fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Magyar nagydíj

Go down 
+12
LehelFekete
Sas
Koolman
willyKEE
Nandor
Lukács
Arpi
Okoska92
dumitru florin
Szonda Hunor
TMS
RedDog
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 14:08

frissítettem a vágások kiírását.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 14:20

Megvan a MAGYAR NAGYDÍJ nyertese!
Szélesítésben Fekete Lehel 38 szor de számolni is nehéz
Magyar nagydíj - Page 5 Nxk4
Magyar nagydíj - Page 5 6ygr
Magyar nagydíj - Page 5 2xhz
Magyar nagydíj - Page 5 B8r4
Magyar nagydíj - Page 5 7sfx
Magyar nagydíj - Page 5 N14w
Magyar nagydíj - Page 5 6gtm
Magyar nagydíj - Page 5 Ts3i
Magyar nagydíj - Page 5 3mcp
Magyar nagydíj - Page 5 Qpkj
Magyar nagydíj - Page 5 Wzi
Magyar nagydíj - Page 5 D907
Magyar nagydíj - Page 5 Vdj
Magyar nagydíj - Page 5 Ntop
Magyar nagydíj - Page 5 7sit
Magyar nagydíj - Page 5 O2dn
Magyar nagydíj - Page 5 Yvat
Magyar nagydíj - Page 5 Bbhv
Magyar nagydíj - Page 5 A0hp
Magyar nagydíj - Page 5 Ezu
Magyar nagydíj - Page 5 Jugd
Magyar nagydíj - Page 5 F49a
Magyar nagydíj - Page 5 42kt
Magyar nagydíj - Page 5 F76m
Magyar nagydíj - Page 5 Vlw8
Magyar nagydíj - Page 5 Zbeg
Magyar nagydíj - Page 5 Sqol
Magyar nagydíj - Page 5 Q9kk
Magyar nagydíj - Page 5 Lrvv
Magyar nagydíj - Page 5 O0hh
Magyar nagydíj - Page 5 Khis
Magyar nagydíj - Page 5 Spuy
Magyar nagydíj - Page 5 C3xy
Magyar nagydíj - Page 5 K033
Magyar nagydíj - Page 5 Ppxi
Magyar nagydíj - Page 5 Eaf3
Magyar nagydíj - Page 5 04ua
Magyar nagydíj - Page 5 Jia6
Magyar nagydíj - Page 5 4wq7
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 14:31

A futamgyőztes ezen állas szerint pedig Fazakas Levente.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 14:51

A MAGYAR NAGYDÍJAT LEHET TÖRÖLNI A SZENTLIGA NAPTÁRÁBÓL AZ UTOLSÓ POTENCIÁLIS GYŐZTES IS ELVÉRZETT!!!
Magyar nagydíj - Page 5 3kt3
Magyar nagydíj - Page 5 Vf25
Magyar nagydíj - Page 5 Agyu
Magyar nagydíj - Page 5 Nfzb
Magyar nagydíj - Page 5 Qvl4
Magyar nagydíj - Page 5 L9lx
Magyar nagydíj - Page 5 3yza
Magyar nagydíj - Page 5 Lo1v
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 15:03

Kalman, nem realisak a fotoid, olyan koroket is betettel, ahol tisztan latszik, hogy veszitt a versenyzo, lehet, hogy meg masodperceket is. Azt is ellemezni kell, hogy elonyt szerezette vagy nem.

Ezek fotok alapjan te is ki vagy zarva a Monzai futamrol, 3 csusztal ki a palyarol.
1 - velem amikor koccansz
2 - Tamival
3 - feknekul vagy

Egyikben sem szereztel elonyt. De ahogy te raktad a magyar futamrol a fotokat, ugy ki vagy zarva Smile

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 15:44

Fazakas Levente szerintem csak a 32, 45 körökben szabálytalan, a többinél elveszi.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 15:51

Egyébként sokkal több olyan helyzet van amikor kimennek 4 kerékkel a versenyzők, de én csak azokat vettem figyelembe amikor nem kipördülés kilökés sőt olyan is van, hogy valaki miatt kényszerül ki valaki vagy valaki szélárnyékában és azokat sem tettem be csak azok vannak amit én olyan pályaelhagyásnak ítéltem, Redi ez csak vélemény hogy előnyt szerez valaki vagy elvettem a gázt vagy nem visszaváltott vagy nem sokszor jobban tapad ha visszavált, vagy elszáll ha gázt ad de az, hogy nagyobb íven fordulhat mindenképp előny, a lényeg 4 kerékkel a pályán kellene maradni erre kellene egy megoldás, de van egy kis dolgom és aztán felírom az összegzést és a meglátásomat és majd megkérek minden csapatvezetőt vagy képviselőt szóljon hozza és a BT elnökét is külön.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 15:53

Pont az a baj SAS, hogy megjelenik a "szerintem" roppant szubjektivitás lehetősége ezt szeretném minimalizálni az új javaslattal. Na megyek dolog du meglesz.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 16:25

Komoly szabályváltoztatásra lesz szükség, különben ez a vágásos sztori megjelenik minden futamon.
Ha nagyobb íven fordul, de elveszi a gazt, amíg a pályán kívül tartózkodik, akkor semmiképpen nem szerezhet előnyt. (szerintem)
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 16:51

Az eredményhirdetés után valaki be fogja fejezni a futamot? Smile Roppant érdekes lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeKedd 23 Júl. 2013 - 19:46

MOst mi a végleges döntés ...mert láttom csak egyeseknek vette el a BT a pontjait ...ketteseknek nem !!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 0:26

willyKEE írta:
MOst mi a végleges döntés ...mert láttom csak egyeseknek vette el a BT a pontjait ...ketteseknek nem !!!!!!!

Kálmánon áll vagy bukik minden. Ellenőrzi a vágásokat és jelent.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 0:30

Húzzuk meg a fehér vonalat a SzentLigába!
Tisztelt csapatvezető kollégák, versenyzők, Ligatársak, uraim.

A szentliga életében időről időre előkerül a vágás és szélesítés témája, néha kizárjuk a fél mezőnyt néha pedig szemet hunyunk, és aztán legfőképp magyarázkodunk. „Nem volt szándékos” „Nem nyertem időt” „Elvette nem vette” „Szerintem igen szerintem ez még belefér szerintem ez már nem” „Nem szereztem előnyt” „Nagyobb íven megyek azzal vesztek” „Visszakapcsolt kikapcsolt elkapcsolt elfékezett és el gázalt”  
Szerintem meg eljött az ideje, hogy megoldást találjunk erre a kényes problémára, hogy ne vélemény kérdése hanem szabályozás kérdése legyen, mert azt gondolom a szabályzatunk idevonatkozó része elavult vagy nem megfelelő.
Ha a szabályzatunkat vesszük szó szerint akkor a magyar Nagydíjat nem fejezte be érvényes eredménnyel senki!!! Ha értelmezgetjük és elnézőbbek vagyunk akkor talán egy két de max. három ember célba ér. Nos itt a gond két változat van és ez nem jó. Ha emlékeztek ez volt a fehérvonallal is, ma egyértelmű, ha rámentél büntetés.
Ezért én azt javasolnám, hogy a következő szabálymódosítást eszközöljük:
A pálya 4 kerékkel való elhagyása szabálytalanságnak minősül és büntetendő, javaslok egy türelmi zónát, mert ugyebár fennállhat annak a lehetősége, hogy valaki elnéz egy féktávot és lesodródik vagy túl hamar fordul rá egy ívre és levág egy kanyart. Ez lenne a türelmi zóna ami egy verseny alatt max. 5 db szélesítést vagy és vágást engedélyez. De rögtön pontosítok is árnyalnám a szabályzatot ugyanabban a kanyarban max. 3 szélesítés engedélyezet a 4 szélesítés már büntetendő. Valamint a vágások esetében egy versenyen max. 2 vágásod lehet a 3 vágásnál már büntetést kapsz, még akkor is ha csak ez a 3 eseted volt és még simán benne vagy az 5 türelmi zónába. Minden más esetben ha az 5 türelmi zónán túl szélesítesz vagy vágsz büntetést kapsz. Ha valaki egy adott versenyen az adott versenyköreinek számának felét elérte vágással vagy szélesítéssel annak eredménye automatikusan törölve lesz. (Például az 52 körös magyar nagydíjon Vilmosnak 26 és Lehelnek 38) Természetesen kivételt képez, ha valakit kilöknek vagy kipördül vagy baleset elkerülése véget szélesít vagy hagyja el a pályát 4 kerékkel vagy ha látványos vezetési hiba miatt vagy lekörözés megkönnyítése érdekében távozik a pályáról 4 kerékkel. Kettőnél több kerékkel történő pályaelhagyásnak minősül az is, ha a pályát az egyoldali két kerék nem egy-időben, hanem a pálya ugyanazon részén rövid időkülönbséggel hagyja el – pl. sikánoknál, kis sugarú kanyaroknál –, függetlenül attól, hogy valamelyik kettő kerék mindig a pályán halad. Minden más esetben a versenypálya 6 alkalommal való elhagyásától minden egyes pályaelhagyás 5 mp időbüntetéssel sújtandó. (Így a magyar nagydíjon pl. Lukács + 10 másodperccel  és Lórika + 35 másodperccel gazdagodna azért mert ámbár Lórika 10 szer szélesített ugyebár akkor 5 van a türelmi zónán túl de két kanyar is van ahol legalább négyszer-négyszer szélesít így ott már érvényesül az egy helyen 3-szor szélesítés szabálya is így kap pluszba 5-5 másodpercet azokért is)
Így ez a szabály bárki által megnézhető leellenőrizhető nem szavazás és nem véleményfüggő és így átkerül a felelőség a versenyzők vállára, hogy jobban az aszfalton tartsák az autót, mert hanem jön a büntetés. E szabályzat érvénybelépése jelentős előrelépést hozhat a fejlődés utján a ligának így remélem a szükséges 5 csapatfőnök megszavazza és akkor azonnali hatállyal alkalmazható a német nagydíjtól. Ami a Magyar nagydíjat illeti én azt látom senki nem érdemel pontot vagy mindenki de az én véleményem az írjunk történelmet és példátlanul szabályzathoz ragaszkodva büntessük meg magunkat úgy őszintén nem bújva meg a kifogásaink mögé és aztán öntsünk tisztavizet a pohárba és maradjunk a fehérvonalon belül az aszfaltcsíkon.
Hajrá SzentLiga!
UI Várom a csapatvezetők és a BT elnök véleményét mihamarabb, de bárki más is hozzászólhat.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 0:45

Abban egyet értek, hogy változásra van szükség, azonban nem értek egyet ezzel a komplikált 5-6-száz, ezért ill akkor pályaelhagyásos történettel. Van egy nagyon egyszerű javaslatom: ha valaki elhagyja a pályát bármilyen okból, ott látható legyen a pályán kívül a sebesség csökkentése és amíg vissza nem tér a pályára, addig semmilyen sebesség növekedés ne legyen észlelhető, Ez "szerintem" könnyen lekövethető és egyértelmű. Ezzel a módszerrel nem szerezhet előnyt senki.

Ismétlem: szerintem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 11:33

SAS hidd el sokkal egyszerűbb azt megnézni ki hányszor hagyta el a pályát mint azt lesni nyomotté gázt vagy nem csak arra emlékez az én esetemnél is Lukáccsal Sepangban nem nyomok gázt de visszaváltok és azonnal nő a fordulatszám vagy adott esetben gázalni kell, hogy ne pördülj meg egyébként a vágás vagy szélesítés esetében az F1-ben azt kérdezi a vétkestöl a BT mi lett volna ha ott fal van, nem érdekes elvetted vagy nem és ez a szempont: "mi lett volna ha ott fal van!" A türelmi zóna csak azért van, mert nem vagyunk elég bátrak és profik, hogy bevállaljuk azt, hogy 1 hiba és vége a versenynek pl segítségek nélkül 100 % töréssel falak közt, és azért van árnyalva hogy max.2 szer vághatsz mert van olyan versenytársunk akinek rögtön a szabály adta rés nyílik a szeme előtt és azt mondja 5 vágásom van csak és a Monzán átszelel az első sikánnál 350 -el. Az a nagyon nehéz, hogy egyensúlyt találjunk és minél kevesebb értelmezési lehetőséget adjon a szabály, de az emberi hibatényezőt is tartalmazza és mégse adjon lehetőséget a visszaélésre. Kár azon vitázni nyomtam vagy nem gázt NE HAGYJUK EL A PÁLYÁT maradjunk az aszfaltcsíkon ez a cél.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 12:07

Az sem mindegy hogy valaki 5 szor vagy 35 szor hagyja el a palyat, nem ugyan azt a buntetest erdemli !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 12:16

Így van minden pálya elhagyás + 5 mp 35x5= +175 mp de ehhez a versenyző által megtett körök száma legalább 71 kell legyen mert hanem már eredménytörlés van
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 14:02

Na..... Csak azert mert nem szeretnem, hogy ugyanazon a lapon emlegessenek, azokkal, akik akaratta vagtak / szellesitettek Very Happy

A legjobb 10 gyorskorom kozul egyik sem szerepel a listan (amit feltuntettetek), a 14 "legjobb" idom az ami megjelenik, 1,7 mp lassabb mint a legjobb korom. Szerintem Kalman egy kicsitt tul drasztikus ellemezte, remelem nem azert mert o kiesett.
PL: a  25 es 32 korben elfekezem es kicsuszok a palyarol, nagyon sok idot vesztve. 3, 38 es 47 mm az ugynevezett szellesitesem, ezeket Sas fel sem tuntette.

A Mansell kanyarban nem azert megyek ki, hogy szellesitsek, hanem azert mert elrontom a fektavot.
Itt van egy video, ami a masodik szektortol egyszerre inditsa az autoimat es latszik a hiba eredmenye.




Itt van a replay is.
http://www.mediafire.com/download/dmdy623h6g3c83n/monza2szektor.vcr

Nem mentesulok a bunti alol, csak azert irtam es mutattam meg, hogy lassatok ti is.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 14:09

Szabalyzat modositas:

Szerintem is komplikalt, reszemre, ez a sok kivetel. En szemely szerint bele kavarodtam.
Az F1ben a telemetryaval ellenorizik, sajna nalunk nincs... Ott ellemzik, hogy nyert vagy nem az adott reszen. Valami olyan fele keppen, mint a fennebbi videom.

BTW: Monzaban is rengeteg a vagas / szellesites. Megkernem azt is ellemezni.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 14:25

Az eredmenyeket azert nem frissitettem, mert Fazaknal eltero velemeny van.
Az szerintem nem jo kifogas, hogy tobben vagtak/szellesitettek, senki se kapjon pontot.
Megkernem a tobbi BT tagot is (Tamas, Arpi es Lorika - Sas es Kalman mar nyillatkoztak), hogy ellemezzek Fazakas Levente koreit, azokat amiket Kalman feltuntetett es mondjak el, hogy erdemel pontot, vagy nem. A tobbi tiszta Smile Nincs pont Smile


Fazakas ellemezendo korei: 44, 37, 32 ket kanyar, 29, 20 es 1.

Koszonom a valaszotokat.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 14:30

Reddi egyszerű ha 5 nél több szélesítésed vagy vágásod van minden egyes pályaelhagyásért 5 mp büntetés jár pont. Csak azért van az árnyalás, hogy ne vághassa le senki szándékosan a Monzai első kanyart és utána azt mondja csak 5 ször vágtam szabályos ennyi
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:07

a jelenlegi rossz szabalyzat szerint a magyar nagydijon SENKI nem erdemel pontot meg Fazakas Levente sem !
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:08

Tehat: Maxim 5 levagas, de egy kanyart csak max 3?

Azutan minden vagas/szellesites + 5 mp?

Igy nem rossz. Mert nem all ele az az este mind a mult szezonban Austin es most Magyar. Keves/Nincs befuto Very Happy

Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:10

Arpi írta:
a jelenlegi rossz szabalyzat szerint a magyar nagydijon SENKI nem erdemel pontot meg Fazakas Levente sem !

16.4 Legalább egyoldali két keréknek mindig a pályán kell haladnia. Szabálytalan a pálya kettőnél több kerékkel való elhagyása, kivéve ha baleset elkerülése, lekörözés megkönnyítése, illetve vezetési hiba miatt kerül rá sor, és ebből a versenyzőnek előnye nem származik.

A szabalyzat szerint, ha nem szerzett elonyt es vezetesi hibabol csuszott ki, akkor jar pont. Miert nem akarjatok megnezni azokat a kororket es ellemezni?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitimeSzer. 24 Júl. 2013 - 15:16

RedDog írta:
Arpi írta:
A szabalyzat szerint, ha nem szerzett elonyt es vezetesi hibabol csuszott ki, akkor jar pont. Miert nem akarjatok megnezni azokat a kororket es ellemezni?

Mert peldaul melozunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magyar nagydíj - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar nagydíj   Magyar nagydíj - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar nagydíj
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Magyar Nagydíj
» Magyar nagydíj.
» Magyar Nagydij
» Forma-1 Magyar Nagydíj 2013 júl. 28.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X4-
Ugrás: