fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Bahrain Nagydíj

Go down 
+2
willyKEE
RedDog
6 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 6 Feb. 2012 - 23:01

Rajt, Fegyver Botond. Meguntam az utkozos kocsikazast.
Olyan nehez F1-ezni? Ez nem gokart.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 1:13

31 kör vége Hathazi és Szonda .
34 kör első szektor
36 kor 3. szektor vége
40 kör 1 szektor vége

40 első szektor 40 kör 3. szektor Fekete es Hathazi

Azt kivánám hogy ezeket az előzési probálkozásokat el lehesen verge felejteni, hiűa gyorsabb egy pilóta ha folyamatosan puföli az lassab autot attól nem jút elpbre …
A verseny utolső harmadát 45-21 % fékkekel versenyeztem végig, azért voltam lassam jóval az üldözöknél, Nem hiszem hogy el kellett volna engednem őket.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:22

Ovom Azt a ket versenyzot akik mert kort futottak a bemelegito edzes alatt emiatt a 9 helyhelyett az utolsorol rajtoltam
2. A BT figyelmebe ajanlom hogy Hathazi Vilmos motra leeg az utolso kor utolso kanyarbsn es mivel egy szobaban van TS en betolja Dumirtu Florin szerintem Hathazi Vilmos eredmenye ervenytelen nem ert be a celon igy kerem a BT az eredmenye torlesere es a pontallast a megfelelo modon igazitani. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:42

Koolman írta:
Ovom Azt a ket versenyzot akik mert kort futottak a bemelegito edzes alatt emiatt a 9 helyhelyett az utolsorol rajtoltam
2. A BT figyelmebe ajanlom hogy Hathazi Vilmos motra leeg az utolso kor utolso kanyarbsn es mivel egy szobaban van TS en betolja Dumirtu Florin szerintem Hathazi Vilmos eredmenye ervenytelen nem ert be a celon igy kerem a BT az eredmenye torlesere es a pontallast a megfelelo modon igazitani. Koszonom.
JOGOS .... ( leégett motoral nem kaphatok pontot)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:44

En nem ovok senkit, de tenyleg a mert korok befolyasoltak a rajtracs allasat. Es ez egy tudot dolog, ha valaki mert kort megy akkor a sorrend felbomlik. En utolso elotti helyrol kellet volna rajtoljak es a 12-ikrol rajtoltam!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:46

willyKEE írta:
Koolman írta:
Ovom Azt a ket versenyzot akik mert kort futottak a bemelegito edzes alatt emiatt a 9 helyhelyett az utolsorol rajtoltam
2. A BT figyelmebe ajanlom hogy Hathazi Vilmos motra leeg az utolso kor utolso kanyarbsn es mivel egy szobaban van TS en betolja Dumirtu Florin szerintem Hathazi Vilmos eredmenye ervenytelen nem ert be a celon igy kerem a BT az eredmenye torlesere es a pontallast a megfelelo modon igazitani. Koszonom.
JOGOS .... ( leégett motoral nem kaphatok pontot)
Vegul is kaphatsz pontot, mert a limiten felul vegeztel, es persze HA befersz az elso 10-be.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:51

Tamas írta:

Vegul is kaphatsz pontot, mert a limiten felul vegeztel, es persze HA befersz az elso 10-be.

Pont 10ik lessz, ha az ovast jovahadjak, Kop es Miki elkerulik, de nem kaphatja meg a +2 pontot sem.
Tehat WillyKEE csak 1 pont.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeKedd 7 Feb. 2012 - 18:57

Szerintem ezt a mert koros dolgot, fel kellene tuntetni a szabalyzatba.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 8 Feb. 2012 - 14:14

De azt is irjátok le, hogy ki futotta a mért kört bemelegítőn. Mert nem tudjuk megnézni
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 8 Feb. 2012 - 16:41

Tamas írta:
Szerintem ezt a mert koros dolgot, fel kellene tuntetni a szabalyzatba.

Ezzel teljesen egyetértek! Nekem fogalmam sem volt, hogy nem szabadna mért kört menni és most is csak azért mentem mert előttem még ment valaki. Ha jól emlékszem Boti volt, de nem vagyok biztos benne.

Minden esetre én voltam az egyik aki mért kört ment. Sorry.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2012 - 12:15

Sztyepi es Boti volt.

Botit nem ertem, nem az elso szezonja.... Sztyepinek a harmadik versenye, ot meg megertem.

Miert is fordul fel a rajtracs ha mert kort futsz a Bemelegitton?!!?
Azert mert a Q1 az egy atnevezett resz, eredetileg az a 4 szabadedzes, csak at van irva a neve, azert mert az rFactor nem enged (gyarilag) tobb kvalifikacios etapot. Tehat a Q3ban (4 szabadedzes) felalitott sorrendet szamba veszi a szerver, de ha valaki nem indul ki a Q1ben (egyetlen kvalifikacios rendszer az rFactor szerint) es mert kort fut a bemelegitton, azt a szerver elobre teszi, mint azokat akik nem futtak mert kort sem a Q3ban sem a bemelegitton.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2012 - 17:57

Ha nem nagy kéréss, a BT tol egy picit részleteseben elmondana hogy hol voltam agraszev . hol huztam rá Hunira__??? KOszonom ...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2012 - 19:52

Kezdek orvendeni, hogy en is nem kaptam figyelmeztetest. Miert volt a palyan az autom? Miert probaltam becsuletesen bevenni a kanyart, idoben fekezni!?!?!?

Ezeket Boti mind mellekezi. Nem erdekli a fektav, nem erdekli mas autoja.
Vicces: osszezartunk elotte.
Azt nem figyeltetek, hogy ot nem erdekli a fektav?!?!? Ha egyaltalan kilok miert nem var vissza?!?!?!
Vagy ez nem F1? ez utkozos auto.


Hat igen.....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 9 Feb. 2012 - 20:33

7.1. Versenypozícióban levő két autóból a hátsó olyan mértékben téríti ki az előtte levő autót a pálya ideális vonalvezetéséből, hogy képtelen a pályán tartani autóját, és visszaesik a futamon a kilökő mögé. Ha az ebből fakadó sérülés mértéke – ha bizonyítható! – olyannyira befolyásolta a sérült autót,hogy a verseny további folytatását emiatt be kellett fejeznie, akkor ennek büntetése súlyosbítható.


5.4.2. Aki a rajtot követő első kanyarban más autónak sérülést vagy visszaesést okoz a verseny folyamán a figyelmetlenségével, az súlyos szabálytalanságot követ el

5.4.4. Ha versenyszituációban az üldöző autó kiüti az előtte haladót és visszavárja 15 mp időbüntetésben részesül

5.4.5. Ha netalán nem várja vissza a kiütött versenyzőt akkor az adott futam eredménytörlésével

Meg hany szabalyzatot kell megszegjen?!??!!?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 11 Feb. 2012 - 14:29

Koszonom a valaszokat.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 11 Feb. 2012 - 15:38

en is...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeVas. 12 Feb. 2012 - 19:06

ISMÉTRLTEN KÖSZÖNJÜNK a BT pártatlanságát, és azt hogy ilyen helyzetnben válaszolnak .......
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Feb. 2012 - 11:18

RedDog, ha elégetlen voltál a döntéssel miért nem kérted, hogy nézzék újra más emberek. Szerintem megtették volna...
Vili abból 3,4 körből amit felirtál ide az egyiknél egyértelműen te húzod rá az autód. Úgy fordulsz a kanyarban mintha senki nem lenne melletted.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Feb. 2012 - 12:24

En pont azert irtam ide az eszreveteleim es kerdeztem, hogy figyelteteke a fektavjat.
De most mar mindegy.

Csak az a gond, hogy eggyesektol elvesszuk az eredmenyt mert ok nem annyira "hiresek" masok peddig.......
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 13 Feb. 2012 - 13:34

Lori .. nekem azt modnta a másik BT- Zsolti hogy mikro irta a cikket tuzetesen atnezte a replayt ... ÉN irtam egy pár esetet ami törtétnt velem sajnos az egeszet nem irhatam fel. GOndoltam hogy az elso ket kort, az első két körben történő csihi puhit is elemeztétek.....

Tisztel BT a további kellemetlenségek elkerülése végett kérem tisztázni a következőket.
Add1- Az agrasziv végedezés fogalmát tisztázni, mit is jelent azt. HA valaki tarja az autot az íven és nem engedi el a háta mögött érkező versenyzőt az gondolom még nem agraszívitás, ha egy picitis ráhuz a védekező autő a kanyarba a másik autóra ( nem az én esetemről beszélek, csak általánosan) azen túl mindig ugyan ebben a büntetésben részesül, és agrassziv védekezésnek lesz titulálva__???
Add2 - Agressziv támadás fogalmát is tisztázni kellene HA a követő autó sorozatosan beletalál az előte haladó autóba az gondolom az nem??? Ha egy kanyarba majdnem mellette van az előző autó az előzőttnek, de csak koccolással és letaszítással nyeri meg a pozicíőt , az agresszív___???

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bahrain Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bahrain Nagydíj   Bahrain Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bahrain Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bahrain Nagydíj
» BAHRAIN Nagydij ....
» Bahrain Nagydíj
» Bahrain GP
» SzL 21 - 2 futam, Bahrain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: