fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Valencia Nagydíj

Go down 
+3
dumitru florin
Arpi
Lukács
7 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 7 Jan. 2013 - 22:07

Nah BÚÉK itt is.

Óvnék. első kőr első kanyar, 1, F. Lehel pályát elhagyva, megy el mellettem.
első kör második kanyar 2, D. Florin lenullázza versenyt, nem első eset, hogy a versenyem miatta megy el, eddig voltam szíves tolerálni de így közlekedni nem szabad. Kérném a B.T.-t, hogy egy döntést hozni.

Nagyon de nagyon köszönöm Florin. Csak arra gondolj hogy hány órai munkámat baxtad a pixába. És most az egyszer éreztem azt, hogy ebbe a szezonban komolyan oda teszem magam és nyomom mint, eddig ahogy szoktam. Mégegyszer köszönöm, hogy sikerűlt a hozzá állásomon még egyet fokozni. Még egyszer köszönöm. Remélem a következő versenyen is így és ebben a formában találkozhatunk, örök élmények ezek. Csak ezekért kulizom és kuliznak, hogy élményekkel teli az első kanyarba escelhessek. Ha tévednék akkor jelezzétek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 7 Jan. 2013 - 23:48

Elso kor 2 kanyar - Florin
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Jan. 2013 - 10:17

Tudom hogy el csesztem az elso kanyarban, a futam alat vagy haromszor akadozot a kepernyo. Sajnos az elso kanyarba is ez tortent akadozot a gep es kesore fekesztem, ezet is estem ki mert neki vagotam a falnak.

BOCSI ARPI.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeKedd 8 Jan. 2013 - 10:40

Ez van, gondoltam hogy nem akaratbol volt, a tegnap mondtam is hogy valami baj lehetett a gepeddel.
Vissza az elejére Go down
dumitru florin
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Aug. 06.

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Jan. 2013 - 8:56

LUKACS EZER BOCSANATAL TARTOZOM NEKEDIS.......es egy par sor ha meg oldana akor lehet hogy egy kicsit le higadnal.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Jan. 2013 - 10:38

valaki egy visszajátszást tud küldeni?
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Jan. 2013 - 13:26

Tamás kiírod a B.T. stábot vagy az nélkül döntünk ?

Lehel! ITT van a visszajátszás!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Jan. 2013 - 13:29

Ja, bocs igazad van, en meg abban vagyok, hogy ma kedd van, de ne kerdezetek, hogy miert, mert nem tudom. Az en hibam, elnezest!!
Nemsokara megcsinalom.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 9 Jan. 2013 - 13:36

BT stab a Valencia Nagydijra!


1. Lukacs Szabolcs ovasa 1

BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor es Nagy K. Kalman

2. Lukacs Szabolcs ovasa 2
BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor es Nagy K. Kalman

3. Peterfi Arpad ovasa
BT: Szabo Lorant, Szonda Hunor es Nagy K. Kalman


A BT dontese csak akkor vegleges ha megvan minden BT tagtol a dontes ami egy paratlan dontes eredmenyt kepez.
Pentek (11.01.2013) 20.00 oraig a BT kell kozolje donteset a felsorolt ovasokban, ezert a korszeru komunikacios eszkozoket kihasznalva, targyaljak es egyeztesek kozosen az allaspontjukat.
A BT donteset csakis a BT elnok irhatja ki, es majd ezt kovetoen, a tobbi BT tag is kinyilvanithatja egyeni velemenyet az adott esetekrol.

Ugyanakkor, ellenorzesre kerulnek az ESC, feher vonal es egyebb mas rendellenesegek
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimePént. 11 Jan. 2013 - 10:15

A döntés sajnos csak ma este tud megérkezni, de mindenképpen meglesz ma.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimePént. 11 Jan. 2013 - 10:18

Az nem baj, ma este van a hatarido, ugyhogy meg benne vagy.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 12 Jan. 2013 - 0:52

A B.T átvizsgálta a benyújtott óvásokat és a következő képpen döntött.

Lukács Szabolcs első óvásában azt sérelmezte, hogy Fekete Lehel a pályán kivül előzte meg őt. Ezt alaposan átvizsgáltuk több kameranézetből is és végül arra jutottunk, hogy még éppen a határon belül volt az előzés, azaz szabályos volt (mindvégig érinti két kerékkel a pályát szegélyező fehér vonalat, ami része a pályának!) . Ezt az alábbi fotó is igazólja, úgyanis ennél jobban nem hagyta el Lehel a fehér vonalat az előzés során.

Valencia Nagydíj QE9PCUtvAwMBVw5NFQVR

Lukács Szabolcs második óvása és Péterfi Árpád óvása Dumitru Florin ellen irányúlt. Egy hasonló eset történt már idén, még pedig Monacóban. Akkor a B.T. a baleset okozóját boxutca rajtolással büntette a következő futamon. Ha akkor azt a büntetést alkalmaztuk egy hasonló esetért, akkor kénytelenek leszünk most is ennél maradni, mivel ebben a szezonban ez Florin első ilyen esete. A büntetést azért nem szigorítottuk, mert Florinnal szemben nem lenne fair, hogy ő más büntetést kap ugyan azért az esetért, ugyan akkor nagyon reméljük, hogy Florin tanul az esetből és nem fordul elő többet ilyesmi, mert a következő ilyen eset az más sokkal súlyosabb lesz.

A fehér vonalat senki nem lépte át.
A Boxutcába mindenki szabályos behajtott.

Fellebezni +24 órán belül lehet!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 12 Jan. 2013 - 8:34

Perfekt.
Köszönjük!
Legyen egy kellemes hétvégéje mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Valencia Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valencia Nagydíj   Valencia Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valencia Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magyar Nagydíj
» Indiai nagydíj
» Angol Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj
» Ausztrál Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga XIII-
Ugrás: