fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar Nagydíj

Go down 
+2
TMS
RedDog
6 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimePént. 25 Jan. 2013 - 20:16

http://www.szentliga.com/letoltesek/hungaroringpentek.vcr

Nincs szellesites vagas, az elso 3 pilotanak.
Barki visszanezheti
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 30 Jan. 2013 - 0:22

Nem tortent ovas benyujtas, ezert a BT csak az egyebb kihagasokat kell itelje (feher vonal, ESC, levezeto korok, stb.).

A hatarido ugyszinten pentek este (01.feb.2013) 20.ºº ora!!!

Ha egyebb figyelemfelkelto eszrevetele van a BT-nek, ami esetleg nem jar buntetessel, azt is tegye kozze, hogy a jovobeli kimeneteleket elvezhetobbe varazsolja es a vele jaro gondokat elkeruljuk.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 0:01

Átvizsgáltam mindent és nem volt semmilyen szabálytalanság.

Sas hajtott egyszer át a fehérvonalon megcsúszás miatt, de a +20 másodperces büntetés nem befolyásolna végeredményt, ezért úgy gondolom fölösleges hozzáadni.
A boxba mindenki szabályosan behajtott.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 1:34

Fellebezés : ......


Furcsa módon a BBR és Hatházi Vilmos fellebezz.... nem lenne miért , mivel hogy nem volt megbüntetve, de mégis.

Igazából ez elmúlt négy-öt hét "hangos" volt a BBR kontra B.T. BBR kontra Vezetőség, BBR kontra .......... (akárki, midenki)

Mondták, hogy a szabályzatot félremagyarázzuk, átértelmezzük, és hogy belekötünk olyan kicsi szabályszegésegbe mind pl. a chat tilalom a hivatalos szabadedzésen.


Ezennel kérem a BT-t, hogy visszamenőleg is büntesse (vagy tisztázza le) azokat a versenyzőket akik megsérteték a szabályzat azon pontját. (Ma 01/02/2013 a hivatalos szabadedzésen szereztem tudomást, hogy már az a szabály érvényét vesztette! Evvel semmi baj mert amugy is egy nagy baromség volt a szabály!!!!!) De a szabály az szabály mindenkire érvényes!!!!!!!
Fekete Lehet megbüntette a BT mivel hogy nem teljesített levezetőkört az Angol nagydíj időmérő edzésének az első etapjában, (de nem jutott tovább de ismerjük a történetet ...... ) a BBR szabályszerünek vélte a döntést de ugyanakor ostobának és pontosan olyan marhaságnak tartja erre a szabálysértésre ezt a büntit ... mind a chat szabályt .... DE ELFOGADTUK !!!!!

A magyar nagydíjon ídőmérőjén (Q3) történt egy hasonló eset !!!!! nem volt kék autó azaz nem volt BBR így megúszta az esetet nem lett büntetve, söt még megemlítve sem!!!!!!!! Erre mondanám azt, hogy részrehajló a BT!!!

Tudom, hogy megint én leszek a fekete bárány, hogy szólok meg beleszólók ilyen dolgokba, de egyszerüen zavarnak ezek a dolgok. Valaki érvényesek a szabályok és van akire nem. Szégyen!!!! Sajnos most nem csak a cikkekben érzem a negativ hangnemet, (vagy mikor kértem, hogy mondják meg ki, hogy döntött az eset kapcsán , ......nem kaptam rá választ, ..gondolom ugy túl egyértelmű lett volna) irányunkba, hanem ugyanazon cselekedettért más és más büntetés jár, vagy esetünkben nem jár!!!! (ha kék autoba vagy lehet, hogy büntetnek azért is ...ez most vicc:))))), próbálom oldani a hangulatot...lehet át kell festeni az autot:P )
Sajnos ciki nekem is ezeket felírni, hát még akik a tükörbe néznek ...... Sajnálom de meg kellett elmítenem ....

UI: @ Lukács : Most nem szeretném másképp értelmezni a sabályzatot, és nem is akarom kiforgatni, nem akarok semilyen vitát generálni ........!!! ezek a puszta tények




Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 3:00

1. A Chat szabályt én nem tudom követni mivel nem vagyok ott a teszteken, futamokon stb. De meglehet oldani ezt is, hogy figyelje valaki ha nagyon szeretnétek.

2. Mivel én elsőre nem vettem észre semmi hasonlót, ezért most újra néztem a Q3 gyorsköreit de sajnos most sem értem miről beszélsz. Gyors kör után mind a 7 versenyző a boxba hajt (RedDog lenne a 8. de ő nem jött ki) . Amúgy ha észrevettél valamit akkor miért nem jelezted a fórumon. Silverstoneba is jelezve volt a fórumon az eset, hogy valaki használta az ESC gombot.

Ha leirod pontosabban esetleg melyik autóról van szó, meg esetleg azt is mikor akkor annak örülnék.


Idézet :
Fekete Lehet megbüntette a BT mivel hogy nem teljesített levezetőkört az Angol nagydíj időmérő edzésének az első etapjában, (de nem jutott tovább de ismerjük a történetet ...... )

Innen hiányzik még azért egy-két elég fontos dolog, de most nincs kár újra felhozni őket.


Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 8:38

Értem, nem is akarom másképp érteni a mondani valót, de gyorsabban menne a dolog ha a burkolt mondatodat, nemes egyszerűséggel ki helyesítenéd. Very Happy Ki volt? S meg van oldva!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 10:19

[A lenyeg nem azon van hogy ki volt... ha hogy megtortent es a BT nem buntette, vagy aki szolt eddig au most szabadsagon van......
Amugy Boti volt... mindenkint megneztem, sot en nem tudom hol kell megnezni az uzemanyag fogasztast... valaki azt hiszem redi megnezte a multkor...ha megtenned most is....kosz

Megegyszer nem az a lenyeg ki volt hanem ki es miert tussolta el a dolgot ezt kellene megoldani !!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 10:29

Bíztos, hogy utána néznek. Sőt.....

Csak ha valami hasonló van akkor így hamarabb megy ha konkrétumokról beszélünk mintsem egyszer meg kell fejteni a mondani valókat! Viszont, a Fekete esete az a tv műsorból rítt ki, nem is kellett oda riplej!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 10:45

Lukács írta:
Bíztos, hogy utána néznek. Sőt.....

Csak ha valami hasonló van akkor így hamarabb megy ha konkrétumokról beszélünk mintsem egyszer meg kell fejteni a mondani valókat! Viszont, a Fekete esete az a tv műsorból rítt ki, nem is kellett oda riplej!
Ahogy mondta Lorika is, ott szoltak neki, azaz a BT nek hogy mi a helyzet....
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 12:00

Most megint megnéztem és Boti nálam végig a boxban van. Ki sem jön a boxutcából.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 13:05

A Q1-ben van, nem Q3, rosszul mondta WillyKEE, tollem tanulta Very Happy
Azt hittem csak en szamolom visszafele a kvalifikaciokat (3, 2, 1 )

Itt van az uzemanyag fogyasztas:

<Driver>
<Name>Botond Fegyver</Name>
<Connected>1</Connected>
<VehFile>15_VA.VEH</VehFile>
<UpgradeCode>e0010000 00000000</UpgradeCode>
<VehName>15. Fegyver Botond</VehName>
<CarType>SzentLigaXIII</CarType>
<CarClass>SzentLigaXIII</CarClass>
<CarNumber>15</CarNumber>
<TeamName>Voros Angyalok</TeamName>
<isPlayer>1</isPlayer>
<Position>10</Position>
<ClassPosition>10</ClassPosition>
<Points>0</Points>
<ClassPoints>0</ClassPoints>
<LapRankIncludingDiscos>10</LapRankIncludingDiscos>
<Lap num="1" p="6" et="--.---" fuel="0.063">--.----</Lap>
<Lap num="2" p="6" et="114.6622" s1="27.6903" fuel="0.051">--.----</Lap>
<Lap num="3" p="12" et="150.7110" fuel="0.063">--.----</Lap>
<Lap num="4" p="8" et="288.5902" s1="27.7187" s2="27.2101" s3="25.0303" fuel="0.035">79.9591</Lap>
<Lap num="5" p="8" et="368.5493" s1="27.7538" s2="27.6898" fuel="0.012" pit="1">--.----</Lap>
<Lap num="6" p="8" et="451.4737" fuel="0.063">--.----</Lap>
<Lap num="7" p="9" et="549.8408" s1="27.3898" s2="27.3107" s3="25.1461" fuel="0.035">79.8465</Lap>
<Lap num="8" p="10" et="629.6873" s1="28.2925" s2="27.8010" s3="34.5506" fuel="0.012">90.6441</Lap>
<BestLapTime>79.8465</BestLapTime>

Ez a file szerint 2x is esc-et nyomott.....

Az utolsonal, nem maradt uzemanyagja, hogy korbe menjen, ugyanugy mint Lehelnel. Kb. 0.024 uzemanyag kell egy kor megtetelehez, neki csak 0.012 maradt az autoban....

Hozzafuzes: En Lehelnek es Willynek, elmagyaraztam, hogy a BT helyesen dontott a Lehel ugyeben, de itt most Willynek adok igazat.... A szabaly legyen mindenkinek szabaly, semmi szemelyesekedes.

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeSzomb. 2 Feb. 2013 - 13:16

Egyértelmű, nincs kivétel.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 3 Feb. 2013 - 1:41

Sajnos továbbra sem találom a replaybe, de a file szerint valóban ESC-ket nyomott és Botinak pedig akkor eredmény törlés jár.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 3 Feb. 2013 - 9:40

Tovabb nem kell nyomozni 1 szer nyomtam esc et nem azert mert nem volt uzemanyag hanem elneztem a bejaratot a levezeto koron ennyi elbeszelgettuk !!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 3 Feb. 2013 - 12:14

Ezt értem beismerő vallomásnak...... még jó hogy elbeszélgettétek s nem aludtál bele az eseményekbe.

Jó volna figyelni mert ez nem egy öt tea délután egy kis bóbiskolással egybekötve hanem ez egy verseny, ahol mindenki megfeszülve vért izzadva figyel! És akinek a véleménye nem ez, az szerintem játszik. A többi versenyzik!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeVas. 3 Feb. 2013 - 13:06

Fegyver írta:
Tovabb nem kell nyomozni 1 szer nyomtam esc et nem azert mert nem volt uzemanyag hanem elneztem a bejaratot a levezeto koron ennyi elbeszelgettuk !!!

Ne m epp igy van...... akkor nalam miert jelenik meg a 2x esc?!?!??!

1. Felvezeto kor, elkezded a gyorskort, masodik szektor ESC.

2. Megcsinalsz 1 felvezetokort, 2 gyorskort, uzemanyag nelkul maradsz es ESC!

Lorika:
http://www.4shared.com/file/R4VDUEa6/Hungaroring_S3_4.html?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 4 Feb. 2013 - 12:32

Köszi Redi. Végül is mindegy egy vagy két ESC. Boti is beismerte, hogy ESC-et nyomott. Úgy, hogy kijavíthatod a versenyeredményeket.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 4 Feb. 2013 - 14:55

Nincs mit kijavitjak.... Nem ert el eredmenyt....

Ilyen esetre is kell talalni valamit.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 4 Feb. 2013 - 17:05

Oszinten , nem is Boti volt a bajom, hanem az hogy a bt csak egyes csapatokkal foglalkozik kiemelten, es kettesekel elnéző azaz észre sem veszi ...... most is ez van sajna !!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 4 Feb. 2013 - 19:13

Ilyen és ehhez hasonló szituációkra ajánlanám, hogy segítsük egymás munkáját, hamarabb és gördülékenyebben menne minden. Nagyon nehéz a B.T. dolga, nem könnyű minden futamot mindenki szemszögéből át nyálazni, tudom mert voltam a B.T. elnöke. Főként úgy nehéz, hogy még nincs is benne a minden napos herce hurca illetve nincsenek közeli élményei. Tehát ha bárki valami színeset lát vagy tapasztal kell szólni, nem besúgás nem kell másra gondolni csak segíteni. Ha nem így van akkor tényleg én kérem az elnézést! Hajrá srácok! Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Magyar Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar Nagydíj    Magyar Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magyar nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Magyar Nagydíj
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: