fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Új évad...... avagy a macska dimenzió

Go down 
+6
willyKEE
lala
LehelFekete
Okoska92
Szonda Hunor
Lukács
10 posters
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 17:58

Szentliga9. Kilenc, mint a macskák élete, csak, hogy ez az élet ici-picit gyengélkedve kerűlt elő. De inkább mással kezdeném a szózatot és nem a versenyt helyezem előtérbe. Mint ismeretes mind anyiunk számára, hogy egy sikeres és gazdag díjkiosztó után vagyunk túl és kilazítottuk a görcsbe zárt izmainkat, már-már reszkető végtagok és erősebb szívdobogás jellemezte a pilóták vezetni akarását ha rá döbbentünk milyen közel a dec.6.. Vegyes érzelmek és bizonytalanság jellemzett a bizonyos hatodikán és hetedikén. Talán nem kellene elindítani a szezont mert nem éreztem bíztonságot a jól működéshez, be is igazolódott. 16 autó, jol esett ezt látni, a háttérből még nagyobb magabíztosság sugárzott belőlem mert tudtam, hogy minimum három potenciális versenyző van aki a licenszre vár, uraim van jövönk, legalább is úgy tűnik. Most valamennyien lehet, hogy orolni fognak rám de ki kell mondanom amit gondolok, ez egy nagyon nem helyén való verseny volt, talán teszt, valójában nem mondtam semi újat, hiszen ott voltatok és láthattuk mennyire nem müködött a szerver. Szinte a fél távot LAG alatt vezettük le, sokan ennek az áldozatáúl estek. Kérlek benneteket segítsetek dönteni, hogy ezt a szezont inditsuk újra vagy maradjanak az eredmények? Abban is szeretnék segítséget kérni, hogy ezt a szervert tovább fejlesszük amire előre láthatóan nincs anyagi fedezetünk vagy egy picivel olcsobb megoldást választunk de hosszú távra drágább és remélem ez bíztonságosabb, a szerver bérlése amit eddig béreltünk Magyar honból! Amikor kiderülnek a dolgok akkor újra inditjuk a szezont. Nagyon köszönöm megértésetek és türelmetek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 18:05

Szerintem ...

1. A verseny végeredményétől tekintsünk el ... ezt újra kell futni ... mindenképp!

2. Ebbe én nem igazán akarom beleártani magam, de ha mégis ... akkor azt mondom, hogy az anyaországból béreljünk, ha nincs keret az itteni szerver hibáinak kiküszöbölésére.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 18:15

A hétfő este borzalmas volt számomra, azt hittem, hogy egy biliárd asztalon vagyok, hol én csapodom valakinek, hol meg valaki nekem. Aztán egy darabig minden okés. Azonban mikor mindent kezdenék megszokni akkor LAG. Safety car meg miegymás. 3 stop and go a semmiért. Nem értem . Én az újraindítás mellett teszem le a voksomat.

A másik fontos dolog a laggal kapcsolatban, nekünk (Szonda Hunor, Jakab Csongor és jómagam) cikkírónak egy tele laggolos visszamutatásból lehetetlen egy valamirevaló összefoglalót írnunk. Improvizálni lehet, meg a saját élményeimet leírni, hogy ki mikor tűnik el előlem de ennél többet nagyon nem. A szerverrel meg szerintem a régi magyar honból béreltel jobban járnánk, sokkal jobban. Az régebb is bevált, soha-soha nem volt vele probléma.

Remélem mielöbb megoldodnak a dolgok és akkor újra versnyezehetünk, már minden porcikám kivánja az új szezon kezdetét Very Happy .
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 18:51

Én is egyetértek az elöttem írókkal!
Vissza az elejére Go down
lala
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2008. Oct. 16.
Age : 40

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 19:08

sajnalom az en voksom a szezon fojtatasara teszem le tobb okot is mondhatnek de csak megemliteskepp: Szolva volt futam elot hogy nagy a lag de senki szamba nem vette arrol volt szo akinek nem tetszik lelehet szalni a szerverrol a masik ijen megjegyzes az az efekt volt hogy nem lag csak az efekt es ezeket nemszamba vetelevel elindult a futam. Mindenki tudta mire valalkozott ugy hogy a futam lefutva es kesz. Nem a futam vegen kell eldonteni hogy lag volt vagy nem, az elejen szolva volt es meg is megvolt rendezve annelkul hogy legalabb elhangzot volna hogy probafutam. Sajnalom fiuk de ez van es ebbol most ez egyszer nem szeretnek vitaba torkolni. Lassa be mindenki mindanyian indultunk a futamon tudtuk mit valalunk akkor mit mind izelunk:D:D:D:D
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Hmmm   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 19:25

Azt hiszem újra kell inditani a verseny, a szezont!!!!

1. A lag bebizonyitotta, hogy a szerver nem alkalmas a versenyzesre, sajnos
2. Lala ha kell neked a pont legyen .. a tied... de nézzél utána a tükörbe.... tudnál???
3. A kiprobált szerverhez csatalkoznánk ami /pill biztonságot ad és lagmentes szorakozást....

Ha szavazni kell akkor játszuk ujra ....
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 20:30

Lala én toltalak be az utolsó körben ... ne csináld már ... ennyire nem ragaszkodhatsz azokhoz a pontokhoz.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
lala
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2008. Oct. 16.
Age : 40

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeSzer. 8 Dec. 2010 - 23:45

nos figyeljetek, latom nem voltam elegge ertheto!!

engem nem a pontszam erdekel !!! hanem az hogy a szajatokbol necsinaljatok segget!!! Felvalaltatok a futamot akkor mert nem viselitek a kovetkezmenyeit, tudnivalo volt hogy a szerver nem jo mar a 8.szezon vegen roszul ment es talan vili es huni tudja menyire ment az utolso futam. Errol volt szo hogy ez nem fog menni es megis odavoltatok a futamert. Ha jol emlekszem 4gyen vagy5 ten voltunk akik azt mondtak futamot nem lehet rendezni nem lesz jo, de ti meggyozoek voltatatok vagyis annak akartatok tunni, de nem jot ossze.
De ha mar igy van volna egy kerdesem Mikor lesz rend a ligaban ??? mert ez egyszer kivancsi lettem volna ha maskep let volna hogy a futamot lefutotnak nyilvanitottak volnae vagy nem!!!

felolem mindegy hogy hogy lesz de en kialok azon velemenyemen amit a kedd este leirtam hogy futamot rendezni nem lehet ezen aszerveren, mert nagy a lag.
Most ti is belatatok!!! csak egy kicsit keson, es ne jojon nekem senki olyan dologgal hogy nem volt ido kiprobalni vagy nem let volna ido erre meg arra mert volt es probaltuk is de nem enyien ennek keletvolna lasuk a kovetkezmenyeit.
Nem nagyzolni sem semit nem akarok ezzel csak ha egyszer valamit papira vetunk jo lenne betartanunk is erre a 8szezon elteltevel...
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 1:15

Egy új szezon, egy új kezdet, új mód és új szerver.Mindezekhez társult az időhiány és meg lett az eredmény.(itt nem vádolok senkit) Ezért szerintem elsősorban a liga tagjai, a türelmükkel és a megértésükkel tudják a a legjobban elősegíteni a ligát az előrehaladásban.
Második lettem, eddigi legjobb helyzésem amióta tag vagyok, DE milyen áron??? Nem reális az üzemanyagfogyasztás, a safety car=total chaos ami a módot illeti, és a szerveren meg nagy a lag. Ez mindenkit ugyanúgy érintett, és kellett ez a verseny, amire mindenki eljött, hogy ezekkel problémákkal szembesüljünk. Ezért, a szezon újraindítására voksolok, mert inkább legyek 5-ik egy élvezhető verseny után, mint 2-ik egy 'szerencsejátékban'.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 5:44

Ott a pont Csongi, igazad van...ez a becsületes megoldás...
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 9:02

Há nagy a kalamajka esment. Tökéletesen egyetértek azon tagokkal, akik újra kezdenek a szezont. Lalát meg nem értem, pedig többször is elolvastam a hozzászólását, de ha valamilyen úton-módon nem lesz újra játszva Bahrein, akkor Csongit illeti a 10 pont, vagy rosszabb esetben 5 pont a Szondáé és 5 a Laláé Very Happy Lala, ne hasogassuk a szőrszálakat szanaszéjjel na! Ha nem az a 10 pont motivál az újrajátszás ellen, akkor nem latom értelmét, hogy miért ne futnál neki egy lagmentes, fair versenynek, és adnád fel azt a káoszt, szerencsejátékot, amiben részed volt. Láttam a futam re-playet... még viccnek elmegy.
Ha voksolni kell, akkor kezdjük újra a régi szeron egy kifinomultabb moddal.
Bocs Lala, ha bántanak szavaim.
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 10:51

puf
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 10:52

Ja kezdjuk ujra mert otsem voltam bounce
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimeCsüt. 9 Dec. 2010 - 20:42

En is egyetertek az ujrainditassal pedig mikor kiestem ha jol emlekszem 1 helyen voltam ami nem surun tortenik meg Very Happy ! maskepp a versenyt 2 ember fejezte be, olyan nincs hogy valakit betaszitanak.
A futam viszont jo tanulsag volt es kellet egy ien is, pl.1: a szerver internet kapcsolata nem megfelelo, szerintem helyben is megoldhato nem muszaj kulfoldrol berelni.
2: sajat tapasztalat hogy 3 as motorhutesel max 20 kort lehet menni
3: kb 4-5 korrel tob benzint kell tankolni de ezt jobban tudja az aki vegig ott volt
4: a Safety Car csak ront az egesz helyzeten ezert van az hogy megjelent a V2.1 patch a modhoz amibe mar kivan veve a Safety Car, es meg sok hasznos dolog van javitva, minden keppen hasznalni kellene ezutan http://maszosz.hu/page.php?2061
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitimePént. 10 Dec. 2010 - 14:10

Arpi írta:
http://maszosz.hu/page.php?2061

Igen ez tényleg jó ötlet, már én is régebb egyszer végigküldtem körüzenetben. Amikor elkészült az Szentliga 9 mód még csak az első patch volt kiadva, nah ez a második!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





Új évad...... avagy a macska dimenzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új évad...... avagy a macska dimenzió   Új évad...... avagy a macska dimenzió I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új évad...... avagy a macska dimenzió
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» FSR....avagy túl az Egy éven!
» X6 tankoljunk avagy ne?!
» Roc - Avagy a Bajnokok Tornája
» Szentliga XI - avagy a jövő zenéje
» Idő járás avagy mikor minyi az idő ?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 9-
Ugrás: