fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nagy Jozsef Attila alias Jocky

Go down 
+5
Okoska92
TMS
willyKEE
Nandor
Jocky
9 posters
SzerzőÜzenet
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 22:58

Udv. mindenkinek. Jocky vagyok (olvasd: joki) Wink 
Elsosorban koszonettel tartozom Fazeknak, hogy segitett bejutnom ebbe a szamomra uj kozossegbe. Nala lattam eloszor ezt az F1es szimulator jatekot es egy parszor ki is probaltuk offlineba....es ahogy a jelenletem mutatja, megtetszett annyira, hogy vasaroltam en is egy ferrari kormanyt, hogy belephessek kozetek es egyutt elvezhessem ezt a szimulatort. Habar nekem valamikor a Rally vonzobb volt, azt mondtam, hogy ezt is megprobalhatom....eleg kezdo vagyok...mivel joooo par eve nem jatszodtam kormannyal....valamikor regen volt az, amikor kiadtak az elso Force Feedback-es kormanyokat, azota nem igazan jatszottam kormannyal.
Kozuletek ismerek 1-2 embert, pl. Vargyasi Tamas(Thomas Delavrancea) aki kollegam volt nem reg, Hathazi Vilmos akivel osztalytars voltam es termeszetesen Fazakas Levente. Biztos hamarosan mindannyiatokot meg fogom ismerni, csak epp gyakoroljak egy kicsit offlineba, hogy ne csak 110-el menjek a palyan mint az orszagutakon.
Naaaagyon szeretek vezetni sportosan a valo eletbe, csak az a problemam hogy az elettarsam nem igazan birja a rallyzast elobe Wink
2006-ban (ha jol emlexem) voltam a hungaroringen....hat az egy igazi elmeny volt...aki nem latta elobe az F1-es jarmuveket annak fogalma sincs hogy milyen ero van bennuk....a sebessegrol nem is beszelve ami a TV-ben abszolut nem erzekelheto.Talan azota valtozott meg a velemenyem az F1 versenyzesrol.
10 evet dolgoztam egy nyomdaban, amibol kb. 7 evet mint 3d matrica tervezo es fotorealisztikus latvanyterv keszitokent. Jelenleg a Stock media vilagaban jarok mint freelancer.(ez igy jo...nem parancsol senki....csak a baratnom Smile
Eleg a sok dumcsibol.....
Orulok hogy itt vagyok es mindent megteszek csapatomnak hogy ne csalodjanak bennem.....csak ido kerdese, ugyhogy megkerem oket legyenek turelmesek hozzam, mert sokmindenben kell majd uthoz igazitsanak.
Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 23:09

Isten hozott a Sepsi Szimulátor Sport Egyesületbe és persze a Ligába. Ne búsulj még én is újonc vagyok:) 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 23:40

Udv a ligában .....basszus bevalom férfiasan hogy nagyon hiányosak az emlékeim ...de remélem beugrik/ bepotolom Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  pl. Vargyasi Tamas(Thomas Delavrancea) ez nagyon nagy Razz
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 23:49

Hali Njock, ne offlineba kenyed hanem onlineba. Udvozlegy Maria...cheers 

Villy nem az a nagy, ha nagyrol beszelsz, akkor az a SSzS, na ott aztan mindenki NAGY!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeCsüt. 8 Aug. 2013 - 23:59

Dzsiku, ha valami nem tiszta es nem kapsz segitseget, akkor itt a forumon probalj utana nezni vagy kerdezz ra, csak probald majd behatarolni a megfelelo topikba.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimePént. 9 Aug. 2013 - 0:02

Tamas írta:
Dzsiku, ha valami nem tiszta es nem kapsz segitseget, akkor itt a forumon probalj utana nezni vagy kerdezz ra, csak probald majd behatarolni a megfelelo topikba.
Oki doki Cool 
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimePént. 9 Aug. 2013 - 1:39

Üdv és kondi! Az üdv azt nem kell tisztázni, a kondi az kell ha napirenden akarsz lenni a forummal. Manapság igencsak pörögnek az események. Sok sikert, üdv még egyszer köztünk. Smile cheers 
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimePént. 9 Aug. 2013 - 9:28

Udv es jo szorakozast !
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimePént. 9 Aug. 2013 - 9:50

Szóval Isten hozot mosmá a fórumon es, oszt igen, online-ba kennyed érted-e, ott jobban fejlőcc majd Very Happy. Sztem max másfél hét és beleférsz a 107%ba. Mutattam a hotlaps-ot, hol lathatod, ott egyszerubb hasonlitani, mert látod a köridőket, és a szektorokat is, tudni fogod, hol érdemes jobban figyelni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimePént. 9 Aug. 2013 - 10:53

Legyél üdvözölve családias körünkben.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeVas. 11 Aug. 2013 - 15:19

Udvozlet!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeSzomb. 17 Aug. 2013 - 0:02

Hogy mukszik az F430? Lattom kened a koroket!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitimeSzomb. 17 Aug. 2013 - 0:11

Tamas írta:
Hogy mukszik az F430? Lattom kened a koroket!
Hehe, ez mar jol, az elso ami jott annak a fekpedalja fel ora utan megszunt mukodni...oszt visszakuldtem es adtak masikat...ez mukodik meg Razz

Koszonom mindenkinek a kedves fogadtatast es az eddigi segitseget....majd hetfon elvalik hogy hany kort birok ki Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagy Jozsef Attila alias Jocky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy Jozsef Attila alias Jocky   Nagy Jozsef Attila alias Jocky I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagy Jozsef Attila alias Jocky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fürjész József
» Nagy Nandor
» Molnár Attila
» Varza Attila Edward-Atty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Felvezető kör :: Bemutatkozás - egy/két szóban mutatkozz be-
Ugrás: