fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Montreal Nagydíj

Go down 
+2
Lóri
Okoska92
6 posters
SzerzőÜzenet
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeHétf. 23 Júl. 2012 - 22:58

Óvom Vargyasi Tamás a második körben történt balesetért. Amikor az első szektor végén a gyors sikán bejáratánál megpróbál megelőzni egy olyan helyen ahol egyszerűen nem fér el két autó. Ennek következtében és falba csopódok, az autóm teljesen besárgul és az első szárnyam letörik. Az igaz, hogy visszavár, de a baleset súlyossága miatt, olyan sokat veszítek a bokszutcában, hogy azt egyszerűen lehetetlenség volt visszahozni! A teljes futamom ráment erre az ütközésre. Kérem a B.T., hogy vizsgálja meg az esetet. Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeKedd 24 Júl. 2012 - 23:48

Egy kérdésem lenne. Így, hogy a csapattársam érintett az ügyben így is én nekem kell döntenem? A fehérvonalakat átnéztem, ezzel az óvással nem foglalkoztam még.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 7:29

Az FSR teljes készséggel megbízik a B.T. elnök döntésében, hiszen pártatlanul tud dönteni az ügyben!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 9:24

Lukács írta:
Az FSR teljes készséggel megbízik a B.T. elnök döntésében, hiszen pártatlanul tud dönteni az ügyben!
A BBR sszerint is Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 13:02

Nos én átnéztem Zsolti óvását és persze az esetet is. A helyzet szerintem az, hogy Tamás ott kiüti Zsoltit és ezzel megpecsételi a versenyét. A baleset után Tamás rögtön visszavárja Zsoltit és visszaesik egészen a 12. helyig ha jól emlékszem. Ez az eset szerintem elég egyértelmü, mivel erre konkrétan szabályunk is van.

"Ha versenyszituációban az üldöző autó kiüti az előtte haladót és visszavárja + 20 mp időbüntetésben részesül."

Így Tamás + 20 másodperces büntetésben részesül ami alapján visszaesne a 4. helyre.

Azért irtam feltételes módba, mert Albert Sándor aki 4. helyen ért célba 2x lépte át a záróvonalat ami +2x20 (16, 34 kör) másodperces büntetést jelent és ezzel visszacsúszik a 7. helyre. Tamás így megtarthatja a 3. helyet.

Kiss Német István is átlépte egyszer a záróvonalat, az ő büntetése is +20 másodperc, az ő eredményét azonban nem befolyásolja a büntetés.


Az eredmények frissitve lesznek 5 percen belül a jelenlegi döntést alapján.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 13:26

akkor en leszek a 6 ?
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 13:38

igen te vagy, az eredmények már javítva
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 14:34

Brutális, hogy mekkora egy marha vagyok. Egyszer sem jutott eszembe a fehér vonal. Nem tudom, hogy történhetett.
nem csak 2x20 mp járna, hanem egy verés is.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitimeSzer. 25 Júl. 2012 - 19:04

lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Montreal Nagydíj   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Montreal Nagydíj    Montreal Nagydíj   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Montreal Nagydíj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kanada nagydija....... Montreal..
» Hockenheimi Nagydij
» Silverstone Nagydíj
» Austral nagydij
» Ausztrál Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: