fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Varza Attila Edward-Atty

Go down 
+2
Lukács
attyla3
6 posters
SzerzőÜzenet
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 11:09

Sziasztok,udvozlet mindenkinek,elso sorban megszeretnem koszonni Nagy Jozsef Attilanak ,a segitseget es hogy tolle halottam a Szentligarol,koszonom Venczel Alfred es Lukacs Szabolcsnak a segitseget es a bejutast a Szentligaba,illetve BlueBird Racing csapattagjainak Hathazi Vilmos-nak es Gyorkovacs Janos-nak a sok segitseget es turelmet.                                                                                                                                 Szentgyorgyon szulettem ,itt is lakom 1979 nov.8 ,sajnos meg nem ultem vagy jartam formula 1-es versenyauto mellett, de meg sose lehet tudni mit hoz a jovo,a szakmam asztalos ,most asztaloskent uzom az ipart,de az iskolai vegzetsegem szabo ,ugyhogy ha  a kocsit takaro ponyva elszakad valakinek akkor szivesen segittek befoltozni. A formula 1 iranti szeretetem egy szenvedely mar gyermekoromtol kiserem a formula 1-et es minden dokumentum filmet megnezek a legregebbi kocsikrol is.                                                                                                                                         Szimulatoron meg sose jatszodtam,ugyhogy nekem ez egy kihivas,majdnem 3 evet az F1   11,12,13 jatszodtam PS3 -on ,a legtobbet multiplayerbe ,a 2012-on a legjobb eredmenyem a globalis ranglistan 80000-bol a 6-ik ,Attyla3Best neven ,ez meg februarban volt   ,majd 2764 nyeresseggel tertem a 2013 -as F1-re.De ezt  nem lehet osszehasonlittani a szimulatorral ,itt sokkal tobb a kocsin a beallittas es erzekenyebbek illetve jobban hasonlitt a valosaghoz az autok viselkedese ugyhogy nagyon megtetszett a szimulator,grafikaban nagy az elteres de fo az elmeny hogy itt mindenkit megismerhetsz.                                                                                                                    Koszonom szepen a   Red Vipers -nek hogy befogadtak teszt pilotanak ,nagyon sokat kell tanulnom,0-tol kezdem,csak a palyakat ismerem ennyi amit tudok, (mar csak a kormanyt varom a Ferarri gyartol)addig is controlerrel gyakorolok.Koszonet mindenkinek a befogadasert.


A hozzászólást attyla3 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Okt. 2013 - 11:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 11:12

Kitartást, üdv. a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 13:52

Udv. a Ligaban es a Csapatunkban. Csak epp Thrustmaster Ferrari F430-as kormanyt ne vegyel! Ocska kinai gyartmany, 2 honap alatt 2 db. ment oda es vegul nem is tudtak megjavitani.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 14:03

Udv a csapatban!
Sok sikert!
TS is kellene hasznalni, konnyebb ott segiteni.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 18:18

Üdv a csapatban, kitartást és sok szerencsét,
Fazék
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitimeVas. 27 Okt. 2013 - 18:37

Sok sikert, es kitartas!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varza Attila Edward-Atty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varza Attila Edward-Atty   Varza Attila Edward-Atty I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Varza Attila Edward-Atty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Molnár Attila
» Nagy Jozsef Attila alias Jocky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Felvezető kör :: Bemutatkozás - egy/két szóban mutatkozz be-
Ugrás: