fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Angol Nagydíj

Go down 
+5
LehelFekete
TMS
Sas
Szonda Hunor
RedDog
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimePént. 11 Jan. 2013 - 19:30

Nezzetek meg a gyorskorom, legyszi. 3 szektor, az egyenes utani balra kanyar....


http://szentliga.com/letoltesek/SilverstoneGyors.Vcr


Editk: az elso harombol masnak nincs gond.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 12 Jan. 2013 - 16:08

Majd, amikor kiíródik futam után a B.T. stáb erre a nagydíjra, megkérlek Tamás, hogy Kálmánt hagyd ki addig, ameddig elő nem kerül, mert fölöslegesen tevődik be úgy egy hónapja ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 12 Jan. 2013 - 20:25

RedDog írta:
Nezzetek meg a gyorskorom, legyszi. 3 szektor, az egyenes utani balra kanyar....


http://szentliga.com/letoltesek/SilverstoneGyors.Vcr


Editk: az elso harombol masnak nincs gond.

En meg néztem 5x, de semmi különöset nem véltem felfedezni
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 12 Jan. 2013 - 20:41

Sas írta:


En meg néztem 5x, de semmi különöset nem véltem felfedezni


A szerver replayen, az autom balrabb van. Nem tudom masok replayen, hogy latszik. Ezert tettem fel az en replayem, ne gyen gond. Nem szeretnem, hogy utolag valaki mondana, hogy nem jelentettem, mivel a penteki idoket, altalaban , en nezem meg.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 16 Jan. 2013 - 20:40

A B.T. döntése a Brit Nagydíjról péntek estére várható!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 16 Jan. 2013 - 21:43

Ne felejtsetek el megnezni az ESC billentyu hasznalatat, mert volt aki hasznalta.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzer. 16 Jan. 2013 - 21:47

Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeCsüt. 17 Jan. 2013 - 17:41

q1-ben escet nyomtam de nem mentem több kört! Jogtalannak tartom bármiféle büntetést emiatt. Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 0:39

A Brit nagydíjon ugyan nem érkezett óvás a B.T. -hez, de azért néhány dolgot itt is megvizsgáltunk.

A rajtnál meg a rajtot követő kanyarokban történtek kisebb koccanások, de ezeket a B.T versenybalesetnek nyilvánította.

Ezenkívül még felhívták a B.T figyelmet, hogy valaki nem megfelelően használta az ESC billentyűt. Fekete Lehel nagyon gyorsan reagálva, felírta, hogy ő volt az, még pedig a Q1-ben. Lehel védekezésként azt hozta fel, hogy nem jött ki több gyors körre.
Azonban a szabályzat úgy szól, hogy a gyors köröket és a versenyt követően az autót be kell hozni a Box utcába, és aki ezt nem teljesíti az pedig eredmény törlésbe részesül!

Sajnos a szabályzat értelmében Fekete Lehelnek a B.T kénytelen volt törölni az eredményét.

Fehér vonal átlépés nem történt!

Fellebbezni 24 órán belül lehet!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 2:15

......


A hozzászólást LehelFekete összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Jan. 2013 - 2:20-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 2:19

BBR FELLEBEZÉS ....

Fekete Lehel autója a Q3 szakasz végén felfügesztés nélkül maradt a célegyenes után. A szabályzat kéri hogy ilyenkor az ESC billetyüt használjuk, Fekete megtette , azután nem jött ki gyorskörre, utána nem teljesített kört (11 helyről indult)

Idézet :
Abban az esetben ha nem tud körbe érni autójával (motor hiba illetve kerék, felfüggesztés leszakadása) akkor mihamarabb kilép a pályáról és nem jöhet ki több mért körre, a versenyző!


Ha összetöröd az autódat a Qvalifikáció bármelyik szakaszában nem tudod folyatni a versenyt és Esc-et nyomsz (ahogy kéri a szabályzat) törlik az eredményedet_???????? Kérem a BT-t ujra gondolni , ujra értelmezni a leirtakat, és a Büntetést!!!!!!!!!

Arra is kérem a BT-t hogy át kellene gondolni ezt a részét is a szabályzatnak ( sajnos csak olyankor vevődik észre a szabályzat béli gond ha megtapasztaljuk, de ha folyamatosan javítunk rajta akkor egyre csak jobb lehet !!!!

Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 8:03

Csak a hozzáfűzni valóm az, hogy ha mindenki íj módon kijátsza a szabályzatot akkor minden nap újra lehet írni a szabályzatot ezek emberek miatt.

De viszont tanulságos az a része, hogy ha szándékosan odavágod a falhoz akkor megmenekültél??? Lehet mindenkinek alkalmazni?

Lehel elmondása szerint (4szem közti beszélgetés volt) neki nem is volt több üzemanyaga a gépében ezért kellett megoldásnak választania ezt! Rgo erre már készült és tisztába volt a tetteivel. A versenyző még azt is elmondta, hogy ő egy másik Liga szabályzatából merítette az infókat a levezető köréhez! Lehet, hogy annak a ligának is át kellene írni! És a szándékos csalást is kellene büntetni. Nagyon rosszul esik az, hogy egy csalási kísérlet miatt kell itt most közel harcot vívni! Pedig a szabályzat egyszerű, NE nyomj ESC. gombot, ha igen akkor tudd, hogy mi vár rád! Nos ebből a szemszögből is érdemes átgondolni a vizsgáló részlegnek!

Azt is tudnia kell mindenkinek, hogy nem a harmadik helyért pötyögök, most, hanem azért, hogy legyen rend és mindig ne legyen az, hogy meg magyarázza valaki, hogy miért is szabadott nekem ez meg az!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 9:28

Ez igen. Ravaszsagbol jeles Lehel.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 13:26

Nem volt uzemanyag az autojaban:

<Lap num="5" p="10" et="469.9479" s1="29.0131" s2="27.5040" s3="36.2939" fuel="0.008">92.8110</Lap>

Ahoz, hogy az auto korbeerjen kb 0.031 uzemanyag kell.

O is ennyit fogyasztott egy korrel azelott.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 16:44

Lukács írta:
Csak a hozzáfűzni valóm az, hogy ha mindenki íj módon kijátsza a szabályzatot akkor minden nap újra lehet írni a szabályzatot ezek emberek miatt.

De viszont tanulságos az a része, hogy ha szándékosan odavágod a falhoz akkor megmenekültél??? Lehet mindenkinek alkalmazni?

Lehel elmondása szerint (4szem közti beszélgetés volt) neki nem is volt több üzemanyaga a gépében ezért kellett megoldásnak választania ezt! Rgo erre már készült és tisztába volt a tetteivel. A versenyző még azt is elmondta, hogy ő egy másik Liga szabályzatából merítette az infókat a levezető köréhez! Lehet, hogy annak a ligának is át kellene írni! És a szándékos csalást is kellene büntetni. Nagyon rosszul esik az, hogy egy csalási kísérlet miatt kell itt most közel harcot vívni! Pedig a szabályzat egyszerű, NE nyomj ESC. gombot, ha igen akkor tudd, hogy mi vár rád! Nos ebből a szemszögből is érdemes átgondolni a vizsgáló részlegnek!

Azt is tudnia kell mindenkinek, hogy nem a harmadik helyért pötyögök, most, hanem azért, hogy legyen rend és mindig ne legyen az, hogy meg magyarázza valaki, hogy miért is szabadott nekem ez meg az!

Ezek az emberek is szolhatnak ha valami nem tetszik nem ???? Ha valami baj van a szabályzattal hallgasunk? Tudom hogy bánt téged a dolog, de nem kell ellentmodásos szövbegeket írni a szabályzatba, és ha van valami szólok az nektek nem tetszik!!!!!!

Sajnos nem emlékszem, hogy volte még ilyen esc es dolog a szentXIII , de valoszinú, hogy nem volt igy atvizsgalva mind most!!!!!! De ezt nem kell elfogadni, legalább is mi nem fogadjuk el a döntést.
MIÉRT IRJÁTOK KI HOGY FELLEBEZÉS 24 BELÜL ha NEM LEHET FELLEBEZNI. Szabolcs szerint nem szabad a szabályzatot értelmezni!!!!

Ha Lehel büntie marad akkor a BBR kéri hogy NE változtassanak a szabályzaton a szezon közbe !!!!!


Szerintem túl nagy bünti az eredménytörlés, mivel hogy az idomero első etapjában történt a dolog és az eset után nem ment a versenyzőnk gyors kört !!!!!!!!!

Kérdés a BT hez_?? a fellebezésre mikor jön, avagy meddig kell jönnie a válasznak _??
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:03

A szabályzattal egyedül neked van bajod, másnak nincs és nem is akarnak átverni senkit! Nos bíztosítalak, abban hogy nem fog változni a szabályzat idény közben! Ami apró változás volt azt is te kérted, megtettem! Ha valaki megpróbál egy egész ligát átb...ni az szép dolog??? Látom, hogy erre megy ki!

Amúgy a szabályzatot elolvasta mindenki és nem jött vissza jelzés, hogy bibi lenne! Csak a BBR-töl amikor bünti érkezett. Feljegyezzük és szezon végén átelemezzük!

Mindenki megértette, hogy ne nyomj eszket! Mi ebbe a nem érthető. A legfeltünőbb az, az hogy átverést támogatsz!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:05

Szabolcs szerint félre nem szabad értelmezni a szabályzatot! Ez a nem mindegy.

Amúgy a szabályzatot a következő szezonban azt te szerkeszted és azt nyomjuk, mert úgy látom ez a bajod!
Nem unod, hogy mindig kell magyarázkodjál minden egyes esetnél? Ez már ciki.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:22

Jogtalan azért törölni az eredményem mert időmérőn nem mentem levezetőt! Hol itt a logika? em juttam se Q2-be se sehova. Értelmetlen. 20 mpt kap valaki ha nem teljesít levezető kört a futam végén ha jól emlékszel erről volt szó. Ha valaki nem megy levezetőt időmérőn kízárás?? Hát mondom szép!
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:25

Átvizsgálás alatt az ügy. Probálunk miharabb választ adni. RedDog köszi, hogy felraktak az üzemanyag mennyiséged, éppen erre szerettelek volna megkérni, hogy lássuk mennyi benzin volt az autóban. Mindenesetre nem volt szép dolog ami történt...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:28

Lukács írta:
Szabolcs szerint félre nem szabad értelmezni a szabályzatot! Ez a nem mindegy.

Amúgy a szabályzatot a következő szezonban azt te szerkeszted és azt nyomjuk, mert úgy látom ez a bajod!
Nem unod, hogy mindig kell magyarázkodjál minden egyes esetnél? Ez már ciki.

Very Happy Very Happy Gyerekes vagy .... Ugy kell megirni egy szabályzatot hogy ne legyen kétértelmű, Amugy az előző esetnél egy mondatban ellentmondás volt, azért szoltam, nem magyarazkodtam és Ez után is megfogom tenni!!!! HA VALAMI ROSSZ, el van cseszve, rosszul van megírva akkor szólok, ez téged idegesít ..miert .... _??????? Hid el, hogy tudsz te is hibázni .... ha nem tudod beismerni , ez a ciki nem_???? nem várom el hogy válaszolj ..... Tudom hogy idegesit hogy 2-3 végeztunk (BBR ) a rajtrács végéről ...ezen semmi nem változtat csak esetleg más lesz a végeredmény.....

Idézet :
Ami apró változás volt azt is te kérted, megtettem!
Mégegyszer azért kértem hogy ne lehessen a jövöbe ujjal mutogatni a szabályzat azon soraira, mert hogy nem magyarul voltak leirva,,,,segiteni szerettem volna,,,, de ezek szerint nem lehet neked .....

Volt egy fellebezés de .....valószinusithető hogy a BT is kelloen befolyasolni tudod, igy azt hiszem hogy nem lesz más döntés vagy más bunti ..... Vajon a szabályzat többi pontját is ilyen pontosan be fogod majd tartattni_????

A jövöt illetően , ÉN nem akkarok sem szabályzatot sem semmi mást készíteni, van aki csinálja ....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:35

Jó!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:38

Csak azt nem értem, hogy miért most értelmezed a szabályzatot? Az hogy folyamatos konfliktusba legyek az egy picit sem irigylésre méltó de a csapat taktikát látom erre építed! Elég szépen.

Jah s a legfontosabb az az lenne az egészből, hogy nem szökdösnék, hanem szolnék a csapattársamnak, hogy ez nem volt szép, ezt ne ismételgesse! Nem pedig támogassak egy csalási kísérletet! De mindenki ahogy látja!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:52

Lukács írta:
Csak azt nem értem, hogy miért most értelmezed a szabályzatot? Az hogy folyamatos konfliktusba legyek az egy picit sem irigylésre méltó de a csapat taktikát látom erre építed! Elég szépen.

Jah s a legfontosabb az az lenne az egészből, hogy nem szökdösnék, hanem szolnék a csapattársamnak, hogy ez nem volt szép, ezt ne ismételgesse! Nem pedig támogassak egy csalási kísérletet! De mindenki ahogy látja!

Az első mondatodat nem értem ..... a második mondathoz pedig annyi , hogy nem tudhatod hogy en mit mondtam vagy mit beszéltunk .....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:53

Bocs, el lapoztam egy kérdésed mellett, mire gondoltál akkor amikor ezt írtad?

Vajon a szabályzat többi pontját is ilyen pontosan be fogod majd tartattni_????



-Amúgy ezt megalkottuk, nem én egyedül és mindenki megfelelőnek tartotta!
S hogy gyerekes lennék??? IIIIhhááááá az vagány dolog lenne csak már nekem komolyabban kell vegyek mindent mert másokért is felelős vagyok és ők se néznék jó szemmel ha csalnék velük szembe!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitimeSzomb. 19 Jan. 2013 - 17:55

Amit nem értettél! A legtöbb helyen az óvásoknál ti vagytok!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Angol Nagydíj  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angol Nagydíj    Angol Nagydíj  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angol Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Malaj Nagydíj
» Spanyol Nagydíj
» Kínai Nagydíj
» Brazil nagydíj
» Valencia Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: