fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 17:59

Valóban a B.T. az a felület amit a legkönnyebben lehet támadni és kritizálni, de attól eltekintően azt tudom mondani, hogy eddigi legjobb!!! Az helyett, hogy a B.T.-t kritizálod azon is el kellene gondolkodni, hogy pályán maradni! Akkor biztos, hogy a B.T.-re nem kell vicsorgó fogakkal tekinteni! Shocked
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 19:14

B.T.



A fellebbezések után a döntés nem változik!


A hozzászólást Sas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 22 Júl. 2013 - 19:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 19:32

LehelFekete írta:
Nyugodtan el lehet venni, én azért fellebbeztem mert jogtalannak véltem a büntetést, attól én még ugyanúgy jó csapatnak tartom a SepsiSZIM-et, szerintem a legjobb a ligában, és más fel sem veheti vele a versenyt. Ha nem lesz pontom így jártam, de legalább tudom hogy megtettem mindent a csapat érdekében. Egyet jót versenyzek és kész! cheers

Én belülről úgy érzem, hogy minden szezon nagy izgalommal kezdődik, de egy kicsit nehezen, amire meg labdába tudok rúgni mintha kirántaná valaki a gyepszőnyeget alólam. Sok mindent megélt már a közösség, de ez már egy picit sok szerintem. 14 szezon után szerintem mindig van még gyenge pont, és itt ez a rész amit sokan átsiklanak, de a BT a leggyengébb pontja énszerintem.

Aki rántogatja alattad a gyepszőnyeget annak a neve Fekete Lehel.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 19:43

Én visszavettem mikor úgy gondoltam, hogy előnyt szerzek avval, hogy szélesítek kivéve egyszer az 51-ik körben ...

A három leggyorsabb köröm -
50- 1:22.7xx / 22 - 1:22.9xx / 21 - - 1:23.08x

6 Kör - 1:25.2xx - elégé lassú kör volt
7 Kör - 1:25.3xx - elégé lassú kör volt
13 Kör - 1:24.9xx körben - a kanyart amelyet elrontottam(2szektor 1 kanyara) visszavettem rögtön 174 km / h ... a leggyorsabb körömön azt 200 km/h vettem , elvettem a gázt, előnyt nem szereztem belőle !!!!!!!
18 Kör - 1:25.781 Messzemenőleg nem a leggyorsabb köröm, mm múlik ...
25 Kör - 1:24.9xx- Elrontom a féktávot, és nyilvánvalóan látszik, hogy sokkal lassabban gyorsítok ki (az előtti körben , vagy azutáni körben)... éppen ezért a tény ért!!!!!
51 Kör - 1:23.211 - IGEN itt nyilvánvaló az előnyszerzés ( az én Visszajátszásomon még érintem a fehérvonalat)

Nem tudom hogy versenytársaim hogyan vezettek, de a fenti körökkel nem szerezem előnyt !!!! (kivéve 51 kör) NEM tartanám jogosnak az eredménytörlést!!!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 19:45

LehelFekete írta:
14 szezon után szerintem mindig van még gyenge pont, és itt ez a rész amit sokan átsiklanak, de a BT a leggyengébb pontja énszerintem.
Varjuk szeretettel a javaslatokat amit lehet is alkalmazni, gond mentesen, nem mind az aktualisat.


Visszaterve a vagasokra/szelesitesre, en bizonyos pilotaknal tobb vagast/szelesitest lattam mint ami a listan szerepel.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 0:17

Ha valami elkerulte a figyelmem, szolj Tamas, hogy ki, hol vagott/szelesitett.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 0:27

Ok, meglesz!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 1:00

Vili ha a 6,7,13,18,25-ik korokben nem szelesitesz ill. vagsz, akkor valoszinuleg meg lassabb lett volna.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 1:05

Mar rajottem, hogy melyik kanyarban lehettek meg vagasok. A Manselt iteltem ugy, hogy ha nincs feher vonal, akkor a razoko meg a palya resxet kepezi. Nalam minimalis grafikan az a kanyar feher aszfaltu, igy nem latszik a feher vonal. Okos ma nalam jart es javasilta, hogy eszkozoljek a grafikan es jo lesz, aztan voila, megjelent a feher vonal. Holnap ujra nezem a Manselt....
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 1:28

Megnéztem Szabó Csaba köreit és egyszer sem lassít, így neki is jár az eredmény törlés itt vannak a fotók
Magyar nagydíj - Page 4 Rvdd


Magyar nagydíj - Page 4 X8uj


Magyar nagydíj - Page 4 Zzvi


Magyar nagydíj - Page 4 Iu2l


Magyar nagydíj - Page 4 Be26


Magyar nagydíj - Page 4 Jp3e


Magyar nagydíj - Page 4 S67m


Magyar nagydíj - Page 4 Hldv


Magyar nagydíj - Page 4 Ylkw


Magyar nagydíj - Page 4 Y3zq


Magyar nagydíj - Page 4 Xlvc


Magyar nagydíj - Page 4 Pe1x

ÉS STB


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Júl. 2013 - 8:00-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 1:38

Sas írta:
Vili ha a 6,7,13,18,25-ik korokben nem szelesitesz ill. vagsz, akkor valoszinuleg meg lassabb lett volna.
LEgtobbnel Hiba volt a kicsuszas, es veszitettem idot !!!!!!!! Ezeknel biztosan !!!! nem szereztem elonyt!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 9:19

Itt van még néhány fotó megjegyzem a Szabó Csaba versenyét nem néztem csak a 38 körig meg míg a Nagy Nándor esetében csak a BT köreit néztem meg Lukács Szabolcs esetében végignéztem a teljes versenyt amit érdekesnek találok a magam részéről, de egyébként megjegyezném nem minősíteném Lukács versenyét egy vágásos versenynek de ha alapos munkát végzőnk akkor mindenki esetében végezzünk azt vagyis ha egy második futamán résztvevő versenyzőtől aki egyébként segítségek nélkül versenyzik elvesszük az eredményt mert elfékezi magát akkor azt gondolom, hogy egy a dicsőségfalon szereplő versenyzőt is hasonló képpen kel büntetni ha több mint háromszor elhagyja az aszfalt csíkot és akkor jöjjenek a fotó
1. Nagy Nándor látszik a kerekek pörögnek csíkot húznak és a sebessége 169 km/h amikor jön vissza a bukótérből a sebesség 158 km/h
Magyar nagydíj - Page 4 C0ld
Magyar nagydíj - Page 4 G5hn
a következő alkalom 14 kör ugyanaz a kanyar 165km/h látszik a fekete-csík
Magyar nagydíj - Page 4 Czb7
a következő alkalom 38 kör ugyanaz a kanyar 168km/h látszik a feketecsík
Magyar nagydíj - Page 4 Bblw


1. ugyanaz a kanyar Lukácsnál a sebességek 205, 198, 173 4 Km/h
Magyar nagydíj - Page 4 Eab0
Magyar nagydíj - Page 4 Tb8b
Magyar nagydíj - Page 4 6jzi

Még melléteszek Lukács másik 4 esetét amikor ebből 3 vágás és egy szélesítés 166 km/h tempóval
Magyar nagydíj - Page 4 I5fg
Magyar nagydíj - Page 4 0i4i
Itt alig és szerre hagyják el a gumik a pályát de a kanyar belső ívéről van szó és a szabályzat értelmében vágásnak minősül
Magyar nagydíj - Page 4 Bf9
Magyar nagydíj - Page 4 O87q
És a szélesítés
Magyar nagydíj - Page 4 Tsz9
ez testvérek között is 6 pályaelhagyás 4 kerékkel és ne mondjátok, hogy nem szerzett előnyt mert itt vannak a Nándor szélesítései is és van különbség a kezdő szélesítései és egy tapasztalt szélesítései és vágásai közt
Magyar nagydíj - Page 4 Bnk4
Magyar nagydíj - Page 4 5bq9
Magyar nagydíj - Page 4 2zvc
Magyar nagydíj - Page 4 Yc4p
Magyar nagydíj - Page 4 Kbtq

Még egyszer hangsúlyozom Nándor esetében a Sas által felírt köröket eseteket néztem csak míg Lukácsnál a teljes futamot kikockáztam, így ha Nándor eredményét töröljük mert szélesítéssel előnyt szerzett vagy mert elhagyta a pályát 4 kerékkel akkor úgy tisztességes a fenti okfejtés szerint mind Lukács mind Szabó Csaba eredménye azonnali hatállyal törlésre kell kerüljön így lenne tisztességes vagy ha alapos munkát végzünk akkor minden versenyző esetében végezzünk alapos munkát vagy kockázzam ki az összes versenyző összes körét és versenyét?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 10:07

Akkor valószínű, hogy azt is észre vetted, hogy a gázt elvette Lukács az esetek 70 %-nál! Kár, hogy nincs időm erre mert kedvem az lenne! A tiedet ki fogja fel tenni?- na jó csak poénból írtam. Very Happy .
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 10:12

Hatházi Vilmos esetei elég sok én ezért adnék egy figyelmeztetést és ezentúl jobban figyelném a adott versenyzőt
Magyar nagydíj - Page 4 8gal
Magyar nagydíj - Page 4 4yk7
Magyar nagydíj - Page 4 33s9
Magyar nagydíj - Page 4 Sumw
Magyar nagydíj - Page 4 Xfja
Magyar nagydíj - Page 4 Zamb
Magyar nagydíj - Page 4 7xpk
Magyar nagydíj - Page 4 Zt8l
Magyar nagydíj - Page 4 Q18l
Magyar nagydíj - Page 4 Kbjb
Magyar nagydíj - Page 4 A49j
Magyar nagydíj - Page 4 Oblz
Magyar nagydíj - Page 4 Xroa
Magyar nagydíj - Page 4 Tjsz
Magyar nagydíj - Page 4 Zlia
Magyar nagydíj - Page 4 I5zi
Magyar nagydíj - Page 4 V9i
Magyar nagydíj - Page 4 Olbp
Magyar nagydíj - Page 4 Xgv3
Magyar nagydíj - Page 4 5yl1
Magyar nagydíj - Page 4 Vsgs
Magyar nagydíj - Page 4 5xvf
Magyar nagydíj - Page 4 A8i8
Magyar nagydíj - Page 4 5e4p
Magyar nagydíj - Page 4 Xc7n
Magyar nagydíj - Page 4 Rr5c


A hozzászólást Koolman összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Júl. 2013 - 12:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 10:13

Lukács Nándor is mindig elvette a gázt... az enyémeket is felteszem
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 10:38

Nandornak nem irtam fel azn koreit ahol nem 4 kerekkel a palyan kivul gyorsit. Mindenkinel igy jartam el ha kezdo ha nem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 11:35

Nagy K Kálmán
Magyar nagydíj - Page 4 Ne8s
Magyar nagydíj - Page 4 Jah7
Magyar nagydíj - Page 4 5o3l
Magyar nagydíj - Page 4 Tte
Magyar nagydíj - Page 4 6xj
Magyar nagydíj - Page 4 46l3
Magyar nagydíj - Page 4 9ypu
Magyar nagydíj - Page 4 Qjzy


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Júl. 2013 - 12:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 12:08

BOMBA HÍR NEM SZABÓ LÓRÁNT NYERTE A MAGYAR NAGYDÍJAT HA KÖVETKEZETESEK VAGYUNK!!!
Íme a bizonyíték!
Magyar nagydíj - Page 4 S7f2
Magyar nagydíj - Page 4 Zwys
Magyar nagydíj - Page 4 Tkdo
Magyar nagydíj - Page 4 Wzoh
Magyar nagydíj - Page 4 9mjz
Magyar nagydíj - Page 4 02io
Magyar nagydíj - Page 4 Tp14
Magyar nagydíj - Page 4 Qk24
Magyar nagydíj - Page 4 Hodx
Magyar nagydíj - Page 4 Ymdp
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 12:11

En nem irtam ki pl. a Nandor 14, 34 koreit es ezeken kivul meg vagy 20-at, mert nem minositettem vagasnak ill. szelesitesnek. Azok a kereknyomok egyertelmuen nem feknyomok, hanem az elso kerekek kanyarodasnal csuszo nyomai. Megfigyelhette mindenki ennel a modnal, hogy pl. mar kigyorsitason (amikor nem allunk a fekeken), akkor is huznak csikot az elso kerekek gumijai. Nandor is es meg sokan palyan kivul gyorsitottak, nem nagyon igyekezven vissza a vonalak koze, hanem a kigyorsitasra koncentraltak. Akik nem igy tettek, de elhagytak a palyat, azoknak a koreit nem irtam ki. Pl. a 14. kort nem tudom miert raktad ki, az egyertelmuen nem tartozik a vizsgalt korok koze es en sem emlitettem Kalman.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 12:28

SAS nem Nándorról szól itt a dolog arról, hogy következetesek vagyunk-e vagy sem és a legfontosabb megoldás kell a jelen helyzetre és épp azt bizonygatom, hogy ez egyelőre félmegoldás pl. nézd meg Lukácsot azokban az esetekben áll a gázon de nem erről akarok vitázni mert a jelen állás szerint Szabó Lóri eredménye is nulla 10 szélesítés több mint 3 és NO KOMMENT de az enyém is 7 mint a Lukácsé tehát ha befejeztem volna se fejeztem volna be ha következetesek vagyunk. Persze a Vilmos 27 esete az azért valóbban nagyon sok, de ha a szabályzatot vesszük az 3 én nem azért, hogy veled vitázzak vagy, hogy Nándort védjem mert ha jól emlékeztek én voltam az a BT tag aki megbüntettem a saját csapattársamat és felhívtam a figyelmet, hogy a közvetítésben látottak alapján túl sokat szélesít tehát nem hiszem, hogy részrehajlással vádolható vagyok. Csak ez a szélesítéses dolog időről időre előjön és kell rá a megoldás mostanig ez volt csak ha az utolsóra gondolok az Austinira de volt számtalan példa a SzentLiga 2-ben elvettük Gellért győzelmét ugyanitt a Hungaroringen és még kizártunk egy halom ember és máskor is volt rá eset. Most úgy érzem ha kibontjuk a problémát és nem újjal mutogatunk akkor megoldhatjuk tartalmasan a problémát. Van egy javaslatom megnézem és felteszem mindenki versenykörét és aztán megteszem a magam javaslatát én javasolnék egy villám technikai szabályzati összejövetelt a csapatfőnökökkel, mert azt gondolom a probléma súlyossága és általánossága miatt, hogy itt már nem csak puszta BT döntésről van szó hanem egy picivel többről. Mert azt gondolom viccesen fog kinézni, ha senki nem fejezi be a Magyar Nagydíjat... Amíg meg nem nézek és fel nem teszek minden versenyzőt szerintem ne komenteljük majd ha megvan akkor egy végkonklúziót felteszek és akkor kérek minden csapatfőnököt és a BT elnökét, hogy foglaljon állást. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 12:31

Eppen azon dolgozok, hogy ujra nezem azokat a kanyarokat, ahol nalam nem volt feher vonal, csak razoko. ilyenek: mansel, celegyenes rafordito stb.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 12:40

@Kalman: szerintem 4 foto eleg, hogy ne nyuljon olyan hosszura egy oldal.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 13:02

UPSZ ALFRÉD VENCZEL SEM NYERT A MAGYAR NAGYDÍJON!!!!
Magyar nagydíj - Page 4 H4ut
Magyar nagydíj - Page 4 O9n3
Magyar nagydíj - Page 4 Tdp7
Magyar nagydíj - Page 4 6p4p
Magyar nagydíj - Page 4 C6sj
Magyar nagydíj - Page 4 7qjd
Magyar nagydíj - Page 4 Nny3
Magyar nagydíj - Page 4 Kq7q
Magyar nagydíj - Page 4 M59u
Magyar nagydíj - Page 4 9p37
Magyar nagydíj - Page 4 Pe38
Magyar nagydíj - Page 4 Qxa0
Magyar nagydíj - Page 4 9fjs
Magyar nagydíj - Page 4 Bcoc
Magyar nagydíj - Page 4 03i8
Magyar nagydíj - Page 4 N337
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 13:39

Péterfi Árpád soványan bár de elvesztette a Magyar nagydíjat!
Magyar nagydíj - Page 4 Fqgh
Magyar nagydíj - Page 4 Ony6
Magyar nagydíj - Page 4 Ydgk
Magyar nagydíj - Page 4 8g7
Magyar nagydíj - Page 4 Zcbf
Magyar nagydíj - Page 4 Vf1d
Magyar nagydíj - Page 4 W5kj
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 13:44

Very Happy
Ez erdekes. Majd meg kell nezzem az enyemeket Very Happy
Mase nem erdekel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: