fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 X6 tankoljunk avagy ne?!

Go down 
+14
willyKEE
Koolman
Sas
jancsi
sztyepi
Szonda Hunor
junioor
attyla3
TMS
Fegyver
Nandor
Jocky
RedDog
Lukács
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 15:24

Én írtam Tibi. De azt, hogy üres autóval könnyebb.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 15:27

Csomot gondolkodtam azon, amit Vili irt, hogy teletankkal bovebb a taktikai lehetosegek tarhaza...nem jottem ra, hogy mire gondolt. Ha Vili vagy valaki kifejtene, hogy mivan, mert ol meg a kivancsisag:))
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 15:44

8 vs 8
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 19:17

Ha él az én szavazati jogom akkor én mindenképp az tankolást szavaznám meg!  Smile 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 19:28

...


A hozzászólást willyKEE összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 26 Jan. 2014 - 18:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 20:07

Lehelhez szolnék, sajnos nem fogadhatjuk el, hiszen kitét volt a pilótai státusz. Elnézést és köszi a megértést!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 20:30

épp ezaz nándor könnyebb igaz de nem fejlődsz ugy mintha tele kocsit tartassz stabilan és gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 20:38

Ebbe egyet is értek veled Tibi, igazad van csak velem együtt még van egy pár újonc és azért is írtam NEM-et, nem csak magamra gondoltam Very Happy 
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 23:20

rendben. sokkal szorosabb a mezőny tele tankal
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 23:24

Lukacs ?<<<copy /paste

ui: A kérdés egyénileg volt feltéve és nem a közös jót kell nézni hanem arra kellene szavazni amit te szeretnél.
Gondolom nem csak ez lesz szavazás alá vetve, hanem minden amit az előző topicban tárgyaltatok pl: 80% törés / no aids / stb / lovés büntetés ... ha fele a bandának akkarja akkor mindent aláírok Smile
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 23 Jan. 2014 - 23:34

A szavazásom akkor is NEM Vili, ha nézem más javát ha nem.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 1:18

Wilmos olvasd vissza amit írtál, szó nincs benne előzésről, szélárnyékról, jobb kanyarsebességről vagy kanyarvételről, kifékezésről, kigyorsításról, nagyobb végsebességről, leszorító erőről, előzésről azaz versenyzésről. Csak "taktikáról" az, hogy a módban el van cseszve és a keményebb jobban tapad mint a lágy az azt jelenti szar a mód nem azt, hogy valaki az agyát használja és Wilmos nem kitapasztaltátok és nem beáldoztatok, hanem egyszer csak a BB pilótái több mint egy másodperccel verték a teljes mezőny ti voltatok a tabella élén ez nem taktika hanem véletlen volt, nézd meg a Valenciai teszt eredményeket 20-30 körből BB mindenhol ez hol taktika Willy? Ez szar teli tankos mód épp az a baj semmilyen logikus következtetést nem lehet használni az autó beállításánál teljesen mindegy hogy 27-25 ös szárnyakkal vagy 19-17 es szárnyakkal mégy az arány a fontos és számomra vicces hogy ekkora szárnyváltozás ne érzékelődjön az autó viselkedésén. Annyira fantasztikus a taktikai lehetőség, hogy a Q3-ban 4-5 ember megy kört mert zseb szart sem ér egy pole pozíció vicces amivé az időmérő lett, vagy ebben a szezonban esélyed nincs kivédekezni egy támadást, ha kopott gumid van, az autók úgy mennek el egymás mellett mint a korzón, ha ennyire nincs direkt csata csak taktika akkor inkább sakkozunk ott legalább szemtől-szembe vagyunk vagy mindenki fussa le offline taktikusan és a taktikai idők alapján majd a Taktikai BT megszabja a győztest csakhogy ez nem autóverseny szimuláció hanem buta stratégiai JÁTÉK. Így nem a szürkeállomány a főszereplő hanem a szürke-hályog amitől nem látjuk be hogy meghalt a direkt csatázás, a versenyzés. És igen Willy győzzön akinek jobb a reflexe aki ügyesebb gyorsabb de küzdelemben versenyben ez az autóversenyzés! Bocs de én autó versenyezni szeretnék még ha vesztek akkor is és nem logikátlan stratégiai játékot játszani!
UI Tibor értem, hogy nehezebb, de én végre szeretném látni azt a futamodat és még egy pár másik embernek is amikor egy verseny alatt az autója nem ér a futam alatt semmilyen másik autóhoz még csak nem is koccol és majd aztán beszélhetünk fejlődésről.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 8:09

azon vagyok kálmán hogy helyrepofozzam magam. Hibás vagyok kapkodom de igérem és be is bizonyitom hogy tiszta versenyeket fogok futni és nem lesz semmi gond velem.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 8:41

Kálmánnál a pont!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 9:34

willyKEE írta:
Lukacs ?<<<<????!!!!!!!!!!!
copy /paste

ui: A kérdés egyénileg volt feltéve és nem a közös jót kell nézni hanem arra kellene szavazni amit te szeretnél.
Gondolom nem csak ez lesz szavazás alá vetve, hanem minden amit az előző topicban tárgyaltatok pl: 80% törés / no aids / stb / lovés büntetés ... ha fele a bandának akkarja akkor mindent aláírok Smile


Vili ezeket akkor szeretnem a szavazas ele tenni ha mar ezek a gondolatok, szavak, mondatok letisztulnak. Ezert szeretnek egy osszegyult tarsasagot ahova a belepes ingyenes es a ligabol barki resztvehet. Helyszint is fogok kozolni, majd ha megfelelo helyet talaltam. Egyertelmuen a szabalyzat pontositasa lesz a fo cel es az X6 szezon! Az AIDS nem az en asztalom de szivesen valaszolok mindenkinek amennyibol telik tolem. Freddie Mercuryt sem csiptem de a hangja zsenialis. Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 19:57

Sas te kerdeztel tolem valamit. ... bocsi a válaszért... Kalman én így látom jelen esetben ..nem kell leharapni a fejemet mert másképp gondolom. Nekem a lágy gumi mindig jobban tapad mind a kemény. .. es megegyszer kérdezem miert baj az hogy egyesek tobbet tesztelnek es jobban rájönnek erre arra.... apropó ha tankolhato lesz az autó akkor is ugyan az a gumiszett marad. ..ugy hogy nem oldottal meg semmit. Megegyszer Kalman nekem nem fekszik a telitankos autózás de több taktikai lehetőséget lattok benne!!! ..amugy Sas ezt kérdezte, hogy mik azok a taktikai lehetőségek. .... itt is van kanyariv, sebesség stb bla bla .. csak nem ez volt a kérdés...

Ha már változások lesznek a ligán belül... kérdezem, hogy mindenkinek fekszik a 3 pilótás megoldás_? mindenki meg van elégedve vele._??? Az biztos hogy vannak előnyei de ugyan akkor vannak hátrányai is..... Öszintén mondom nagy az előnye annak a csapatnak akinek van 3 stabil versenyzője, azaz akik mindig ott vannak, Megér egy beszélgetést szerintem!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 22:04

Vili ne értem én a taktikàt de ez a verseny róvàsára ment. 2 egy szót se szoltam amikor az FSR dominált mult versenyen mert fejenkét 300 kör körül jártak de ti Valenciaban 20-30 kör környékén jártatok ezt ne nevezd kitesztelésnek... Semmi baj azal hogy valaki valamit ki tesztel csak ne várd hogy elhidjem hogy Lehel 20 kör alatt teszteli ki ugyanazt mind az FSR pilóták 300 kör azért Lukàcsnak van vagy két ezüstérme s jó néhány csapatbajnoki cime ejsze nem kezdő...
3. Nem beszélve azokról a csapatokról ahol 5 versenyző gyüjti a pontoka... egyebet ehez nem is fűznék
És negyedszer amikpr a szélesítök drasztikus büntetéséröl volt szó epp hogy nem szünt meg a liga a hozzààllàsod miatt emlékszel amikor Lehelt a vágóbajnokot befogadtad vagy most is számítasz egy két segédletes zúzóbajnokra, hogy csapatbajnokok legyetek? Erre a kérdésre ne vállaszolj mert ebben van némi rosszindulat.
Egyéb kérdés?
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 22:18

Hol van az a KV?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 22:46

Wink  Nem kávézom. de veled bármikor iszom egy KVT
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:15

S akoe 8-8 JAVAMRA?

Vagy esetleg itt is strategia jatek kezd kialakulni? Pl. akik a vegen szavaznak azok a gyoztesek? Hmmm  Suspect 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:33

Fuck off !!!!!!!!!!!! This is my answer !!!!!

Kv tálalva!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:48

tudom Vilmos a tények makacsok...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Jan. 2014 - 23:52

Az van Kalmán hogy ha neked nem megy valami akkro ugy allítod be hogy mindeki hibás azért mert te nem bírsz egy versenyt befejezni!!!!! Mindenki hibás csak te nem !!!!! Mindent kitalálsz csak hogy valahogy behozt a lemaradást! Egy "kicsit" túlzásba viszed! Csak egyszer hallgatnád meg hogy miket beszélsz , csak egyszer!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 0:23

Vilmos nem én kezdtem a szabályzatra panaszkodni én megállapítottam valamit ami igaz amit nem tudsz megcáfolni és Amikor az Igazságig eljutunk és az érvekből kifogysz gyünn a személyeskedés de ez téged jellemez sajnálom bocs sajnállak
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Jan. 2014 - 0:41

Az érvek ott vannak a válaszban , nincsenek elrejtve!!!! olvasni kell csak öket ! persze ha el akarod olvasni .... és ha érdekell más véleménye is, eddig nem ugy tünt , csak határozottan/ makacsul kiállsz aammelett amit modasz, még akkor is mikor te magad is tudod hogy  nagy Nagy Badarság  .... de nem ismered el hogy tévedsz, vagy legalább azt hogy nem neked van igazad!

edit :........ be lehet helyetesíteni
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: X6 tankoljunk avagy ne?!   X6 tankoljunk avagy ne?! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X6 tankoljunk avagy ne?!
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Szentliga XI - avagy a jövő zenéje
» FSR....avagy túl az Egy éven!
» Roc - Avagy a Bajnokok Tornája
» Idő járás avagy mikor minyi az idő ?!
» Új évad...... avagy a macska dimenzió

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: