fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X6 tankoljunk avagy ne?!

Go down 
+14
willyKEE
Koolman
Sas
jancsi
sztyepi
Szonda Hunor
junioor
attyla3
TMS
Fegyver
Nandor
Jocky
RedDog
Lukács
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 9:19

willyKEE írta:
Fuck off  !!!!!!!!!!!!  This is my answer !!!!!

Kv tálalva!

Houston, ez nekem szolt ilyen szepen? Shocked 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 13:19

Tény Valencia teszt
1 Lehel Fekete 1:37.810 +0.000 26.164 44.041 27.604 15/01/2014 20:17 BlueBird Racing 26
4 Vilmos Hathazi 1:38.396 +0.586 25.929 44.497 27.970 14/01/2014 22:20 BlueBird Racing 33
Nurburgring teszt
4 Szabolcs Lukacs 1:32.153 +0.192 29.145 38.669 24.340 11/01/2014 17:30 FSR 289
6 Tamas Vargyasi 1:32.402 +0.441 29.439 38.543 24.420 10/01/2014 00:33 FSR 201
Nézd meg a kiemelt részt ami tény és mond el nekem ki nem érti amit a másik mond és ki az aki a magáét hajtja. A személyeskedés miatt amit elkezdtél részemről a vita veled be van fejezve.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 20:35

Én láttom, hogy azon a pályán Lehel vezeti a hotlapsot ! azt is lattom hogy Tasi  a 3. es majdnem poleból indult (erdekess hogy ez nem zavart) Tokos Csabának is 31 köre van nagyon kozel all az 5. helyen az sem zavart   .... az miert zavart, hogy én és Lehel gyorsabbak voltunk mind te _???

Az hogy a csapatoknak hány tartalék versenyzője van az miert zavar_ ?????? Kiemelném azt az nem zavar, hogy az FSR 4-emberrel gyujtogeti a pontokat csak az hogy a BBR igy tesz. Amugy próbálok visszaemlékezni hogy kinek volt előre tesztpilótákja és, hogy hogyan lett bevezetve a tesztpilóta státusz Hmmmm _?????!!! Jaj megvan !!! Sepsiszimsport egyesület csapanánál volt előre teszt pilóta, az a csapat amit te hosztál létre Kálmán és amit te is vezettél ...(egy darabig)  

Azt hogy ki hány körből éri el a legjobb időeredményét, az nem mérvadó a versenyre nézve. Vagy egyáltalán nem értem mire akarsz rámutatni !!!!! hmm_???
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 21:17

Most Vilinél a pont.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 23:43

Koolman írta:
Wink  Nem kávézom. de veled bármikor iszom egy KVT

Meg vagy hívva egy KV-a.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 0:48

Sajnos valóban nem érted olvasd vissza a beszélgetést az elejétől...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 2:16

Pedig ezek csak tények voltak Kalman, elviekben ez a te asztalod kellene hogy legyen, és még sincs semmi válasz ...Jaj csak annyi van : hogy ezt nem érted !!!!!! ...oksi most már ÉN értem (nincs mit mondanod, és strike back)
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 7:28

Már háromszor leírtam ugyanazt s te jössz hogy te s Lehel s a BB és az FSR valóban nem érted azért kértelek olvasd vissza de lásd leírom még egyszer próbálj figyelni:
azt kérdezted mi bajom ha valaki valamit kitesztel és erre azt válaszoltam, hogy ha valaki 300 kört megy elfogadom, hogy ki tesztelt valamit de ha valaki 20 kört megy azt ne nevezd kitesztelésnek, mert nem az érted ez a tény és az is, hogyha üldözési mániád van nem azt jelenti, hogy nem üldöznek...
Egyébként is olvasd vissza az egészet annyit mondtam szar a mód és felsorakoztattam érveket és azt is majdnem el tudná fogadni, hogy van aki 20 kör alatt jön rá valamire, és a másiknak 300 kör kell csak nem mindegy ki az aki 300 kört megy, mert ha éppen Lukács megy 300 kört aki többszörös csapatbajnok és kétszeres ezüstérmes és a legtöbb versenye van a Ligából azt azért ne tedd össze FEKETE PLUGIN LEHELLEL no ezt érted-e? Kifejtem ha mondjuk fordítva van a helyzet az egyik Jocky aki 300 kört megy és te vagy aki 20 kört így már más a helyzet most érted? Egy dologban van igazad hogy a tények nagyon nagyon makacsak csak sajna nem a te oldaladon vannak nagyon gyakran.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 10:23

Máskor te lépsz fel a személyeskedés ellen. most én, VLSUi-m be volt kapcsolva. Hol fáj Kálmán neked, hogy megvertelek? Baj ha gyorsabb vagyok mint más, Lukács is elmondta, egy körön nem gyors, hanem futamra volt tervezve a beállítása. Jelentem alásan, nem megyek fel többé a szerverre, hogy ne zavarja a szemed, és hogy ne én legyek elöl!! Lehet, hogy Luklács itt van 2006 óta, de szerintem akár, hogy is nézem, a Szentligán kívül, nem tudom kinek van több verseny a háta mögött! Itt az szokott lenni, ha úgy érezzük nem történt semmi, akkor jössz te és elkezded a mesét, és csak megy és megy. Tény az is, hogy nem volt szándékomban jó időt futni a szerveren, de így sikerült, máskor csak 5. fokozatba fogok felváltani!

Koolman írta:
Már háromszor leírtam ugyanazt s te jössz hogy te s Lehel s a BB és az FSR valóban nem érted azért kértelek olvasd vissza de lásd leírom még egyszer próbálj figyelni:
azt kérdezted mi bajom ha valaki valamit kitesztel és erre azt válaszoltam, hogy ha valaki 300 kört megy elfogadom, hogy ki tesztelt valamit de ha valaki 20 kört megy azt ne nevezd kitesztelésnek, mert nem az érted ez a tény és az is, hogyha üldözési mániád van nem azt jelenti, hogy nem üldöznek...
Egyébként is olvasd vissza az egészet annyit mondtam szar a mód és felsorakoztattam érveket és azt is majdnem el tudná fogadni, hogy van aki 20 kör alatt jön rá valamire, és a másiknak 300 kör kell csak nem mindegy ki az aki 300 kört megy, mert ha éppen Lukács megy 300 kört aki többszörös csapatbajnok és kétszeres ezüstérmes és a legtöbb versenye van a Ligából azt azért ne tedd össze FEKETE PLUGIN LEHELLEL no ezt érted-e? Kifejtem ha mondjuk fordítva van a helyzet az egyik Jocky aki 300 kört megy és te vagy aki 20 kört így már más a helyzet most érted? Egy dologban van igazad hogy a tények nagyon nagyon makacsak csak sajna nem a te oldaladon vannak nagyon gyakran.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 11:47

Bocs a Pluginér lehet simán csak vágóbajnoknak kéne nevezzelek. És ezek a kifejezések sem sértegetésből jönnek a számra hanem makacs tények. Lehel akkor versz meg amikor hasonló körülmények közt előttem vagy a bajnoki tabellán, nos erre még nem volt alkalom... addig nem kell felszívni a vizet egyébként se érted amit odaírtam csak azért szerepel a te neved mert épp te vagy ott teljesen mindegy írhattam volna Pityipalkó Jánost is és még egy aprócska dolog amíg én amit írok tisztességesen civilizáltan megfogalmazom és nem személyeskedek mind a csapattársad és ráadásul igaz amit írok, addig nem én kezdem a mesét hanem ti. Ha azt mondom csaltál nem sértegetlek csak az igazat mondom ha azt mondom vágtál megszámolhatatlanul teszten és több futamon is igaz, tudod Lehel a bizalmat elveszteni könnyű visszaszerezni sokkal nehezebb. Egyébként elismerem hogy jobb vagy én csak kétszer voltam SzentLiga bajnok ebből egyiket segítségek nélkül, te hányszor is?
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 12:46

Koolman írta:
Bocs a Pluginér lehet simán csak vágóbajnoknak kéne nevezzelek. És ezek a kifejezések sem sértegetésből jönnek a számra hanem makacs tények. Lehel akkor versz meg amikor hasonló körülmények közt előttem vagy a bajnoki tabellán, nos erre még nem volt alkalom... addig nem kell felszívni a vizet egyébként se érted amit odaírtam csak azért szerepel a te neved mert épp te vagy ott teljesen mindegy írhattam volna Pityipalkó Jánost is és még egy aprócska dolog amíg én amit írok tisztességesen civilizáltan megfogalmazom és nem személyeskedek mind a csapattársad és ráadásul igaz amit írok, addig nem én kezdem a mesét hanem ti. Ha azt mondom csaltál nem sértegetlek csak az igazat mondom ha azt mondom vágtál megszámolhatatlanul teszten és több futamon is igaz, tudod Lehel a bizalmat elveszteni könnyű visszaszerezni sokkal nehezebb. Egyébként elismerem hogy jobb vagy én csak kétszer voltam SzentLiga bajnok ebből egyiket segítségek nélkül, te hányszor is?

De még hányszor lehetek!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 12:50

Én láttom, hogy azon a pályán Lehel vezeti a hotlapsot ! azt is lattom hogy Tasi a 3. es majdnem poleból indult (erdekess hogy ez nem zavart) Tokos Csabának is 31 köre van nagyon kozel all az 5. helyen az sem zavart .... az miert zavart, hogy én és Lehel gyorsabbak voltunk mind te _???

ERRE NEM KAPTAM VÁLASZ PEDIG TÉNYEK !!!! Kalmán

Az hogy a csapatoknak hány tartalék versenyzője van az miert zavar_ ?????? Kiemelném azt az nem zavar, hogy az FSR 4-emberrel gyujtogeti a pontokat csak az hogy a BBR igy tesz. Amugy próbálok visszaemlékezni hogy kinek volt előre tesztpilótákja és, hogy hogyan lett bevezetve a tesztpilóta státusz Hmmmm _?????!!! Jaj megvan !!! Sepsiszimsport egyesület csapanánál volt előre teszt pilóta, az a csapat amit te hosztál létre Kálmán és amit te is vezettél ...(egy darabig)

ERRE NEM KAPTAM VÁLASZ PEDIG TÉNYEK !!!! Kalmán

Szerintem ezek a tények a te oldaladon vannak de --- nem lennék olyan büszke erre


Lehel tanult a hibájábó!!!!! 17 évesen csinálta amit csinálta, vétete el a hibáját, de azota sokat tesz annak érdekében hogy a liga visszafogadja, teljes körü taggá. ne keljen felsoroljam, hogy mennyire hasznos a liga számára.

Azt vissoznt nagyon "jó" nézni, hogy egy fiatal sráccal méregeted össze a szerszámodat a tudásodat, és sértedgeted a múltbeli hibáiért, ahogy már említettem: amit próbál helyrerakni.


Elárulok egy csapattikot csak neked Kálmán , csak hogy megérsd a teszt menetét : Az első néhany körben a beaállítást aszigájuk jobbra balra (jelen esetben a előző szezonbelit betoltom, es kész, 2-3 körbő már meg is lehtene a legjobb kör, meg egy csicsit csiszolunk rajta, körbeküldözgessuk, azaz csapaton belul ..... és mindenki elmondja hogy jó az irány vagy nem ..... mikor mindeki ment 30 mért kört, az kb az jelenti hogy van 100 köre felvezető levezető + azok a körök amiket nem tudott befejezni. de mindenbőé mindne körből tanul az ember az javít a szetupon. Utana jönnek e a gumitesztek, motor és fék tesztek ( hosszuetapok 15-20 kör 2x 3x stb) A legtöbb időt a versenyszetupon töltik el a csapatok. Ugy vélem az FSR is igy csinalja! Ha egy kidolgozott szettet adsz oda Lehelnek nagyon gyorsan tud vele menni györs kört Egy kis titok csak neked Kálmán így müködnek a tesztelések!

Azért nem kellene felmérgelödni hogy a más csapatok többet és hatékonyabban tesztelnek!!! Azért sem mert Lehel előtted van a teszten (nem kell agodni mert hogy nem szokott versenyre jonni mert hogy kommentál,... ) Nem kell egyből a mellkast csapkodni, hogy neked 2 bajnoki címed van stb ---ez nem méltő egy bajnokhoz!!!!!!!!!!

Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 14:11

Nem mellem csapkodtam, hanem a tényeket meséltem el és neked is azt teszem sajna nem értesz én egyről beszélek te teljesen másról sajnálom ha frusztrállak de én még soha sehova nem küldtelek téged se azt nem mondtam neked baszódj meg se magyarul se angolul. És az tök mind1 hogy kiről van szó ne a neveken akadj fel lépj tovább hagyd az FSRt meg bárki mást és hidd el a kitesztelés nem 30 kört jelent hanem 200-300 at és ez tény a többi süket duma. És egyébként a tavaly míg az én csapatom tagja volt vágott veled együtt egy futamon annyi kanyart le ahány kör volt egy versenyen vagy a tavaly is 17 éves volt?
Ami a tesztpilótát illeti őt nem engedtétek rajthoz állni neked minden szezonba 5 versenyződ fut VERSENYEN csak valahogy nyerjél már. Előbb tanulj meg veszteni aztán majd nyerni is fogsz ez az én tanácsom.
Sok sikert Lehel az elkövetkezendő Bajnoki címeidhez!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 14:28

MIert zavar ez téged hogy a csapatunknak van több versenyzője_?? Amugy nyertem én már ... igaz rendesen lettem az első a szeozn végen nem semmi balhé abban a szezonban mint pl azokban amelyekben te szerzted meg a bajnokidat ...de gratulálok hozzá Smile (nem összintén) Amugy addig nem zavar hogy ilyeneket mondasz amig utánam vagy a sorban Smile De meg ha behozol nahány szabályt és hamar meggyözől mindenkit akkor esetleg megelőzhetsz !!! pl : kapjanak fél pontot azok akik H kezdődik a vezetéknevük, vagy valami ilyensmitket amiket szoktal bevezettetni .....

Tesztelés : mindenkinek mást jelent, mi többen/többet tesztelunk teszteltunk eddig , es még a tavalyi szett is ott van, nehéz megérteni de fogadd el hogy olykor-olykor téged is megverünk!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 14:52

8 vs 8

16 szemely alkotott velemenyt es tette le voksat a tankolasokat illetoen. Arra szeretnem felkerni azon szemelyeket, akik meg nem szoltak illetve nem jeleztek, hogy mikent szerenek inditani uj szezonunkat azok tegyek meg egy frappans igen vagy nem-el.

Mihamarabbi dontesek a kovetkezo szezonbeli felkeszuleshez elengedhetetlen, hiszen Venczel Alfrednak ezt tudnia kell! Koszonjuk!

A fenti diskuralast Kalman, Vili es Lehel, kerem a Facebookon nyissatok egy olyan szobat ahol 3an megbeszelhetitek gondjaitokat, hiszen teman kivul vagytok es ezek minket nem erdekelnek! Nagyon koszonom megertesetek es kozremukodesetek!

Tisztelettel Lukacs.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 17:44

Elég baj az ha nem érdekell ezen sorok senkit .. !!! no de könyítek a döntéseteken ...csináljatok amit akartok telitankal vagy nem , segitségel vagy nem NEM ÉRDEKELL így hát visszavonom a szavazatom is 7-8 egésséget ...a terv beteljesedett.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 18:28

Kicsikét labilis vagy, a személyeskedésetek nem érdekel senkit (olvasd újra(magyar)), írjatok imélt egymásnak vagy találj ki valamit (hívd fel, tisztázd)de ez a sok vizes lepedő dobálás nem érdekel senkit. Ez már az alja. Ha érdekelve lett volna bárkit is már írtak volna. Most a viselkedésed olyan mint akitől tyúk elvette a zsíros kenyeret. Mit ugrálsz ez nem torna óra, nyugi van, fel volt téve egy gyenge kérdés amire nem kértem komentet, erre mit csináltok küldözgetsz mindenkit amerre te jónak látod! Felháborító! 2 hét múlva azzal jössz hogy nem engedtem, hogy szavazz. Letiltottunk!-meg ilyenek. Nőjél már fel! Nem kérdeztem az eredményt megszámoltam. És 8-8!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 18:36

Számold ujra 7-8 de ugy sem érdekell most sem és késobb sem fog megyek tornaórára Smile) !!!! ui: még valaki _??
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 26 Jan. 2014 - 18:41

Vezetem máshol is, onnan nem biztos ki tudod törölni. Nagy kár, hogy nem érdekel!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 8:47

Lukinál a pont. Jövök egy KV-val.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 13:51

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Gus-psyche-popcorn
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 27 Jan. 2014 - 19:17

Az en szavazatomra ne varjatok !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 13:59

Közbe az idő megoldott némi kérdést! A következő szezont tele autóval kell teljesíteni. Tehát nincs tankolási lehetőség!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 16:12

Lukács írta:
Közbe az idő megoldott némi kérdést! A következő szezont tele autóval kell teljesíteni. Tehát nincs tankolási lehetőség!
Pfff...nah mind1, holnap erdeklodok majd errol.  Neutral 
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 23:54

Ha csak az a gond, hogy milyen mód legyen én bevállalom az új módot és a teli tank is megoldható! Csak ez a szutyok ne maradjon, vagy akkor legyen teli tank de ne ez a mód! Mármint más fizika itt azért már készült mód s még fog készülni
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X6 tankoljunk avagy ne?!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Szentliga XI - avagy a jövő zenéje
» FSR....avagy túl az Egy éven!
» Roc - Avagy a Bajnokok Tornája
» Idő járás avagy mikor minyi az idő ?!
» Új évad...... avagy a macska dimenzió

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: