az amit csak meg kell nezenek.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 20:05

RedDog írta:
Szonda Hunor, MEGINT nem foglalkozik mas versenyzovel es ugy valt iranyt, hogy T. Csabat eluti. Huni nem lat mast csak sajat magat, nem foglalkozik mas versenyzovel.

forizstibi írta:
legyenek szivesek a bt tagok a körmére nézni huninak mert ez már nem az első eset nála és ahogy redi irja nem néz senkit olyankor mikor neki gondja van. csak meg redőny lehuz és csatt mindenki aki az utjába áll.

Koreai Nagydíj 3053 Koreai Nagydíj 3053 Koreai Nagydíj 3053

Bárcsak mindenki legalább annyira odafigyelne másokra verseny közben, mint én és bárcsak mindenki annyira törne és zúzna futamokon, mint én ...

Ezúttal nem tudom komolyan venni, megnevettettetek! Koreai Nagydíj Th_lol
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 20:07

Orvendek, hogy nevetsz!

De mi a mult futamon nem orvendtunk. Lalat kilokted es ugy szereztel poziciot, csak a BT "kegyesegenek" koszonhetoen, nem tortent semmi.

Most is kivagtal, csak most te cumiztal es nem Csaba.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeKedd 5 Márc. 2013 - 20:35

Szonda Hunor írta:


Bárcsak mindenki legalább annyira odafigyelne másokra verseny közben, mint én és bárcsak mindenki annyira törne és zúzna futamokon, mint én ...

Az utobbi versenyeken volt példa az ellenekezőjére is Hunor !!!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 11:06

Veszem eszre Csabáknak Koreában meggyűlt a baja a Pointal. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 12:01

BT stab a Koreai Nagydíjra!


1. Kis Nemet Istvan

BT: Szabo Lorant, Hathazi Vilmos es Lukacs Szabolcs

2. Szonda Hunor
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

3. Venczel Alfred
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

Meg kivizsgalasra var a lent felsorolt esetek:

1. Albert Sandor es Szabo Csaba kozti eset
2. Hathazi Vilmos altal beirt Szonda Hunor ugy


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (08.03.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki!

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.


Megegyszer megkerem, hogy ezutan aki be ir az ovas topikba, az irja oda, hogy mikor ov es mikor szeretne csak jelezni a BT-nek az adot eset kivizsgalasat

pelda:
OVAS:.... XY ezert azert, itt ott
BT FIGYELMEBE:... XY ezert azert, itt ott
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 23:39

Most csak a 3 felsorolt eset ovas ??? elviekben en is benyultottam egy ovast....az miert kerul kulon kivizsgalasra...?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 23:47

Csodalkozol, mert en nem?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 6 Márc. 2013 - 23:54

csodálkozom hát , de nem vagyok meglepve Sad Sad!!! De ezért szolok és nyomatékosítom ...Óvás volt !!! oda volt írva!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 7 Márc. 2013 - 0:05

Koszonom szepen Vili, abban igazad van, hogy oda van irva! ...de kb. ennyi.

UPDATE
BT stab a Koreai Nagydíjra!



1. Kis Nemet Istvan

BT: Szabo Lorant, Hathazi Vilmos es Lukacs Szabolcs

2. Szonda Hunor
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

3. Venczel Alfred
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

4. Hathazi Vilmos
BT: Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs es Okos Zsolt

Meg kivizsgalasra var a lent felsorolt eset(ek):

Albert Sandor es Szabo Csaba kozti eset


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (08.03.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki!

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek vizsgalasa.


Megegyszer megkerem, hogy ezutan aki be ir az ovas topikba, az irja oda, hogy mikor ov es mikor szeretne csak jelezni a BT-nek az adot eset kivizsgalasat

pelda:
OVAS:.... XY ezert azert, itt ott
BT FIGYELMEBE:... XY ezert azert, itt ott
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 8 Márc. 2013 - 20:20

Help. A szerveren mind el tüntek a replayek és a futam replay sincs fent. Valaki tudna segíteni?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitimePént. 8 Márc. 2013 - 22:21

Nekem latszik az egesz. nemtudom mi van nalad.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Koreai Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koreai Nagydíj   Koreai Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koreai Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koreai nagydíj
» Abu Dhabi Nagydíj
» Koreai futam?
» Indiai Nagydij
» Német Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: