fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 0:39

Vilmos legyél ideges NEM vagyok és voltam tagja a BT struktúrának
idézet
6 ovas: Hathazi Vilmos ovja Fekete Lehelt

BT illetekesek az elbiralasban:
Sandor Albert, Szabo Lorant, Lukacs Szabolcs, Dumitru Florin es Fegyver Botond

csak én minden óvást elemzek és felteszem a honlapra csak ennyi, de azt nem akarod észrevenni, hogy én egy másik óvásban javasoltam a saját csapattársam megbüntetését és azt írtam egyébként, hogy a felvételen is látszik, hogy túl sokat szélesít azt valamiért nem olvasod el, Vilmos hidd el nem vagyok részrehajló sőt csak tudod, hogy van "ki hogy él úgy ítél" de ne feledd FAIR PLAY FIRST VILMOS és EVRYBODY TO! Wink de te csak felebez jogod van hozzá...
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 11:48

Sas írta:
LehelFekete írta:
Sas írta:

Fekete L. - +5 rajthelyes büntetés a következő futamon (előzés bokszutcában piros lámpánál)
Magyar nagydíj - Page 3 Annoyed-facepalm-picard-l

Nem felsorakozásnál történt az előzés, hanem egy lassan haladó autó volt előttem, nem hiszem hogy meg kéne várjam míg odavánszorog a lámpáig, nem értem....
Szeretnék egy fellebbezést ez ügyben!

"4.2 A boxutcában előzni, a boxutca kijáratához felsorakozó álló autó mellé másodiknak, harmadiknak, stb. beállni tilos. Az előzési tilalom nem vonatkozik az álló meghibásodott autó kikerülésere."

Tessék tanulmányozni!

UI Kirk kapitánynak üzenem, hogy fel a fejjel! Smile

Ez szánalom...Ha valakinek jól megy a versenyzés előbb utóbb valahogy meg kell állítani Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 20:05

LehelFekete írta:
Sas írta:
LehelFekete írta:
Sas írta:

Fekete L. - +5 rajthelyes büntetés a következő futamon (előzés bokszutcában piros lámpánál)
Magyar nagydíj - Page 3 Annoyed-facepalm-picard-l

Nem felsorakozásnál történt az előzés, hanem egy lassan haladó autó volt előttem, nem hiszem hogy meg kéne várjam míg odavánszorog a lámpáig, nem értem....
Szeretnék egy fellebbezést ez ügyben!

"4.2 A boxutcában előzni, a boxutca kijáratához felsorakozó álló autó mellé másodiknak, harmadiknak, stb. beállni tilos. Az előzési tilalom nem vonatkozik az álló meghibásodott autó kikerülésere."

Tessék tanulmányozni!

UI Kirk kapitánynak üzenem, hogy fel a fejjel! Smile

Ez szánalom...Ha valakinek jól megy a versenyzés előbb utóbb valahogy meg kell állítani Smile

Lehel erre most azt kell mondjam, hogy hülyeség. Engem miért nem akarnak megállitani? Miért nincsenek ilyen problémáim?
Vissza az elejére Go down
jancsi
Szentliga Versenyző
jancsi


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2011. Mar. 10.

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 21:19

En csak azt nem ertem az egesz bohockodasbol, (mert ami itt a forumon folyik az ovasoknal az nem mas), hogy miert annyira nehez bevallalni, ha az ember teved?!? ...es...nem is mondok tovabb semmit, mert mindja` kitor belolem Mucsi Zoli Mad 
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 22:05

Elnezest kerek a kesoi feltoltesekert, de a D.E. nem volt aram, D.U. csalad es estere bellazasodtak a gyermekek.

Sajna csak fotokkal tudok segiiteni, nincs idom videora....... de ezekbol is latszik mire alapozom, hogy Will a hibas, elnezest is kert TS-en, es utolag FB is mondta, hogy azert ovott mert Luki megovta. Azt elfelejti, hogy en kellett volna ovjam es ugyanigy nem ovtam Okost sem, amiert orolt ream. Elvette a gyozelmem es Lukitol egy dobogot....

Ime a fotok:

Magyar nagydíj - Page 3 1_zps7a4ffcc7

Magyar nagydíj - Page 3 2_zpsacc6883f

Magyar nagydíj - Page 3 3_zpsc09c74db

Magyar nagydíj - Page 3 4_zps1273ebea

Magyar nagydíj - Page 3 5_zps32890aa6

Magyar nagydíj - Page 3 6_zps02f895eb

Magyar nagydíj - Page 3 7_zpsfd7d2a1a

Magyar nagydíj - Page 3 8_zps29d447f5
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 22:48

Redi te török vagy!!!!! én akor jöttem rá hogy a hátamban vagy mikor ott voltál!!!!  
Szerintem te vagy a hibás, de mondhatnám hogy ha nem utsz el akkor győzhetem volna!!!!! Szerintem nem kellett volna annyira sietni volt időd bőven!!!!! két és fél perced volt felérni és gyorskört, megkezdeni..... Miert kell avval gyanusíts hogy akarattal betartok neked, mégegyszer akkor vettelek észre mikor belémjöttél!!!!!!!!!! élütöttél!!!!! NEM TÉGED AKARTALAK ELENGEDNI MERT TE A BOXBÓL JOTTÉL KI? NEM VOLTAL GYORSABB Te siettél hogy érjél fel nem figyeltél rám ennyi az egész!!!!!!  Én nem mondtam hogy te akarattal utotél ki hogy ne tudjak nyerni, nem mondtam azt sem hogy unfair vagy stb ..........(csak azt hogy török)  .. pls legyen ennek vége mert ha nem te képes vagy egy évig bizonygatni az igazadat, ha nem jön össze akkor találsz egy másik igazat és azt bizonygaTOD .......
Nahhhhhhh game over (a drága időmet hulyesegere töltöm Smile)
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimePént. 19 Júl. 2013 - 23:07

En mar be bizonyitottam, hogy igazam van, BT dontes, de nem vagyok megelegedve a buntivel, foleg, ugy ahogy es amiket irtal itt es a FB, engem gyanusitgattal, hogy reszrehajlo vagyok, stb......
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 20 Júl. 2013 - 11:48

Megkérek minden érintett BT tagot, hogy a felebezésékre küldjek el a döntésüket. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 20 Júl. 2013 - 15:02

Válasz a B.T.-nek!
Át néztem az óvásra érkezett válaszainak fellebbezéseit!

-Állás pontom változatlan hiszen a Lehel által való kérelmet nem bírálhatom, mert én kezdeményeztem! Esetleg így a vég konklúzióra elmondhatom, hogy nem történt nagy tragédia, hiszen nem volt sem törés sem kocc! Sőt még szándékomba sem volt megemlíteni csak egy picikét félvállról beszéd stílus, váltotta ki.

A Vili, Alfréd + Lukács helyzetről ismételten nem nyilatkozom hiszen pont középen állok és nem egészséges ha bármi is lenne a véleményem amit ki is nyilvánítok!

Arra a kérdésre,hogy lehet-e vágni pontos definíció van a szabályzatba! -csak kétszer a harmadik az drága!

Javaslom a következő versenyre való koncentrációt és egy szoros kézfogást!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 12:17

Vagasok kivizsgalasa folyamatban...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 12:53

Ha ezt ki írtad nagy a baj! Very Happy 
Mindig ez van ha a felebezések háborúja beindul! Lesz itt pont repülés! Very Happy 

Nem leszek nyugodt egy picit sem! Shocked 
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 13:20

Hat lesznek meglepik.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 13:36

Kell nekünk piszkálni az alvó oroszlánt!

Azt viszont előre jelzem, hogy az FSR bármely döntését elfogadja ha vétkes!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeVas. 21 Júl. 2013 - 21:40

Megovtak az utolso korben valo pozicio szerzesert, de azert megkernem egy picit vizsgaljak meg a 11-ik korben zajlo csatat a 8-9 pozicioert a Mansell kanyarban (4-es kanyar).

Koszonom!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 0:40

lejart mar az ovas ideje tamas...lekestel:-P... Szabi en csak azzal fogok kezett aki a boxbol indul:-P a tobbiek tul messze vannak
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 0:53

Nem is akarok ovni, csak maga a dolgok gerinctelen kimenetelere akarom felhivni a figyelmet!
Amugy latszik az oromteljesseg a szavaidban, hogy mar nem lehet ovni!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 10:04

Van egy olyan érzésem, hogy a fellebbezés értelmetlen volt, most már úgyis mindegy, hogy mit dönt a BT nekem úgyis +5 rajthely.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 10:35

Rendben lesz a felebezes is Lehel es a legkissebb gondod lesz az 5 rajthely.

Itt esmetelten megkerem az erintrtt BT tagokat, hogy a felebezesekre kuldjek el dontesuket. Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 16:28

Vágások és szelesítések


Fekete L. - Q2: gyors kör. Verseny körök: 9, 11, 13, 19, 25, 29, 30 stb.

Vargyasi T. - Verseny körök:  14, 24, 26, 40, 51.

Hatházi V. - Verseny körök: 6, 7, 13, 18, 25, 29.

Nagy N. - Q1: gyors kör. verseny körök: 13, 15, 31, 33, 38, 40, 41

Kis N. István - Verseny körök: 1, 2, 3, 4, 6, 10x2, 13, 17x2, 18, 20x2, 25, 28x2, 29, 32, 33, 35, 37, 39, 45, 49x2, 51.

Fegyver B. - Verseny körök: 6, 28, 34, 35, 36, 37, 38x2, 39x2

Szabó L. - Verseny körök: 2, 4, 27, 29, 34, 47, 48, 52 (kör 5. szerintem gazdagon elveszi a gázt)

Lukács Sz. - Verseny körök:3, 28, 48,  (17, 19, 34, 33, 35  szerintem elvette a gázt)

Fazakas L. - Verseny kör: 32, 45

Péterfi A. - Verseny kör: 5, 11, 18, 22, 24

Szabó Cs. - 1, 2, 4, 6, 8,12, 13, 14, 18, 21, 25, 40, 41, 42

Venzcel A. - Verseny kör: 2, 7, 8, 9, 18, 28, 30, 31.

Fürjész J. - Q1: gyors kör. Q2: gyors kör.

Okos Zs. - Q1: gyors kör

az frissen kiirt vágások túlnyomó része a Mansel kanyarban történt.


A hozzászólást Sas összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 7 Aug. 2013 - 10:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 16:41

S ez azt jelenti, hogy akinek több szám szerepel a neve mellett mint három azok eredmény törlésre várnak?

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 16:44

A szabályzat értelmében igen, arra várnak.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 16:48

Szörszálhasogatásból 10-es. A többi futamon miért nem voltak megnézve a vágások?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 17:10

Biztos vagy te benne, hogy meg kellene nézzék? A szőrszál hasogatás az kérve volt szinte! Ha figyelmesen vissza olvasgatod a felebezéseket, nyilván rá lehet jönni! Én előre jeleztem, hogy nem kellene piszkálni a szenet mert lángra gyúl!

Amúgy köszönjük az aprólékos munkát Elnök Úr!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 17:14

Nyugodtan el lehet venni, én azért fellebbeztem mert jogtalannak véltem a büntetést, attól én még ugyanúgy jó csapatnak tartom a SepsiSZIM-et, szerintem a legjobb a ligában, és más fel sem veheti vele a versenyt. Ha nem lesz pontom így jártam, de legalább tudom hogy megtettem mindent a csapat érdekében. Egyet jót versenyzek és kész! cheers

Én belülről úgy érzem, hogy minden szezon nagy izgalommal kezdődik, de egy kicsit nehezen, amire meg labdába tudok rúgni mintha kirántaná valaki a gyepszőnyeget alólam. Sok mindent megélt már a közösség, de ez már egy picit sok szerintem. 14 szezon után szerintem mindig van még gyenge pont, és itt ez a rész amit sokan átsiklanak, de a BT a leggyengébb pontja énszerintem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 22 Júl. 2013 - 17:33

Az a bökkenő, hogy nem a gyepszőnyegen hanem az aszfalton kéne járni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: