fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kanadai Nagydíj

Go down 
+8
Szabo Csaba
Okoska92
willyKEE
RedDog
Lóri
Fegyver
Lukács
Koolman
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 14:41

Ertelmetlennek tartom a fehervonalak megnezeset, mert nem erdemes dupla munkat vegezni. ugy ertem, hogy en is es Kalman is. Azert megnezem...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 16:05

Ha Kalman visszanezi, lehet mas lessz a nyertes.
Kivancsisagbol megneztem az enyem, semmi vagas, azutan a Lehelet........ na itt akad, 10 ha jol emlekszem, mert az elein nem szamoltam, nem gondoltam, hogy ilyen sok van Sad

Vissza az elejére Go down
Szabo Csaba
Szentliga Versenyző
Szabo Csaba


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 14.

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Baleset   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 10 Aug. 2013 - 11:38

Hogyha visszaneztetek az esetet akkor jol latszik hogy Boti ut el es nem en huzok ra. A kep az utkozes pillanata amikor mar az auto hatulja elindul jobbra. Nem ertem mi alapjan szuletett ez a dontes. Egy ehez hasonlo eset tortent velem amikor eredmenytorles volt a BT dontese.

FAIR PLAY FIRST ! Ugy ahogy Kalman szokta hozzatenni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitimeVas. 11 Aug. 2013 - 2:08

Szabo Csaba írta:
Hogyha visszaneztetek az esetet akkor jol latszik hogy Boti ut el es nem en huzok ra. A kep az utkozes pillanata amikor mar az auto hatulja elindul jobbra. Nem ertem mi alapjan szuletett ez a dontes. Egy ehez hasonlo eset tortent velem amikor eredmenytorles volt a BT dontese.

FAIR PLAY FIRST ! Ugy ahogy Kalman szokta hozzatenni.
Én jól vissza néztem...az autó hátulja csak ritka pillanatokban indul el akármerre. Egyenes íven előbb az eleje indul el az autónak, mivel ott találhatóak a kormányzott kerekek. Ebben az esetben a te autód eleje halad balra az ideális ív irányába (szerintem)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kanadai Nagydíj - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kanadai Nagydíj   Kanadai Nagydíj - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanadai Nagydíj
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Monaco-i Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Kanadai Nagydíj
» Mi történt a futamon, ...a Kanadai nagydijon:::::?????
» Belga nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: