fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Török Nagydij

Go down 
+4
willyKEE
Szonda Hunor
Lukács
TMS
8 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeHétf. 30 Ápr. 2012 - 21:44

Ovom Hathazi Vilit, szerintem nem kell joforman semmi okot irjak, mert eleg egyertelmu. Egy par ember rajta odalett!


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 30 Ápr. 2012 - 22:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeHétf. 30 Ápr. 2012 - 22:03

Hm... nem esett jól az hót biztos, de az is, hogy Vili nem nagyon van formában.

Nem nagyon szoktunk hátra fele rajtolni. Megelepett Shocked
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeHétf. 30 Ápr. 2012 - 23:22

Óvom Fegyver Botondot, mert a futam tizenkilencedik körében kiüt a célegyenesben, azt követően, hogy egy körrel előtte, a hosszú egyenesben megelőzöm a DRS zónában!

Boti egyszerűen nem értelek téged, túlzás nélkül: ha ezt egy idegen nézi meg elsőre, azt mondja, hogy szándékosan ütöttél el! Mi volt ez ? Te mégis mikor akarsz fékezni ? Mikor akarsz tanulni már a hibáidból, hiszen a szezon során már XY ilyen megmozdulásod volt! Megértem, ha egy kezdő lennél, de így ... Viccesül borzalmas az idei teljesítményed!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeHétf. 30 Ápr. 2012 - 23:38

Óvon Hatházi Vilmos ....
Add1 a rajtnál törtények végett
Add2 a formája végett
Add3 mert tönkre tette a versenyemet...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeKedd 1 Május 2012 - 14:16

Idézet :
Mikor akarsz tanulni már a hibáidból, hiszen a szezon során már XY ilyen megmozdulásod volt! Megértem, ha egy kezdő lennél, de így ... Viccesül borzalmas az idei teljesítményed!

Hihetetlen hogy mennyire lekezelő ....... (sértő)

UI: örülök, hogy a BT ismét dolgozik, hiányoztatok azaz a BT hiányzott már .... rég láttunk beneteket .... Gondolom most már kapnak a fellebezések is választ ...vagy mégsem __???? És remélhetőleg minden futamot ilyen figyelemmel fogtok kisérni mind ezt ....
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeKedd 1 Május 2012 - 15:15

Vilivel teljesen egyet értek, ellenkező esetben Szonda sem örvendene egy ilyen BESZÓLÁSNAK!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeKedd 1 Május 2012 - 15:16

+1 pont még jár nekem a pénteki szabadedzésen elért 3. helyemért
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeKedd 1 Május 2012 - 21:24

Harmadik lettél akkor miért jár még +1?
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeKedd 1 Május 2012 - 22:09

LehelFekete írta:
Vilivel teljesen egyet értek, ellenkező esetben Szonda sem örvendene egy ilyen BESZÓLÁSNAK!
Te nem is Lehel lennél, ha mindenhová nem böknél oda egy hozzászólást ...

Török Nagydij Jim-Carrey-rindo2
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 0:14

Szonda Hunor írta:
LehelFekete írta:
Vilivel teljesen egyet értek, ellenkező esetben Szonda sem örvendene egy ilyen BESZÓLÁSNAK!
Te nem is Lehel lennél, ha mindenhová nem böknél oda egy hozzászólást ...

Török Nagydij Jim-Carrey-rindo2

Csak unom már, hogy csapattársamot szekálod.....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 12:31

IGEN igen igen ...pont erre számítottam , a BT hallgat, mind ahogyan az máskor is tette, a legkönnyebb módja a felelőségválalásnak.

A BT jönnek mennek emberek, már csak 3 tagu a csoport, amelybol , Árpi nem biztos de több mind 2 x nem volt megkérdezve ...... VALAMI nem jó (de lehet cska engem zavar)
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 13:11

En meg mindig azt mondom, hogy a kovetkezo szezontol legyen 5 BT tag, ami 5 kulombozo csapatbol tevodik ossze. Ezt amugy mar emlitettem a babszinhazas talalkozon. Ezt esetleg lehetne majd potolni 2 pot BT taggal, olyan esetben ha tul sok BT csapat lenne implikalodva zuros esetekben. A lenyeg az, hogy a BT vegso dontesenel mindig paratlan letszamu dontes legyen.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 14:02

Minek anyi BT ?? 3 boven sok, csak legyen partatlan es a szabalyzat szerint dontson, s akkor nincs mit vitatkozni es felleblezni.

Lehel ujabban Kimi a kedvenced ? Vettel-el mi lett ?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 14:10

Ertem, de kovetkezo a forgatokonyv, fuggetlen attol hogy mar total tema mellet vagyunk. A 3 BT-bol ketto erintet bizonyos incidensekben, vagy akar egyik csak, azzal mar vege a donteshozatalnak, mert nem lattom okesnak, hogy csak kimondottan egy ember dontson, es mikor ketto dont akkor a ketto lehet kulon velemenyen. Ilyenkor mi lesz a vegso donto kriterium?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 17:20

@ BT- mikor okoztam még rajtbalesetet a szezonba, nem emlékszem, vagy a szentliga2 amit okoztam az még ér ???

Rajtbelesetet nem okoztál de volt egy vágásod időmérőn, amiért enyhébb büntetést kaptál, mint kellett volna. Boxrajt helyett útolsó rajthely. Szóval egyszer már volt elnézőbb veled szemben a B.T. Most azt kaptad amit a szabályzat ír.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 18:27

A cik erre nem ter ki csak arra hgoy buntett eloeletem van...
NEm is a buntet;sel van bajom .....amugy, hanem azt irtam hogy hogy feltamadt a bt ??
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 19:19

Varhato volt, hogy ez tortenik.
Sok futamon, a vetkesek szarazon megusztak.
A legerdekesebb az olasz..... RENGETEK vagas, semmi bunti.
Ezert is mondtam le a Q1 es Q3 osszerakott videorol, lattam a csalasokat es semmi bunti, amellett, hogy szoltam.
A fehervonal sem mindig van buntetve.....
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeSzer. 2 Május 2012 - 22:00

Feltámadt, mert otthon voltunk és volt rá lehetőség. Sajnos nem mindig jön össze így, hogy haza menjek.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeCsüt. 3 Május 2012 - 14:46

Arpi írta:
Minek anyi BT ?? 3 boven sok, csak legyen partatlan es a szabalyzat szerint dontson, s akkor nincs mit vitatkozni es felleblezni.

Lehel ujabban Kimi a kedvenced ? Vettel-el mi lett ?

mindig is Ő volt.......
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitimeCsüt. 3 Május 2012 - 14:59

Nagyon helyes !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Török Nagydij Empty
TémanyitásTárgy: Re: Török Nagydij   Török Nagydij I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Török Nagydij
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Török Nagydíj
» Török nagydíj.
» Török nagydíj-Szentliga
» Bahrain Nagydíj
» Olasz Nagydij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X1-
Ugrás: