fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Török Nagydíj

Go down 
+2
TMS
LehelFekete
6 posters
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 24 Szept. 2012 - 21:21

Óvom Dumitru Florint akinek nem az első alkalommal köszönhetem azt, hogy kiesek a Q1-ben, feltartott az utolsó gyors körömön, ahol 4 tizedet javithattam volna !
Kérem hogy a B.T. nézzen utána és vizsgálja meg az esetet!
Lehet hogy ő is gyors körön volt de, hogy akadályozott az BIZTOS!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeHétf. 24 Szept. 2012 - 23:22

Folytatom en is az ovasokat:

1. Dumitru Florin: 1 kor, 1 kanyar (ram huz es kiut) - ugyanitt at lehet nezni a koztem es SAS kozot letrejott incidenst, ha netalan bibis lennek.

2. Dumitru Florin: 16 kor, 4 kanyar - inkabb figyelmeztetes mint ovas, visszajon a palyara anelkul, hogy meggyozodjon arrol, hogy azt biztonsagos korulmenyek kozott tenne.

3. Tokos Csaba: 30 kor, az utolso sikan 12 balos kanyar, elfekezi a tavot, leszalad nagyon az ivrol, es mikor azt visszahozza, egyenesen az en automnak teszi. Nembeszelve arrol, hogy az elotte levo gyors szakaszon nem igazan lehetet szelarnyekba kerulni az ide-oda cikazas miatt (ha jol tudom tobbszor is elofordult az eset a futam soran, nem csak velem).

4. Ovom a motrom, mert a vegere elfogyot es Sztyepi majdnem befogott! Very Happy
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeKedd 25 Szept. 2012 - 1:16

saját magamat mert 3-szor vágtam át a sikánt még ha nem direkt is de ez büntetendő
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeSzer. 26 Szept. 2012 - 23:37

Egy kis türelmet kérek az óvássokkal kapcsolatban, segítséget kértem, mert számomra nem egyértelmű néhány dolog.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 27 Szept. 2012 - 15:02

Tamas írta:

Idézet:
Óvás nr 1:

Hazaerek es atnezem, mert az a furcsa, hogy a Florin autoja jon nekem es nem en neki. Megpedig az oldalso reszen ut el kozepen.

Idézet:
Óvás nr 2:

Itt felhivtam a figyelmet, hogy nem ovast szeretnek.

Idézet:
Óvás nr 3:

Ebbol azt kovetkeztettem le, hogy ezutan ha valaki halad elottem es elrontja a kanyart es lefut az ivrol, akkor meg se probaljam hogy azt kihasznaljam, mert akkor a porul jart pilota eluthet nyugodt lelkiismerettel , mivel, hogy en (vagy barki) nincs amit ott keresek.

Majd delutan visszaterek az elso esetre miutan meg egyszer visszanezem.

1. En is megneztem. O kulso iven van, beterul normalisan, te nem figyelsz oda, hogy az elso kanyar es tobb auto kell elforduljon, keresed az idealis ivet, csak sajna ilyenkor masnak is kell helyet hagyni.
Pindy megy a kulso iven te peddig leszorittod.

3. Agreszivan vedekezett. Igaz osszertetek, de nem lett senkinek baja, a kovetkezo kanyarban rontod el a kigyorsitast (biztos mergedben) es kiprodulsz. Igazad van, osszeertetek, de minden agresziv vedekezesert nem tilthatunk ki mindenkit. Figyelmeztetve van. Meg egy ilyen agresziv viselkedes es akkor buntetjuk. Azt sem kerhetjuk tolle, hogy tobbet ne is probaljon vedekezni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 27 Szept. 2012 - 15:48

RedDog írta:

Pindy megy a kulso iven te peddig leszorittod.
Mi van, o terul befele kulso ivrol, es meg sem mozdulok. Erdekes modon az adasban a komentatorok maskep lattak. Nem azt mondom, hogy igazam van, de verseny kozben sem volt ilyen erzesem, hogy en tevedtem volna.

Csabaval kapcsolatosan azert rontom el a kanyart, mert mar a kanyarba nem a megszokot kepen erek be, hanem mas tenyezok hatasara amivel addig nem kellet szamoljak. (utkozes soran erkezek a kanyarba)

A vedekezessel kapcsolatosan, az nem vedekezes ha mast elutsz, legalabb is az autosportban, vedekezunk ugy, hogy masban es magunkban ne tegyunk kart. En is vedekeztem ezen a futamon, par korrel az eset elott, es pont Csabaval, de erdekes modon en nem uttem el, hanem elkaptam es meg en szivtam.

Persze az ember teved mert emberbol van, sot en is tevedhetek meg tevedek is, csak van aki tulzottan sokat.
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 27 Szept. 2012 - 16:04

Tamás, nézd vissza Pindy belső kamerájából.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 27 Szept. 2012 - 16:09

Meg fogom, amint hazaerek!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeCsüt. 27 Szept. 2012 - 21:03

Az a helyzet, az esetet atneztem Florin autojabol is, es ott is latszik, hogy o nem az idealis ivvel egyvonalba halad, hanem arrol jon le, mert pont azon a reszen van gumizas es en a iv mellet erkezem. O a palya szeletol befele halad a palya kozepe fele barmilyen allasbol is nezem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 29 Szept. 2012 - 21:54

Sajna most nincs idom ujra megnezni (meg mindig a gumikkal kinlodok). De en tenyleg ugy emlekszem, hogy nem hagysz eleg helyet. O a kilso iven jon, mert a rajtnal tobb kocsi van az elso kanyarban mint maskor es nincs hova menjen, nem is lat teged, te egybol az idealis ivet kereset, ami az elso kanyarban nincs.

Miert nem mondtad a TS-en?!?!?!? Akkor jobban el tudtam volna magyarazni..... Eggyut voltunk benn amikor ezt irtad, de nem szoltal semmit. Valahogy nem szeretke a forumon magyarazkodni, mindig maskepp jon le mint amit en akarok mondani:D Nehez ez a magyarnyelv, nekem Smile)
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitimeSzomb. 29 Szept. 2012 - 23:42

Nem baj Redi , megtanulunk mi rediül Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Török Nagydíj Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydíj   Török Nagydíj I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Török Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Török nagydíj.
» Török Nagydij
» Török nagydíj-Szentliga
» Montreal Nagydíj
» Valencia Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: